Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Off Topic > O niczym konkretnym w sumie > torrentownie
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
weirdo
kontemplator bytu



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja:

torrentownie

macie jakieś zaufane torrentownie?

właściwie to problem w torrencie polega na tym, że serwisy prześcigają się w wydawaniu 0day stuffu, a mało gdzie są filmy lyncha czy bergmana, a to właśnie mnie interesuje.

podobnie z muzą, pop, komercyjny rock jest wszędzie, a jak potrzebuję coś rzadziej spotykanego, to muszę się wlec po ed2k.

__________________
sort the flock (then, warn the "goats" & kill the "sheep");
kill them, dump qualms, shift moralities,
values aside, each one; die sheep! die to reverse the system
you accept (reject, respect);

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-08-2005 17:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil weirdo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do weirdo Znajdź więcej post'ów przez  weirdo Dodaj weirdo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać weirdo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
alienzero
KOSZ




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: racja

tdt.org.pl wyglada niezle ale nie zalapalem sie na limit uzyszkodnikow :|

__________________
plemnik.com[/size]

Edytowane przez [Kosz]Krowa dnia 07-07-1977 o godz. 07:07

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-08-2005 17:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil alienzero Kliknij tutaj by wysłać e-maila do alienzero Znajdź więcej post'ów przez  alienzero Dodaj alienzero do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać alienzero prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
weirdo
kontemplator bytu



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja:

do czasu, kiedy sam się zarejestrowałem, tylko przeglądanie/dodawanie komentarzy było zarezerwowane dla userów serwisu. właściwie to zarejestrowałem się dopiero, jak nie dało się pełnego opisu filmu przejrzeć. z tego co mi wiadomo, to i to ograniczenie po krótkim czasie zdjęto. a bo dodająca torrenty luseria daje nie interesujące nikogo informacje o filmie (aktorzy, format pliku) na początek, a recenzję wkleja na koniec.

a, zapomniałem. serwisy z dobrymi anime też by się przydały. mam ich kilka i gdyby kogoś to interesowało, to mogę się oczywiście podzielić.

z anime analogiczny problem. masa nowego syfu, a żeby sobie nge czy lain ściągnąć, to trzeba się przedzierać w google przez tony pozycjonowanego syfu instalującego spyware i inne gówna.

może macie gdzieś torrenty do części 2-4 teizokurei daydream? bo tego akurat nigdzie nie mogę znaleźć.

__________________
sort the flock (then, warn the "goats" & kill the "sheep");
kill them, dump qualms, shift moralities,
values aside, each one; die sheep! die to reverse the system
you accept (reject, respect);

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-08-2005 17:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil weirdo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do weirdo Znajdź więcej post'ów przez  weirdo Dodaj weirdo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać weirdo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
alienzero
KOSZ




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: racja

hmm... no ta, ale tracker tdt chyba wymaga tylko rejestrowanych uzytkownikow. anyway, ja nic oprocz anime przez bt nie ssam wiec

a co do samego anime to boxtorrents.com oczywiscie. troche starych rzeczy tam maja. i generalnie chyba nie ma lepszego serwisu - no moze piratebay ma cos jeszcze, ale nie sprawdzale. wogole a propos dobrego torrentowego - piratebay.org

no i wogole co to za pomysl szukac stuffu googlem? pozycjonowanie zownowalo ta przegladarke, szukanie czegokolwiek nielegalnego jest ciezkie

wiec proponuje anidb.net i tam lookac strony fansubberow - imho najlepsza opcja, choc ze starymi rzeczami to roznie bywa..

a ed2k wcale taki wolny nie jest a ma prawie wszystko

__________________
plemnik.com[/size]

Edytowane przez [Kosz]Krowa dnia 07-07-1977 o godz. 07:07

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-08-2005 18:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil alienzero Kliknij tutaj by wysłać e-maila do alienzero Znajdź więcej post'ów przez  alienzero Dodaj alienzero do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać alienzero prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
weirdo
kontemplator bytu



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja:

> hmm... no ta, ale tracker tdt chyba wymaga tylko
> rejestrowanych uzytkownikow.

o, to nawet nie wiedziałem. do miesiąc temu radośnie ssałem i mi nigdy klient nie wypluł, że się rejestrować muszę.

> no i wogole co to za pomysl szukac stuffu googlem?
> pozycjonowanie zownowalo ta przegladarke, szukanie
> czegokolwiek nielegalnego jest ciezkie

czasem chciało mi się obejrzeć jakiś stary animek, znajdowało mi całkiem dobrze, nawet na serwisach, o których od dawna wiedziałem, ale lepsze to, niż gdybym miał na nich szukać samodzielnie, każdy po kolei

i jeszcze jedna sprawa - ten topic o anime stracił cokolwiek z przydatności, moim zdaniem. niby to tylko ja, ale jak przeglądam, to wynika, że albo submitują kilka pozycji z suchym opisem przypominającym ten z animenfo.com, z którego nic nie wynika, albo polecają to i owo, co po ściągnięciu okazuje się być strasznym crapem. to już lepiej klasyczne pozycje same, a must see zamieszczać, bo ja na przykład nie jestem takim fanem, żeby każde action/mecha oglądać, ale, jak pisałem, to tylko ja.

__________________
sort the flock (then, warn the "goats" & kill the "sheep");
kill them, dump qualms, shift moralities,
values aside, each one; die sheep! die to reverse the system
you accept (reject, respect);

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-08-2005 19:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil weirdo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do weirdo Znajdź więcej post'ów przez  weirdo Dodaj weirdo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać weirdo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DEiMOss
sharimurai



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: wies

Nie wiem czy TDT ma wlasny tracker. Zazwyczaj ludzie wrzucaja pliki z innych zrodel i co za tym idzie innego trackera (czesto tracker.prq.to), dlatego nie trzeba sie rejestrowac, zeby sciagac.

Tutaj masz topik z serwisami BT. Watpie, zeby doszlo cos nowego i znaczacego.

Jak chcesz same tytuly "a must see" to wejdz na Top 10 na anidb.info albo Top 200 na animenfo.com. Proste. Od klasykow sa wlasnie takie serwisy. A w tamtym - podupadlym - temacie lepiej jakby sie opisywalo nowe serie, ktorych rocznie jest bardzo duzo i dobrze jest robic od czasu do czasu przesiew.

__________________
Some days, some nights. Some live, some die. In the way of the samurai.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-08-2005 21:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DEiMOss Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DEiMOss Znajdź więcej post'ów przez  DEiMOss Dodaj DEiMOss do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DEiMOss prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
weirdo
kontemplator bytu



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja:

> Tutaj masz topik z serwisami BT. Watpie, zeby doszlo cos
> nowego i znaczacego.

o, dzięki. paru serwisów nie znałem i znalazłem tam nowe rzeczy.

> Jak chcesz same tytuly "a must see" to wejdz na Top 10 na
> anidb.info albo Top 200 na animenfo.com.

top 200 na animenfo.com się sugerowałem przez pewien czas, ale mało co mi podpasowało. jak zobaczyłem scryed, to opadły mi ręce, jak taki gniot mógł zyskać czyjąkolwiek aprobatę. poza tym, niezmienne lubię mroczne anime, w których bohaterowie dużo cierpią, a potem (najlepiej, choć niekoniecznie) umierają. nie ma takiej kategorii, trzeba zgadywać często.

no i te opisy na animenfo strasznie lakoniczne i suche są. streszczenie fabuły/wprowadzenie zazwyczaj niewiele mówi o tym, co to tak naprawdę jest i na co należy się nastawiać. elfen lied ściągałem tylko dlatego, że ładne logo na animenfo miało, opis mi sugerował wręcz, że nudnawe.

może każdy wymieni swoją listę a must see? ;->

u mnie to tak by wyglądało:

- SE lain
- texhnolyze
- shin seiki evangelion, end of evangelion
- saikano
- elfen lied

__________________
sort the flock (then, warn the "goats" & kill the "sheep");
kill them, dump qualms, shift moralities,
values aside, each one; die sheep! die to reverse the system
you accept (reject, respect);

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-08-2005 00:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil weirdo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do weirdo Znajdź więcej post'ów przez  weirdo Dodaj weirdo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać weirdo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
szpak
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: 3 planeta od Slonca

zajrzyj tu
http://ftp.sunet.se/pub/tv+movies/a...ffindomain.com/

mi przypadly do gustu
Mezzo DSA
Midori no Hibi
Onegai Twins

ogladal ktos Furi Kuri i ew wie skad sciagnac? bo sepienie pojedynczych odcinkow na dc jest niezbyt ciekawe

__________________
"Rzeczywistośc to bardzo subiektywna sprawa. Mogę ją zdefiniować jedynie jako stopniowe gromadzenie
informacji, jako specjalizację. Jeśli wziąć na przykład lilię, lub inny naturalny przedmiot dowolnego rodzaju,
lilia jest bardziej rzeczywista dla przyrodnika niż dla zwykłego człowieka (...) Możemy coraz bardziej
zbliżać się do rzeczywistości, jeśli mozna się tak wyrazić, ale nigdy nie przybliżymy się dostatecznie,
gdyż rzeczywistość to w nieskończoność następujące po sobie kroki, stopnie postrzegania, fałszywe dna,
i dlatego właśnie jest niewyczerpalna, nieosiągalna. Można wiedzieć coraz więcej i więcej o jednej rzeczy
ale nie można wiedzieć o niej wszystkiego - to beznadziejne. Tak więc żyjemy w otoczeniu przedmiotów
bardziej lub mniej przypominających duchy (...)"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-08-2005 03:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil szpak Kliknij tutaj by wysłać e-maila do szpak Znajdź więcej post'ów przez  szpak Dodaj szpak do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać szpak prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DEiMOss
sharimurai



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: wies

weirdo - sam widzisz, lubisz mroczne anime. Dla jednych mroczne sa Smurfy, dla innych Elfen Lied :> Mozesz jeszcze taki myk zrobic na animenfo.com, ze selekcjonujesz wedlug gatunku. Kliknij "horror" i znajdziesz sporo rzeczy.

szpak - tutaj, pod alternatywna nazwa FLCL. Akurat z tym tytulem nie powinno byc problemow, bo sporo wyszlo wydan roznych grup w roznej jakosci. Kiedys znalazlem nawet OGM-y ze sciezka z komentarzem rezysera.

__________________
Some days, some nights. Some live, some die. In the way of the samurai.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-08-2005 04:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DEiMOss Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DEiMOss Znajdź więcej post'ów przez  DEiMOss Dodaj DEiMOss do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DEiMOss prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
weirdo
kontemplator bytu



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja:

> Mozesz jeszcze taki myk zrobic na animenfo.com, ze
> selekcjonujesz wedlug gatunku. Kliknij "horror" i znajdziesz
> sporo rzeczy.

no tak, ale horror horrorowi nierówny :>

w typowych horrorach nie gustuję, z EL podobały mi się głównie sceny z dzieciństwa lucy z końcówki i takie niekonwencjonalne podejście do przemocy, krwi i flaków. wiesz, to uderzanie stalową kulą w przykutą do łańcuchów dziewczynkę, rozczłonkowywanie kończyn i parę rzeczy w podobnym smaku :> i jeszcze ta cała sielankowa otoczka, świetnie się komponowało, tworząc spójną i *cough* logiczną całość.

w ogóle to gdzie nasza wyegzaltowana driada? zawsze ceniłem sobie jej silenie się na polot i zwracanie na siebie uwagi. tęsknię!

__________________
sort the flock (then, warn the "goats" & kill the "sheep");
kill them, dump qualms, shift moralities,
values aside, each one; die sheep! die to reverse the system
you accept (reject, respect);

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-08-2005 04:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil weirdo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do weirdo Znajdź więcej post'ów przez  weirdo Dodaj weirdo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać weirdo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
dreamer
genes, memes, scene



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja: za atlantykiem

hmm za torrentami to nie przepadalem ale.. http://www.animesuki.com/ na anime ktore nie maja licensji w usa
na http://isohunt.com/ czasami mozna cos znalezc..
a tak pozatym to irc do anime chyba najlepszy jest, ale nie pytaj mnie co i jak

__________________
"There's no such thing as miracles, or the supernatural. Only cutting edge technology."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-08-2005 15:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil dreamer Kliknij tutaj by wysłać e-maila do dreamer Znajdź więcej post'ów przez  dreamer Dodaj dreamer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać dreamer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
alienzero
KOSZ




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: racja

wierdo to akurat mircowa bestia jest ale xdcc to strasznie 'jebanczy' jest. rownie dobrze mozna ssac torrentem pojedyncze epy

__________________
plemnik.com[/size]

Edytowane przez [Kosz]Krowa dnia 07-07-1977 o godz. 07:07

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-08-2005 16:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil alienzero Kliknij tutaj by wysłać e-maila do alienzero Znajdź więcej post'ów przez  alienzero Dodaj alienzero do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać alienzero prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DEiMOss
sharimurai



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: wies

98% grup ma kanal IRC, gdzie dysponuja swoimi zasobami.

weirdo - sporo osob odpadlo, jak zwykle. Jedni przychodza, drudzy odchodza, trzeci wracaja i tak w kolko. Jedyne co tu sie nie zmienia to podloze techniczne... z vB na czele :>
Co do anime to trudno mi cos teraz polecic. Lubie takie klimaty, ale nie buszuje w nich.

__________________
Some days, some nights. Some live, some die. In the way of the samurai.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-08-2005 03:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DEiMOss Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DEiMOss Znajdź więcej post'ów przez  DEiMOss Dodaj DEiMOss do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DEiMOss prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bizonek
def



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja: 53°07'14.6" N 23°06'10.2" E

mininova.org jeszcze
bo z 0dayz mp3 to filemp3.org - czasmi całe dyskografie rzucają na tracker

__________________
Trzeba być gorszym, by potem stać się lepszym
Trzeba być głupim, by móc stać się mądrzejszym

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-08-2005 09:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bizonek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bizonek Znajdź więcej post'ów przez  bizonek Dodaj bizonek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bizonek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 14:20.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions