Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Urban Terror > pomocy
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Avalone
...



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: In your head!

Angry pomocy

no wiec mam problem bo nie moge zainstalowac mapki jailbait lub laneway2 (to te ktore maja wiecej plikow niz tylko jeden) wyskakuje mi komunikat "plis reload world map maps\ut_jailbait.bsp" pomozcie jestem wqrwiony

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-05-2002 14:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Avalone Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Avalone Znajdź więcej post'ów przez  Avalone Dodaj Avalone do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Avalone prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
M.G----->RuLeZ
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Na ulicy

Re: pomocy

quote:
Napisane oryginalnie przez Avalone
no wiec mam problem bo nie moge zainstalowac mapki jailbait lub laneway2 (to te ktore maja wiecej plikow niz tylko jeden) wyskakuje mi komunikat "plis reload world map maps\ut_jailbait.bsp" pomozcie jestem wqrwiony



niewiem jak cipo muc moge

__________________
M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.GM.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.GM.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.GM.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-05-2002 15:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil M.G----->RuLeZ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do M.G----->RuLeZ Znajdź więcej post'ów przez  M.G----->RuLeZ Dodaj M.G----->RuLeZ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać M.G----->RuLeZ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Avalone
...



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: In your head!

a vy jak macie rozpakowane te mapki?

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-05-2002 15:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Avalone Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Avalone Znajdź więcej post'ów przez  Avalone Dodaj Avalone do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Avalone prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
kood
just lame



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Bydzia

do katalogu glownego ut a nie ut/maps

__________________
...how much difference... does it make...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-05-2002 16:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil kood Kliknij tutaj by wysłać e-maila do kood Znajdź więcej post'ów przez  kood Dodaj kood do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać kood prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Avalone
...



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: In your head!

quote:
Napisane oryginalnie przez kood
do katalogu glownego ut a nie ut/maps

nie mam katalogu maps

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-05-2002 17:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Avalone Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Avalone Znajdź więcej post'ów przez  Avalone Dodaj Avalone do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Avalone prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

Re: Re: pomocy

quote:
Napisane oryginalnie przez M.G----->RuLeZ



niewiem jak cipo muc moge



hehe.
gdy sciagnales ta mapke, to miala rozszerzenie *.zip, prawda?
oczywiscie - nie czytales readme na serverze, z ktorego sciagales, bo po co

otoż mój drogi Panie Ogórku powinieneś zmienic rozszerzenie pliku z .zip na .pk3 i zapominasz o problemie. no, gdzie wrzucic ten plik, to oczywiscie juz wiesz.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-05-2002 23:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
McM
L4aTL4M3



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Bielsko - Biala

Bravo papuga Zrob tak jak papu mowi a jak nie dziala to rozpakuj i se notepadem poogladaj :p Zabawa gwarantowana PP

__________________
---| I\/IcI\/I |---
-------------------------------------
mail : [email protected]
GG : 464202
-------------------------------------
L4s†L4m3
All rights reserved®

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-05-2002 07:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil McM Kliknij tutaj by wysłać e-maila do McM Znajdź więcej post'ów przez  McM Dodaj McM do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać McM prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
M.G----->RuLeZ
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Na ulicy

Lightbulb :P

quote:
Napisane oryginalnie przez McM
Bravo papuga Zrob tak jak papu mowi a jak nie dziala to rozpakuj i se notepadem poogladaj :p Zabawa gwarantowana PP


Lol to ja sie tez zabieram do roboty pa. idem po nowe mapki

__________________
M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.GM.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.GM.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.GM.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-05-2002 23:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil M.G----->RuLeZ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do M.G----->RuLeZ Znajdź więcej post'ów przez  M.G----->RuLeZ Dodaj M.G----->RuLeZ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać M.G----->RuLeZ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Avalone
...



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: In your head!

Re: Re: Re: pomocy

quote:
Napisane oryginalnie przez PAPUGa


hehe.
gdy sciagnales ta mapke, to miala rozszerzenie *.zip, prawda?
oczywiscie - nie czytales readme na serverze, z ktorego sciagales, bo po co

otoż mój drogi Panie Ogórku powinieneś zmienic rozszerzenie pliku z .zip na .pk3 i zapominasz o problemie. no, gdzie wrzucic ten plik, to oczywiscie juz wiesz.


ja jestem niedorozwiniety w tych sprawach jak buc i nie wiem nawet jak rozszerzenie zmienic

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-06-2002 18:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Avalone Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Avalone Znajdź więcej post'ów przez  Avalone Dodaj Avalone do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Avalone prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

Re: Re: Re: Re: pomocy

quote:
Napisane oryginalnie przez Avalone

ja jestem niedorozwiniety w tych sprawach jak buc i nie wiem nawet jak rozszerzenie zmienic



co?????
Ty chyba żartujesz???
prawo-myszo-klik, z menu: zmień nazwe i po sprawie.
chyba, że nie masz myszy. ciekawe jak grasz w UT?

__________________
bang! bang! ... a kto pozamiata i powynosi śmiecie?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-06-2002 23:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 18:10.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
 

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions