Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Quake > Heeelo :D
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Najemnik [~PW~]
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: wawa

Talking Heeelo :D

Cześć,CZułko...jestem nowy tutaj ...
Od 2 miesięcy skapowałem się,że niestety mam za starego ramola na nowe gry,więc czas przeżucić się na starsze jare giercy ... i teraz mam pytanko... skąd moge wytrzasnąć Q1 ... kupić oryginał czy cosik ... ściąganie z neta nie wchodzi w gre ...
Jakie potrzebuje patche,mapki,narzędzia,żeby pograć z wami przez necika?
Byłbym wdzięczny o podanie najlepszej stronki Polskiej o QUAKE 1 ... gdzie mógłbym to wszystko znaleźć

__________________
Najemnik
[~Psy Wojny~]
GG:2333253

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-08-2002 13:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Najemnik [~PW~] Znajdź więcej post'ów przez  Najemnik [~PW~] Dodaj Najemnik [~PW~] do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Klarkash-ton
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

wyjatkowo nie bede dlugo marudzil, ale nie sadze bys dlugo zabwil w swiecie qw... no ale nie moja to sprawa =]

1. poszukaj se quake1 na www.allegro.pl, jest dosyc tanio, szybko i przjemnie. ja przynajmniej do tej pory nie mialem problemow...

2. stronki o qw sa praktycznie dwie...
- qw.gracz.net - tu dziala downoland
- qw.fpp.pl - tu nie dziala downoland
na obu masz kilka ciekawych informacji...

3. znami powiadasz? hehe... tu praktycznie nikt w qw juz nie gra =]
poszukaj sobie po starych topikach... kilka dni temu pisalem o tym samym tylko w innym temacie... powinenes sobie poradzic.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-08-2002 00:01
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
barrel
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: olawa

z tad
http://sico.ath.cx/mqwcl/
scaignij sobie najnowszego mqwcla 0.96 to jedyeny patch ktorego potzrebujesz, przeczytaj uwaznie wszsytkie readmiki bo to cosik mozna naprawde porzadnie skonfigurowac, aha i ma wbudowana przegladarke serwerow - bez problemu odnajdziesz polskie,

i jeszcze cos: uzbruj sie w zajebista cierpliowsc, na dobry poczatek bedziesz trenowal same raspawny

gl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-08-2002 10:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil barrel Kliknij tutaj by wysłać e-maila do barrel Znajdź więcej post'ów przez  barrel Dodaj barrel do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać barrel prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
barrel
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: olawa

jestes z wawy wiec orginal kup sobie w mediamarkcie lub w empiku, za 150zl kupisz ultimate quake (jakos tak sie to nazywalo) to cos zawiera q1, q2 , q3 w jednym

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-08-2002 10:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil barrel Kliknij tutaj by wysłać e-maila do barrel Znajdź więcej post'ów przez  barrel Dodaj barrel do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać barrel prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
chimera
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Gliwice

Re: Heeelo :D

http://80.48.53.1/~chimera/quake.zip 13,8 MB

Jak bedziesz mial jakies pytania co do konfiguracji to pisz. Aha uklad klawiszy jest ustawiony na "zxc + RMB" wiec jak grasz na "wsad" to musisz zmienic sobie bindy w /mqwcl/user/fakenick.cfg.

Powodzenia na serwerach

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-08-2002 20:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil chimera Kliknij tutaj by wysłać e-maila do chimera Znajdź więcej post'ów przez  chimera Dodaj chimera do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać chimera prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Klarkash-ton
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

uhuhu , Chimera wrocil

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-08-2002 07:19
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hakan
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

nie ciesz sie zaraz ucieknie

__________________

Nieważne, kim jesteś I co z tobą zrobiono. Prędzej czy później zyskasz
prawo wyboru. Jesteś czymś więcej niż tylko sumą swoich części...
Nieważne jak doszło do twoich urodzin, jak do tej chwili toczyło się twoje życie!
Masz oczy, masz mózg i skalę wartości. Nie pozwól, by ktokolwiek cię oszukał,
nawet ja. A kiedy nadejdzie czas, jeśli nadejdzie, upewnij się, że wybierasz
samodzielnie. Nic co działo się wcześniej,nie będzie wtedy miało znaczenia.

Roger Zelazny „Książe chaosu”

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-08-2002 13:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hakan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hakan Znajdź więcej post'ów przez  Hakan Dodaj Hakan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hakan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Najemnik [~PW~]
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: wawa

Dzięx panowie za Pomoc
Kupiłem od kumpla Kłeja1 więc luz,mam patcha 1.8 i tera będde ściągał reszte
Hmmmm...więc z tego wynika ( z postu pewnego ),że raczej już pustka nastała na serkach Kłej1 ....... szkoda...... dlaczego ja zawsze musze myśleć ostatni... heh

__________________
Najemnik
[~Psy Wojny~]
GG:2333253

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-08-2002 14:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Najemnik [~PW~] Znajdź więcej post'ów przez  Najemnik [~PW~] Dodaj Najemnik [~PW~] do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
chimera
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Gliwice

quote:
Napisane oryginalnie przez Najemnik [~PW~]
raczej już pustka nastała na serkach Kłej1


Ja tam nie narzekam - wczoraj od 22:00 do 6:00 rano mialem z kim grac Tak przy okazji co to jest patch 1.8 ? :/

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-08-2002 15:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil chimera Kliknij tutaj by wysłać e-maila do chimera Znajdź więcej post'ów przez  chimera Dodaj chimera do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać chimera prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Klarkash-ton
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez chimera


Ja tam nie narzekam - wczoraj od 22:00 do 6:00 rano mialem z kim grac Tak przy okazji co to jest patch 1.8 ? :/



to najnowszy patch dla nq

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-08-2002 18:03
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
misyu
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja:

Nie ma takiego. Ale jest 1.08

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-09-2002 10:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil misyu Kliknij tutaj by wysłać e-maila do misyu Znajdź więcej post'ów przez  misyu Dodaj misyu do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 19:48.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions