Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Urban Terror > grrr:[[[[
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
WiL]{u
Hell Fire



Zarejestrowany: Dec 2002
Lokalizacja: Ostróda City

grrr:[[[[

Co do tych kików za przeklinanie to ja wymiekam. Jak wielu wie mam rcony na ar_testy. Dzis była sytuacja ze klan T4K zaczał wyzywać mój klan czyli FuzioN za to ze nie chcemy z nimi zagrac. Po kilkukrotnym upomieniu kiknełem gracza a ksywie T4K[:K po czym przyszedł jego brat SynTh|duk3 i oświadczył ze mam bany na servery SynTh i coolnet. Jak to ma tak wyglądac to ja wysiadam

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-03-2003 19:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil WiL]{u Kliknij tutaj by wysłać e-maila do WiL]{u Znajdź więcej post'ów przez  WiL]{u Dodaj WiL]{u do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać WiL]{u prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
scalator
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Re: grrr:[[[[

jesli bylo tak jak mowisz


to gratuluje duke

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-03-2003 19:50
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Duke
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Kraków

eh sorry, ale niestety nie bylem to ja, tylko pewnie moj uposledzony brat... nastepnym razem jesli cos takiego sie stanie to nie sluchaj go... ja nigdy nie robie takich rzeczy...

__________________
duk3 of sYnthesis

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-03-2003 21:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Duke Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Duke Znajdź więcej post'ów przez  Duke Dodaj Duke do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Duke prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

wow

ktoś coś wspominał o coolnecie?

jestem niezmiernie ciekaw kto ma rcona na niego, bym też chętnie zabanował ze 2 osoby...

__________________
bang! bang! ... a kto pozamiata i powynosi śmiecie?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-03-2003 21:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Duke
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Kraków

heh papuga.... n3o to jest normalnie inteligentne dziecko...

__________________
duk3 of sYnthesis

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-03-2003 21:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Duke Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Duke Znajdź więcej post'ów przez  Duke Dodaj Duke do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Duke prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
scalator
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Re: wow

quote:
Napisane oryginalnie przez PAPUGa
ktoś coś wspominał o coolnecie?

jestem niezmiernie ciekaw kto ma rcona na niego, bym też chętnie zabanował ze 2 osoby...



Ty mnie lepiej naucz jak dodawac bany do PB, bo jak Urban ma wiecej nic 15 banow dodanych za pomoca "addIP" to sie wiesza i startowac nie chce.
Nastepny bug :/

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-03-2003 00:49
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

Re: Re: wow

quote:
Napisane oryginalnie przez scalator
Ty mnie lepiej naucz jak dodawac bany do PB, bo jak Urban ma wiecej nic 15 banow dodanych za pomoca "addIP" to sie wiesza i startowac nie chce.
Nastepny bug :/



to juz tylu szczesliowcow ma bany ? ;D ;D

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-03-2003 14:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
scalator
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Re: Re: Re: wow

quote:
Napisane oryginalnie przez DARK_ANGEL
to juz tylu szczesliowcow ma bany ? ;D ;D


znaczy zdejmuje ale przez PB jas napis banned i powod mozna wpisac

wtedy nie pytaja za co

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-03-2003 20:24
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

Lightbulb

odpal se konsolę ze screena, dostań się do niej, zrób full screen (co najmniej 1280x1024) i daj
pb_sv_ i tabulacja
wypisze Ci wszystkie dostępne komendy PB
tam możesz banowac, updejtować, etc.



P.S. możesz też se zrobić pliczek textowy, ładować go jakoś w server.cfg (nie pamiętam jak) i w nim banować.
pozatym - czemu banujesz pojedyncze IPy a nie całe klasy ?
więcej frajdy IMHO

__________________
bang! bang! ... a kto pozamiata i powynosi śmiecie?

Edytowane przez PAPUGa dnia 23-03-2003 o godz. 21:09

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-03-2003 10:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
WiL]{u
Hell Fire



Zarejestrowany: Dec 2002
Lokalizacja: Ostróda City

Talking hehehhe

Papuga ale z ciebie haker <lol>

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-03-2003 11:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil WiL]{u Kliknij tutaj by wysłać e-maila do WiL]{u Znajdź więcej post'ów przez  WiL]{u Dodaj WiL]{u do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać WiL]{u prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

Talking :P

nic nie zrozumiałeś?
bo to był text dla Scalaka

__________________
bang! bang! ... a kto pozamiata i powynosi śmiecie?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-03-2003 18:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 09:11.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
 

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions