Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Soldier Of Fortune > Ankieta co do ligi
Czy uważasz że:
Ta ankieta została zakończona.
klany które przegięły w przeszłości nie mają praw grać w lidze 0 0%
każdy klan ma prawo startu w lidze (z opcją wykopania za grzechy (przyszłe ) 12 100.00%
Wisi mnie to i powiewa na wichrach z którymi przemija .... 0 0%
W sumie: 12 głosów 100%
 [Edycja ankiety (moderatorzy tylko)]
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (3): « 1 2 [3] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
El_Mariachi
Gitarzysta



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Sosnowiec

juzef jak apel PPP

__________________
Jesteśmy tylko małymi pakietami w tym Internecie życia...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-10-2002 11:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil El_Mariachi Znajdź więcej post'ów przez  El_Mariachi Dodaj El_Mariachi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać El_Mariachi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
juzef
goraczka krwotoczna



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez El_Mariachi
juzef jak apel PPP

widze ze nie rozumiesz nic
potrafisz tylko krytykowac i nic poza tym wiesz ja sie odrobine zajmuje akurat ta materja o ktorej gadmy i zdaje sobie sprawe zwiekszosci niedorobek wiec mowienie mi ze cos jest niedokoonczone nie ma sensu bo ja SOBIE Z TEGO DOSKONALE ZDAJE SPRAWE

wiedze mariachi ze nalezysz do kategori osob ktorym zawsze sie cos nie podoba tylko nie potrafia niec lepszego zrobi i laza i narzekaja

moze zaczniesz sie wypowiadac jak masz cos sensownego do powiedziena a nie juzef jak apel PPP
pozdrawiam

__________________
per rectum

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-10-2002 13:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil juzef Znajdź więcej post'ów przez  juzef Dodaj juzef do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać juzef prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
El_Mariachi
Gitarzysta



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Sosnowiec

Dobra panowie widzę, żę coś co zrobiłem (czyli właściwie nic) bardzo wam ubliżyło. No więc jeśli tak to trudno i będę was tak ubliżał dalej. Ty juziu chyba nie wiesz co to jest "PPP". Fajny emotikonek, nie? Taaa tylko, że dla ciebie to jest chyba dwukropek i kilka liter po nim.

potrafisz tylko krytykowac
Jakbym chciał cię skrytykować to bym napisał:a idź w ch*ja i sam se rób ta pier**ną stornkę a nie szukaj ty jakichś poj**ów żeby za ciebie odpier***li całą robitę. Jest chyba różnica, no nie? No jest ale ty albo nie wiesz co znaczą te emotikonki albo byłeś w stanie upojenia alkoholowego (albo i mocnejszego). Jeśli uważasz się akurat za takiego mastaha to w guncie rzeczy powinieneś zrobić stronkę w kilka godzin mając grafikę już zrobioną. Czemu tak nie zrobisz?

nie potrafia niec lepszego zrobi i laza i narzekaja
No to jak już ty potrafisz to dobrze - pozaostaje kwestia czemu stronka jest niedokończona?

moze zaczniesz sie wypowiadac jak masz cos sensownego do powiedziena a nie juzef jak apel PPP
Mam - dorośnij albo wytrzeźwiej.

nie pozdrawiam

__________________
Jesteśmy tylko małymi pakietami w tym Internecie życia...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-10-2002 17:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil El_Mariachi Znajdź więcej post'ów przez  El_Mariachi Dodaj El_Mariachi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać El_Mariachi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Atari
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: k/Katowic

komu chcecie tym pomoc robicie sobie tutaj glupie
nikogo to nieobchodzi idzcie na gg
liga robiona jest tempem hmm..nie zabujczo szybkim heh do dzisiaj mialy byc zapisy(o ile sie niemyle) a zapisalo sie ok <5 klanow widac slaba reklame albo checi klanowiczow
serwery sa cool ma byc wiecej i to jest najlepsze nareszcie jest gdzie grac

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-10-2002 20:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Atari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Atari Znajdź więcej post'ów przez  Atari Dodaj Atari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Atari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ARES
Bóg Wojny



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja:

Żałośni jesteście ...

Owszem krytyka jest zawsze potrzebna - ale konstruktywna - takie bezsensowne mielenie ozorem ( w tym przypadku walenie w klawisze) nic nie daje a tylko odbiera chęci.

Jasne, że fajnie by było aby Liga pojawiła się ot tak i żeby od razu wszystko działało - tak będzie i owszem jak ktoś mi za to zapłaci pokaźną sumę i da 2 tygodniowy urlop od wszelkich obowiązków życiowych. Ale nie jest tak różowo ... mam na głowie trudne egzamy na uczelni, pisanie i obronę magisterki i wiele innych zajęć które w sumie składają się na tak zwane życie.

Jak widać nie kończy się ono tylko na komputerze i graniu. Tak jest nie tylko w moim przypadku - ale wszystkich osób zaangażowanych w tworzenie Ligi. Siedzimy po nocach niekiedy całych aż do ranka aby posuwać robote dalej - a wy co ? Nic potraficie tylko narzekać, że to nie działa, a tamto to jest takie i takie i w ogule "be". Zapisy do Ligi trwają już od miesiąca - i co wy narzekacie narzekacie krytykujecie i sie nawet nie zapisujecie - jaką my mamy mieć motywację do pracy ?? ŻADNEJ !!!!

Więc jak jeszcze raz zobacze lamerskie gatki na temat że coś nie dziala ( przecież wiem że nie dziala bo robie to wlasnie) to zaczne poważnie myśleć o rzuceniu tego w dupu bo chyba nie warto. Roboty jest więcej niż myśleliśmy a przy takim "entuzjastycznym" nastawieniu z waszej strony to się chce rzygać, a nie pracować "charytatywnie".

Więc następnym razem zanim ktoś w swojej wielkiej mądrości napisze jakąś krytykę to niech się postara o to aby była konstruktywna (pomocna dla nas) albo lepiej niech napisze, że aby ruszyło się szybciej chętnie pomoże przy pracach.

Darujcie sobie idiotyczne odpowiedziu na ten post. Po prostu pomyślcie i dopiero napiszcie coś z prawdziwym sensem....

Dziękuję to tyle z mojej strony ... czekam na te rozsądne wypociny ... reszta niech powali k****a, a nie w klawiature jak ich ręce świeżbią !

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-10-2002 06:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ARES Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ARES Znajdź więcej post'ów przez  ARES Dodaj ARES do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ARES prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Atari
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: k/Katowic

UWAGA:
Post zawiera tresci idiotyczne napisane przez lamera zanim zaczniesz go czytac zastanow sie 3 razy

walenie k***a wole walic k***ture
zalosny o tak i to jeszcze jak
Ares biedny jestes wyslij do mnie maila to wysle ci pieniadze a zwolnienie juz wysylam do szkoly
chlopie bierzesz sie za cos to rob a nie potem zaczynasz narzekanie
moze masz racje ze nie pomagamy ale jak cos chcesz to mozesz do mnie przyjsc chyba nikt ci nie odmowi pomocy
nie garne sie do roboty bojestem zalosny i do tego WIELLLLKAA LAMA
zapisze sie jak zaczni dzialac stronka bo co wchodze to w przygotowaniu , a jak dostane sie do klanu to predzej z niego odejde niz zapisze sie do ligi colddoga
(1vs1dm nie dziala)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-10-2002 20:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Atari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Atari Znajdź więcej post'ów przez  Atari Dodaj Atari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Atari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
El_Mariachi
Gitarzysta



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Sosnowiec

Te wiesz Ares miałem cię za normalnego ale widzę, że chyba tak nie jest. Zaczęło się wszystko od tego, że napisałem, że część ligi któa mnie intersuje ne działa. No jeśli to cię tak strasznie uraziło to lepiej idź do psychiatry człowieku. Twoja krytyka mnie zasadniczo nie obchodzi. Jak jesteś taki zarobiony to się pytam - po koja robiłeś ligę? ROTFL no po co? Szanuję to co robisz ale jak czytam takie posty jak twoje to czyję, że ktoś ma ty strasznie duże poczucie właśniej wartość. Jak nie chcesz to nie rób czy ja cię zmuszma??? Jak ci sięnie chce to nie rób to twoja sprawa jest. Dziwna sprawa ale zdaje mi się, że jakby były wakacje czy coś to też byś narzekał, że coś jest nie tak - muszę jechhać odpocząć, muszę robić to, muszę zrobić tamto - a ja ci lytko (a właściwie nie tonie tylko innym) powiedziałem, że kawałek stronki nie dzizałą. Jak ci się to nie podoba to proszę bardzo wyłąduj się wygadaj wywrzeszcz to zawsze pomaga. Potem może porozmawiamy. A krytykę konstruktywną to wpisz sobie w dowód osobisty bo nie sądzę żeby napisanie twoich własnych słów było jakąkolwiek krytyką no ale jeśli ty to tak odbierasz... może masz jakieś problemy czy coś. Miałem cię za nodmrlaego cżłowieka - nawet więcej organizowałeś ligę czy coś - ql. Ale jak ty sięwielki panie aresie obrażasz za coś takiego to ja cię nie szanuję. A miałem cię za normalnego.

__________________
Jesteśmy tylko małymi pakietami w tym Internecie życia...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-10-2002 20:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil El_Mariachi Znajdź więcej post'ów przez  El_Mariachi Dodaj El_Mariachi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać El_Mariachi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KuLLa
Jason Bourne [PL]



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: Ursynoof

A ja wam powiem że wszyscy jesteście po*****ani. Kurde - siedzicie po kilka(naście) godzin dziennie przed monitorami i wam się w głowach poprzestawiało ... W pięknym programie "Na chorobowym" niejaki Smoleń ma wspaniały tekst: " Nie oglądaj telewizji, bo będziesz miała w głowie glisty !!! " - widze że wam komputery bardziej od TV szkodzą !!!!!
Z całym należnym Wam szacunkiem - i tobie Gitarzysto, i tobie Atari, i tobie Juzef i oczywiście tobie Ares .... zbastujcie chłopcy bo w piaskownicy brakuje miejsca !!!!!!
Uważam ligę za zajefajne przedsięwzięcie. Naprawdę to może thcnąć nowego ducha w scenę. I uważam również że to dobrze, że ta, a nie inna załoga dostała pozwolenia na "oficjalną" ligę. Dlaczego? Dlatego że są to ludzie dojrzali i sensowni, dlatego że wiem jak administrują i wiem że żyją tym co się dzieje na scenie i w jej okolicach. Również dlatego że promują grę fair-play, a nie wywalanie tych czy owych.
Podobnie jak innych graczy boli mnie że liga jeszcze nie działa. Ale jestem w stanie zrozumieć dlaczego. To że zawodzi wiele czynników jest typowe w takich projektach. Proponuje zajrzeć do pierwszego lepszego podręcznika analizy systemowej czy analizy projektu --> zawsze istnieją fazy gwałtownego wzrostu i nagłego spadku wydajności.
Co do krytyki. Cholera jasna!!! Jest forum ligowe !!! Można składać propozycje.... Problemy z ligą nie ograniczają się do strony!!! Jest regulamin poddany pod ocenę publiczności ... i co ? I jestem jedyną osobą która go skomentowała i dodała swoje zdanie !!! (BTW- B7ade - podesłałem projekt regulaminu CTF do ligi ... może niedoskonały ale chyba niezły )
A chłopcy od krytyki? Co jest do jasnej cholery ?
Powiem szczerze - z całej ligi najbardziej interesuje mnie dywizja Full Klany CTF. I w tej sprawie zabrałem głos. Wiem że was mogą interesować inne sprawy - moze też zabierzecie głos ?

Zrozumcie proszę wszyscy jedno -->
ta scena będzie taka jaką ją stworzymy !!! może wystarczy dzicinnych utarczek i zaczniemy współprace?
W sumie w tym celu zakładałem ten wątek ....

Moja propozycja: Puszczamy z dymem powyższą dyskusję i zaczynamy od nowa z suchymi mózgami ... może to Utopia, ale czasami działa. Niech Testosteron nie przysłania wam wyższych celów

A dla zainteresowanych (jakbyście nie wiedzieli ) forum ligowe :
http://www.redfaction.pl/SOF/liga/F/

Wielu fragów, niskich pingoof i dużo zabawy bez żałosnych utarczek

__________________
>IN BEER WE TRUST<

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-10-2002 00:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil KuLLa Kliknij tutaj by wysłać e-maila do KuLLa Znajdź więcej post'ów przez  KuLLa Dodaj KuLLa do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać KuLLa prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

KONIEC, zamykam topic, koniec obrazania sie i bluzgania jeden na drugiego.

el mariachi: zrozum, to nie jest latwe to zrobic wiec cierpliwie mozesz poczekac chwile zeby bylo, po twoim ostatnim poscie nie zdziwie sie jesli liga sofa umrze bo aresowi sie odechce cos dla was zrobic.

ares: ty tez troche przesadziles.. bylo info tylko ze nie dziala .. to nie dziaua i bedzie dzialac jak bedzie i daj sobie spokuj z bluzganiem kazdego. sa niecierpliwi to sa.

ja z mojej strony uwazam topic za zamkniety i go zamykam.

zycze milej i przyjemnej gry, i krotkich oczekiwan na dzialajaca lige.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-10-2002 10:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 16:29.    Strony (3): « 1 2 [3] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions