Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Zasoby > Klany > Nowy klan Q3
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
SLAVE
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Konin

Nowy klan Q3

Powstal nowy klan q3.
fuLL BurN... jesli ktos slyszal kiedys o RoGuE TEAM to powiem tylko, ze sa to prawie Ci sami ludzie plus kilka nowych tak samo glupich jak ja ludzi .
Sajta jeszcze nie ma, ale bedzie niedlugo...
Jak bedzie to walne info...

__________________
You all are my slaves =]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-07-2001 22:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SLAVE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SLAVE Znajdź więcej post'ów przez  SLAVE Dodaj SLAVE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SLAVE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
OGO
niema mnie



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja:

Wooooooo. ASq musi z wami kiedys zagrac, tyle ze my dawno nie gralismy w Quaki hehehehe. Cos bendzie trza wykombinowac =] A jaki jest dokladnie sklad tego klanu? Kto tam rzondzi, a kto jest bo jest?

__________________
Zrezygnowałem z boarda. Dowidzenia. Jeżeli admin może to niech skasuje/usunie/zablokuje to konto.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-07-2001 22:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil OGO Znajdź więcej post'ów przez  OGO Dodaj OGO do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bLADE
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Ta... super... nastepny klan... ile tego jush jest =]]]]]]

a tak serio to GL z klanem i pozdrufka dla zony :-P

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-07-2001 22:30
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
OGO
niema mnie



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja:

SLAVE niniejszym witam na boardzie i mam nadzieje ze sie Tobie tutaj spodoba.

A do reszty - ten kolo jest pod moja ochrona, nie tykac go i nie fikac mu, jest nowy i trza mu wybaczyc "nowosc" szybko sie on tutaj dotrze =]

SLAVE pamietaj jednak ze okres ochronny sie kiedys skonczy =]

__________________
Zrezygnowałem z boarda. Dowidzenia. Jeżeli admin może to niech skasuje/usunie/zablokuje to konto.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-07-2001 22:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil OGO Znajdź więcej post'ów przez  OGO Dodaj OGO do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SLAVE
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Konin

OGO ... hmmm... pewnie ze mozemy zagrac... u nas niby demokracja jest, ale tak wlasciwie to wszystkie propozycje i wnioski wychodza ode mnie i od Wolver1ne'a (dawniej SHiELDER).
Tak jest bo jest to był Kam1Kaze... ale jego bycie w klanie stoi pod znakiem zapytania.

__________________
You all are my slaves =]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-07-2001 22:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SLAVE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SLAVE Znajdź więcej post'ów przez  SLAVE Dodaj SLAVE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SLAVE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SLAVE
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Konin

OGO ... dzieki za poparcie )))))

__________________
You all are my slaves =]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-07-2001 22:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SLAVE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SLAVE Znajdź więcej post'ów przez  SLAVE Dodaj SLAVE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SLAVE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bLADE
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez SLAVE
OGO ... dzieki za poparcie )))))


Imiejszym oglaszam, ze SLAVE zostal objety okresem ochrnym prze OGO i MNIE. I jak ktos z nim zacznie to kurde bele bedzie co rypac :-P

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-07-2001 22:39
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bLADE
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

hmm... ale czas na jakies rozwarzania... tak... to po co tworzymy klany? po jasna cholere? bo nie chcemy umrzec sami? ciewawe co inni powiedza...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-07-2001 22:50
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
fB.Wolver1ne
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: KoNiN

newbie na forum (holy shit!) + info o klanie fuLL BurN

No, czlonek nowo powstalego klanu fuLL BurN wita wszystkich (snow?)boardzistow . Widze ze SLAVE juz zadbal o reklame, ale co tam... Tez moge sie troche poudzielac.
Swoja droga, ciekawe czy mnie tez ktos wezmie pod ochrone.. muahahaha!
Ktos sie pytal o sklad nowego klanu. Zacznijmy od tych lepszych graczy... albo OK, niech bedzie ze kolejnosc jest przypadkowa:
-no, chyba ja... czyli fB.Wolver1ne! -w team DM zwykle jestem taktykiem- prowadze druzyne po prostu... od razu mowie, ze NIE JESTEM zadnym clan leaderem! CLa u nas ni mo! Peeeelna demokrejszyn
-fB.SLAVE - nasz najlepszy Railowiec... po prsotu I Liga, co tu mowic
-fB.LukE - jop, ten sam co to do FPP Zone pisal taaaakie texty. Rowniez I Liga
-fB.Hakimbo - dziiiwna xywa, ale styl gry bardzo dobry! musze powiedziec, ze siakos malo z nim gralem
-fB.ZetZet - niegdys slynny (?) gracz w q2.... razem zalozylismy RoGuE Team, ktory ostatnio sie troche zdezintegrowal :-\. Na "swoich" mapkach potrafi dokopac niejednemu, chociaz walczy dosc po staremu (wyczuwa sie lata spedzone przy q2)
-fB.L1ghtn1ng - nasz nowy "nabytek". Czlowiek moze i mloooody (no, z 14 lat ma!), ale jak on gra... muah
-fB.MAD - jop, xywa mowi o nim wszystko . Kiedys byl w III Lidze RoGuE Teamu, ale tak sie podpakowal, ze normalnie.... na niektorych arenach dokopuje pierwszoligowcom!!!
-fB.PhoEniX - gracz taki se (mial przerwe w q3), ale jaki z niego kamper... taka tez jest jego funkcja. Bierzemy go ze soba na kazdego CTFa, a i w TDM niezle sie sprawdza... Spox, trzymamy go pod kontrola- kamperstwo nie zagosci u nas na dobre!
-fB.KaM1kAzE - niezly gracz, ale chyba wyleci.... tzn taki zlozylem wniosek, ale ze u nas jest demokrejszon, to jeszcze oficjalnie nie zostal usuniety, wiec o nim pisze
-.... to mozesz byc TY!!! przyjmujemy jeszcze nowych czlonkow, wiec moze sie zalapiesz

Co do DMu z ASq... pewnie, pewnie... ale raczej w sierpniu, bo jutro wyjezdzam na 3 tygodnie (spox, na boardzie bede). To tyle o nas!

__________________
"They were like the others. Powerful, dangerous, dreadful. Only one thing divided Them from the others: They did not die."
-=[fuLL BurN Clan]=-
If you can't kill us, you can't defeat us.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-07-2001 22:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil fB.Wolver1ne Kliknij tutaj by wysłać e-maila do fB.Wolver1ne Znajdź więcej post'ów przez  fB.Wolver1ne Dodaj fB.Wolver1ne do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać fB.Wolver1ne prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SLAVE
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Konin

Re: newbie na forum (holy shit!) + info o klanie fuLL BurN

Wolve... ale zes sie chlopie rozpisal... oby tak dalej

__________________
You all are my slaves =]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-07-2001 23:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SLAVE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SLAVE Znajdź więcej post'ów przez  SLAVE Dodaj SLAVE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SLAVE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
fB.Wolver1ne
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: KoNiN

he?

Ej, luuuudzie... Cos sie nie dopisujecie. Pewnie dlatego, ze ja sie dopisalem .

BTW: cool motto, nie? Sam wymyslilem

__________________
"They were like the others. Powerful, dangerous, dreadful. Only one thing divided Them from the others: They did not die."
-=[fuLL BurN Clan]=-
If you can't kill us, you can't defeat us.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-07-2001 13:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil fB.Wolver1ne Kliknij tutaj by wysłać e-maila do fB.Wolver1ne Znajdź więcej post'ów przez  fB.Wolver1ne Dodaj fB.Wolver1ne do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać fB.Wolver1ne prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
poLaq
poLaq :)



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Jelenia Góra

Exclamation Co sie dzieje !!!!!!!!!

Nie ma co zakładać klanoof Quake3 jusz Umiera i nic na to nie poradzicie o 9.00 pusto na serverach (może z 10 osób) coraz mniej osób w to gra bardzo duzo dobrych graczy zrezygnowało w tym shiva , eek (mało gra ) , poLaq (to ja i tesz mało gra .
dużo klanoof także zrezygnowało dawno Freaks,eR też sie rozpadły ponieważ dużo zrezygnowało z gry w quake3 .

__________________
Prepare . You will be Next !

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-07-2001 09:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil poLaq Kliknij tutaj by wysłać e-maila do poLaq Znajdź więcej post'ów przez  poLaq Dodaj poLaq do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać poLaq prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
fB.Wolver1ne
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: KoNiN

Re: Co sie dzieje !!!!!!!!!

Czlooowieku, wyluzuj, nie badz takim pesymista. Q3 NIE umiera. Pozyje jeszcze bardzo dlugo. Na tyle dlugo, ze doczeka Q4 (jesli takowy w ogole powstanie). A gra w i-necie to nie wszystko. Jestem teraz na wczasach i jest tu taka kafeja (12 kompow), ze tam CALY CZAS ludziska w q3 napaziaja. Mozna liczyc na najwyzej 2 wolne kompy.

Nie mowie ze nie jestes dobrym graczem, ale jesli nim naprawde jestes, to mowie Ci- powrocisz do q3. Ja niedawno mialem przerwe dwumiesiaczna, a teraz napaziam jak glupi.

Q3 ma to do siebie, ze jest bardzo proste (chodzi o zasady, tryby rozgrywki itp.- nie ma zadnych bajerow). Wlasnie dlatego wszyscy ta gre lubia, przynajmniej tak mi sie wydaje. Ale to rowniez powoduje, ze gierka sie nudzi. Nie szybko, ale sie jednak nudzi. Sam tego doswiadczylem pare razy. Jednak 99.666% dobrych graczy wraca do q3...

Ale to jest tylko moje zdanie .

__________________
"They were like the others. Powerful, dangerous, dreadful. Only one thing divided Them from the others: They did not die."
-=[fuLL BurN Clan]=-
If you can't kill us, you can't defeat us.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-07-2001 17:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil fB.Wolver1ne Kliknij tutaj by wysłać e-maila do fB.Wolver1ne Znajdź więcej post'ów przez  fB.Wolver1ne Dodaj fB.Wolver1ne do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać fB.Wolver1ne prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
OGO
niema mnie



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja:

Okres ochronny.

Ninejszym z dniem 7 sierpnia 2001 kończy się okres ochronny dla SLAVE`a, teraz wszystko zależy od niego i na jego konto idzie.

__________________
Zrezygnowałem z boarda. Dowidzenia. Jeżeli admin może to niech skasuje/usunie/zablokuje to konto.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-08-2001 12:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil OGO Znajdź więcej post'ów przez  OGO Dodaj OGO do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
fB.Wolver1ne
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: KoNiN

Hej, to tu JEST jakis okres ochronny?! To chyba cos tu sie komus cos tego , bo mi takowego nie przydzielili.

O, zauwazylem ze nie ma oceny przy ludziach z [FPP]. I dobrze. Macie honor, chuopaki!

OGO, co bys powiedzial jakbysmy zagrali ze soba malego DMika? T4 odpowiada? Slyszalem ze w kafeji mlocicie na Chronicu i na Dm17, ale do 1vs1 to cienkawe mapki...

__________________
"They were like the others. Powerful, dangerous, dreadful. Only one thing divided Them from the others: They did not die."
-=[fuLL BurN Clan]=-
If you can't kill us, you can't defeat us.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-08-2001 15:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil fB.Wolver1ne Kliknij tutaj by wysłać e-maila do fB.Wolver1ne Znajdź więcej post'ów przez  fB.Wolver1ne Dodaj fB.Wolver1ne do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać fB.Wolver1ne prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 04:52.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions