Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Off Topic > O niczym konkretnym w sumie > Twoja przegladarka?
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (5): « First ... « 2 3 [4] 5 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
DEiMOss
sharimurai



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: wies

quote:
Napisane oryginalnie przez MaslaV
Sympatyczna sprawa, po barokowym przepuchu Opery taka prostota to bardzo sympatyczna sprawa. Uspokaja umysł i koi duszę.

Ech, bladzic ludzka sprawa. Nastepnym razem wiecej oglady synu...

__________________
Some days, some nights. Some live, some die. In the way of the samurai.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-02-2004 03:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DEiMOss Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DEiMOss Znajdź więcej post'ów przez  DEiMOss Dodaj DEiMOss do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DEiMOss prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaslaV
koduję bezwzrokowo



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Łomianki Fabryczne

quote:
Napisane oryginalnie przez DEiMOss
Nastepnym razem wiecej oglady synu...


tak ojcze

__________________
Każdy ładnie cztery elementy jednych tchem wymienia i ja też je wymienię, co tak będę głupio stał to: pieniądze, forsa i oczywiście szmal.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-02-2004 04:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaslaV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaslaV Znajdź więcej post'ów przez  MaslaV Dodaj MaslaV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaslaV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jarek
Pop Shop Boy :P



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: West Yorkshire

Za namową znajomka, zainstalowałem sobie FireFox'a i mam dylemacik
Opera fajna, gesty mychy, klient pocztowy itp, ale czasem potrafi pojsc sie kochać. Firefox szybki "czysty", mało ubajerzony...
O ie już dawno zapomniałem, wychodzi na to że wszystko inne jest w jakiś sposob lepsze

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-02-2004 09:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jarek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Jarek Znajdź więcej post'ów przez  Jarek Dodaj Jarek do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
nea*1337
Ciota komputerowa



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: $this ->

Do fox'a też są gesty mychą do zaintalowania .

__________________

http://wow.allakhazam.com/profile.html?310690
Po ilu critach ty się uśmiechniesz?
Frozen do expansion packa.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-02-2004 11:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil nea*1337 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do nea*1337 Znajdź więcej post'ów przez  nea*1337 Dodaj nea*1337 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać nea*1337 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

kilka postow skasowalam requestowo.

Do pewnej rozowej swinki na przyszlosc - MODERATOR TO NIE JEST K... ZABAWKA I NIE BEDZIE KASOWAL TWOICH POSTOW TYLKO DLATEGO ZE ZLAMILES. NA PRZYSZLOSC POMYSL TROCHE I NIE PISZ ZAMIAST LATAC PO LUDZIACH ZEBYM KASOWALA.

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-02-2004 14:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DEiMOss
sharimurai



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: wies

Jarek - tutaj mozesz znalezc wtyki do Firefoxa.

Saari - nie klam.

__________________
Some days, some nights. Some live, some die. In the way of the samurai.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-02-2004 01:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DEiMOss Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DEiMOss Znajdź więcej post'ów przez  DEiMOss Dodaj DEiMOss do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DEiMOss prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Fausto
kto mi tu zmienia :< lame



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: rl low -> RA + MH

Po pierwsze to moderator nie jest od tego zeby wprowadzac na forum swoj subiektywizm, a sluzyc pomoca uzytkownikom i pilnowac obiektywizmu.

Po drugie to nie ja zle przeczytalem a nea.

po trzecie albo zapoznaj sie w koncu ze swoimi prawami [nie chodzi mi tu o mozliwosci] i obowiazkami, albo wez oddaj swoje stanowisko komus, kto sie tego podejmie. [od razu mowie ze ja nie mam zamiaru]

troche lektury dla ciebie: http://hell.pl/nina/z-d-mod.htm

polecam tez pogooglowac.

__________________
Redaktor naczelny http://qw.fpp.pl || Autor www.psychomod.tk || Clan Leader www.EIDclan.org || Admin mp3.wsisiz.edu.pl || Admin sexy.frag.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-02-2004 02:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Fausto Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Fausto Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Fausto Dodaj [FPP]Fausto do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Fausto prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jarek
Pop Shop Boy :P



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: West Yorkshire

Dzieki DEiMOss, teraz juz firefox jest main browser'em na moim blaszaq

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-02-2004 02:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jarek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Jarek Znajdź więcej post'ów przez  Jarek Dodaj Jarek do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
zbigniew
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Feb 2004
Lokalizacja:

kurde firefox jednak ruluje. szczegolnie download menager. jak sobie zdefiniujesz path to wogle sie nie przejmujesz przy sciaganiu plików. to bardzo fajna opcja bo mozilla mi wogle nie odpowiada, a fire fox rula ...

__________________
YO!@ YO! OY!O O!O O!O O

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-02-2004 02:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil zbigniew Kliknij tutaj by wysłać e-maila do zbigniew Znajdź więcej post'ów przez  zbigniew Dodaj zbigniew do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać zbigniew prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DEiMOss
sharimurai



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: wies

No, od jakiegos czasu mozna spokojnie ruchac IE w pupe.

w tle: Blindside - Eye Of The Storm

__________________
Some days, some nights. Some live, some die. In the way of the samurai.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-02-2004 04:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DEiMOss Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DEiMOss Znajdź więcej post'ów przez  DEiMOss Dodaj DEiMOss do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DEiMOss prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
nea*1337
Ciota komputerowa



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: $this ->

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Fausto
blablabla
Po drugie to nie ja zle przeczytalem a nea.
blablabla



No źle przeczytałem, ale tego się dobrze przeczytać nie dało :*. Lubisz mieć ostatnie słowo, nie?

__________________

http://wow.allakhazam.com/profile.html?310690
Po ilu critach ty się uśmiechniesz?
Frozen do expansion packa.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-02-2004 04:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil nea*1337 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do nea*1337 Znajdź więcej post'ów przez  nea*1337 Dodaj nea*1337 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać nea*1337 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Fausto
Po pierwsze to moderator nie jest od tego zeby wprowadzac na forum swoj subiektywizm, a sluzyc pomoca uzytkownikom i pilnowac obiektywizmu.

Po drugie to nie ja zle przeczytalem a nea.

po trzecie albo zapoznaj sie w koncu ze swoimi prawami [nie chodzi mi tu o mozliwosci] i obowiazkami, albo wez oddaj swoje stanowisko komus, kto sie tego podejmie. [od razu mowie ze ja nie mam zamiaru]

troche lektury dla ciebie: http://hell.pl/nina/z-d-mod.htm

polecam tez pogooglowac.



bla bla bla bla bla bla bla bla.....

po kiego walka przytaczas link do zasad panujacych gdzie indziej??? oni maja swoje zasady a my swoje... wiec nei pitol

quote:
nasze f.a.q.
Kim są Moderatorzy?
Moderatorzy kontrolują indywidualne forum. Mogą edytować, usuwać i przenosić każde posty na ich forum. Jeżeli jesteś niezadowolony ze szczególnego forum, powinieneś skontaktować się z moderatorem i przedstawić mu swój problem.



wiec blagam przestan czlowieku najezdzac na Saari i wymyslac jakies niestworzone rzeczy.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-02-2004 10:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

On jest po prostu jebniety. Chcial zeby mu wykasowac posty poniewaz nie wyszla mu klotnia. W postach nie bylo zadnej nieprawidlowosci. Bylo to tylko zawracanie dupy na lewo.

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-02-2004 10:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Fausto
kto mi tu zmienia :< lame



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: rl low -> RA + MH

GLAN: ja wiem ze od ciebie nie mozna bylo sie spodziewac ze w ogole przeczytasz co bylo w tym urlu - opis czynnosci dla moderatora ogolnie - na forum, na grupie, etc.

A wasze zasady to co? Jak moderatorowi sie topic nie podoba, to go wy*****, albo go zamknie i tu koniec dzialalnosci? to gg.

Saari: jestes zalosna, bo jest nie prawda to co piszesz, podkreslilem ze zrobil sie bezsensowny offtopic ktory zaczal sie od nieporozumienia. Ponadto na prosbe usuniecia MOICH postow powiedzialas "nie, bo na mnie naskakiwales" nosz ***** mac jestes tak po*******ona ze moze wypadaloby zaczac sie leczyc?

__________________
Redaktor naczelny http://qw.fpp.pl || Autor www.psychomod.tk || Clan Leader www.EIDclan.org || Admin mp3.wsisiz.edu.pl || Admin sexy.frag.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-02-2004 12:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Fausto Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Fausto Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Fausto Dodaj [FPP]Fausto do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Fausto prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
nea*1337
Ciota komputerowa



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: $this ->

Stfu faust.

__________________

http://wow.allakhazam.com/profile.html?310690
Po ilu critach ty się uśmiechniesz?
Frozen do expansion packa.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-02-2004 13:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil nea*1337 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do nea*1337 Znajdź więcej post'ów przez  nea*1337 Dodaj nea*1337 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać nea*1337 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
insmac*1337
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Powiedz mi Fausto, czemu nie umiesz zachowac elementarnych zasad kultury i ludzkiej przywoitosci? Bo takie wiazki wulgaryzmow w publicznym threadzie bardzo zle o Tobie swiadcza - brakuje Ci slow, zeby przekazac to, co chcesz przekazac?

Zastanow sie nad tym, co piszesz, bo to juz nie pierwsze takie posty w Twoim wykonaniu.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-02-2004 14:09
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Fausto
GLAN: ja wiem ze od ciebie nie mozna bylo sie spodziewac ze w ogole przeczytasz co bylo w tym urlu - opis czynnosci dla moderatora ogolnie - na forum, na grupie, etc.



zacznij myslec pacanie a nie walisz farmazona za farmazonem. przeczytalem dokladnie cala zawartosc tego url'a. co nie zmienia faktu ze jak gdzies panuja jedne zasady to musza panowac wszedzie gdzie tylko sie da. wiec z laski swojej przestan przytaczac zasad z innych podworek i co chwila sie czepiac ze nie ma takich zasad u nas.
masz konflikt z Saari, dobra zalatw go miedzy nia a toba, a nie wywlekasz to coraz to dziwniejsze sposoby i wynajdujesz jakies rzeczy coby tylko ja usunac z funkcji moderatorki.
zreszta cytujac kilka slow z danego url:
quote:

Moderator nie powinien w żaden sposób modyfikować treści (body)
moderowanych przez siebie postów. Szczególnie jaskrawym nadużyciem
jest umieszczanie w tych postach własnych komentarzy. Ponadto
niedopuszczalne jest skracanie (czy to wypowiedzi autora, czy jego
sygnaturki czy też załączonych przez niego cytatów), zastępowanie
gwiazdkami słów, które zdaniem moderatora są powszechnie uznawane
za obraźliwe, przeformatowywanie (w tym zmiana kolejności akapitów)
oraz w ogóle jakakolwiek 'ręczna', zindywidualizowana ingerencja
moderatora w treść postu. Jeśli moderator uważa, że post może się
ukazać na grupie dopiero po dokonaniu tego rodzaju poprawek, powinien
odesłać go autorowi z odpowiednią sugestią.



co do naszych zasad: jak nie spelnia pewnych form topic to go zamykamy/kasujemy. a jak ktos przytaczal to forum jest o wszystkim i o niczym wiec moderowanie tutaj jest bardzo ograniczone bo mozesz napisac wsio i nic.. napisales cos, co ci sie nie podobalo to to potem sprostuj/wyedutyj..

eot z mojej strony.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-02-2004 14:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
weirdo
kontemplator bytu



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Fausto
Saari: jestes zalosna, bo jest nie prawda to co piszesz, podkreslilem ze zrobil sie bezsensowny offtopic ktory zaczal sie od nieporozumienia. Ponadto na prosbe usuniecia MOICH postow powiedzialas "nie, bo na mnie naskakiwales" nosz ***** mac jestes tak po*******ona ze moze wypadaloby zaczac sie leczyc?

masz jakis kompleks nizszosci w zwiazku z saari? to juz trzeci topic z kolei, w ktorym wywlekasz jakis nieuzasadniony zal do niej

__________________
sort the flock (then, warn the "goats" & kill the "sheep");
kill them, dump qualms, shift moralities,
values aside, each one; die sheep! die to reverse the system
you accept (reject, respect);

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-02-2004 14:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil weirdo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do weirdo Znajdź więcej post'ów przez  weirdo Dodaj weirdo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać weirdo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cali
słodki chłopak :]



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

faust potajemnie kocha sie w Saari i tyle :>

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-02-2004 15:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cali Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cali Znajdź więcej post'ów przez  Cali Dodaj Cali do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cali prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Fausto
kto mi tu zmienia :< lame



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: rl low -> RA + MH

zaraz zaraz, moze jestem slepy, ale to saari tu zaczela cos pisac pierwsza.

Insmac - wiazanka wyraza tresc emocjonalna, a czy mi brakuje slow czy argumentow? nie sadze - bo sa zaraz przed wiazanka.

Hm, skoro juz wiem ze panuja tu zasady, gdzie para kretynow uwaza sie za bogow i usuna to co im sie nie podoba, rzeczywiscie eot. powodzenia w moderowaniu.

debile ktorzy nagle teraz wyskoczyli: przeczytajcie kto na kogo tutaj naskoczyl - ja na moderatorow czy oni na mnie.

__________________
Redaktor naczelny http://qw.fpp.pl || Autor www.psychomod.tk || Clan Leader www.EIDclan.org || Admin mp3.wsisiz.edu.pl || Admin sexy.frag.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-02-2004 15:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Fausto Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Fausto Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Fausto Dodaj [FPP]Fausto do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Fausto prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
nea*1337
Ciota komputerowa



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: $this ->

Moderatorzy na ciebie, bo mieli za co :*

__________________

http://wow.allakhazam.com/profile.html?310690
Po ilu critach ty się uśmiechniesz?
Frozen do expansion packa.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-02-2004 15:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil nea*1337 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do nea*1337 Znajdź więcej post'ów przez  nea*1337 Dodaj nea*1337 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać nea*1337 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

to jak zyczysz nam powodzenia w moderowaniu to juz siedz cicho na ten temat dobra? nie uwazamy sie za bogow tylko ze znowu wypierdzielasz jakies niestworzone powody by cos zarzucic Saari. idz fausto do piaskownicy i tam sie baw.. przy odrobinie szczescia bedziesz mogl se zrobic publicznosc jaka ciebie poslucha za kazdym razem jak powiesz cos glupiego. bo narazie ci to nie wychodzi..

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-02-2004 16:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

Nie no po prostu juz nie moge. Chyba pojde po prostu do shoolera i zrzekne sie tej funkcji bo mnie to radosci nie sprawia wcale a bluzgana przez idiote nie mam zamiaru byc. Nawet nie wiem o co jemu tak naprawde chodzi. Pozbede sie moda i bedzie mial jeden sposob na dogryzanie mniej.

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-02-2004 17:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MajeS
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

hmm w kazdym razie ja uzywam firefox'a

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-02-2004 18:23
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaslaV
koduję bezwzrokowo



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Łomianki Fabryczne

quote:
Napisane oryginalnie przez DEiMOss
Jarek - tutaj mozesz znalezc wtyki do Firefoxa.



Strasznie zapchany ten serwer :? ale pluginy fajne..

__________________
Każdy ładnie cztery elementy jednych tchem wymienia i ja też je wymienię, co tak będę głupio stał to: pieniądze, forsa i oczywiście szmal.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-02-2004 19:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaslaV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaslaV Znajdź więcej post'ów przez  MaslaV Dodaj MaslaV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaslaV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bizonek
def



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja: 53°07'14.6" N 23°06'10.2" E

a ja nie mam w Firefoxie zakladek

cos jebło

__________________
Trzeba być gorszym, by potem stać się lepszym
Trzeba być głupim, by móc stać się mądrzejszym

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-02-2004 00:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bizonek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bizonek Znajdź więcej post'ów przez  bizonek Dodaj bizonek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bizonek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
nea*1337
Ciota komputerowa



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: $this ->

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]bizonek
a ja nie mam w Firefoxie zakladek

cos jebło



a) zakładki pokazują się, jak masz więcej niż jedną stronke otworzoną.
b) zainstalowałeś firefox'a na firebirda i dlatego nie działa.
c) usunołeś firebirda i zainstalowałeś firefox'a, ale używasz niekompatybilnego theme'u z firebird'a.

__________________

http://wow.allakhazam.com/profile.html?310690
Po ilu critach ty się uśmiechniesz?
Frozen do expansion packa.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-02-2004 12:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil nea*1337 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do nea*1337 Znajdź więcej post'ów przez  nea*1337 Dodaj nea*1337 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać nea*1337 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MajeS
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez NeaQuan*1337
a) zakładki pokazują się, jak masz więcej niż jedną stronke otworzoną.
b) zainstalowałeś firefox'a na firebirda i dlatego nie działa.
c) usunołeś firebirda i zainstalowałeś firefox'a, ale używasz niekompatybilnego theme'u z firebird'a.



a) default'owo, to mozna zmienic
b) to nie ma nic do rzeczy
c) to rowniez

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-02-2004 12:40
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Fausto
kto mi tu zmienia :< lame



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: rl low -> RA + MH

A da sie zrobic zeby kazda nowa strona otwierala sie jako zakladka w uruchomionej przegladarce? np taki double_click z mirca i inne...

__________________
Redaktor naczelny http://qw.fpp.pl || Autor www.psychomod.tk || Clan Leader www.EIDclan.org || Admin mp3.wsisiz.edu.pl || Admin sexy.frag.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-02-2004 13:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Fausto Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Fausto Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Fausto Dodaj [FPP]Fausto do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Fausto prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

Firefox test! test!

Ej, gdzie to trzyma ustawienia (bookmarks itp)? Da sie je jakos skopiowac lub wyexportowac?

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-02-2004 13:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 03:48.    Strony (5): « First ... « 2 3 [4] 5 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions