Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > RTCW > Problem z ET
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Sobek
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Unhappy Problem z ET

Mam problem z ET. Mam wersję pod Windowsa, ściągnąłem patcha 1.02. Kiedy próbuje dołączyć się do jakiejś gry najczęściej nic się nie dzieje. Niby pisze że łączy ale nic pozatym. Często też gra ściąga jakieś pliki z serwera co prawie nigdy nie dochodzi do skutku. Pisze też czasem że nie zgadzają się wersje gry i serwera (czy w takim przypadku oznzcza to że jest to Linuxowy serv??). Raz udało mi się połączyć do gry, ale do takiej na której nikt nie siedział (tak dla sprawdzenia czy połączenie w ogóle jest możliwe). Bardzo proszę wszystkich Graczy o pomoc. Z góry dzięki.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-02-2004 07:33
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sobek
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Jeszcze jedno. Czy jest wersja patcha 2.56 dla Windows??

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-02-2004 11:57
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Manfred
ponury ... grzybiarz



Zarejestrowany: Jan 2004
Lokalizacja: po prawej stronie od [kosza]

Re: Problem z ET

quote:
Napisane oryginalnie przez Sobek
Mam problem z ET. Mam wersję pod Windowsa, ściągnąłem patcha 1.02. Kiedy próbuje dołączyć się do jakiejś gry najczęściej nic się nie dzieje. Niby pisze że łączy ale nic pozatym. Często też gra ściąga jakieś pliki z serwera co prawie nigdy nie dochodzi do skutku. Pisze też czasem że nie zgadzają się wersje gry i serwera (czy w takim przypadku oznzcza to że jest to Linuxowy serv??). Raz udało mi się połączyć do gry, ale do takiej na której nikt nie siedział (tak dla sprawdzenia czy połączenie w ogóle jest możliwe). Bardzo proszę wszystkich Graczy o pomoc. Z góry dzięki.


system na ktorym dziala server nie ma znaczenia dla gracza(vide servery http i ftp), z tego, co napisales, wynika, ze masz nieaktualna wersje gry, albo nie zainstalowales jakiejs modyfikacji, moze tez to byc brak mapy lub nieaktualny program antyczitowy (qfn - nie pamietam juz nawet nazw tych modow).
W zaistnialej sytuacji - sprawdz na jakim patchu chodza interesujace Cie servery (najlepiej to zrobic w All Seeing Eye) i poszukaj tych aktualizacji w witrynach specjalizujacych sie w RtCW &.

np. na enemyterritory.pl, czy chocby tu, tzn.: na rtcw.fpp.pl
dobre servisy to takze
cached.net
rtcwfiles.com
jesli dobrze pamietam.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-02-2004 10:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Manfred Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Manfred Znajdź więcej post'ów przez  Manfred Dodaj Manfred do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Manfred prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 17:07.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions