Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Delta Force : Black Hawk Down > Co się dzieje z PLK ????
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (10): [1] 2 3 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Czapajew[GAL]
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2004
Lokalizacja: Białystok

Exclamation Co się dzieje z PLK ????

"W dniu 22.05.04 o 21:00 na serwerze MOST-PL miał odbyć się mecz klanów SLS i PFT. Mecz zatwierdzony przez admina ligi miał odbyć się o godzinie 21. Jeden z członków klanu PFT(niezgłoszony jako admin klanu), który zaraz po "meczu" stał się członkiem klanu SLS, przełożył bez uprawnień mecz na godzinę 17, nie informując o tym wszystkich graczy PFT oraz admina ligi. Sytuacja jest niezwykle dwuznaczna zważywszy na to, że wspomniany były członek klanu PFT, który bez uprawnień ustalił mecz na godzinę 17, wiedział, że o tej godzinie nie będzie około 90 % klanu PFT. W takiej sytuacji i w świetle tych faktów sens rozgrywek PLK jako dobrej zabawy dla wszystkich staje się mocno zagrożony. Sens rozgrywki nigdy nie przewidywał „akcji sabotażowych”, które dla wszystkich są niebywałym zaskoczeniem. W związku z tymi nieprzewidzianymi działaniami, rozgrywki PLK zostają zawieszone do odwołania. Ponadto, na prezydium adminów ligi, zostanie zgłoszony wniosek o wykluczenie zarówno klanu PFT jak i SLS , i o zaliczenie wyników pierwszej sesji gdzie po wykreśleniu wymienionych klanów pierwsze miejsce i główną nagrodę zdobędzie klan pixcom, natomiast zdobywcą koszulek pozostanie klan SAS."

Oto co można przeczytać na stronce PLK. I co o tym mają ludzie myśleć???? Czy PLK kiedykolwiek jeszcze wystartuje????

Edytowane przez Czapajew[GAL] dnia 23-05-2004 o godz. 11:59

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-05-2004 06:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Czapajew[GAL] Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Czapajew[GAL] Znajdź więcej post'ów przez  Czapajew[GAL] Dodaj Czapajew[GAL] do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Czapajew[GAL] prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Yogas
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: Wrocław

Co się dzieje?! Odpowiedź jest jasna. Mamy w PLK ma przerost ambicji nad treścią. Ale dla zainteresowanych całą sytuacje postaram się opisać ze szczegółami. Więc tak;

Tak jak większość osób zauważyła, mecz składu SLS i PFT z "nie wiadomych" przyczyn nie mógł dojść do skutku. Po wielu perypetiach, Ja wraz z Badylem (w tej chwili byłym już adminem klanu PFT), ustalamy mecz na sobotę, na godziną 17-tą. W tym samym dniu na oficjalnej stronie PFT, ukazuje się następujący komunikat;

quote:
Ostatni mecz tej sesji PLK
17.5.2004 19:44 Chester

Jeśli się tym razem nic nie obsunie i obie strony w końcu zdecydują się na rozegranie tego spotkania to odbędzie się on w sobotę 22 maja o godzinie 17.00.

Powodzenia Panowie!!



Dodam tylko, że w klanie PFT w danym czasie, doszło do małych zawirowań po przegranej z klanem PixCom2, a osoba z którą rozmawiałem (chodzi o Badyla), była na pierwszym miejscu w tabeli hierarchii, zaznaczona jako Admin. Poniżej przedstawiam rozmowę, w której to został ustalony termin spotkania. Rozmowa miała miejsce w poniedziałek;

quote:
PFT Badyl (18:06)
Aloha ponownie nie da rady o 20 bo Tomek nie postawi serwera dopiero o 21 się da
PFT Badyl (18:06)
no sorry

Ja (18:20)
mada faka, to niech włączy wcześniej. Znowu jutro, połowa idzie na druga zmiane(tzn. na 22 do pracy) a część na 5 lub 6 rano. *****, jak mu proponowałem w wekeend wieczorem, to też nie mógł, a wiesz jak to jest w tygodniu. I tak będzie połowa z podstawowego składu, ale niech nierobi jaj.

PFT Badyl (18:21)
jeste m

Ja (18:21)
ciesze się

PFT Badyl (18:21)
ty to moze na bank piatek
PFT Badyl (18:21)
albo sobotye
PFT Badyl (18:21)
i już

Ja (18:21)
hehe
Ja (18:21)
poczekaj
Ja (18:24)
20, 21, 22, 23 mamy mecze

PFT Badyl (18:24)
maraton

Ja (18:25)
mamy tak co tydzień

PFT Badyl (18:25)
to moze po tym dam wam z 2 tygodnie przerwy po takim treningu mozecie byc niebezpieczni
PFT Badyl (18:25)
to czerwiec
PFT Badyl (18:25)
bedzie ok
PFT Badyl (18:26)
moze 24

Ja (18:26)
w tygodniu gramy od 3 do 5 spotkań. i tak od 2 miesiecy

PFT Badyl (18:26)
tak na dokladnek

Ja (18:26)
poczekaj rozmawiam
Ja (18:28)
ja załatwie z Miłym, żeby postawił jutro o 20-tej

PFT Badyl (18:28)
ale tomka nie ma
PFT Badyl (18:29)
on konczy o 20.30
PFT Badyl (18:29)
moze na 20.30
PFT Badyl (18:30)
ok pogadam z tomkiem zamknie wczesniej sklep
PFT Badyl (18:30)
i tyle

Ja (18:30)
SOBOTA 18-ta, ale juz bez zmian, ok?

PFT Badyl (18:30)
sobota 22 godz 18
PFT Badyl (18:31)
potwierdzam
PFT Badyl (18:31)
zadnych zmian

Ja (18:31)
tak, my mamy mecz następny o 21-ej

PFT Badyl (18:31)
17

Ja (18:32)
też może być tylko ustalmy to już teraz

PFT Badyl (18:32)
ale bedziecie rozgrzania
PFT Badyl (18:32)
ok
PFT Badyl (18:32)
to 18 czy 17?

Ja (18:32)
czyli jeszcze raz. SOBOTA, godz. 17-ta

PFT Badyl (18:32)
potwierdzma
PFT Badyl (18:32)
na bank

Ja (18:32)
stoi

PFT Badyl (18:32)
deal

PFT Badyl (18:33)
ide walnac browara

Ja (18:33)
żadnych zmian więcej, życze dobrego smaka

PFT Badyl (18:33)
no to przez ten tydzine 24 h cwidzenia
PFT Badyl (18:33)
manewry

Ja (18:33)
hehe

PFT Badyl (18:34)
a dzieki
PFT Badyl (18:34)
moze sie wytrenujemy
PFT Badyl (18:34)

Ja (18:34)
ustalamy, że jeśli się ktoś wycofa, ten daje walkowera, ok?
Ja (18:34)

PFT Badyl (18:34)
a planszy nie chcecie zmienic

Ja (18:34)
nie, ta nam sie podoba

PFT Badyl (18:34)
ok ok



Widzicie wszyscy jak się ma to do tego co jest na stronie PLK. Powoli mam dość wypocin Tomka i jego chorych, urojonych teorii spiskowych. Cała ta sytuacja utwierdza mnie w przekonaniu, że mamy doczynienia z człowiekiem, który zatracił się gdzieś pomiędzy grą 4fun, a władzą i nie bardzo rozumie, o co tu tak naprawdę chodzi. Z jednej strony bardzo źle się stało, że powstał ten topic, bo niestety, będzie to młyn na wodę Tomkowi. zaraz to się dowiemy jak to tajny agent, szpieg z krainy deszczowców wdarł się w szeregi PFT i pozamiatał skład umawiając mecz którego niby nie było, a oni uciekli do lasu, a gajowy siedzi w krzakach itd., itp. Aaaaaaaaa i jeszcze jedno! O ile sobie dobrze przypominam z pierwszej sesji ligi. to adminami ligi są liderzy wszystkich klanów(zaznaczam, że mogę się mylić, bo Tomasz ma władze absolutną)

Co do odejścia Artura-Badyla z klanu PFT i dojścia do SLS, nie będę się wypowiadał. Myślę, że motywy jego postępowania wyjaśni sam zainteresowany. Dla mojej skromnej osoby, są one zupełnie jasne i zrozumiałe. Ciekawe też, co skłoniło Rufusa do podobnego kroku???

A co do ligi... No cóż, pan i władca nie mogąc przeboleć porażki i oddalających się w zastraszającym tempie płyt JO, postanowił to co postanowił... My gramy lidze i wszystkie polskie klany do niej zapraszam. Liga ClanBase czeka! Mało tego jest liga stworzona przez naszego koleżkę Lame - 4fun. Zawsze jest gdzie pograć i bez zastanawiania się, „...czy może lepiej będzie dla nas przegrać, bo jak wygramy to i tak zrobi coś, żeby nas wykluczyć..." itp. Przytoczyłem jeden z wielu cytatów, które słyszałem z ust swojej drużyny w okresie ostatnich dwóch tygodni.

Pozdrawiam całą brać BHD

__________________
Yogas na Prezydenta

Edytowane przez Yogas dnia 23-05-2004 o godz. 09:46

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-05-2004 08:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Yogas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Yogas Znajdź więcej post'ów przez  Yogas Dodaj Yogas do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
dżery
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: Siedlce

Szacunek dla Tomka, że stara się pogodzić funkcje admina klanu i ligi, że robi coś dla nas wszystkich; niestety niedobrze jest gdy sędzia meczu jest zarazem graczem

__________________
*|SealS|* III miejsce w edycji jesiennej 2004 pucharu TKOTH CLANBASE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-05-2004 08:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil dżery Znajdź więcej post'ów przez  dżery Dodaj dżery do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać dżery prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
dżery
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: Siedlce

Jeszcze taka mała refleksja: to wszystko staje się z dnia na dzień coraz bardziej ŻAŁOSNE.

Wewnętrzne nieporozumienia i zgrzyty w macierzystym klanie admina ligi, sytuacje pełne znaków zapytania doprowadziły do wyniku, który to klan SLS okupił wyrzeczeniami i przekładaniem pracy przez klanowiczów. Teraz to wysuwa się oskarżenia o działalność sabotażową, jako żywo przypominające niedawny konflikt pomiędzy bodajże APL i BSP (sprawa "szpiega" Konpoga). Przypominać to zaczyna nasz rząd, gdzie co raz wychodzą na jaw nowe afery, podejrzenia a wszystko jest pogrążone w haosie pogłebianym przez samodzielne i stronnicze (w moim odczuciu) decyzje admina ligi.

Trochę więcej powagi panowie, bez osobistych "wycieczek" i zemsty, ewentualnie liga obudzi się z przysłowiową ręką w nocniku gdzie grać będą 3 klany tzw. 2-tygodniówki. Tutaj grają ludzie i trzeba się nawzajem szanować, nie doprowadzać do konfliktów i w rezultacie uszczupleń klanu, to nie jest gra SIMS gdzie "robi się za boga".

Nadmiar władzy potrafi zepsuć człowieka

__________________
*|SealS|* III miejsce w edycji jesiennej 2004 pucharu TKOTH CLANBASE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-05-2004 09:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil dżery Znajdź więcej post'ów przez  dżery Dodaj dżery do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać dżery prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Tomcat27
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Kraków

Za je bane pier dol enie o Szopenie, w h uj z tą ligą, palec w dupe całej lidze. Swoją drogą byłem pewien że na PixCom2 sie nie skończą wywody Tomka.

Yogas a zapewniam Cie że w drugiej sesji jest tylko jeden Admin Ligi, nie tak jak w pierwszej Admini klanów byli Adminami Ligi.

Co do decyzji "Prezydium Ligii" to kto ma głosowac nad wnioskiem o usunięcie SLS i PFT z rozgrywek? Chyba tylko Tomek, który nie jest obiektywny i uważa sie za jedynego sprawiedliwego

__________________
hehehe

Edytowane przez Tomcat27 dnia 23-05-2004 o godz. 10:13

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-05-2004 09:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Tomcat27 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Tomcat27 Znajdź więcej post'ów przez  Tomcat27 Dodaj Tomcat27 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Tomcat27 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

siła złego na jednego
w tej lidze jest chyba jakiś regulamin? więc niech się starym słowiańskim obyczjem zbierze wiec, czy co tam, adminów i raz a dobrze postanowi co ma być, a stenogram ze spotkania udostępnić wszystkim ligowiczom

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-05-2004 10:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
konrad90001
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja: Pruszków(okol.Wawa)

Question

Ja zajme swoje zdanie, gdy wypowiedza sie tutaj kracze PFT glownie chodzi mi tu o adminow No to tyle (narazie).

__________________
*|SLS|* Konrad , KF™, Konrad90001
Podpis aytoryzowany przez Microsoft Corp ®

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-05-2004 10:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil konrad90001 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do konrad90001 Znajdź więcej post'ów przez  konrad90001 Dodaj konrad90001 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać konrad90001 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
HdHrROM
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: sieradz

Hd HrROM

Serdecznie prosze członków wszystkich klanów o chwilową powściągliwość i wyrozumiałość przy czytaniu topiku Tomka . Text był pisany na gorąco tuż po paru rewolucyjnu\ych deklaracjach członków mojego klanu (łudzę się że nie są to deklaracje nieodwracalne) . Nie widzę żadnej winy w zaistniałej sytuacji ze strony członków SLS-u , i nie uważam aby złe owoce całej sytuacji mieli zbierać gracze innych chętnych do gry w lidze teamów. Jeszcze raz prosze dajcie nam chwilę i nie rozkręcajmy tematu.


POZDRAWIAM ROMEK

__________________
Pozdrawiaja
Head's Hunter i Romek

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-05-2004 10:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil HdHrROM Kliknij tutaj by wysłać e-maila do HdHrROM Znajdź więcej post'ów przez  HdHrROM Dodaj HdHrROM do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać HdHrROM prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Tomcat27
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Kraków

Re: Hd HrROM

Dobrze Romek, ale przyznasz że taka sytuacja jest bardzo wkurzająca, tym bardziej że ten mecz był przekładany tyle razy ( podobno przez problemy z serwerem MOST). W związku z tym należy chyba złożyć wniosek do "Prezydium Ligi" o powtórzenie wszystkich meczy skoro odbyły sie one na niesprawnym serwerze ( dot. serwera MOST)

__________________
hehehe

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-05-2004 11:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Tomcat27 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Tomcat27 Znajdź więcej post'ów przez  Tomcat27 Dodaj Tomcat27 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Tomcat27 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jasiu
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: drugi koniec polski

Smile :)

a my radosnie zakonczylismy I sas zlot
i mamy dobre humory
i mamy chwilowo pewne sprawy w...(mowie za siebie)powazaniu

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-05-2004 11:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jasiu Znajdź więcej post'ów przez  Jasiu Dodaj Jasiu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jasiu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Czapajew[GAL]
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2004
Lokalizacja: Białystok

To mam nadzieje że w Poniedziałek dojdzie do meczu GAL vs SLS

__________________
"...natrafiliśmy na dwóch GALów - jak zwykle na dopingu...."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-05-2004 11:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Czapajew[GAL] Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Czapajew[GAL] Znajdź więcej post'ów przez  Czapajew[GAL] Dodaj Czapajew[GAL] do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Czapajew[GAL] prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Nosferatu
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: May 2004
Lokalizacja: Opole

blah...polak potrafi...a szkoda...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-05-2004 11:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Nosferatu Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Nosferatu Znajdź więcej post'ów przez  Nosferatu Dodaj Nosferatu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Nosferatu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Yogas
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: Wrocław

quote:
Napisane oryginalnie przez Czapajew[GAL]
To mam nadzieje że w Poniedziałek dojdzie do meczu GAL vs SLS


Jak nie w lidze, to zagramy 4fun

__________________
Yogas na Prezydenta

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-05-2004 11:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Yogas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Yogas Znajdź więcej post'ów przez  Yogas Dodaj Yogas do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Czapajew[GAL]
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2004
Lokalizacja: Białystok

OKI nie ma sprawy Yogas. Jak by co to dogadamy się na GG

__________________
"...natrafiliśmy na dwóch GALów - jak zwykle na dopingu...."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-05-2004 11:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Czapajew[GAL] Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Czapajew[GAL] Znajdź więcej post'ów przez  Czapajew[GAL] Dodaj Czapajew[GAL] do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Czapajew[GAL] prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Yogas
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: Wrocław

Re: Hd HrROM

quote:
Napisane oryginalnie przez HdHrROM
Serdecznie prosze członków wszystkich klanów o chwilową powściągliwość i wyrozumiałość przy czytaniu topiku Tomka . Text był pisany na gorąco tuż po paru rewolucyjnu\ych deklaracjach członków mojego klanu (łudzę się że nie są to deklaracje nieodwracalne) . Nie widzę żadnej winy w zaistniałej sytuacji ze strony członków SLS-u , i nie uważam aby złe owoce całej sytuacji mieli zbierać gracze innych chętnych do gry w lidze teamów. Jeszcze raz prosze dajcie nam chwilę i nie rozkręcajmy tematu.


POZDRAWIAM ROMEK



Witaj Romku. Przykro mi, ze tak wyszło jak wyszło. Mimo wszystko uważam, że każdy musi odpowiadać, za to co pisze. Jak wiesz wczoraj temat meczu był wałkowany przez przeszło dwie godziny na naszym TS-ie. Między innymi po tej dyskusji, Artur podjął taką, a nie inną decyzje. A dziś szlag mnie trafił czytając (powtarzam) wypociny Tomka. Prezydium Ligi? Ja sie pytam, kto tam zasiada? Uwierz mi, że po tym co wczoraj zaszło, to PLK wisi mi jak kilo kitu. Sram na decyzje samozwańczego Admina Ligi. Pozdrawian natomiast cały skład PFT, który stoczył z nami zażarty pojedynek. Wykazał się walecznością. Wiem, że graliście w osłabieniu, ale zapewniam Cię Romek, że my również. Z podstawowego składu na mecz z wami , nie bylo 4 graczy(Dymka, Kapitano, Mania i Konrada). Faktem jest natomiast, że nasz skład jest bardzo wyrównany.

Jaszcze raz pozdrawiam

__________________
Yogas na Prezydenta

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-05-2004 11:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Yogas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Yogas Znajdź więcej post'ów przez  Yogas Dodaj Yogas do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
HdHrROM
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: sieradz

Re: Re: Hd HrROM

[QUOTE]Napisane oryginalnie przez Yogas
[B]Witaj Romku. Przykro mi, ze tak wyszło jak wyszło. Mimo wszystko uważam, że każdy musi odpowiadać, za to co pisze. Jak wiesz wczoraj temat meczu był wałkowany przez przeszło dwie godziny na naszym TS-ie. Między innymi po tej dyskusji, Artur podjął taką, a nie inną decyzje. A dziś szlag mnie trafił czytając (powtarzam) wypociny Tomka. Prezydium Ligi? Ja sie pytam, kto tam zasiada? Uwierz mi, że po tym co wczoraj zaszło, to PLK wisi mi jak kilo kitu. Sram na decyzje samozwańczego Admina Ligi.


Adamie PIERWSZY RAZ SLYSZE O JAKIEJKOLWIEK DECYZJI W SPRAWIE MECZU.Tomek pisze tylko o propozycji. Jeżeli chodzi o to kto zasiada w prezydium ligii to cześciowo da odpowiedź Ci już lustro.
pozdrawiam ROMEK

__________________
Pozdrawiaja
Head's Hunter i Romek

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-05-2004 12:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil HdHrROM Kliknij tutaj by wysłać e-maila do HdHrROM Znajdź więcej post'ów przez  HdHrROM Dodaj HdHrROM do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać HdHrROM prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Re: Re: Re: Hd HrROM

quote:
Napisane oryginalnie przez HdHrROM
Adamie PIERWSZY RAZ SLYSZE O JAKIEJKOLWIEK DECYZJI W SPRAWIE MECZU.Tomek pisze tylko o propozycji. Jeżeli chodzi o to kto zasiada w prezydium ligii to cześciowo da odpowiedź Ci już lustro.
pozdrawiam ROMEK [/B]


To dlaczego Tomek samowolnie zawiesza ligę PLK bez porozumienia z resztą adminów ? Uzurpuje sobie prawa do głównego admina ligi ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-05-2004 12:18
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
amok
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja: wwa

a ja sie zgodze z Yogasem...mi osobiscie ta cala liga w zaistniałej sytuacji zwisa.
Niby gramy 4fun ale jednak do niektórych spraw( np. organizacji) trzeba podchodzic poważnie... żaluje ze wdarła sie w niekture z naszych szeregów niezdrowa atmosfera ale nie nam to oceniać.

( co dalej powiem jest moim osobistym zdaniem...bo nie było werywikowane z calą ekipą)

- pixcom nie przyjmie prymatu w plk bo nam sie po prostu nie należy.
- czuję ze niesmak pozostanie na 3 sesję plk i chyba w takiej sytuacji szkoda nerwów i czasu , skupimy sie na CB

pozdrawiam

__________________
słodka chwila zapomnienia...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-05-2004 12:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil amok Kliknij tutaj by wysłać e-maila do amok Znajdź więcej post'ów przez  amok Dodaj amok do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Czapajew[GAL]
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2004
Lokalizacja: Białystok

Jeden z tego morał. Muszą się zebrać wszyscy admini. Trzeba ustalić date godzinę itp.I wtedy na spokojnie porozmawiać co dalej .A nie żeby jedna osoba podejmowała decyzje.

__________________
"...natrafiliśmy na dwóch GALów - jak zwykle na dopingu...."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-05-2004 12:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Czapajew[GAL] Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Czapajew[GAL] Znajdź więcej post'ów przez  Czapajew[GAL] Dodaj Czapajew[GAL] do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Czapajew[GAL] prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Tomcat27
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Kraków

quote:
Napisane oryginalnie przez Czapajew[GAL]
Jeden z tego morał. Muszą się zebrać wszyscy admini. Trzeba ustalić date godzinę itp.I wtedy na spokojnie porozmawiać co dalej .A nie żeby jedna osoba podejmowała decyzje.


Ale po co? Jak będzie więcej Adminów ligi to wtedy Tomek nie bedzie mógł podejmowac decyzji samowolnie, a chyba o to chodzi w tej lidze ( z tego co widać)

__________________
hehehe

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-05-2004 12:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Tomcat27 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Tomcat27 Znajdź więcej post'ów przez  Tomcat27 Dodaj Tomcat27 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Tomcat27 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Czapajew[GAL]
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2004
Lokalizacja: Białystok

quote:
Napisane oryginalnie przez Tomcat27
Ale po co? Jak będzie więcej Adminów ligi to wtedy Tomek nie bedzie mógł podejmowac decyzji samowolnie, a chyba o to chodzi w tej lidze ( z tego co widać)


No i właśnie przydałoby się to zmienić

__________________
"...natrafiliśmy na dwóch GALów - jak zwykle na dopingu...."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-05-2004 12:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Czapajew[GAL] Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Czapajew[GAL] Znajdź więcej post'ów przez  Czapajew[GAL] Dodaj Czapajew[GAL] do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Czapajew[GAL] prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Yogas
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: Wrocław

Re: Re: Re: Hd HrROM

quote:
Napisane oryginalnie przez HdHrROM
Adamie PIERWSZY RAZ SLYSZE O JAKIEJKOLWIEK DECYZJI W SPRAWIE MECZU.Tomek pisze tylko o propozycji. Jeżeli chodzi o to kto zasiada w prezydium ligii to cześciowo da odpowiedź Ci już lustro.
pozdrawiam ROMEK



Dzieki Romek, a jeśli chodzi o decyzje, to myśle, że Artur wszystko Ci opowie

__________________
Yogas na Prezydenta

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-05-2004 12:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Yogas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Yogas Znajdź więcej post'ów przez  Yogas Dodaj Yogas do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tmat
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Tarnów

Ooo, widze duzo tego ale po kolei. Nie będę wdawał się w obrażanie kogokolwiek jak to uczynił Yogas, ale skupie sie na konkretach.
Po pierwsze: Yogas przedstawia rozmowe z gg z jednym z byłych członków klanu z którym ustalił mecz. Kolega z którym przeprowadziłeś tą rozmowe nie był adminem klanu zgłoszonym do rozgrywek PLK (cyt. regulaminu: "18. Admini Klanu są jedynymi reprezentantami swoich klanów i tylko ich ustalenia są wiążące. Wszelkie ustalenia co do terminów, map, serwerów, itp. dokonane przez inne osoby są nieważne. ") Przypominam że zgłoszonymi adminami klanu PFT był Ivan i Tomek. Zmieniliscie godzine meczu pomimo tego że uprawniony do takich decyzji admin klanu informował Cie kilkakrotnie w jakich godzinach PFT może zagrać mecz. Przedstawię w tym momencie rozmowe admina PFT i SLS:
Ja (12-05-2004 22:35)
słuchaj, zagrajmy poniedziałek 13 lub 17 o 21
Ja (12-05-2004 22:35)
tzn czwartek lub poniedziałek
Yogas (12-05-2004 22:35)
połowa chodzi do roboty na 5.00
Yogas (12-05-2004 22:35)
zajebią mnie
Ja (12-05-2004 22:36)
a u nas połowa wraca o 20
Yogas (12-05-2004 22:36)
w sobote?
Yogas (12-05-2004 22:36)
doupy i piwo do lamusa
Ja (12-05-2004 22:36)
sobota odpada nie bedzie praktycznie nikogo ze składu
Yogas (12-05-2004 22:36)
jeden dzień mogą sobie odpuścić
Ja (12-05-2004 22:37)
musielibyscie grac z naszym drugim garniturem
Yogas (12-05-2004 22:37)
niedziela 16_ta godz
Ja (12-05-2004 22:38)
no tez problem
Yogas (12-05-2004 22:38)
hehe
Ja (12-05-2004 22:38)
zagrajmy 17 0 20:30
Yogas (12-05-2004 22:38)
co , idą na sume
Yogas (12-05-2004 22:38)
poczekaj do jutra, sprawdze temat
Ja (12-05-2004 22:39)
ok
To tylko jedna z rozmów w której informowałem admina klanu SLS o tym że mecz wcześniej niz o godzinie 20:30 w jakikolwiek dzien jest niemożliwy. Znając tą sytuację Yogas postanowił nie rozmawiać już ze mna bądz z Ivanem i zmienił datę meczu na godzine 17 wbrew wcześniejszym ustalenią. Inną sprawa jest to że osoba która to ustaliła(nie mając do tego uprawnień) "zapomniała o tym poinformować pozostałych.

Po drugie: Yogas piszesz że jestem osobą niemogącą się pogodzic z porażką z SLS, natomiast na miłość boską jak mogę sie pogodzić z porażką skoro nawet nie daliście nam szansy jej ponieść !!! Przeciez w trakcie tego niby meczu, który zaczęliscie grać twierdząć że jeżeli PFT nie rozpocznie gry to jest walkower, jedna z osób poinformowała Was że przecież mecz jest ustalony na godzine 21:00 i poprosił Was o sprawdzenie tego na stronie PLK. Na tą prosbe ponownie zareagowaliście stwierdzeniem że jak nie będą grali to będzie walkower. Jednoznacznie z tego wynika że chcieliście doprowadzic do sytuacji gdzie zwycięzycie mecz grając z rezerwami PFt, bądz wygrać ten mecz walkowerem. Gdzie tu chęc jakiejkolwiek zabawy i gdzie tu chęc gry fair ?!

Po trzecie: Piszecie że na stronie PFt jest wpis iż mecz jest o godzinie 17. Zgadza sie jest taki wpis, natomiast na stronie PLK jest wpis że mecz jest o 21. Pytanie do Was graczy Cb. Czy jeżeli na stronie CB w kalendarzu wpisana jest godzina 20 jako godzina rozpoczęcia meczu, a na stronie Waszych przeciwników (np KIA) jest wpisana godzina 15 to która godzine traktujecie jako obowiązującą. ????

Dodam jeszcze jedno. Zaraz po moim powrocie z pracy (o godzinie 20) i w momencie kiedy 1 skład zbierał sie na mecz z SLS, wszedłem na TS-a klanu SLS gdzie chciałem wyjaśnić jak mi sie wydawało śmieszne nieporozumienie. To co tam usłyszałem przeszło moje najsmielsze oczekiwania, ale wybaczcie w tym momencie komentował tego nie będę.

Edytowane przez tmat dnia 23-05-2004 o godz. 13:56

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-05-2004 13:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tmat Kliknij tutaj by wysłać e-maila do tmat Znajdź więcej post'ów przez  tmat Dodaj tmat do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tmat prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
dżery
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: Siedlce

Tomku a dlaczego tolerowałeś wykluczające się informacje na stronach PFT i PLK, mając prawa edycji każdej z tych stron? Info było od kilku dni więc czasu było dość. Może ja po prostu nie mam poczucia humoru a to była taka inicjatywa 4fun, dla śmiechu?

__________________
*|SealS|* III miejsce w edycji jesiennej 2004 pucharu TKOTH CLANBASE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-05-2004 13:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil dżery Znajdź więcej post'ów przez  dżery Dodaj dżery do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać dżery prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tmat
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Tarnów

quote:
Napisane oryginalnie przez dżery
Tomku a dlaczego tolerowałeś wykluczające się informacje na stronach PFT i PLK, mając prawa edycji każdej z tych stron? Info było od kilku dni więc czasu było dość. Może ja po prostu nie mam poczucia humoru a to była taka inicjatywa 4fun, dla śmiechu?


Uprawnień do edycji strony PFT nie posiadałem, a nawet gdybym je miał nie mógłbym tego zrobic ponieważ po prostu nie wiedziałem o takim wpisie. Wybacz, ale od dłuższego czasu wszystkie informacje na temat dat i godzin w większości przypadków przekazujemy sobie za pomocą ts-a, lub a raczej przede wszystkim patrząc w terminarze stron CB czy PLK. Ewentualnie korzystamy z komunikatora gg.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-05-2004 14:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tmat Kliknij tutaj by wysłać e-maila do tmat Znajdź więcej post'ów przez  tmat Dodaj tmat do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tmat prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Yogas
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: Wrocław

quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
Ooo, widze duzo tego ale po kolei. Nie będę wdawał się w obrażanie kogokolwiek jak to uczynił Yogas, ale skupie sie na konkretach.


To Ty nas obraziłeś pisząc wczoraj pod wpływem emocji info na stronach PLK i BHD.FPP.PL, insynłując, że mamy agenta w Waszym Teamie i , ze cała sytuacja yła zaplanowana z góry.


quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
Po pierwsze: Yogas przedstawia rozmowe z gg z jednym z byłych członków klanu z którym ustalił mecz. Kolega z którym przeprowadziłeś tą rozmowe nie był adminem klanu zgłoszonym do rozgrywek PLK (cyt. regulaminu: "18. Admini Klanu są jedynymi reprezentantami swoich klanów i tylko ich ustalenia są wiążące. Wszelkie ustalenia co do terminów, map, serwerów, itp. dokonane przez inne osoby są nieważne. ") Przypominam że zgłoszonymi adminami klanu PFT był Ivan i Tomek.



Kolega Badyl był adminem klanu PFT, a co do pozostałych to niestety; Ivan ma swoje osobiste zawirowania i (niestety) Go nie ma, a co do Twojej osoby, to tak jak większość graczy BHD, posiadałem informacje, ze odeszłęś z klanu. Dlatego uważam, że rozmowa z Badylem była wiążąca. Mało tego, tak jak pisałem wyżej, ustalenia nasze zostały umieszczone na stronie http://pft.bhd.pl .



quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
Zmieniliscie godzine meczu pomimo tego że uprawniony do takich decyzji admin klanu informował Cie kilkakrotnie w jakich godzinach PFT może zagrać mecz.



Nie, nie koleżko, to Ty zmieniłeś godzine meczu, bez żadnych konsultacji z naszym klanem. Widze, ze znowu próbujesz zmieniać lub naciągać fakty.



quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
Przedstawię w tym momencie rozmowe admina PFT i SLS:
Ja (12-05-2004 22:35)
słuchaj, zagrajmy poniedziałek 13 lub 17 o 21
Ja (12-05-2004 22:35)
tzn czwartek lub poniedziałek
Yogas (12-05-2004 22:35)
połowa chodzi do roboty na 5.00
Yogas (12-05-2004 22:35)
zajebią mnie
Ja (12-05-2004 22:36)
a u nas połowa wraca o 20
Yogas (12-05-2004 22:36)
w sobote?
Yogas (12-05-2004 22:36)
doupy i piwo do lamusa
Ja (12-05-2004 22:36)
sobota odpada nie bedzie praktycznie nikogo ze składu
Yogas (12-05-2004 22:36)
jeden dzień mogą sobie odpuścić
Ja (12-05-2004 22:37)
musielibyscie grac z naszym drugim garniturem
Yogas (12-05-2004 22:37)
niedziela 16_ta godz
Ja (12-05-2004 22:38)
no tez problem
Yogas (12-05-2004 22:38)
hehe
Ja (12-05-2004 22:38)
zagrajmy 17 0 20:30
Yogas (12-05-2004 22:38)
co , idą na sume
Yogas (12-05-2004 22:38)
poczekaj do jutra, sprawdze temat
Ja (12-05-2004 22:39)
ok



Ta rozmowa miała miejsce przed meczem z Pixcom2, a co bylo potem akurat wszyscy wiemy, co zreasztą wyjaśniłem wyżej.


quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
To tylko jedna z rozmów w której informowałem admina klanu SLS o tym że mecz wcześniej niz o godzinie 20:30 w jakikolwiek dzien jest niemożliwy. Znając tą sytuację Yogas postanowił nie rozmawiać już ze mna bądz z Ivanem i zmienił datę meczu na godzine 17 wbrew wcześniejszym ustalenią. Inną sprawa jest to że osoba która to ustaliła(nie mając do tego uprawnień) "zapomniała o tym poinformować pozostałych.



Ustalenią? Jakim ustalenią? Ustalone zostało na sobotę, a przypomne, że było to ustalone w poniedziałek, po to między innymi, żeby każdy załatwił sobie wolne. Co do osoby ustalającej patrz wyżej. A co do informacji, to po co Wam strona, maile czy nr gg?



quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
Po drugie: Yogas piszesz że jestem osobą niemogącą się pogodzic z porażką z SLS, natomiast na miłość boską jak mogę sie pogodzić z porażką skoro nawet nie daliście nam szansy jej ponieść !!! Przeciez w trakcie tego niby meczu, który zaczęliscie grać twierdząć że jeżeli PFT nie rozpocznie gry to jest walkower, jedna z osób poinformowała Was że przecież mecz jest ustalony na godzine 21:00 i poprosił Was o sprawdzenie tego na stronie PLK. Na tą prosbe ponownie zareagowaliście stwierdzeniem że jak nie będą grali to będzie walkower. Piszecie że na stronie PFt jest wpis iż mecz jest o godzinie 17. Zgadza sie jest taki wpis, natomiast na stronie PLK jest wpis że mecz jest o 21. Pytanie do Was graczy Cb. Czy jeżeli na stronie CB w kalendarzu wpisana jest godzina 20 jako godzina rozpoczęcia meczu, a na stronie Waszych przeciwników (np KIA) jest wpisana godzina 15 to która godzine traktujecie jako obowiązującą. ????



Więc tak;
- wczasie(jak to nazwałeś) niby meczu, Młody poinformował nas o zmianach które sam naniosłeś na strone PLK i było to na 3 min. przed końcem trzeciej mapy.
- co do twojego pytania, to ustalenia miedzy klanami są wiążące, a my niestety nie mamy takiej strony jak w CB, a slowo Badyla mi akurat wystarczyło.



quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
Dodam jeszcze jedno. Zaraz po moim powrocie z pracy (o godzinie 20) i w momencie kiedy 1 skład zbierał sie na mecz z SLS, wszedłem na TS-a klanu SLS gdzie chciałem wyjaśnić jak mi sie wydawało śmieszne nieporozumienie. To co tam usłyszałem przeszło moje najsmielsze oczekiwania, ale wybaczcie w tym momencie komentował tego nie będę.



Mam nadzieje, ze jednak powiesz co tam usłyszałeś, bo jeśli dobrze pamietam, to wszedłeś na TS-a dopiero po naszym przerwanym meczu w ClanBase i bylo to miedzy godzinami 21-szą, a 22-gą Wszedłęś na nasze wyraźne zaproszenie.

__________________
Yogas na Prezydenta

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-05-2004 14:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Yogas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Yogas Znajdź więcej post'ów przez  Yogas Dodaj Yogas do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
krupek987
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2004
Lokalizacja: ??

Talking Buehehehehe

Ale afera ooo w morde ;p.Przyznam szczerze ze chęc wstapienia do ligi mi opadła <lol>.Hehe...Smiechu warte...

__________________
Ziomko

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-05-2004 14:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil krupek987 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do krupek987 Znajdź więcej post'ów przez  krupek987 Dodaj krupek987 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać krupek987 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tmat
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Tarnów

Yogas totalnie mijasz sie z faktami i albo robisz to celowo, albo...

A mianowicie:
1.Kolega Badyl był istotnie adminem klanu, ale nie był adminem klanu w lidze PLK. Regulamin jest jednakowy dla wszystkich i jeżeli wszystkie klany miały po 2 adminów w lidze to dlaczego PFT miałoby mieć ich 3 ?! . Z badylem mogłeś co najwyżej ustalić date meczu towarzyskiego i nic więcej. Sprawy ligi to sprawy ligi które są regulowane pewnymi zapisami spisanymi w formie regulaminu. Twoje osobiste odczucia sa tu mało istotne. Jescze raz przypomnę odpowiedni putkt regulaminu: "18. Admini Klanu są jedynymi reprezentantami swoich klanów i tylko ich ustalenia są wiążące. Wszelkie ustalenia co do terminów, map, serwerów, itp. dokonane przez inne osoby są nieważne." Ten wpis został dodany po to aby uniknąc własnie takich sytuacji jak ta obecna, a przypomne że ten punkt regulaminu został dodany po złych doswiadczeniach z 1 sesji i aby wiadomo było kto jest odpowiedzialny za usawianie meczy !!!

Piszesz że przed meczem, ok masz w takim razie rozmowe po meczu:
Yogas (14-05-2004 23:01)
potwierdzam poniedziałek 20.30
Yogas (14-05-2004 23:01)
otrząsnełeś się już
Ja (14-05-2004 23:01)
poniedziałek 21 bo niestety nie wyrobie sie na 20 :30
Ja (14-05-2004 23:01)
no juz prawie
Yogas (14-05-2004 23:02)
zacznijmy rozgrzewke o 20.30, ok?

Pisząc kilkakrotnie(na gg i w emailu do kapitano juz jakis czas temu) o tym że NIE MOŻEMY GRAĆ przed godzina 20
i serwer MOST lub MOST- PLK na którym miał byc rozegrany mecz (notabene kolejna zmiana nieustalona z adminem klanu, przeciez ten "mecz" został zagrany na BHD) wczesniej niz przed godzina 20:30 nie może byc postawiony. Doskonale wiedzieliście o tym więc nie rozumiem skąd nagle wzięła sie ta godzina 17 i serwer BHD.
Wszedłem na Wasze wyrazne zaproszenie ????? Przeciez kilkakrotnie musiałem prosić sie o rozmowe z Wami na GG !!!!
Tak jak powiedziałem, chciałem sprawę tego nieporozumienia wyjasnic normalnie, natomiast wy na wszystkie argumenty odpowiadaliście jedno. Jaki regulamin, zagraliśmy "mecz", mamy screeny i sprawa jest załatwiona !!! Panowie jeżeli byłbym człowiekiem Waszego pokroju to w tym momencie zrobiłbym screeny z godziny 21 z serwera MOST w momencie kiedy nie stawiliscie sie na nim i walczyłbym o walkowera. Nie zrobiłem tego, poniewaz zalezało mi na normalnym meczu i żałuje bardzo że Wam od dobrego, zaciekłego pojedynku bardziej zalezało na zwyciestwie, niewazne czy na serwerze czy przy "zielonym stoliku"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-05-2004 14:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tmat Kliknij tutaj by wysłać e-maila do tmat Znajdź więcej post'ów przez  tmat Dodaj tmat do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tmat prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tmat
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Tarnów

Panowie jak juz wspomniałem regulamin jest równy dla wszystkich i nie odbierajcie nam prawa do niego tylko dlatego że jestem równocześnie adminem ligi. Zawsze sterałem się regulamin stosowac równo w stosunku do wszystkich. Za przykład podam tu jedna niedawna sytuację. Przed meczem z pixcom padła propozycja aby w składzie na ten mecz znalażł sie niedawno pozyskany gracz Dizzy. Jako admin klanu byłem temu przychylny, poniewaz pokazał on że jest bardzo wartościowym graczem. Po sprawdzeniu kiedy został on zgłoszony do ligi zauwazyłem ze zabrakło mu kilkunastu godzin do regulaminowych 3 dni. W związku z tym jako admin ligi, i pomimo protestów niektórych kolegów z klanu, zabroniłem mu gry w tym meczu wiedząc że tym samym osłabiam swój klan. Nie mogłem zrobic inaczej poniewaz w innym przypadku nie byłbym uczciwy w stosunku do innych klanów i w stosunku do samego siebie. Tak naprawde pewnie nikt by o tym sie nie dowiedział bo przeciez zarówno ja go do ligi zgłosiłem(admin klanu) jak i go do ligi przyjąłem(admin ligi) ale jak zawsze stwierdziłem że regulamin jest równy dla wszystkich. W świetle tego zanim nastepnym razem niesłusznie oskerżycie mnie o stronniczośc przemyslcie to dwa razy.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-05-2004 15:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tmat Kliknij tutaj by wysłać e-maila do tmat Znajdź więcej post'ów przez  tmat Dodaj tmat do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tmat prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

to Wy sobie tu gadu gadu, a koszulki dla *SAS* możecie pakować w trakcie rozmowy

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-05-2004 16:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 19:22.    Strony (10): [1] 2 3 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions