Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Quake III Arena > Coś się skończyło...
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
slawek
.



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

Coś się skończyło...

Dzisiaj przeczytałem następujący news:

..:: WTOREK 9 KWIETNIA 2002 ::..
:: 09:04:2002 | 15:55 | Napisy końcowe - R.I.P [LaGranda]
No i stało się! Ciągłe niedogodności po stronie serwera, w końcu kasacja plików i moje zmęczenie prowadzeniem samotnie tak dużej strony, zmuszają mnie do zaprzestania działalności Quake III LaGranda . Przez ten czas naprodukowałem dla Was 1287 newsów, uraczyłem 3268 screenami, miniscreenami oraz tapetkami. Co do ilości ściągniętych gigabajtów danych, to sam nie mam pojęcia. Niestety wszystko, co dobre musi się kiedyś skończyć! To już ostatni dech tego "sajta", ale kto wie może spotkamy się w lepszych warunkach. Na koniec chciałem pozdrowić wszystkich wiernych czytelników oraz złożyć hołd wspaniałej grze, która zmieniła życie niejednego człowieka na ziemi - Quake III Arena. Thx for support - LaGranda


Szkoda.
GJ & GL

Pozwoliłem sobie na to ryzykowne copy/paste ponieważ nie zauważyłem żadnych tarć na linii .fpp - LaGranda, współistnienie tych serwisów było wręcz modelowe, więc mam nadzieję, że nie będzie draki.

__________________
"Podpis nie jest obowiązkowy. Podpis pojawia się pod twoim post'em."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-04-2002 16:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil slawek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do slawek Znajdź więcej post'ów przez  slawek Dodaj slawek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać slawek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
j@rzabek
Brujah



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Warszawa

znając twoje szczęście będzie draka...
no zartuje przecierz..

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-04-2002 17:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil j@rzabek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do j@rzabek Znajdź więcej post'ów przez  j@rzabek Dodaj j@rzabek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać j@rzabek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
killertowa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: warszawa

szkoda
to był pierwszy polski serwis, jaki znalazłem w sieci i w początkowym okresie często tam zaglądałem
to z tamtąd ciągnąłem różne maetpacki, fastwaytodie, matrix itp mapki

__________________
killer towa
"Niech przeciwnik muśnie twą skórę gauntletem, ty przywal mu shotgunem. Niech przeciwnik przywali ci shotgunem, ty przywal mu RL. Niech przeciwnik przywali tobie RL, a ty zabij go z RG. Nie koncentruj się na bezpiecznym uniknięciu - połóż swe życie przed nim"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-04-2002 13:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil killertowa Znajdź więcej post'ów przez  killertowa Dodaj killertowa do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać killertowa prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[BMF]gero
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja:

to z tamtąd ciągnąłem różne maetpacki, fastwaytodie, matrix, mapki....

....zboty

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-04-2002 10:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [BMF]gero Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [BMF]gero Znajdź więcej post'ów przez  [BMF]gero Dodaj [BMF]gero do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [BMF]gero prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
j@rzabek
Brujah



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Warszawa

łatwo sięgo zdnajduje w wyszukiwarkach....znajdowalo...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-04-2002 20:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil j@rzabek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do j@rzabek Znajdź więcej post'ów przez  j@rzabek Dodaj j@rzabek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać j@rzabek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LaGranda
Masta of Dizasta



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Poznań

quote:
Napisane oryginalnie przez [BMF]gero
....zboty


nigdy takowych tam nie bylo, tak dla sprostowania

__________________
Yoo! madafaka. All your base belong to LaGranda

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-04-2002 21:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LaGranda Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LaGranda Znajdź więcej post'ów przez  LaGranda Dodaj LaGranda do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LaGranda prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Coś się skończyło...

quote:
Napisane oryginalnie przez slawek
Pozwoliłem sobie na to ryzykowne copy/paste ponieważ nie zauważyłem żadnych tarć na linii .fpp - LaGranda, współistnienie tych serwisów było wręcz modelowe, więc mam nadzieję, że nie będzie draki.

Eee....

A pan LaGranda wcale nie ma u nas kolumny i nie pisal felietonu o mapach

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-04-2002 12:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
slawek
.



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

Re: Re: Coś się skończyło...

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Lucas

A pan LaGranda wcale nie ma u nas kolumny i nie pisal felietonu o mapach



Więc ktoś się pod niego podszył?

__________________
"Podpis nie jest obowiązkowy. Podpis pojawia się pod twoim post'em."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-04-2002 12:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil slawek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do slawek Znajdź więcej post'ów przez  slawek Dodaj slawek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać slawek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Re: Re: Coś się skończyło...

quote:
Napisane oryginalnie przez slawek


Więc ktoś się pod niego podszył?


Eee... nie. To ten sam La Granda

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-04-2002 13:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LaGranda
Masta of Dizasta



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Poznań

Re: Re: Re: Re: Coś się skończyło...

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Lucas

Eee... nie. To ten sam La Granda



Naprawde, a kto? Pierwszy raz słysze!

__________________
Yoo! madafaka. All your base belong to LaGranda

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-04-2002 22:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LaGranda Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LaGranda Znajdź więcej post'ów przez  LaGranda Dodaj LaGranda do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LaGranda prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
d00min
son of a gun



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: lancut

Re: Re: Re: Re: Re: Coś się skończyło...

heh.. dlugo nie zagladalem na net.. ale sie tak zdarzylo, ze akurat mialem mozilwosc i co?! patrze a tu qrde stronka LaGrandy padla . Jedna z lepszych.. moze nie pod wzgledem wygladu ale tresci.. no coz tak bywa (moj q3world aktulanie jest w stanie spiaczki... jak piepszona tepsa mi wkoncu przyzna sdi to pewnie sie to zmieni...)

wyrazy wspolczucia LaGranda... i tak dlugo sam wytrzymales ) ja wiem co to za bol robic w pojedynke taki serwis...

__________________
Str4y
mail: [email protected] (jesli niektorzy nie wiedza to d00min pisze sie przez dwa zera )
www: www.q3world.ngd.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-04-2002 10:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil d00min Kliknij tutaj by wysłać e-maila do d00min Znajdź więcej post'ów przez  d00min Dodaj d00min do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać d00min prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LaGranda
Masta of Dizasta



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Poznań

Ja rowniez jestem w zalobie Niestety prawa Dzungli sa nieublagane i samemu to mozna sie jedynie zabic. A widzac pomocne dlonie pd.pl i ich zainteresownie, gdy chcialem dostep do msql i innych bajerow dalem na wsteczny bieg i tyle

__________________
Yoo! madafaka. All your base belong to LaGranda

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-04-2002 22:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LaGranda Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LaGranda Znajdź więcej post'ów przez  LaGranda Dodaj LaGranda do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LaGranda prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez LaGranda
Ja rowniez jestem w zalobie Niestety prawa Dzungli sa nieublagane i samemu to mozna sie jedynie zabic. A widzac pomocne dlonie pd.pl i ich zainteresownie, gdy chcialem dostep do msql i innych bajerow dalem na wsteczny bieg i tyle

Wiesz, ze umnie robota zawsze sie dla ciebie znajdzie...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-04-2002 22:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 21:52.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions