Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Off Topic > O niczym konkretnym w sumie > Jak gry wplywaja na wasza psychike?
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Ex00
Pan Prezes :S



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Bydgoszcz

Jak gry wplywaja na wasza psychike?

Nie, nie chodzi mi tu o kolejne przetwazanie motywu "skoncze grac w quake'a i ide zabijac ludzi na ulicach", ale dokladniej o wasze zachowanie po grach. Slyszalem juz na ten temat wiele opinii jedna z nich jest to, ze po skonczeniu grania [powiedzmy taka kilku-kilkunastogodzinna sesja] idac spac, pokazuja wam sie obrazy z tego co robiliscie w grze, co jest dosyc utwarczywe. Sam sie z czyms takim nie spotkalem... chociaz na dzien dzisiejszy sam juz nie wiem :> [8 lat w zawodzie hehe]. W kazdym razie jak u was jest z tym "problemem"

__________________
Nie szukaj drogi, znajdziesz ją w sercu, smutna jest knajpa byłych morderców... Niech Cie nie trwożą gdy do niej wkroczysz, płonące w mroku morderców oczy...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-02-2003 18:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Ex00 Znajdź więcej post'ów przez  Ex00 Dodaj Ex00 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Ex00 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
insmac*1337
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

hmmm ... ostatnio rzadko grywam /brak czasu/ aczkolwiek jak sobie wycinam, to raczej nie miewam jakichs objawow w stylu koszmarow sennych etc ... tak samo z agresja - ani nie podnosi sie, ani nie obniza ... ogolnie malo gram wiec to moze dlatego

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-02-2003 19:07
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]ziel1na
z1



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Skwierzyna

jesli chodzi o mnie to nic mi sie nie sni po nocach po kilkunastu godzinach grania (moze i dobrze, przynajmniej sie nie spuszcze jak mi sei przypomni jakis l33towy frag )
jedyne co to po takiej nocce to mi sie oczy kleja a poza tym nie mam zadnych zwid w postaci znaczka q3 na scianie albo gibow po najlepszej akcji pod poduszka

edit:
insmac: myslalem ze bede pierwszy

__________________
everybody from the eFPiPi put you motherfuckin' hands up and follow me...
click!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-02-2003 19:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]ziel1na Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]ziel1na Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]ziel1na Dodaj [FPP]ziel1na do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]ziel1na prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LoveBeer
GreenMan



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: "Road House" Bar

nic wam sie nie sni ?? mi juz nieraz po kilkunastu/kilkudziesieciu godzinach grania potem snily sie akcje typu - dowodzenie armiami z warlordsow czy tez skradanie sie w podziemiach z ultimy underworld...

ostatnio juz tyle nie gram co te 8-10 lat temu ale jeszcze czasami po calym dniu bywa ze cos tam jeszcze mi sie sni - ale z reguly sny te nie sa z cyklu - lb-kiler-senny-psychopatyczny-morderca a raczej - czemu ***** ta *****ska armia nie chce przejsc przez te gory w 1 rundzie

__________________
"Dziecko Chińczyk i dziecko Japończyk to się niczym od siebie w ogóle nie różnią. No tylko nazwą: Chińczyk, a tu Japończyk. No, chyba tylko jak Chińczyk jest chłopiec, a Japończyk dziewczynka. To się różnią od siebie: płcią. To wtedy już tak jak u ludzi." - Robotnik Budowlany, Warszawa, 1978

sxn | blog

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-02-2003 19:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LoveBeer Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LoveBeer Znajdź więcej post'ów przez  LoveBeer Dodaj LoveBeer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LoveBeer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Infinite
nieszczesliwie zakochany



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

z moja psychika jest wszytsko ok
gry nie snia mi sie po nocach
zreszta ja juz malo gram:/

__________________
Świec płomienie próżno się złocą... nie skrzypną drzwi...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-02-2003 21:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Infinite Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Infinite Znajdź więcej post'ów przez  Infinite Dodaj Infinite do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Infinite prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Krypton
news.fpp.pl



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Jarocin

quote:
Napisane oryginalnie przez Infinite
z moja psychika jest wszytsko ok
gry nie snia mi sie po nocach
zreszta ja juz malo gram:/

mozliwe, a pamietasz tego gostka co udostepnil swoja mp3 na forum q3? Ten to jest maniak

Na mnie nie wplywaja zle. W weekend gram 14 godzin dziennie i mnie to nie rusza. Moge sie przynajmniej wyladowac na ekranie monitora, a nia na jakichs osobach.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-02-2003 21:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Krypton Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Krypton Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Krypton Dodaj [FPP]Krypton do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Krypton prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
insmac*1337
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Infinite
z moja psychika jest wszytsko ok
gry nie snia mi sie po nocach
zreszta ja juz malo gram:/


ROTFL!

"O ty farcie *******ony!!!" ... "Ty jestes po*******ony, bo rozdupcysz" [chrast, brzęk, trach]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-02-2003 21:05
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

heh ja nie mam zadnych akcji po grach bo juz bardzo malo gram.. nie mam na to czasu a jak mam czas usiasc przy kompie to rzadko mnie ciagnie by odpalic jakas gierke... tak to juz bywa
ewentualnie jak mam jakiegos dola lub jestem wkur@#!$%@# nieziemsko to odpalam jakas siekanke i gram tak dlugo az mi przejdzie.. ale to jedyne co robie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-02-2003 21:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

U mnie nie tyle gry co sam komputer ma duzy wplyw. Ostatnio to dopiero zauwazylem w momencie gdy spojrzalem na moj rozbity samochod chwile po wypadku, pierwsza mysl "reload" i chwila zastanowienia sie jak to "cofnac". Na gry juz nie mam czasu...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-02-2003 21:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lesio
KOSZ




Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Leżajsk/Kraków

Kiedys jak zacinalem duzo w jakas gierke to sobie myslalem wieczorkami jaka nastepnym razem strategie zastostuje (Starcraft) jaka umiejetnosc sobie wycwicze (Diablo2) czy jaki trik sobie pocwicze (Q2) ale snow nie mialem chyba nigdy. Ostatnio jednak nie gram w zadna tak zajmujaca gre.

__________________
...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-02-2003 13:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lesio Znajdź więcej post'ów przez  Lesio Dodaj Lesio do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lesio prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Anouaar
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Mnie sie nigdy nic nie snilo co bylo zwiazane z grami. Predzej juz z filmami. Kiedys siedzac u kolegi, i grajac w AvP2 (dla mnie wogole bardzo klimatyczna gierka, moze dlatego, ze do tej pory boje sie jak ogladam Aliens. =)) jak mi alien wyskoczyl na HUD'a to rzucilem klawiatura, i zaczolem przerazliwie krzyczec... Kiedys jak u siebie gralem w AvP, to z krzesla spadlem, tak sie przestraszylem. Ogolnie gry maja napewno jakis wplyw na nasz psychike. Moze sa zrodlem inspiracji, ale nepewno nie odczlowieczaja, i wypaczaja ta ze psychike. Gram 5 lat. 5 lat...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-02-2003 14:58
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ut chaos
The Szniper :D



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja: Nie wiem

Mnie się zdarzy jakiś sen lub koszmar (to się zdarza po ok. 20 godzinach w sieci na CTF-Face) a jednym z gorszych snów jest spadanie z samego szczytu Face oraz bawienie się w strafe. Nic tylko w left, right i dodgin. Jednym z lepszych jest walka przeciwko "sexy_sniper" . Ale po jakichś 13 godzinach grania to nic, dopiero po ok. 20 godzinach zaczyna siem jAzDa BeZ tRzYmAnKi (bo człek zmęczony, gra na Fejsie, ściąga porcje nowych map i słucha strzałów a w głowie działa ibuprom itp.)

__________________

My heart is like an open highway

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-02-2003 16:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Ut chaos Znajdź więcej post'ów przez  Ut chaos Dodaj Ut chaos do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Ut chaos prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]Koras
jestem zajebisty



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Nowhere

mi sie dzisiaj przed samym obudzeniem (ok 14 ) snilo sie jak by tu rozwalic wroga w c&c generals i w hegemonii, tzn. co produkowac, ktore planety/budynki zajmowac itd :}

__________________
tu ---> (o tak tu) <---- jest miejsce na twoja reklame

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-02-2003 17:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]Koras Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]Koras Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]Koras Dodaj [SPECNAZ]Koras do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]Koras prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SweepeR
sweter



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Wroclaw

Kurde. W weekend byl turniej ESReality Online Invite (po 16 graczy z Europy i Ameryki) i tak kurde siedzialem do pozna w nocy (3-4) i spectowalem to wszystko co sie dzialo. A pozniej lol, bo w nocy snil mi sie turniej i ze z ZeRo4 gadalem i z Dalerem

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-02-2003 18:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SweepeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SweepeR Znajdź więcej post'ów przez  SweepeR Dodaj SweepeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SweepeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hakan
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

Oj oj Sweeper co za duzo to nie zdrowo

Mnie raczej nic sie nie sni, najwyzyej przed snem rozmyslam nad roznymi rzeczami zwiaznymi z gierka lub czyms powiazanym

__________________

Nieważne, kim jesteś I co z tobą zrobiono. Prędzej czy później zyskasz
prawo wyboru. Jesteś czymś więcej niż tylko sumą swoich części...
Nieważne jak doszło do twoich urodzin, jak do tej chwili toczyło się twoje życie!
Masz oczy, masz mózg i skalę wartości. Nie pozwól, by ktokolwiek cię oszukał,
nawet ja. A kiedy nadejdzie czas, jeśli nadejdzie, upewnij się, że wybierasz
samodzielnie. Nic co działo się wcześniej,nie będzie wtedy miało znaczenia.

Roger Zelazny „Książe chaosu”

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-02-2003 18:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hakan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hakan Znajdź więcej post'ów przez  Hakan Dodaj Hakan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hakan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Infinite
nieszczesliwie zakochany



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Krypton
mozliwe, a pamietasz tego gostka co udostepnil swoja mp3 na forum q3? Ten to jest maniak

Na mnie nie wplywaja zle. W weekend gram 14 godzin dziennie i mnie to nie rusza. Moge sie przynajmniej wyladowac na ekranie monitora, a nia na jakichs osobach.



ja tej mp3 nie udostepnialem =\

pozatym moje wrzaski to nie jest wplyw gier
ja jestem taki nadpobudliwy juz od urodzenia
mam to po ojcu

__________________
Świec płomienie próżno się złocą... nie skrzypną drzwi...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-02-2003 22:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Infinite Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Infinite Znajdź więcej post'ów przez  Infinite Dodaj Infinite do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Infinite prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

Ja tam mam taka psychike ze jak film zobacze ktory zrobi na mnie wieksze wrazenie to potem mmi sie akcje snia, po grach czasem tez


A co do wplywu gier na psychike to polecam ten filmik UBAW PO PACHY!

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-02-2003 11:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Saari
Ja tam mam taka psychike ze jak film zobacze ktory zrobi na mnie wieksze wrazenie to potem mmi sie akcje snia, po grach czasem tez


A co do wplywu gier na psychike to polecam ten filmik UBAW PO PACHY!



uo moj boshe! saari!
filmik roxx!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-02-2003 15:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
fajnygosc
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Oct 2002
Lokalizacja:

mi sie kiedys snilo ze atakowali mnie imp z doom2 hehe, ale to bylo kilka lat temu, ogolnie uwazam ze nalogowi gracze powinni sie leczyc, hehe, no ale z tego sie wyrasta.

__________________
jestem vipem pokaz cipe

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-02-2003 21:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil fajnygosc Znajdź więcej post'ów przez  fajnygosc Dodaj fajnygosc do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać fajnygosc prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

Oj ..czasem sie zdzrzalo...teraz mniej...bo mniej gram. Pamiętam jak gralem pierwszy dzień w GTA to po kilku(nastu) godzinach snilo mi sie to Czasem sie zdarzy sie ze coś mi sie z CSa sni i nawet dobrze mi idzie
A co do AvP to jest to jedna z bardziej mrocznych gier, szczegolnie jak sie gra marinem hardcore......a jesli jeszce sie gra wieczorem po ciemku to strach sie bac
Po filmach mi sie nic wlasciwie nie sni....Kiedys moze sie zdarzylo, ale na ogol sie to nie zdarza.
Ale zeby cos mi sie snilo po grze musialbym w te gre grac pewnie 10 godzin bo inaczej sie nie uda

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-02-2003 19:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ulraunt.
ULRAUNT



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Częstochowa

Gry nie wywierają na mnie wiekszego wplywu - gorzej jest z filmami, pamietam że bardzo się bałem na Parku Jurajskim (mialem wtedy 7-8 lat) byłem przerażony, nie mogłem spać dwa dni . Wczoraj sobie obejżałem całą serie Obcy... potrafi człowieka wystraszyć...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-02-2003 19:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Ulraunt. Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Ulraunt. Znajdź więcej post'ów przez  Ulraunt. Dodaj Ulraunt. do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Ulraunt. prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
insmac*1337
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Ja w ogole nie lubie gier/filmow w ktorych "cos" wyskakuje znienacka ... jak np. gralem w avp 2 or "indiana jones and the infernal machine (rulez! ), ciagle mi wyskakiwal a to pajak, a to alien a to jakis inny "ludojad" zza jakiegos rogu...niezlego mialem stracha - dawalem sobie dzwiek na min, zeby zminimalizowac strach

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-02-2003 20:55
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

e tam.....avp2 nie ma klimatu, przez to ze mozna sejwowac....
w jedynce to byl stres

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-02-2003 21:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bizonek
def



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja: 53°07'14.6" N 23°06'10.2" E

w avp mozna bylo sejvowac

__________________
Trzeba być gorszym, by potem stać się lepszym
Trzeba być głupim, by móc stać się mądrzejszym

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-02-2003 22:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bizonek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bizonek Znajdź więcej post'ów przez  bizonek Dodaj bizonek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bizonek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

ale nie w czasie misji...przynajmniej w mojej wersji

A przypomnialem sobie jak taki koles opowiadal mi w szkole, ze on (a moze ktos znajomy...nie pamietam)...gral w Diablo II. Cos sie ******o i stracił jakis zajebisty przedmiot...ze zlości rozwalił drzwi w pokoju

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-02-2003 14:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Krypton
news.fpp.pl



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Jarocin

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]SweepeR
Kurde. W weekend byl turniej ESReality Online Invite (po 16 graczy z Europy i Ameryki) i tak kurde siedzialem do pozna w nocy (3-4) i spectowalem to wszystko co sie dzialo. A pozniej lol, bo w nocy snil mi sie turniej i ze z ZeRo4 gadalem i z Dalerem
Ty juz chyba powinienes skonczyc z quake 3....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-02-2003 14:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Krypton Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Krypton Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Krypton Dodaj [FPP]Krypton do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Krypton prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SweepeR
sweter



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Wroclaw

Hahaha, lol Jeszcze do QuakeCon'u

Dzisiaj natomiast dla odmiany snilo mi sie, ze wparowali mi do chaty Czarni Jezdzcy, Nazgule Sie za duzo naczytalem

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-02-2003 15:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SweepeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SweepeR Znajdź więcej post'ów przez  SweepeR Dodaj SweepeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SweepeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
giBBeR
dr. giBBeRs+eiN



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Wrocław

A ja myslalem ze to ze mna cos nie tak...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-02-2003 17:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil giBBeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do giBBeR Znajdź więcej post'ów przez  giBBeR Dodaj giBBeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać giBBeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SweepeR
sweter



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Wroclaw

Widzisz, sasiad czubek ci rosnie

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-02-2003 18:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SweepeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SweepeR Znajdź więcej post'ów przez  SweepeR Dodaj SweepeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SweepeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Infinite
nieszczesliwie zakochany



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

gib wykoncz go puki masz okazje

__________________
Świec płomienie próżno się złocą... nie skrzypną drzwi...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-02-2003 23:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Infinite Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Infinite Znajdź więcej post'ów przez  Infinite Dodaj Infinite do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Infinite prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 12:34.    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions