Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Urban Terror > Genaza ksywek, nicków graczy ut
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (4): « 1 2 [3] 4 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
M.G----->RuLeZ
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Na ulicy

Re: Re: MOja kochana ksywa

quote:
Napisane oryginalnie przez 8lo0d

te stary to mamy troszq wspólnego, słucham te same zespoły co Ty, mój nick też wziął się od Linkin Park'u ... - Ches+3r - Chester






aFFERMATIW MEE TOO

__________________
M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.GM.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.GM.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.GM.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G M.G

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-04-2002 18:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil M.G----->RuLeZ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do M.G----->RuLeZ Znajdź więcej post'ów przez  M.G----->RuLeZ Dodaj M.G----->RuLeZ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać M.G----->RuLeZ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Avalone
...



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: In your head!

Re: Re: Re: MOja kochana ksywa

quote:
Napisane oryginalnie przez M.G----->RuLeZ





aFFERMATIW MEE TOO



eee tam linkin to jush przeszlosc teraz liczy sie szakira i britnej. na dobrej moozie sie nie znacie

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-04-2002 19:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Avalone Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Avalone Znajdź więcej post'ów przez  Avalone Dodaj Avalone do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Avalone prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Piotra5
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Łódź

Talking Hip-Hop Non Stop !!!!

POLSKI HIP-HOP TO JEST DOPIERO GIT MUZA

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-04-2002 20:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Piotra5 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Piotra5 Znajdź więcej post'ów przez  Piotra5 Dodaj Piotra5 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Piotra5 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DreadOn3
Dread Killah of bR



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: B-100k

Re: Hip-Hop Non Stop !!!!

quote:
Napisane oryginalnie przez Piotra5
POLSKI HIP-HOP TO JEST DOPIERO GIT MUZA

Nie polski tylko old i true school. Polskiego hh jest nie wiele na poziomie. Obroncy rzadza. Peace.

__________________
This kind of shit happens every day

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-04-2002 21:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DreadOn3 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DreadOn3 Znajdź więcej post'ów przez  DreadOn3 Dodaj DreadOn3 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DreadOn3 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

Re: Re: Hip-Hop Non Stop !!!!

quote:
Napisane oryginalnie przez DreadOn3
Polskiego hh jest nie wiele na poziomie. Obroncy rzadza. Peace.


"ulalala!
i love U baby...
ulalala!
love me tonight!"

tak? : )

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-04-2002 22:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LaM4
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Lodz

Re: Re: Hip-Hop Non Stop !!!!

quote:
Napisane oryginalnie przez DreadOn3
Nie polski tylko old i true school. Polskiego hh jest nie wiele na poziomie. Obroncy rzadza. Peace.

Dobrze gadasz polski hiphop jest marny, jest co prawda kilka niezlych kalpel ale ostatnio mnozy sie cala masa amatorow, ktorym sie wydaje ze jak dorwa sie do mixera i uloza jakis tekst na temat: "oh jak jest zle na ulicy ..." to dzieki temu uzyskaja mase fanow
Old skool rooles odb, wu-tang, nwa, parasite... to sa klasyki
Pozatym jeszcze techno rooles a w szczegolnosci minimal i DnB
Reggae rox (szcegolnie dub), i blues rooles

Papuga pomyliles hh z disco-komercha sux, ale nie za mocno sux

__________________
May the force be with you
GG: 1815798
lam4.prv.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-04-2002 08:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LaM4 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LaM4 Znajdź więcej post'ów przez  LaM4 Dodaj LaM4 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LaM4 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ni_co
|-dT-|Vito Corleone



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Warszawa

Re: Re: Re: Hip-Hop Non Stop !!!!

quote:
Napisane oryginalnie przez LaM4

Dobrze gadasz polski hiphop jest marny, jest co prawda kilka niezlych kalpel ale ostatnio mnozy sie cala masa amatorow, ktorym sie wydaje ze jak dorwa sie do mixera i uloza jakis tekst na temat: "oh jak jest zle na ulicy ..." to dzieki temu uzyskaja mase fanow
Old skool rooles odb, wu-tang, nwa, parasite... to sa klasyki
Pozatym jeszcze techno rooles a w szczegolnosci minimal i DnB
Reggae rox (szcegolnie dub), i blues rooles

Papuga pomyliles hh z disco-komercha sux, ale nie za mocno sux



Ciekawe ja to z dyskusji o nickach kończy się na dyskusji o grupach muzycznych ???
Dziwne ale ten board zawsze chyba ma to do siebie.
Może pomyślcie i załużcie nowy dział....

__________________
Ni_co vel |-dT-|Vito Corleone

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-04-2002 09:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Ni_co Znajdź więcej post'ów przez  Ni_co Dodaj Ni_co do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Ni_co prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LaM4
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Lodz

Mlody jestes, duzo jeszcze przed toba

__________________
May the force be with you
GG: 1815798
lam4.prv.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-04-2002 19:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LaM4 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LaM4 Znajdź więcej post'ów przez  LaM4 Dodaj LaM4 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LaM4 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
OpTiCaL
|=bia=| Rulez



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Wasilków

Re: Re: Re: Re: Hip-Hop Non Stop !!!!

quote:
Napisane oryginalnie przez Ni_co


Ciekawe ja to z dyskusji o nickach kończy się na dyskusji o grupach muzycznych ???
Dziwne ale ten board zawsze chyba ma to do siebie.
Może pomyślcie i załużcie nowy dział....





ni_co po co im nowy dział najlepiej niech załorzą odrazu kapele hip hopową ]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]

__________________
>-------===-------<
|=bia=| rulez

Pozdrowka 4 all


>-------===-------<

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-04-2002 19:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil OpTiCaL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do OpTiCaL Znajdź więcej post'ów przez  OpTiCaL Dodaj OpTiCaL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać OpTiCaL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Siekiera
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja:

ja za duzo nie umiec gadac uga hunga...narzedzie to takie jakie czy co..

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-04-2002 19:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Siekiera Znajdź więcej post'ów przez  Siekiera Dodaj Siekiera do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Siekiera prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

Re: Re: Re: Re: Re: Hip-Hop Non Stop !!!!

quote:
Napisane oryginalnie przez OpTiCaL




ni_co po co im nowy dział najlepiej niech załorzą odrazu kapele hip hopową ]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]






oooo, wlasnie, wlasnie - popieram, POPIERAM!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-04-2002 03:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
OpTiCaL
|=bia=| Rulez



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Wasilków

Unhappy :(((((

halo
ktoś tu jeszcze zagląda ??
nowi gracze piszcie o swoich nickach
czekam

__________________
>-------===-------<
|=bia=| rulez

Pozdrowka 4 all


>-------===-------<

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-05-2002 22:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil OpTiCaL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do OpTiCaL Znajdź więcej post'ów przez  OpTiCaL Dodaj OpTiCaL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać OpTiCaL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
panNA
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Krakoff

Re: :(((((

quote:
Napisane oryginalnie przez OpTiCaL
halo
ktoś tu jeszcze zagląda ??
nowi gracze piszcie o swoich nickach
czekam :)



Nikt tu nie zagląda bo wszyscy siedzą na czacie z panienkami, mam zresztą wrażenie że gracze UT w dwójnasób głupieją na widok spódniczek :)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-05-2002 09:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil panNA Znajdź więcej post'ów przez  panNA Dodaj panNA do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać panNA prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Avalone
...



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: In your head!

Re: Re: :(((((

quote:
Napisane oryginalnie przez panNA


Nikt tu nie zagląda bo wszyscy siedzą na czacie z panienkami, mam zresztą wrażenie że gracze UT w dwójnasób głupieją na widok spódniczek

wystarczy wejsc na temat vesta i quitec

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-05-2002 09:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Avalone Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Avalone Znajdź więcej post'ów przez  Avalone Dodaj Avalone do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Avalone prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
panNA
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Krakoff

Re: Re: Re: :(((((

quote:
Napisane oryginalnie przez Avalone
wystarczy wejsc na temat vesta i quitec :D


Stanowczo zaprzeczam jakobym miał na myśli post V i Q tudzież jakikolwiek inny z udziałem przemiłych U-terrorystek;)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-05-2002 09:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil panNA Znajdź więcej post'ów przez  panNA Dodaj panNA do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać panNA prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Avalone
...



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: In your head!

Re: Re: Re: Re: :(((((

quote:
Napisane oryginalnie przez panNA

tudzież jakikolwiek inny z udziałem przemiłych U-terrorystek


ufff dobrze ze mnie nikt nie podejrzewa

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-05-2002 13:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Avalone Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Avalone Znajdź więcej post'ów przez  Avalone Dodaj Avalone do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Avalone prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
8lo0d
An+y*Chr1st



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Imperium Malinie

Re: Re: Re: Re: Re: :(((((

quote:
Napisane oryginalnie przez Avalone

ufff dobrze ze mnie nikt nie podejrzewa


No coś mi tu Twoja obecnośc zawadzała ... Nie sądzicie tak samo ?

__________________
~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-
Ches+3r [ 8lo0d ]
Death is close ... closer than you think ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-05-2002 16:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil 8lo0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do 8lo0d Znajdź więcej post'ów przez  8lo0d Dodaj 8lo0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać 8lo0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

Re: Re: Re: Re: :(((((

quote:
Napisane oryginalnie przez panNA


Stanowczo zaprzeczam jakobym miał na myśli post V i Q tudzież jakikolwiek inny z udziałem przemiłych U-terrorystek





buehehehe!!!!!!!
QC -U-terrorsytka (terrorystkom bez polskich ogonkow)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-05-2002 06:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
kood
just lame



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Bydzia

Ale ona cos ostatnio duzo pije nie sadzisz, Adminie Mareczku? Dobrze, ze ta druga spiewajaca i ladniejsza nie jest taka mryhyhy

__________________
...how much difference... does it make...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-05-2002 09:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil kood Kliknij tutaj by wysłać e-maila do kood Znajdź więcej post'ów przez  kood Dodaj kood do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać kood prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
forever
r3surrection.net



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: /dev/urandom

A mój nick to taka śmieszna historia:
Jakieś 5 lat temu kiedy pracowałem jeszcze w firmie (*&^%*&%&%) (mniejsza o nazwę) to informatycy grali sobie w quake (jedynkę) bo Oni mieli wyjście do internetu)) ale firewall byl tak ch**** skonfigurowany że puszczał ich adresy IP bez dodatkowej autoryzacji Jak to tylko zczaiłem to jak któregoś nie było w pracy to ustawiałem sobie jego IP na kompie i ciupałem ich na serwerze onetu (kiedyś istniał czy jeszcze istnieje ? - chyba nie...). potrzebowałem na gwałt jakiegoś username zeby to nie bylo moje imię żeby mnie nie znaleźli)) A że akurat jakoś wtedy oglądałem "BatMan Forever" to został forever))
Używałem tego nicka na IRC ale pewnego dnia jakiś pajac z Holandii mi go zajął, więc został 4ever (z różnymi prefixami))
I taki jest do dziś))

__________________
oczywiście się mylę i nie mam racji ani pojęcia o tym co piszę...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-05-2002 11:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil forever Znajdź więcej post'ów przez  forever Dodaj forever do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać forever prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Avalone
...



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: In your head!

Re: Re: Re: Re: Re: Re: :(((((

quote:
Napisane oryginalnie przez 8lo0d

No coś mi tu Twoja obecnośc zawadzała ... Nie sądzicie tak samo ?



przepraszam juz nie bede

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-05-2002 12:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Avalone Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Avalone Znajdź więcej post'ów przez  Avalone Dodaj Avalone do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Avalone prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Avalone
...



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: In your head!

quote:
Napisane oryginalnie przez forever
A mój nick to taka śmieszna historia:
Jakieś 5 lat temu kiedy pracowałem jeszcze w firmie (*&^%*&%&%) (mniejsza o nazwę) to informatycy grali sobie w quake (jedynkę) bo Oni mieli wyjście do internetu)) ale firewall byl tak ch**** skonfigurowany że puszczał ich adresy IP bez dodatkowej autoryzacji Jak to tylko zczaiłem to jak któregoś nie było w pracy to ustawiałem sobie jego IP na kompie i ciupałem ich na serwerze onetu (kiedyś istniał czy jeszcze istnieje ? - chyba nie...). potrzebowałem na gwałt jakiegoś username zeby to nie bylo moje imię żeby mnie nie znaleźli)) A że akurat jakoś wtedy oglądałem "BatMan Forever" to został forever))
Używałem tego nicka na IRC ale pewnego dnia jakiś pajac z Holandii mi go zajął, więc został 4ever (z różnymi prefixami))
I taki jest do dziś))



mam male pytanko czy to co kreci sie obok to ty?

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-05-2002 13:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Avalone Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Avalone Znajdź więcej post'ów przez  Avalone Dodaj Avalone do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Avalone prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
forever
r3surrection.net



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: /dev/urandom

quote:
Napisane oryginalnie przez Avalone


mam male pytanko czy to co kreci sie obok to ty?


Tak, a cio???))

__________________
oczywiście się mylę i nie mam racji ani pojęcia o tym co piszę...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-05-2002 13:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil forever Znajdź więcej post'ów przez  forever Dodaj forever do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać forever prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Avalone
...



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: In your head!

quote:
Napisane oryginalnie przez forever

Tak, a cio???))



nic fajne wasy

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-05-2002 15:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Avalone Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Avalone Znajdź więcej post'ów przez  Avalone Dodaj Avalone do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Avalone prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
8lo0d
An+y*Chr1st



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Imperium Malinie

quote:
Napisane oryginalnie przez Avalone


nic fajne wasy


Muahahah ale go podsumowałeś ! haha

__________________
~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-
Ches+3r [ 8lo0d ]
Death is close ... closer than you think ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-05-2002 16:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil 8lo0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do 8lo0d Znajdź więcej post'ów przez  8lo0d Dodaj 8lo0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać 8lo0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
forever
r3surrection.net



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: /dev/urandom

quote:
Napisane oryginalnie przez 8lo0d

Muahahah ale go podsumowałeś ! haha


A co ? - Macie z tym jakiś problem?!
Zawsze moge zgolić
Wam zanim wyrosną jeszcze dużo czasu upłynie....

__________________
oczywiście się mylę i nie mam racji ani pojęcia o tym co piszę...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-05-2002 16:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil forever Znajdź więcej post'ów przez  forever Dodaj forever do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać forever prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
kood
just lame



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Bydzia

moze sugeruje jeszcze, ze ma 4-pasmowe spodenki blyszczace?

__________________
...how much difference... does it make...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-05-2002 16:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil kood Kliknij tutaj by wysłać e-maila do kood Znajdź więcej post'ów przez  kood Dodaj kood do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać kood prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
forever
r3surrection.net



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: /dev/urandom

quote:
Napisane oryginalnie przez kood
moze sugeruje jeszcze, ze ma 4-pasmowe spodenki blyszczace?

Ciekawe - co ci zrobilem zebyś mnie tak obrażał

__________________
oczywiście się mylę i nie mam racji ani pojęcia o tym co piszę...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-05-2002 16:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil forever Znajdź więcej post'ów przez  forever Dodaj forever do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać forever prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
kood
just lame



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Bydzia

Ja bardzo przepraszam, nie mialem zamiaru obrazac Peace

__________________
...how much difference... does it make...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-05-2002 16:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil kood Kliknij tutaj by wysłać e-maila do kood Znajdź więcej post'ów przez  kood Dodaj kood do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać kood prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
forever
r3surrection.net



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: /dev/urandom

quote:
Napisane oryginalnie przez kood
Ja bardzo przepraszam, nie mialem zamiaru obrazac Peace

Hehe byle bez & Love

__________________
oczywiście się mylę i nie mam racji ani pojęcia o tym co piszę...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-05-2002 16:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil forever Znajdź więcej post'ów przez  forever Dodaj forever do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać forever prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 13:59.    Strony (4): « 1 2 [3] 4 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
 

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions