Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > Co co moderatorzy robia ?
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Coen Hunter
Wolny Strzelec



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Gdynia

Co co moderatorzy robia ?

Hmm chcialem sie grzeczenie i bez chamstwa zwrocic do panow moderatorow , co wy ostatnio robicie ? Coraz wiecej tematow zamykanych , bo panu adminowi sie nie podoba , bo temat jest powielany ( zyczenia swiateczne od KT , nie wiem czy skaldalo je kilkakrotnie ) , bo jest taki i owaki , itd. itp. ! To juz jest lekka przesada , to jest w sumie wolny board , a moze sie myle ? Cenzura u panow moderatorw postepuje w zastraszajacym tempie ! Chcialbym zeby wypowiedzieli sie tu wszyscy , co maja cos do powiedzenia na ten temat , zadnych offtopic, ten temat powinien byc potraktowany smiertelnie powaznie !

__________________
[email protected]
GG 1123174
ICQ 122973095
MSN [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-12-2001 14:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Coen Hunter Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Coen Hunter Znajdź więcej post'ów przez  Coen Hunter Dodaj Coen Hunter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Coen Hunter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
FrugO
====<#~~



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Kraków

Thumbs down

olej to

__________________
u suck man

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-12-2001 14:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil FrugO Kliknij tutaj by wysłać e-maila do FrugO Znajdź więcej post'ów przez  FrugO Dodaj FrugO do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać FrugO prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]RAPTOR
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Evesham, England

Chcemy aby zapanowal porzadek. Moze na poczatku wyglada to troche hamsko, ale pozniej ludzie zaczna zakladac normalne tematy i zastanowia sie po co tu sie w ogole przychodzi.

Jezeli chodzi o temat zyczen, to jezeli kazdy klan robilby to samo to zapewne zrobilby sie burdel. Jeden temat o swietach juz jest i jezeli ktos chce sobie zlozyc zyczenia prosze bardzo. Juz przymykam oko na to, ze temat o swietach powinien byc przeniesiony, ale jest wigilia i juz nie chce sie czepiac drobnostek.

Kitab zapewne nie byles w momencie gdy "pewien_lamer" zakladal dzisiaj i wczoraj tematy, ktore nie tylko obrazaly fpp.pl, ale wszystkich graczy (lacznie z toba - podawal nawet jakies twoje dane). Tematy te zostaly usuniete, a koles zabanowany. Postanowilismy sie takze pofatygowac i zbanowac kolesia na wszystkie serwisy fpp.pl

Mam nadzieje ze wszelkie watpliwosci zostaly juz rozwiazane. Zeby bylo fair to zostawie ten temat pare dni, a pozniej sie go zamknie i sam odejdzie w zapomnienie.

__________________
Nic nie jest szkodliwe liczy się dawka...
Przejmujący się człowiek rzeczami jest słaby
Sztuką jest odróznienie prawdy od kłamstwa
Problemy trzeba rozwiązywać, a nie stwarzać!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-12-2001 14:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]RAPTOR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]RAPTOR Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]RAPTOR Dodaj [FPP]RAPTOR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]RAPTOR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
nemesis.kt
KT m3mb3r :)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Co co moderatorzy robia ?

quote:
Napisane oryginalnie przez Kitab Al Azif
... zyczenia swiateczne od KT ...

To byl moj blad bo niezauwazylem ze juz podobny topic istnieje.

Jak narazie to gj moderatorzy.

__________________

:: www.Kamikaze-Team.prv.pl
:: [email protected]
:: gg : 1346455

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-12-2001 14:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil nemesis.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do nemesis.kt Znajdź więcej post'ów przez  nemesis.kt Dodaj nemesis.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać nemesis.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Moj zdaniem popelniacie drobny blad: to powinien byc board dla graczy cs,a nie board o cs wylacznie. tzn. ze jesli gracze cs chca zlozyc zyczenia innym to nikt nie powinien im tego zabronic (nie mowie o KT bo popelnili blad Moim zdanie powinniscie pilnowac porzadku, anie nakladac cenzure jak za komuny
Ale jak bedzie tak jak bylo to bedzie dobzre
Popieram kasowanie debilnych topicow i postow

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-12-2001 21:22
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]RAPTOR
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Evesham, England

quote:
Napisane oryginalnie przez DeStRuCt0r
Moj zdaniem popelniacie drobny blad: to powinien byc board dla graczy cs,a nie board o cs wylacznie. tzn. ze jesli gracze cs chca zlozyc zyczenia innym to nikt nie powinien im tego zabronic (nie mowie o KT bo popelnili blad Moim zdanie powinniscie pilnowac porzadku, anie nakladac cenzure jak za komuny
Ale jak bedzie tak jak bylo to bedzie dobzre
Popieram kasowanie debilnych topicow i postow



przeciez jest temat o zyczeniach, po co ma kazdy zakladac oddzielny temat o tym samym?

Jaka cenzura???

__________________
Nic nie jest szkodliwe liczy się dawka...
Przejmujący się człowiek rzeczami jest słaby
Sztuką jest odróznienie prawdy od kłamstwa
Problemy trzeba rozwiązywać, a nie stwarzać!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-12-2001 22:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]RAPTOR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]RAPTOR Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]RAPTOR Dodaj [FPP]RAPTOR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]RAPTOR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Coen Hunter
Wolny Strzelec



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Gdynia

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Raptor

Kitab zapewne nie byles w momencie gdy "pewien_lamer" zakladal dzisiaj i wczoraj tematy, ktore nie tylko obrazaly fpp.pl, ale wszystkich graczy (lacznie z toba - podawal nawet jakies twoje dane). Tematy te zostaly usuniete, a koles zabanowany. Postanowilismy sie takze pofatygowac i zbanowac kolesia na wszystkie serwisy fpp.pl



Bylem przy tym , nawet mu troche powrzocalem , a podal tylko moje GG , ktore widac na dole w podpisie ( heh co za loozer ) i telefon komorkowy, co wsumie mi nie przeszkadzalo . Wsumie za wasza reakcje na tego goscia trzeba wam tylko podziekowac i pochwalic !

Po glebszym przemysleniu sprawy przynaje racje waszemu postepowaniu , choc nadal uwazam , ze troche przeszkadzacie ! ( ale no coz nikt nie jest doskonaly , oprocz mnie ) ! Takze wsumie ten topic nie jest juz za bardzo potrzebny , dzieki Raptor za rozwianie moich watpliowsci i wyjasnienia !

__________________
[email protected]
GG 1123174
ICQ 122973095
MSN [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-12-2001 09:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Coen Hunter Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Coen Hunter Znajdź więcej post'ów przez  Coen Hunter Dodaj Coen Hunter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Coen Hunter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Dochodze do wniosku ze Raptor r0x
juz nic nie pisze na temat cenzury itp.
Kitab ty tesh r0x

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-12-2001 09:23
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

lol... a dlaczego moderator zamnkął mooj topik "historyjka" na o niczym konkretnym(..)??? pishe ze 14 stron starczy.... qrde czemu ograniczacie topika do iluż stron....????
fajna historyjka i wogle a tu nagle zamykają bo niby juz starczy.....

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-12-2001 10:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ha3m




Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Krakow

destructor: a ja? zapomniałeś, że ja tesh rox
btw- ty tesh rox

__________________
Od roku chodzę z fantastyczną dziewczyną. Miesiąc temu postanowiliśmy rozpocząć współżycie. Niestety, byłem tak podniecony, że po chwili pieszczot, zanim doszło do zbliżenia, byłem już "po". Bardzo mnie to zdenerwowało. Co robić?
Marek, 18 lat


BRAVO.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-12-2001 12:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ha3m Znajdź więcej post'ów przez  ha3m Dodaj ha3m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ha3m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]ha3m
destructor: a ja? zapomniałeś, że ja tesh rox
btw- ty tesh rox



ej?
a ja?
to spadajcie

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-12-2001 13:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]MajeS
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez AlieneK
lol... a dlaczego moderator zamnkął mooj topik "historyjka" na o niczym konkretnym(..)??? pishe ze 14 stron starczy.... qrde czemu ograniczacie topika do iluż stron....????
fajna historyjka i wogle a tu nagle zamykają bo niby juz starczy.....



Temat zostal zamkniety bo po prostu sie "wyczerpal" - nam bardziej zalezy na sensownych rozmowach na boardzie, takich z ktorych kazdy z was moze cos wyniesc, wiec nie musza to byc tylko pogawedki o grach... Ale takie zabawy jak topic "historyjka" sa juz przegieciem - oczywiscie mozna sie troszke powyglupiac (bo inaczej tego nazwac nie mozna) ale z umiarem... Przeciez wszyscy wiecie ze nawet ja bralem udzial w tej "zabawie"... Ale bez przesady... 14 stron topic'u nie wnoszacego nic szczegolnego do tego boarda to za duzo - mysle ze nawet sam sie nie spodziewales przy zakladaniu tego tematu ze rozrosnie sie on az do 14-tu stron? Wiec powinienes sie cieszyc... Po prostu walczymy troszke ze spamem na boardzie...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-12-2001 09:35
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

no w sumie to rozumiem......
ale przyznaj ze ciekawie toczyła sie opowieść...
a może by zrobić tak, że na "histiryjce" nie liczą sie posty, albo po prostu przenieść do kosza..... bo nawet zakończenia nie ma....
kolega podał mi ten pomysł i pokazywał mi na jakimś boardzie historyjke taką....tyle że po angielskiemu i każdy pisał tylko 1 wyraz , nie było ze ktoś pishe całymi zdaniami..... topik miał 90 stron !!! tylko ze tam opowieść toczyła sie w jakimś kierunku, a u nas to był jeden wielki chaos i wogle...!!!!
wesołych świąt.!!!!!!

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-12-2001 10:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]MajeS
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez AlieneK
no w sumie to rozumiem......
ale przyznaj ze ciekawie toczyła sie opowieść...
a może by zrobić tak, że na "histiryjce" nie liczą sie posty, albo po prostu przenieść do kosza..... bo nawet zakończenia nie ma....
kolega podał mi ten pomysł i pokazywał mi na jakimś boardzie historyjke taką....tyle że po angielskiemu i każdy pisał tylko 1 wyraz , nie było ze ktoś pishe całymi zdaniami..... topik miał 90 stron !!! tylko ze tam opowieść toczyła sie w jakimś kierunku, a u nas to był jeden wielki chaos i wogle...!!!!
wesołych świąt.!!!!!!



no wlasnie, gdyby u nas bylo ciekawie to bym nie zamknal - ale tam byly juz takie bzdury ze szkoda gadac...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-12-2001 11:37
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
eRbol
"Jedyny JEDI w Polsce!"



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: 51°19`N 18°54`E

Wracajac do tematu jestem za moderatorami. Straszny sie burdel zrobil na bordzie. Coraz wiecej topikow typu "nowy klan". Mam nadzije, ze teraz bedzie lepiej.

__________________
"Zaprawdę, każdy z nas w głębi duszy pragnie być jak ten obcy... przerażająco silny, pozbawiony sumienia, obdarzony czarnym sercem kosmosu, które pozwala przeć na przód i niszczyć"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-12-2001 09:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil eRbol Kliknij tutaj by wysłać e-maila do eRbol Znajdź więcej post'ów przez  eRbol Dodaj eRbol do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać eRbol prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]RAPTOR
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Evesham, England

quote:
Napisane oryginalnie przez eRbol
Wracajac do tematu jestem za moderatorami. Straszny sie burdel zrobil na bordzie. Coraz wiecej topikow typu "nowy klan". Mam nadzije, ze teraz bedzie lepiej.


zastanawiam sie czy zamykac takie tematy czy od razu kasowac?

__________________
Nic nie jest szkodliwe liczy się dawka...
Przejmujący się człowiek rzeczami jest słaby
Sztuką jest odróznienie prawdy od kłamstwa
Problemy trzeba rozwiązywać, a nie stwarzać!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-12-2001 10:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]RAPTOR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]RAPTOR Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]RAPTOR Dodaj [FPP]RAPTOR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]RAPTOR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Coen Hunter
Wolny Strzelec



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Gdynia

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Raptor


zastanawiam sie czy zamykac takie tematy czy od razu kasowac?



Szczerze , ja uwazam , ze jak juz to kasowac ! Bo jak jest zalozony i zamkniety , to i tak reklama juz jest . Bo kazdy wejdzie zobaczyc co to i ldaczego zamkniete --> podstawowy cel osiagniey . Wiec kolesie sie nie przejma jak bedzie zamkniety. A skutek bedzie , gdy beda kasowane , zadnej reklamy nie ma , a tylko moderatorom gosciu podpada !

__________________
[email protected]
GG 1123174
ICQ 122973095
MSN [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-12-2001 11:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Coen Hunter Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Coen Hunter Znajdź więcej post'ów przez  Coen Hunter Dodaj Coen Hunter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Coen Hunter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]MajeS
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

albo moze przerzucac to do forum klany?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-12-2001 11:23
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ha3m




Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Krakow

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Raptor


zastanawiam sie czy zamykac takie tematy czy od razu kasowac?



OD RAZU KASOWAĆ!!! KITAB MA RACJE!!!

__________________
Od roku chodzę z fantastyczną dziewczyną. Miesiąc temu postanowiliśmy rozpocząć współżycie. Niestety, byłem tak podniecony, że po chwili pieszczot, zanim doszło do zbliżenia, byłem już "po". Bardzo mnie to zdenerwowało. Co robić?
Marek, 18 lat


BRAVO.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-12-2001 09:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ha3m Znajdź więcej post'ów przez  ha3m Dodaj ha3m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ha3m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]MajeS


no wlasnie, gdyby u nas bylo ciekawie to bym nie zamknal - ale tam byly juz takie bzdury ze szkoda gadac...



heh... tu sie zgodze ze były goopoty, ale moze przenieść topik na kosz i wtedy chyba nie bedzie nikomu przeszkadzał.....
i trzeba by zmobiizować ludzi, żeby pisali z sensem a najlepiej po jednym wyrazie.......

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-12-2001 10:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]ha3m


OD RAZU KASOWAĆ!!! KITAB MA RACJE!!!


ale moze dobrym pomyslem jest przenoszenie do dzialu KLANY?
bo tam i tak nic nie ma, ale z drugiej strony zrobi sie 2 najmnik

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-12-2001 12:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ha3m




Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Krakow

wazka kiedys zrobił strone dla klanów szukających członków.. zreszta.. czy musza akurat na naszym boardzie??

__________________
Od roku chodzę z fantastyczną dziewczyną. Miesiąc temu postanowiliśmy rozpocząć współżycie. Niestety, byłem tak podniecony, że po chwili pieszczot, zanim doszło do zbliżenia, byłem już "po". Bardzo mnie to zdenerwowało. Co robić?
Marek, 18 lat


BRAVO.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-12-2001 13:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ha3m Znajdź więcej post'ów przez  ha3m Dodaj ha3m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ha3m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]ha3m
wazka kiedys zrobił strone dla klanów szukających członków.. zreszta.. czy musza akurat na naszym boardzie??


no to wlasnie to powiedzialem.....ehhhhh...RAPTORQ kasuj od razu...tak bedzie najlepiej...niepotrzeba na naszym kochanym boardzie jakis ogloszen

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-12-2001 14:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mantis
OBI (-o-)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Bielsko-Biala

quote:
Napisane oryginalnie przez DeStRuCt0r
Moj zdaniem popelniacie drobny blad: to powinien byc board dla graczy cs,a nie board o cs wylacznie. tzn. ze jesli gracze cs chca zlozyc zyczenia innym to nikt nie powinien im tego zabronic (nie mowie o KT bo popelnili blad Moim zdanie powinniscie pilnowac porzadku, anie nakladac cenzure jak za komuny
Ale jak bedzie tak jak bylo to bedzie dobzre
Popieram kasowanie debilnych topicow i postow



nie wiem czy zauwazyles ale wypowiadasz sie na "czesci" boardu fpp.pl poswieconej CS jest tez czesc zwana off topic czy tez "O niczym konkretnym w sumie" wiec nie wiem gdzie widzisz problem ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-12-2001 18:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mantis Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mantis Znajdź więcej post'ów przez  Mantis Dodaj Mantis do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mantis prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]RAPTOR
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Evesham, England

quote:
Napisane oryginalnie przez AdaX


no to wlasnie to powiedzialem.....ehhhhh...RAPTORQ kasuj od razu...tak bedzie najlepiej...niepotrzeba na naszym kochanym boardzie jakis ogloszen



no to jeszcze niech pare osob sie podpisze pod tym i nie bede zamykal tylko kasowal od razu (przewaga wiekszosci).

__________________
Nic nie jest szkodliwe liczy się dawka...
Przejmujący się człowiek rzeczami jest słaby
Sztuką jest odróznienie prawdy od kłamstwa
Problemy trzeba rozwiązywać, a nie stwarzać!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-12-2001 18:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]RAPTOR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]RAPTOR Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]RAPTOR Dodaj [FPP]RAPTOR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]RAPTOR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
TRAPPER
TRAPPER



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja:

Talking :)

Raptor racje masz
Ale troch więcej wysiłku można włożyć

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-12-2001 20:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil TRAPPER Kliknij tutaj by wysłać e-maila do TRAPPER Znajdź więcej post'ów przez  TRAPPER Dodaj TRAPPER do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać TRAPPER prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
eRbol
"Jedyny JEDI w Polsce!"



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: 51°19`N 18°54`E

Thumbs down

kasowac!

__________________
"Zaprawdę, każdy z nas w głębi duszy pragnie być jak ten obcy... przerażająco silny, pozbawiony sumienia, obdarzony czarnym sercem kosmosu, które pozwala przeć na przód i niszczyć"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-12-2001 23:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil eRbol Kliknij tutaj by wysłać e-maila do eRbol Znajdź więcej post'ów przez  eRbol Dodaj eRbol do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać eRbol prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 00:09.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions