Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > Przygoda z TPSA (lol)
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
[FPP]Kaczor_666
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Mar 2003
Lokalizacja: Wawa

Talking Przygoda z TPSA (lol)

Jestem nieszczęśliwym posiadaczem usługi ISDN od tpsa, bo innego w Zielonce nie zakładają (5km od W-wy). Tak na marginesie to podanie o SDI złożyłem w listopadzie 2000 roku a "z powodów technicznych". Ok ale od paru ostatnich dni często transfer spadał mi do 200 bajtów, nie chce mi się długo połaćzyć lub wyskakuje mi błąd, że jest złe hasło chociaż jest dobre. Postanowiłem zadzwonić do lokalnego biura tpsa ale zanim dostałem odpowiedźmusiałem uświadomić pani specjalistce od internetu co to jest "ping" i "transfer", a po małym kursie dostałem odpowiedź "nie mam pojęcia". Doam, że to numer płątny jak za połaaczenia i fudnołe jej mały kurs. Po tym zadzwoniłem na numer "pakietów tpsa" i pan polecił mi zadzwonić na pomoc techniczną do której nie znał numeru... a ja też nie znałem. nie mogłem sprawdzić w necie bo przez godzine transfer wahałsię 200(przy 64kb/s)-500(przy 128kb/s) bajtów i żadna steona isę nie otwierała. Za 15 minut zadzwoniłem jeszcze raz i pani podała mi numer na ogólno Polski serwis informacyjny TPSA.Po odczekaniu dosłownie 23 minut na konsultanta dostałem numer ma ogólnopolską infolinie informacyjną tpsa i dostałem numer na infolinie ISDN (hura) który okazał się numerem na infolinie neostrady + (!!! uuu !!!). Byłem bliski załamania ale tam pani podała mi w końcu numr na infolinie ISDN. Na poczatku pani przepytala mnie czy uzywam pakietu (co to za rozniac ? To tylko darmowe minuty a to sami, ISDN). Odpowiedziałe, że tak ale, że też poza pakietem. Powiedziała, żebym zadzwonił na infolinie pakietów ale powiedziałe, że tam już byłem. Odeszła i po chwili upewniajać sięczy napewno korzystam z ISDN poza pakietami (inaczej by mi nie chcaiał pomóc) kazała zadzwonićna lokalny srwis informacyjny tpsa. Powiedziałem, że byłem. Z braku pomocy i niewiedzy wysłała mie na infolinie techniczną. Tam podałem swój numer i mają sprawdzić linię. Czekam teraz na telefon z wynikami. Mam pomysł by kiedyś nagrać rozmowy z tymi przygłupami z tpsy. Nie ufajcie monopoliście !!! Widziecie jak to firma...

__________________
mail: [email protected] | GG: 3429955 | tlen: [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-04-2003 19:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Kaczor_666 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Kaczor_666 Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Kaczor_666 Dodaj [FPP]Kaczor_666 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Kaczor_666 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Emzor
cs.fpp.pl
cs.fpp.pl




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Okolice Łodzi

no ladnie...
jakby mi sie takie cos przydazylo to deinstalacja tego szajsu i ubieganie sie o zwrot kosztow instalacji... .

ja osobiscie mam ISDN ale w Dialogu, na ktory jak narazie nie narzekam...

__________________
[email protected] | ICQ 153347516 | GG 1567728

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-04-2003 20:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Emzor Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Emzor Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Emzor Dodaj [FPP]Emzor do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Emzor prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Kaczor_666
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Mar 2003
Lokalizacja: Wawa

Talking lol

Oczywiście płacę za łacze nie obciązone...

__________________
mail: [email protected] | GG: 3429955 | tlen: [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-04-2003 20:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Kaczor_666 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Kaczor_666 Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Kaczor_666 Dodaj [FPP]Kaczor_666 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Kaczor_666 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]KaLoH
cs.kaloh.pl H@



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Słupsk

Buahahaha Ja tez mialem smieszne przygody z moim providerem, ale to juz inna bajka

__________________
F·P·P · C·S | www.kaloh.pl | http://cs.kaloh.pl
[email protected] | GG 1418354

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-04-2003 20:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]KaLoH Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]KaLoH Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]KaLoH Dodaj [FPP]KaLoH do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]KaLoH prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mevlana
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Olsztyn

dla tego nie mam lacza z tpsy ale moj operator reprezentuje takim sam poziom co tpsa bo jak dzwonie do niego i mowie polaczcie mnie z "informatykami" slysze pytanie a pali sie panu lampka cabel ( jesli sie pali to jest polaczenie ) moja odpowiedz tak aha to najwyrazniej wina komputera czy pali sie lampka PC ( jak wyzej ) pali sie aaa to moze lampka status sie nie pali a ja juz wqrw.... mowie tak i wkoncu laskawie kobieta kotra zna sie tylko na lampkach mowi ze informatycy pojechali bo jest awaria a ja sie pytam czy w mojej dzielnic moze ona tak koparka przeciela swiadlowod rotfl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-04-2003 18:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mevlana Znajdź więcej post'ów przez  Mevlana Dodaj Mevlana do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mevlana prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Kaczor_666
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Mar 2003
Lokalizacja: Wawa

Talking lol

hehehhehe... TPSA to jeden wielki godzien tylko zajebania monpolista, któremu nic nie można robić poza oczernianiem go na faktach.

__________________
mail: [email protected] | GG: 3429955 | tlen: [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-04-2003 20:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Kaczor_666 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Kaczor_666 Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Kaczor_666 Dodaj [FPP]Kaczor_666 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Kaczor_666 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SakiS
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jan 2003
Lokalizacja: Rzeszów

ja mam sdi ok 3 miesiecy czekam az w moim zdupnym miescie Rzeszowi wjedzie neo ale narzie to gram tylko po 22 00 wczesniej po prosty sie nie da bo lag lag i jescze raz lag :/ ach ta tpsa

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-04-2003 16:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SakiS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SakiS Znajdź więcej post'ów przez  SakiS Dodaj SakiS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SakiS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 23:39.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions