Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Call of Duty > Polska scena cod w cod.fpp.pl
Czy chcesz aby w cod.fpp.pl powstał dzial poświęcony Polskiej scenie CoD'a?
You do not have permission to vote on this poll.
Pewnie, że tak!!! 40 90.91%
Pomysł jest beznadziejny ;( 1 2.27%
Wszystko mi jedno 3 6.82%
W sumie: 44 głosów 100%
 [Edycja ankiety (moderatorzy tylko)]
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
[FPP]Totek
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Aug 2004
Lokalizacja:

Polska scena cod w cod.fpp.pl

Mam pytanie do Polskich graczy CoD. Otóż w serwisie cod.fpp.pl chciałbym zorganizować dział o nazwie "POLSKA SCENA" gdzie znajdowałyby sie nastepujące działy.

- Polscy gracze (opis + fotka)
- Polskie klany (opis składu, histria, link itd)
- Imprezy (czyli opisy imprez itd)
- Wywiady (wywiady z czołowymi graczami itd)

Jeśli jesteście "Za" to głosujcie w sondzie w topiku. Jeśli tez macie pomysł na jeszcze jakieś działy to proszę bardzo opisac je w postach. =)

Jeśli do 30 stycznia wynik sondy będzie pozytywny to na początku lutego rusza dział =)

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-01-2005 12:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Totek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Totek Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Totek Dodaj [FPP]Totek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Totek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Onion




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja:

Cool

Jak dla mnie good idea Ciekawe co na to scena...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-01-2005 13:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Onion Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Onion Znajdź więcej post'ów przez  Onion Dodaj Onion do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Onion prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

Mi sie wydaje ze CoD nie ma takiej jednej zwartej sceny skupionej gdzies na jakims forum/stronie Wiec imo warto by cos takiego zrobic

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-01-2005 13:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Totek
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Aug 2004
Lokalizacja:

Nom racja. Też zauważyłem, że scena jest rozbita i to strasznie. Dla tego takie rzeczy jak ten kącik co chem zrobić mogą trochę graczy zjednoczyć =)

W sumie to jednak nie wiem czemu scenka ma tyle frakcji skoro w sumie w Polsce nie ma już dla nas żadnej konkurencji. Ale cóż niektórych ludzie nie obchodzą nowości ale tylko pliki na nieaktywnych stronkach ;/

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-01-2005 13:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Totek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Totek Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Totek Dodaj [FPP]Totek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Totek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Axar
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Nov 2004
Lokalizacja:

mi osobiscie pomysł sie podoba i zagłosowalem na przyjecie go ale czy reszta graczy doceni pomysł i zagłosuje to juz nie wiem ale pomysł ciekawy i warty wprowadzenia w życie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-01-2005 17:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Axar Znajdź więcej post'ów przez  Axar Dodaj Axar do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Axar prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

imho god idea do it! :}

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-01-2005 23:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Totek
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Aug 2004
Lokalizacja:

Spokojnie. Poczekam na wyniki do 30 stycznia, potem zaczynaja mi się ferie i do roboty =)

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-01-2005 08:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Totek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Totek Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Totek Dodaj [FPP]Totek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Totek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

Nie wiem tylko czy wrzucac "fotka + opis". Scene ksztaltuja z regoly Ci najlepsi a oni raczej nie publikuja swoich zdjec na stronach tematycznych

(ok, wiem ze scena avp tak zrobila na fpp.pl, ale to sa "wyjatkowe wyjatki").

Pierwsze co to proponuje wywiad z FF

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-01-2005 10:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Totek
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Aug 2004
Lokalizacja:

co prawda to prawda ale niech ci słabi gracze też mają szanse sie pokazać...

A co do wywiadu to zabiorę się za to na feriach. Póki co poprubuję ułożyć sobie sensowne pytania =)

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-01-2005 10:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Totek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Totek Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Totek Dodaj [FPP]Totek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Totek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Totek
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Aug 2004
Lokalizacja:

Hmmm, a może by tego nie robić w jednym dziale ale podzielić na kilka np zrobić w lewym menu dzial klany tak jak w jk2.fpp.pl i tak samo dział wywiady jak na cs.fpp.pl. Jak uważacie? Lepiej to upchać w jednym dziale czy zrobić to jak w wymienionych wyżej serwisach?

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-01-2005 10:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Totek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Totek Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Totek Dodaj [FPP]Totek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Totek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LoLo
RifleMan (Donkey)



Zarejestrowany: Jan 2005
Lokalizacja: Jeszcze mnie okradniecie i co. :D hahaha lol

Exclamation

eH!!!to JeSt ZaCZąPisTy pomYsŁ!!!!
BraVo!!!za pomySł!beDziE spoRZo!!!
ʎ†fpp4ever†ʎ




__________________
Z Wódką nie wygrasz......
Ty Ją w morde a ona Ciebie na ziemie!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-01-2005 10:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LoLo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LoLo Znajdź więcej post'ów przez  LoLo Dodaj LoLo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LoLo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Onion




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja:

Cool

Nie wiem co z tym pomysłem z galeria bo wczoraj powstala juz galeria graczy ze sceny coda wiec nie wiem czy jest sens powielania tego pomyslu. Co do reszty to wszystko jest jak najbardziej aktualne gdybys czegos potrzebowal to daj znac

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-01-2005 12:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Onion Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Onion Znajdź więcej post'ów przez  Onion Dodaj Onion do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Onion prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Totek
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Aug 2004
Lokalizacja:

hmmm to zrobimy to tak jak na cs.fpp.pl. Czyli jak to będzie wyglądać:

Lewe menu:

Wywiady
: Stasek
: Józek
: itd

Klany
: Dodaj klan
: Zboczuchy z Kraśnika
: Terroryści z Rybnika
: itd

Co wy na to?

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-01-2005 15:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Totek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Totek Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Totek Dodaj [FPP]Totek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Totek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LoLo
RifleMan (Donkey)



Zarejestrowany: Jan 2005
Lokalizacja: Jeszcze mnie okradniecie i co. :D hahaha lol

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Totek
hmmm to zrobimy to tak jak na cs.fpp.pl. Czyli jak to będzie wyglądać:

Lewe menu:

Wywiady
: Stasek
: Józek
: itd

Klany
: Dodaj klan
: Zboczuchy z Kraśnika
: Terroryści z Rybnika
: itd

Co wy na to?



eh....totus....zajebiście!!to napewno tam tysz bedzie my clan [AoD]

__________________
Z Wódką nie wygrasz......
Ty Ją w morde a ona Ciebie na ziemie!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-01-2005 18:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LoLo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LoLo Znajdź więcej post'ów przez  LoLo Dodaj LoLo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LoLo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jpn
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2005
Lokalizacja:

Pomysl bardzo dobry popieram go. Sam do niedawna mialem spory problem znalesc stronki www polskich klanow.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-01-2005 21:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jpn Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Jpn Znajdź więcej post'ów przez  Jpn Dodaj Jpn do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jpn prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Miron89
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Nov 2004
Lokalizacja: Opole

noo prawda...jedynym zrodlem wiedzy o polskich klanach jest tylko www.callofduty.pl ... oczywisice rowniez popieram pomysl...

__________________
"Anarchizm nie oznacza braku instytucji w ogóle, lecz tylko takich, które zmuszają ludzi do podporzdkowania się
przemocy"
Lew Tołstoj

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-01-2005 14:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Miron89 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Miron89 Znajdź więcej post'ów przez  Miron89 Dodaj Miron89 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Miron89 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cpl.Spider
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Oct 2004
Lokalizacja:

Miron ale ta stronka co podałeś to jakaś zjechana. Brak Newsów podali wiadomość o meczu ale po meczu już nie napisali jaki był wynik. Co innego chłopaki z FPP tylko oni też dali ciała bo nie napisali że można było posłuchać relacji na żywo a spis klanów to tylko dwa są.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-01-2005 20:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cpl.Spider Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cpl.Spider Znajdź więcej post'ów przez  Cpl.Spider Dodaj Cpl.Spider do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cpl.Spider prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Miron89
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Nov 2004
Lokalizacja: Opole

Taaa.. ta strona jest zjebana.Rok temubyla jeszcze aktualna i byly wszystkie klany. Zeszla na psy... :/

__________________
"Anarchizm nie oznacza braku instytucji w ogóle, lecz tylko takich, które zmuszają ludzi do podporzdkowania się
przemocy"
Lew Tołstoj

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-01-2005 13:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Miron89 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Miron89 Znajdź więcej post'ów przez  Miron89 Dodaj Miron89 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Miron89 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Totek
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Aug 2004
Lokalizacja:

Dział z kalnami zgodnie z obietnica powinien ruszyć na czas. Jeśli chodzi o resztę działów to będzie kilku dniowe/tygodniowe opóźnienie. Ale nie martwcie się bo na 100% wszystko będzie =)

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-01-2005 13:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Totek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Totek Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Totek Dodaj [FPP]Totek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Totek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Gajos.pl
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Oct 2004
Lokalizacja: Łódź

Zdecydowanie popieram ten pomysł. Mam mało czasu na szukanie informacjio o klanach i imprezach z tym związanych a jak będzie wszystko w jednym miejscu to znacznie ułatwi sprawę.

__________________
"Nie jest wstydem przegrać wstydem jest dać sie zaskoczyć"
Napoleon

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-02-2005 10:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Gajos.pl Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Gajos.pl Znajdź więcej post'ów przez  Gajos.pl Dodaj Gajos.pl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Gajos.pl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
chrzanekk
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Feb 2005
Lokalizacja: PUŁAWY

Dla mnie bomba... mam juz troszke dosyc szukania po calym necie informacji o klanach, graczach, serverach itp. ...pozdrawiam

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-02-2005 15:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil chrzanekk Kliknij tutaj by wysłać e-maila do chrzanekk Znajdź więcej post'ów przez  chrzanekk Dodaj chrzanekk do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać chrzanekk prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
slimslayer
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Jak dla mnie takie cos było by interesujace xD

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-03-2005 16:07
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
lijo
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Pomoc mala

Siema mam pytanie czy ktos z was zna jakas strone z Celownikami ?? do CODA ?? jesli tak to podajcie strone nei musi byc po POLSKU z gory dzieki

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-06-2005 12:14
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
froog
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jul 2005
Lokalizacja:

Talking Totek inaczej

ja bym ci proponował zrobić jakieś większe drzewo "polskiej rodziny" cod:


Lewe menu:

Wywiady
: Stasek
: Józek
: itd

Klany
: Dodaj klan
: Zboczuchy z Kraśnika
: Terroryści z Rybnika


Rekruci
:Ziom
:anTek
:HipChlOp


W rekrutach znaleźli by się ci, którzy chcą przystąpić do klanu. Tyle, że klan wybierze gracza właśnie z cod.fpp.pl Moim zdaniem bedzie to dobry pomysł, bo po jaką muchę polacy mają gonić za zagranicznymi klanami?

__________________
frog

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-07-2005 08:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil froog Kliknij tutaj by wysłać e-maila do froog Znajdź więcej post'ów przez  froog Dodaj froog do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać froog prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
RiPP3|R|
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Nov 2005
Lokalizacja: [ Sonowiec City ]

Pomysł naprawde dobry i zapowiada się ciekawie, ja przyrównałbym to to polskiej storny q3 ktora skupia własnie ze soba wsyztkich graczy tej gry a jej podastawą sa mecze reprezentacji pl w q3.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-11-2005 13:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil RiPP3|R| Kliknij tutaj by wysłać e-maila do RiPP3|R| Znajdź więcej post'ów przez  RiPP3|R| Dodaj RiPP3|R| do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać RiPP3|R| prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Szpider_PL
Introduction (Grunt)



Zarejestrowany: Nov 2005
Lokalizacja: Katowice

kiedy to będzie gotowe :?:

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-11-2005 08:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Szpider_PL Znajdź więcej post'ów przez  Szpider_PL Dodaj Szpider_PL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Szpider_PL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 14:56.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions