Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Tribes2 > yavor SUPER ADMINA uuuuu :p
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
-=ReSpEcT=-
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

yavor SUPER ADMINA uuuuu :p

no wiec opowiem swoja historie kazdy wie ze pewien starszy PAN yavor jest jebanmym ****em !! ktory powinien sie dymac w foteliku ale ***** robi na zlosc ludzia i zyje na tym pieknym swiecie no wiec: wchodze sobie na orzelka mapa DBS widze yavora odechcialo mi sie grac posiedzialem chwile na obsie potem sie dolaczylem zdarzylem doleciec do FC ( zlego ) zabic go zabrac flage i doleciec do naszej flagi nie mialem hp wiec dalem bersowi flage i SIE ZACZELO yavorek sie wkurwil nie chce mi sie pisac oto screen

ile czlowiek sie na*** zanim yavor zdechnie
wiem wiem bedzie zadyma ale nie obchodzi mnie to ludzi eprzejrzyjcie na oczy jaki staruszek yavor jest zly z tym czlowiekiem nie da sie grac a co dopiero powaznie rozmawiac lol

__________________
|_ () |) /-\ =]

Edytowane przez -=ReSpEcT=- dnia 02-07-2004 o godz. 01:17

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-07-2004 23:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil -=ReSpEcT=- Kliknij tutaj by wysłać e-maila do -=ReSpEcT=- Znajdź więcej post'ów przez  -=ReSpEcT=- Dodaj -=ReSpEcT=- do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać -=ReSpEcT=- prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Maped
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Mar 2004
Lokalizacja: vava

Ech yavor...
Panuj nad sobą.
Mam demko tego kicka bo jak wiesz byłem na serku.
I powiadam ci!!!
NIE BĘDZIESZ ROBIŁ SWOJEJ WŁASNEJ PIASKOWNICY NA PUBLICZNEJ PLAŻY!!!
Że tak to ujmę...

Wywaliłeś ressa zupełnie bez powodu!
Żeby wywalić mnie oczywiście miałeś powód. Nazwałem cię pajacem... Ale ressa wywaliłeś bo ci się tak podobało. A co ci przeszkadza że zabił FC??!!!

__________________
Mc']|[aped czuwa klocu!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-07-2004 23:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Maped Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Maped Znajdź więcej post'ów przez  Maped Dodaj Maped do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Maped prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
-=ReSpEcT=-
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

bo on(a) tak nie umie zabilem go jak juz capowal

__________________
|_ () |) /-\ =]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-07-2004 23:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil -=ReSpEcT=- Kliknij tutaj by wysłać e-maila do -=ReSpEcT=- Znajdź więcej post'ów przez  -=ReSpEcT=- Dodaj -=ReSpEcT=- do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać -=ReSpEcT=- prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|StEELhEArT
Czarny Ofiec



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: !

reksio
panuj nad jezykiem... wszystko mozna wyrazic bez bycia chamskim ( prawda yavor ? )

ciekawe czy ja tez dostane kicka ? w koncu nie przypadl mi do gustu film autorstwa Światła Sceny T2

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-07-2004 01:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|StEELhEArT Znajdź więcej post'ów przez  sYs|StEELhEArT Dodaj sYs|StEELhEArT do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sYs|StEELhEArT prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Maped
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Mar 2004
Lokalizacja: vava

quote:
Napisane oryginalnie przez sYs|StEELhEArT
ciekawe czy ja tez dostane kicka ? w koncu nie przypadl mi do gustu film autorstwa Światła Sceny T2 [/B]

[mi też nie ale nikomu nie mów!]

/Edit[1]:
Ale tak swoją drogą... yavor naprawdę przesadził z tym kickiem. Fakt jest faktem, że robi to non_stop ale pierwszy raz widziałem go przy tak BRUDNEJ robocie.
Resio nie dał mu żadnego powodu do kicka... sYski i inne polskie gracze!!! Zobaczcie co z yavora wyrosło. Za przeproszeniem... WOZI SIĘ!!!

Jakby ktoś był zainteresowany demkiem z yavorowym kickiem to do mnie.

/Edit[2]:
Możnaby na tym demku niezły interes zrobic
5 zł od downloada...

__________________
Mc']|[aped czuwa klocu!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-07-2004 02:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Maped Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Maped Znajdź więcej post'ów przez  Maped Dodaj Maped do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Maped prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
wayha
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: May 2003
Lokalizacja: Kraków

quote:
Napisane oryginalnie przez Maped
Ech yavor...
Panuj nad sobą.
Mam demko tego kicka bo jak wiesz byłem na serku.
I powiadam ci!!!
NIE BĘDZIESZ ROBIŁ SWOJEJ WŁASNEJ PIASKOWNICY NA PUBLICZNEJ PLAŻY!!!
Że tak to ujmę...

Wywaliłeś ressa zupełnie bez powodu!
Żeby wywalić mnie oczywiście miałeś powód. Nazwałem cię pajacem... Ale ressa wywaliłeś bo ci się tak podobało. A co ci przeszkadza że zabił FC??!!!



Maped, ta "plaza" nie jest publiczna a juz na pewno nie dla ciebie i reksia.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-07-2004 10:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil wayha Kliknij tutaj by wysłać e-maila do wayha Znajdź więcej post'ów przez  wayha Dodaj wayha do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać wayha prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
l_skipper
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Cześć, witam wszystkich forumowiczów.

To mój pierwszy post tutaj.
Też tam byłem co widać na dołączonym przez Respect'a screen'ie i oto co mam do powiedzenia:
Mam szacunek do yavora za to ile wysiłku włożył w to aby polska scena T2 wyglądała tak jak wygląda.
Lubie yavora za to że ciągle gra w T2
Szanuje yavora ze względu na jego doświadczenie w T2, zarówno jako członka team'u jak i przeciwnika->(obojętnie jak wielkiego łupnia by mi nie sprawił
Lubie yavora za nakład pracy i czasu i za zaangażowanie w "Travel"- film ,który mnie osobiście się bardzo podoba zupełnie tak samo jak T2

Ale

Nie podobało mi się jego wczorajsze wystąpienie na serwerze.
"Nie podobało mi się" nie oznacza "byłem wkur..." albo "co ten ch.. sobie nyśli ?" ani nic z "tych" rzeczy.
Po prostu w moim mniemaniu tak sie nie robi.
Też byłem kiedyś superadminem na serwie T2 który sam hostowałem. To było jeszcze za czasów śmiesznego klanu "HoF", który sam yavor powinien jeszcze pamiętać. Być może pamięta też "gracza" o xywie Onss(z jakimś numerkiem). Wyzywał wszystkich od "*%%$" obrażając tym i nasze matki. Niejednokrotnie gra była niemożliwa ze względu na jego działania w niej. Zawsze był kickowany ALE w drodze glosowania lub na WYRAŻNĄ prośbe reszty obecnych na serwie. Za każdym razem kiedy wchodził na serw, Salvadore zwracał uwagę w czym i ja go popierałem aby dać mu szansę jeszcze raz. Jeśli sytuacja się ponawiała - kick- ale na WYRAŻNĄ prośbę reszty.
Przypadek ONssa powinien być znany szerszej publiczności zwłaszcza tym troszkę starszym graczom i to nie tylko polskim .Powinno wam to zobrazować skalę działań Onssa.

Tymczasem tęsknię za tamtą atmosferą na serwerach gdzie mało kto miał czas na "takie gadanie" na ogólnym ,tylko na walkę
A jeśli ktoś mnie obrazi na serwie to znaczy że juz mu się skończyła amunicja a ja nieżle musiałem mu dać popalić )

Tyle na razie i do zobaczenia w walce

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-07-2004 10:18
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
yavor
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja:

Wyjatkowo sie zaloguje.

Respect zostal wykickowany za wyjatkowo chamskie zachowanie wobec mnie - wczesniej. Ten serwer kosztowal mnie prywatnie dosc sporo, sporo wiecej niz kazdego z Was. Jest serwerem sceny i scena decyduje, co z nim zrobic. Ale tak dlugo, jak dlugo ja jestem jedna z osob, ktora dala na niego sporo kasy, i tak dlugo, jak dlugo stoi dzieki moim znajomosciom, tak dlugo nie zamierzam tolerowac na serwerze typow, ktorzy ponizaja mnie w sposob wyjatkowo wulgarny (steel robi to w sposob glupi, wiec od biedy moze byc), po czym zeruja na moim wysilku - i to w moim towarzystwie. Granie z lamerem o nazwie respect nie jest dla mnie przyjemnoscia, a nie po to zalatwialem serwer, aby gdy raz na tydzien na niego wejde, tej przyjemnosci nie miec z powodu patafiana, ktory nie dosc, ze nie zrobil dla tego serwera nic, to jeszcze sporo "zrobil" dla mnie.

Respect powinien dostac bana po ostatnim swoim wyczynie. Nie dostal, mial szanse grac, kiedy mnie nie bylo. W trabe mi, co to bydle robi, gdy mnie na tym serwerze nie ma. Ale gdy ja tam gram, zamierzam sie bawic, a trudno sie bawic w towarzystwie takiego bydlaka.

Zatem macie prosta alternatywe: albo zamkniecie sie z tematem kicka, drodzy moi obroncy respecta, albo - aby uniknac dalszych dyskusji - wpakuje mu od razu bana. Tolerowac jego zachowan w imie Waszego dobrego samopoczucia nie zamierzam.

Innych dzialan nie planuje przeprowadzac w tej sprawie, a ewentualne dalsze komentarze prosze kierowac do mnie na IRC.

Zegnam.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-07-2004 10:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil yavor Znajdź więcej post'ów przez  yavor Dodaj yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
l_skipper
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Chciałem jeszcze dodać że serw stawiałem w kafejce internetowej gdzie za siedzenie od 22 do 8 płaciłem 15zł (jakieś 2 lata temu). A prawie codzennie siedziałem od 18 co Salvadore może potwierdzić. Miałem więc pełne prawo do tego aby ten czas spędzić w przyjemnej atmosferze. I w pewnym sensie była to grzeczność z mojej strony że ja stawiałem serwa, ale uważam ze podziękowania należą sie graczom którzy właśnie mój serw wybierali. A kiedy się pojawiali ,to to już nie był tylko mój serw a wtedy zasady juz sie troszke zmieniają.
Oto moja propozycja (jestem zażenowany że to piszę)
Jeśli ktoś kogoś obraża na serwie->vote kick player
Jeśli ktoś kogoś obraża poza serwerem, a potem te osoby spotykają się na serwerze -> Nikogo to nie obchodzi co kto na kogo mówił czy pisał poza serwerem ! Jest to nie fair w stosunku do swoich i do przeciwników aby wyciągać te brudy w ich obecności. Czyli osób które niejednokrotnie nie były świadkami zajścia.

Pisze to wszystko bo mi zależy...może i po długiej przerwie ale mi zależy

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-07-2004 10:55
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|Piotrusek
Heavy Lover



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja:

Ja sie yavowi nie dziwie, na jego miejscu zrobil bym tak samo.

__________________
BOOM

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-07-2004 11:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|Piotrusek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do sYs|Piotrusek Znajdź więcej post'ów przez  sYs|Piotrusek Dodaj sYs|Piotrusek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sYs|Piotrusek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|StEELhEArT
Czarny Ofiec



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: !

Thumbs down

quote:
Napisane oryginalnie przez yavor
steel robi to w sposob glupi, wiec od biedy moze byc

a ty jestes taki madry ze przylazisz na nasza strone klanowa i sam mnie po chamsku zaczepiasz 'respect style'

pozatym skoro juz na serwer zeszlo to kiedy stanie na naszych flakach ?
czy moze juz jakis serwer na nich stoi ale bynajmniej nie nasz T2.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-07-2004 11:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|StEELhEArT Znajdź więcej post'ów przez  sYs|StEELhEArT Dodaj sYs|StEELhEArT do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sYs|StEELhEArT prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
-=ReSpEcT=-
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

dobra mowie przy wszystkich PANIE YAWORZE MOZESZ MNIE ZABANOWAC nie zalezy mi na servie gdzie jest max 7 osob i twoja oskromna osoba nie zalezy mi na takiej grze jeste tyle serverow gdzie mi sie dobrze gra i moge sie dogadac z graczami
ludzie jak tak bedzo kochacie pana yavora to postawcie sobie tabliczne przed domem z napisem KOCHAM YAVORA i codzienie patrzcie na nia i spiewajcie KOCCHAMY YAVORA KOCHAMY YAVORA
wkleje text ktory napisalem na forum tower
---
nie wiem oco chodzi ale widze ze nabrojilem nie pamietam nic jedynie pamietam ze po 23 zaczolem pic a potem film sie urwal no ale dodam co od siebie
yavor poklucil sie z monia - on zaczol
yavor kikno - zgredzia on zaczol mogl przymknac oko na snajpe zgredzia
yavor kiknol owce za turenty i snajpe mogl je zniszczyc i grac dalej
yavor kiknol qutera kiedys :> niepamietam za co
yavor kiknol JUZ 2 razy resia ( kiedy mnie tez kiknol za snajpe )
no i co wychodzi na to ze ludzie z tower sa bardzo zli nie dobrzy i wogule sa ble... a yavor jest obiektem porzadan wszystkich graczy sys wszyscy go kochaja uwielbiaja i szanuja a tower to takie lamki ze chce dobic bednego pape yavora ulala ale zawsze sie zaczyna od yavora gdyby yavor nie kikowal nie bylo by afery a teraz napisze cos duzymi literkami NIE NALEZE DO OSOB KTORE USTEPUJA JAK YAVOR MNIE ZBLUZGHA JA GO TEZ JAK MNIE KIKNIE Z SERVA BEDE MU ROBIC NAZLOSC I BEDE DALEJ NA NIEGO WCHODZIC I WOGULE BEDE ROBIL TO CZEGO ON NIE CHCE z togo co wiem kolega cang ma podobny charakterek
no to na tyle na trzezwo
wniosek tower jest zle yavor jest super
--
yavor zauwazyles nikt cie z tower nie lubi ! monia ? zgredzio ? owca ? ja ? homic ? nie bede dalej wymieniac jak mi powiesz ze homic cie lubi to cie wysmieje ile ja sie nasluchalem od niego na twoj temat

Napisane oryginalnie przez yavor
steel robi to w sposob glupi, wiec od biedy moze byc
ale ty chlowieku nie wytrzymasz bez klutni popacz gdybys mnie nie kiknol by sie nie zaczelo wiec to twoja wina
kiknoles monie tez sie zaczelo mogles przymknac oko ( czyt. wyzyej ! )
do kazdego podskakujesz sory ale nie bedzie mnie jakis starszy pan kikowal

Respect powinien dostac bana po ostatnim swoim wyczynie. Nie dostal, mial szanse grac, kiedy mnie nie bylo

jak czytam te twoje texty tu wydaje mi sie ze litujesz sie nademna nie musisz nie zalezy mi na tym dla ciebie nie mam szacunku jestes dal mnie nikim i zrozum to nie chce z toba rozmawiac kiedys ci to napisalem na privie.

mogles wtedy zrobic vote kicka zeby ludzie zaglosowali moze oni chcieli ze mna grac ?? nie pomyslales o tym nie liczy sie tylko twoje zdanie ale tez innych lol

mala propozycja yavor sie " uciszy " ja tez i wtedy nie bedzie afer zwiazanych z panem yavorem zawsze wychodzi na to z kim on sie kluci to zawsz ludzie z tower sa zli
no ale widze ostatnio ze steela przestala " sluchac " yavora to yavor postanowil sie go pozbyc i teraz zaczeli robic to co my yavor vs ja nie wiem co wy w nim widzicie ( w yavorze ) powiedzcie mi !
ludzie przestancie siedziec w kontach i udawac ze nic sie nie stalo wyrazajcie swoje uczucia taqk dluzej nie moze byc
ja mowie yavorowi !!!! NIE !!!!
aha yavor bym zzapomnial jak to kiedys zgredzio powiedzial " NIECH JAWOREK SOBIE ZABANUJE WSZYSTKICH GRACZY ZEBY MU NIE PRZESZKADZALI I NIECH GRA SAM ZE SOBA NA SWOJICH ZASADACH "

--
no chyba wszystko napisalem
to na tyle

__________________
|_ () |) /-\ =]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-07-2004 12:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil -=ReSpEcT=- Kliknij tutaj by wysłać e-maila do -=ReSpEcT=- Znajdź więcej post'ów przez  -=ReSpEcT=- Dodaj -=ReSpEcT=- do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać -=ReSpEcT=- prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
D3mo
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jul 2003
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez -=ReSpEcT=-
z togo co wiem kolega cang ma podobny charakterek
no to na tyle na trzezwo


poprawka - jak ktos jest niereformowalny jak s.p. Mr.Kato, to zlewam sprawe z gory na dol
szkoda czasu na pępki swiata

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-07-2004 12:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil D3mo Znajdź więcej post'ów przez  D3mo Dodaj D3mo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać D3mo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|Piotrusek
Heavy Lover



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja:

Omg dajcie juz bana ressowi tu i na serwie i spokoj bedzie \o\

__________________
BOOM

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-07-2004 13:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|Piotrusek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do sYs|Piotrusek Znajdź więcej post'ów przez  sYs|Piotrusek Dodaj sYs|Piotrusek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sYs|Piotrusek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Maped
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Mar 2004
Lokalizacja: vava

quote:
Napisane oryginalnie przez wayha
Maped, ta "plaza" nie jest publiczna a juz na pewno nie dla ciebie i reksia.

BUHAHA!!! To jeżeli nie jest to serwer Polskiej sceny a prywatny serwer yavora to wystarczyło powiedzieć...
A yavor i tak zachował się jak CHAM!!!

__________________
Mc']|[aped czuwa klocu!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-07-2004 13:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Maped Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Maped Znajdź więcej post'ów przez  Maped Dodaj Maped do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Maped prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Maped
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Mar 2004
Lokalizacja: vava

Napisane oryginalnie przez l_skipper:

Cześć, witam wszystkich forumowiczów.

RE: WITAMY!!!

"Travel"- film ,który mnie osobiście się bardzo podoba zupełnie tak samo jak T2

RE: Rozmawialiśmy o innym filmie, bo faktycznie Travel jest naprawdę dobry.

Wyzywał wszystkich od "*%%$" obrażając tym i nasze matki.

RE: Ress nie dał mu takiego powodu... Poprostu ustrzelił FC...
Jeżeli obrona własnej flagi lub inne elementy gry są sprzeczne z jej zasadami... POWIEDZCIE MI O TYM!!! Niechciałbym zostać wywalony z jakiegoś serwera za używanie spinfusora...

Zawsze był kickowany ALE w drodze glosowania lub na WYRAŻNĄ prośbe reszty obecnych na serwie.

RE: Czy ktokolwiek oprócz yavorka wczoraj wyraził taką chęć??? Czy ktokolwiek oprócz niego chciał dać kicka ressowi?

__________________
Mc']|[aped czuwa klocu!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-07-2004 13:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Maped Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Maped Znajdź więcej post'ów przez  Maped Dodaj Maped do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Maped prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
wayha
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: May 2003
Lokalizacja: Kraków

quote:
Napisane oryginalnie przez sYs|Piotrusek
Omg dajcie juz bana ressowi tu i na serwie i spokoj bedzie \o\

dziwie sie ze jeszcze nik tego nie zrobil ... nawet na forum UT za takie cos dostal by bana na 2 miechy

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-07-2004 14:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil wayha Kliknij tutaj by wysłać e-maila do wayha Znajdź więcej post'ów przez  wayha Dodaj wayha do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać wayha prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Maped
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Mar 2004
Lokalizacja: vava

Red face

[QUOTE]Napisane oryginalnie przez yavor
[B]Wyjatkowo sie zaloguje.

RE: OCH!!! DZIĘKI CI PANIE I WŁADCO ZA TĄ ŁASKĘ!!!!!!!! OCH JAKŻE WSPANIALE SIĘ CZUJĘ GDY LOGUJESZ SIĘ TYLKO PO TO ŻEBY KOMUŚ POJECHAĆ!!! OCH!!! ACH!!!
[szczyt kulturki panie yavor... szczyt DNA!!!]

steel robi to w sposob glupi, wiec od biedy moze byc

RE: A ress w jaki sposób to robi??? Yntelygentny innaczej??? Czy da się obrażać innych w spos mondry skoro z założenia człowiek obrażąjący jest skończonym kretynem... Może też dlatego ja nie lubię się kłucić...

Zatem macie prosta alternatywe: albo zamkniecie sie z tematem kicka, drodzy moi obroncy respecta, albo - aby uniknac dalszych dyskusji - wpakuje mu od razu bana. Tolerowac jego zachowan w imie Waszego dobrego samopoczucia nie zamierzam.

RE: Szantasz?! UUUUUU... yavor jak na superadmina [nie]przystało... zachowujesz się jak szczeniak.

Zegnam.

RE: ja tesz cie zegnam.

__________________
Mc']|[aped czuwa klocu!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-07-2004 14:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Maped Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Maped Znajdź więcej post'ów przez  Maped Dodaj Maped do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Maped prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
yavor
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja:

D3monica, obludny typie, lepiej sie nie wypowiadaj. Moja reakcja wobec ciebie byla pochodna cytatow z wewnetrznego forum Tower, ktorymi w swoim czasie niezwykle etyczny steel karmil sYs. Jestem zdziwiony, ze masz pretensje, ze ktos traktuje ciebie tak, jak ty go za plecami.

Respect otrzymuje bana w zwiazku z zapowiedzia zlosliwego utrudniania gry. Koniec z tolerancja.

Maped, panuj nad jezykiem. Respect dostal wczoraj kicka za poprzednie zachowanie, a nie za te pare sekund gry na serwerze. Jesli zbyt trudno to pojac, sugeruje zlozyc papiery do najblizszej podstawowki. I panuj nad jezykiem, gdyz moje poklady tolerancji po pewnym czasie sie wyczerpuja i wtedy taka durna pala nagle zaczyna miec do mnie pretensje, jaki to sie staje w "nieuzasadniony" sposob upierdliwy.

Hamil, turrety w druzynie 4-osobowej, ktore pojawiaja sie w polowie meczu 4v5, bede tolerowal tak dlugo, jak dlugo tuzy naszego swiata T2 - panowie demonica, owca i zgredzio - grajac w druzynie 5-osobowej od pierwszych sekund przez bite 10 minut uprawiaja nachalny, ordynarny snajping przy swoim flagstandzie. Nie chce mi sie marnowac czasu na dyskusje z typami, ktorzy rozmyslnie graja w sposob nieatrakcyjny i obnizaja poziom gry na serwerze.

Steelheart, filarze sceny T2, wyraznie informowalem o zasadach, na ktorych udalo mi sie w koncu zalatwic serwer w alternatywnym miejscu. Czytanie ze zrozumieniem nie boli. Ewentualnie lecytynke sugeruje.

Panowie, nuzycie mnie. Powiem wam wprost: przez dwa lata te reguly, ktore wam sie teraz nie podobaja, dzialaly na tej scenie i atmosfera na niej byla wyjatkowo sympatyczna przez wyjatkowo dlugi okres. Zatem, ostatecznie: przyjmijcie do wiadomosci. ze to WY sie do tych regul dostosujecie, a nie ja.

Uprzedzam rowniez, ze nie zamierzam sie udzielac w podobnych pyskowkach na tym forum. Jesli bede do tego zmuszony - jak teraz - gdyz zbyt trudno jest szanownym panom przedyskutowac sprawe na IRC, wowczas rozwiaze problem koniecznosci wypowiadania sie tutaj w sposob podstawowy i chyba nietrudno sie domyslic, jaki. W koncu faktycznie mozna spokojnie grac na serwerach zagranicznych, zwlaszcza, ze polskiego nie potraficie nawet zagospodarowac. Za to do pyskowek - kolejka lam.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-07-2004 14:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil yavor Znajdź więcej post'ów przez  yavor Dodaj yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Maped
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Mar 2004
Lokalizacja: vava

quote:
Napisane oryginalnie przez wayha
dziwie sie ze jeszcze nik tego nie zrobil ... nawet na forum UT za takie cos dostal by bana na 2 miechy


Za co??? Za to że dostał kicka, czy za to że ma odrobinkę inny światopogląd niż yavor?

__________________
Mc']|[aped czuwa klocu!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-07-2004 14:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Maped Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Maped Znajdź więcej post'ów przez  Maped Dodaj Maped do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Maped prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
wayha
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: May 2003
Lokalizacja: Kraków

quote:
Napisane oryginalnie przez Maped
BUHAHA!!! To jeżeli nie jest to serwer Polskiej sceny a prywatny serwer yavora to wystarczyło powiedzieć...
A yavor i tak zachował się jak CHAM!!!



a kto cie traktuje jako czesc sceny T2 ?
Scena postarala sie o serwer i ma :>

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-07-2004 14:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil wayha Kliknij tutaj by wysłać e-maila do wayha Znajdź więcej post'ów przez  wayha Dodaj wayha do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać wayha prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
borowies
uber 1337zor



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Szczecin

Thumbs down

quote:
Napisane oryginalnie przez Maped
Za co??? Za to że dostał kicka, czy za to że ma odrobinkę inny światopogląd niż yavor?


maped, nie rob wioski... dostal za forme. pojmujesz?
Plakac sie chce ze tacy ludzie graja w ogole w t2. macie problem, idzcie do yavora na IRCa, prosze. jak musicie to dajcie na forum, ale nie w tresci "patrzcie co ten ****** w dupe s*****syn ***** jego mac znowu sobie odpierdala".

Coraz bardziej to wyglada na piaskownice dla zakompleksionych dzieci ktore 5 razy pod rzad nie zdaly do nastepnej klasy.

respekt i maped, ilekolwiek jest powagi czy racji w tresci tego co mowicie, wszystko to ginie pod ciezarem waszego idiotyzmu i obelzywosci. dajcie sobie spokoj z dyskusjami na przyszlosc.

btw na tescie gimnazjalnym i na tym na koniec podstawowki podobno na pierwszym miejcu sprawdza sie umiejetnosc formulowania argumentow i przedstawiania logicznych wnioskow. albo jeszcze ich nie napisaliscie albo oswiata podupada.

Ah, nie bronie yavora, nie wiem jak bylo ale mimo wszystkiego co zaszlo w dalszym ciagu jest dla mnie nieco bardziej wiarygodny niz respekt.

__________________
10v10/14v14 {ZORN} Simon Destroyer
2v2/3v3/4v4 [omg] Simon Destroyer

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-07-2004 15:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil borowies Kliknij tutaj by wysłać e-maila do borowies Znajdź więcej post'ów przez  borowies Dodaj borowies do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać borowies prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
FlyMASter
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Aug 2003
Lokalizacja: Pleszew

-> Skipper
Dawno cię nie bylo, na pewno jestes w szoku z powodu reakcji yava
Ale zapewniam cie, że po tych wszystki wojnach, jakie tu byly od roku, i wielomiesiecznych kłotni, od ktorych staralem sie trzynac jak najdalej,
była to i tak najzdrowsza reakcja jaka widzialem.

A że nie było to grzeczne. Przykro mi to powiedzieć skipper, ale tu juz nie jest grzecznie.

Co do resa, ma on szczegolny dar rozpierdalania gry z mala liczba osob, a gadanie nic nie pomaga...
Do tego jest troche podobny do Onsa jak go pamietasz :/.

p.s. No moze troche przesadzilem z onsem...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-07-2004 15:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil FlyMASter Znajdź więcej post'ów przez  FlyMASter Dodaj FlyMASter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać FlyMASter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
D3mo
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jul 2003
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez yavor
D3monica, obludny typie, lepiej sie nie wypowiadaj. Moja reakcja wobec ciebie byla pochodna cytatow z wewnetrznego forum Tower, ktorymi w swoim czasie niezwykle etyczny steel karmil sYs. Jestem zdziwiony, ze masz pretensje, ze ktos traktuje ciebie tak, jak ty go za plecami.

przepraszam najmocniej, obludny typie, ale najwidoczniej sobie na to zasluzyles
jesli nie wiesz czym, to wytez te kilka zwojow i sobie przypomnij



w pamietnym poscie po pierwsze nie bylo wzmianki o klanie sys (ani nawet o samym jaworze) wiec do czego koles pijesz?
po drugie - moj post, ktory az zacytuje w calosci ponizej:

nastepnym razem proponuje grac scrimmy z klanami ladderowymi
raz, ze z gry z plebsem nic sie nie nauczymy
dwa, ze marki klanu nie wyrobi sie grajac w piaskownicy, trzeba wejsc na glebsza wode i tam ciupac


byl komentarzem do dwoch wczesniejszych postow OxUlsena
i teraz pytanie - czy naprawde nie mam prawa wypowiadac tego co chce i w sposob jaki chce na prywatnym forum klanowym?
powiecie pewnie - nie, bo to bylo o sys itp itd i tak nie wolno 'bo poniewaz'

no to na koniec uzupelnienie calej historii - kolezanka stella wkleila wam mojego posta, ale juz kontekstu zapewne nie przekazala
pozwole sobie wkleic to, co OxUlsen wkleil nam na forum, przestepstwem to nie bedzie, gdyz jak sam Ox w drugim poscie napisal, wklejone logi uzyskal za zgoda osoby z klanu sys, ktory 'w zamian' otrzymal logi z kanalu #tower

post 1. Ox_post1.txt
post 2. Ox_post1.txt
post 3. w tym miejscu nalezy wstawic moj cytat

jako, ze te dwa posty moga naswietlic troche tamta sprawe zamieszczam je tutaj, moze teraz przynajmniej u niektorych otworzy sie klapka w mozgu i pozwoli zobaczyc, ze o 'plebejskim zachowaniu' nie pisalem bezpodstawnie, hf


to ja jestem obludnym typem? to ja na serwerach wyzywam innych graczy? to moze ja psuje gre WSZYSTKIM (nie tylko przeciwnikowi, bo tylko na tych dzialaja turrety/snajpa ) paplaniem, zrzedzeniem i prostackimi zaczepakami?
przez ponad rok grania w T2 odnioslem zgola odmienne wrazenie i na mysl o powyzszym wrecz samoczynnie nasuwa sie jeden tylko nick i to nie moj


PS. dla osob z dostepem do forum Tower, link: http://eq.gcode.pl/tower//index.php...4&st=0&

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-07-2004 15:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil D3mo Znajdź więcej post'ów przez  D3mo Dodaj D3mo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać D3mo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
yavor
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja:

Zabraklo paru innych postow, lamerze, ktore osadzaja moj komentarz w okreslonym kontekscie. Poza tym daruj sobie uwagi i nie pieprz mi o moim zrzedzeniu na serwerach od roku, skoro od roku mam u ciebie muta, a i grac z toba gram niewiele, bo co to za przyjemnosc z lama potrafiaca jedynie snajpowac.

Zatem teraz pilka bedzie krotka: zero gadki z wami na serwerach. Kto nie stosuje sie do regul serwera, natychmiast robi z niego wypad. W szczegolnosci uwaga dotyczy tych osob, ktore nie skladaly sie na serwer - gdyz, jak widac, te maja (dziwnym trafem) najwiecej zastrzezen.

I jeszcze jedna uwaga: jesli admini beda dalej tak biernie przygladac sie rozgrywce, majac zachowania niezgodne z regulami w d*, sadze, ze trzeba bedzie powaznie sie zastanowic, kto rzeczywiscie tego admin potrzebuje i potrafi uzywac.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-07-2004 17:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil yavor Znajdź więcej post'ów przez  yavor Dodaj yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|StEELhEArT
Czarny Ofiec



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: !

@yavor
1- a przenajjaśniejszy yavor tylko szturchal na ircu czy cos nowego sie pojawilo
2- gdzies bylo napisane ze dostaniemy badziewny serw na kompie na ktorym niewiadomo co jest ponad lagi a nasze flaki z bylo nie bylo kupe kasy ktos sobie wezmie do domciu ?
link prosze.

@monia
nie zwyklem rzucac cytatami wyrwanymi z kontekstu. zainteresowane osoby (glownie yavor z poza tych ktorzy mieli dostep bezposredni) mieli przyjemnosc przeczytac caly tamten slodki topic ze wszystkimi slicznymi tekstami o sYs jako calosci i per persona

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-07-2004 19:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|StEELhEArT Znajdź więcej post'ów przez  sYs|StEELhEArT Dodaj sYs|StEELhEArT do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sYs|StEELhEArT prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
yavor
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja:

OK, steelheart. Miara sie przebrala. Organizujcie sobie wszystko sami. Dzisiaj przeprowadzam rozmowe w sprawie zwrotu flakow i zdjecia serwera, nie dorosliscie do niego, to sie meczcie. Sprzet wysle w ciagu najblizszych dni na adres Najjasniejszego.

I to tyle moich przygod z wami i dla was.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-07-2004 21:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil yavor Znajdź więcej post'ów przez  yavor Dodaj yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
wayha
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: May 2003
Lokalizacja: Kraków

olac stelle .. moge go splacic i niech idzie grac w AA

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-07-2004 21:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil wayha Kliknij tutaj by wysłać e-maila do wayha Znajdź więcej post'ów przez  wayha Dodaj wayha do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać wayha prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DiSiNi
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2004
Lokalizacja:

Cool

Yav, nie wyglupiaj sie. Zawsze sie znajdzie ktos komu cos nie odpowiada.

Stella ma to juz niestety w swojej naturze, pozatym nie gra niestety zbyt wiele, wiec malo ja to obchodzi. Dla nas strata tego serwa bylaby duzym hymmm ciosem, bo ja sie tam czuje jak w domu i gra mi sie zdecydowanie lepiej niz na zornach czy innych

/edit 1
a stella niech se buczy jak ma taka straszna ochote...

/edit 2
na innym niz eagle serwie gralem ostatnio: kilkanascie minut na zornie, zeby spojrzec na Euro3; i na serwie [omg] pograc arenke; pozatym dla publika zawsze wale na naszego orzeszka

__________________
sYs|DSinner

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-07-2004 21:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DiSiNi Znajdź więcej post'ów przez  DiSiNi Dodaj DiSiNi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DiSiNi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
OxUlsen
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

Ech .. cuudownie .. po prostu cuudownie :-)

Tak oto z rzeczy naprawde prostej:
Kicka, jakiego yavor zafundowal res-owi i mapetowi

doszlismy do wywlekania rzeczy z przed roku/pol roku.

A juz bylo calkiem spokojnie: sys-kie sobie, tower sobie, yavor sobie ...

To nie ... trza sie podopierdalac....

http://board.fpp.pl/showthread.php?threadid=12920

Czy to takie trudne ustalic RAZ, kiedy ktos leci z serwa i dlaczego ???

Do strzelania z dupy to pierwsi, do rozpierdalania i klutni to pierwsi, to zrobienia czego, trzymania sie zasad ostatni ....

Stella ..

Fajnie sie gra w AA? Oby, bedzie jednego p* ch* mniej.
Zmieniles piaskownice? OK, to nie sraj do starej.

Yavor
Bez nerwow, stella nie moze sie zsiusiac, jak mysli, ze cos dziala bez jego zgody/pomocy. Taki juz jest. Jak teraz odpuscisz, to "wygra" :-(

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-07-2004 22:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil OxUlsen Kliknij tutaj by wysłać e-maila do OxUlsen Znajdź więcej post'ów przez  OxUlsen Dodaj OxUlsen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać OxUlsen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 13:19.    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions