Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Urban Terror > uruchamianie serwera
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

Post uruchamianie serwera

pomyslalem ze moze komus sie moze przydac 'a little help' HOWTO - a co, bedziecie mieli wiecej servof przy okazji

a) zakladamy nowego uzytkownika pod ktorym bedzie Was server chodzil - nie robimy tego na koncie roota
b) zakladamy katalog temu userowi gdzie beda te wszystkie smieci (ponizsze)

1. plytka z Q3 - bedziemy potrzebowac pliczek pak0.pk3 (jakies 500MB)

2. zaciagamy instalatora (z: http://zwis.rulez.pl )
pliczek ma jakies 320MB i zawiera wszystkie pliki jakie potrzebujesz (oprocz pak0.pk3) aby odpalic serv UT. (mapki mozna dociagac wedle uznania)

3. rozpakowujemy go:
tar zxvf q3docs-0.1.tar.gz

4. czytamy README

5. slemy do papugi (GG:3270000) info, ze przybyl nowy serv UT w Polsce oraz do kumpli aby wlazili na nowy zaje*bisty serwer

orginalny instalator napisal niejaki 'meth' i opublikowal go na forum ut.net, a ja postanowilem Wam ciutke przyblizyc sprawe i zmirrorowac instalatora - bo cieniutko sie zaciaga z orginalnego serva)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-05-2003 20:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
cZAx
really bad mother fucker



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: Poznań

moze by to dac do kolumny na ut.pl? lub poprosic Majesa by zrobil to takim topikiem ktory zawsze jest pierwszy, mozna by jeszcze do tego dodac mirrory skad sciagnac ut i jak zainstalowac.

__________________
called to duty

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-05-2003 02:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil cZAx Kliknij tutaj by wysłać e-maila do cZAx Znajdź więcej post'ów przez  cZAx Dodaj cZAx do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać cZAx prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

Talking ooo?

ktos oprocz mnie dzis nie spi?

eee, nie warto do kolumny - tam jest calkiem porzadne tlumaczenie orginalu z ut.net

ten instalator ktorego wygrzebalem - to na razie pre-alfa :/

zamierzam napisac ladniutka stronke, linkami, skrinszotami i urlami do downloadow, zrobie ja po postawienie nowego killa -- prosze mnie poganiac, uprzejmie kopiac po tylku (za pomoca gg tudziez tutaj) --- ale czekam z tym do czerwca - aby kill mial rowniutko rok uptime: http://kill.it.pl/mrtg/uptime.html

mysle ze niewarto z tego co tu dalem - lepiej zaczekac moment (miesiac/tydzien?) na kolejna wersje instalatora.

__________________
bang! bang! ... a kto pozamiata i powynosi śmiecie?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-05-2003 04:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
oferma
TheFartIsStrongWithThis1



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: WaWa

Hey
to ja mam pytanie z innej beczki
nie mam doswiadczenia ze stawianiem serverow q3/urt
do tej pory bawilem sie tylko rtcw
niby wszystko podobnie, tyle ze nie iwem jakie sa ludzkie wymagania dla takiego czegos
powiedzmy 12 userow
procesor? 300MHz starczy?
moze 200?
a moze obsluguje jakos sensownie smp? i mozna to puscic na staruszku dual ppro200?
a jak z pamiecia?
hunkmegs = 64 starcza?
czy moze mozna mniej/wiecej dac

bo zastanawiam sie nad postawieniam servera w pewnym miejscu (niektorzy wiedza gdzie
tylko czy jest sens
cfg:
dell power edge 4100
dual ppro200
64MB ram (chwilowo, wnet powinno byc 192)
debian oczywiscie
a lacze ... szybkie, w sensie pasmo to kilkaset MBitow, ale nie iwem jak sie beda sprawowac koffane bramki tpsa-pol34 :/

pozdrawiam

__________________
"Niech CO Krwawy Hegemon?!"
Paulinus/AEonFlux aka zboojcesh Oferma =]
C4 clan n00b member :/

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-05-2003 12:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil oferma Kliknij tutaj by wysłać e-maila do oferma Znajdź więcej post'ów przez  oferma Dodaj oferma do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać oferma prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]MajeS
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

stick'nalem topic

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-05-2003 14:17
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jo]{eR
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

a może by tak ...

A moze by tak na ut.pl poprosić żeby dali jakiś plik w którym w DOKŁADNYCH punktach , krok po kroku napisac jak zainstalować q 3 i jak grać przez net'a ???? a także z linkami skąd ściągnąć potrzebne pliki

Myśle zę to by bardzo pomogło bo wiem po sobie że jak się niewie jak zainstalować to się rezygnuje z tej gry !

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-05-2003 18:47
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jo]{eR
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

sry

zamiast Q 3 wstawcie sobi UrT

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-05-2003 18:48
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
koodazed
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja: Piekna kraina

Re: a może by tak ...

quote:
Napisane oryginalnie przez Jo]{eR
A moze by tak na ut.pl poprosić żeby dali jakiś plik w którym w DOKŁADNYCH punktach , krok po kroku napisac jak zainstalować q 3 i jak grać przez net'a ???? a także z linkami skąd ściągnąć potrzebne pliki

Myśle zę to by bardzo pomogło bo wiem po sobie że jak się niewie jak zainstalować to się rezygnuje z tej gry !



normalnie moj pingwin wyj.ebal sie o kant okraglego kamienia na drodze jak to przeczytal... zainstalowanie q3 to chyba kazdy glupi potrafi?
ale rozumiem, czasem bywa pomrocznosc jasna...

1.wloz plyte do cd-roma
2. zainstaluj q3 do katalagu gdzie chcesz, umownie to jest Quake III Arena
3. nie wal konia jeszcze
4. zainstaluj pointrelease 1.32 (nawiazujac do twojego postu o punkbusterze.. wraz z 1.32 instaluje sie punkbuster...)
5. zgraj pliki modu do katalogu x:/twoj_katalog_q3/q3ut2/ zarowno bete 2.6 i pozniej 2.6a
6. uruchamiasz q3, wchodzisz do "mods" wlaczasz urbana i laczysz sie na server wpisujac np. /connect ip_servera
7. jeszcze nie wal konia i nie bluznij do monitora
8. jak sie PB sam nie zupdatuje (wczesniej w konsoli musisz wpisac pb_cl_enable, konsole otwierawsz tylda czyli ~), to wyjdz z gry, wejdz na www.evenbalance.com i sciagnij sobie pbweb.exe, umiesc ten plik w katalogu "pb" ktory miesci sie w katalogu Q3, jak skonczy updatowac, to...
9. zwal sobie konia jak chcesz, albo idz grac lub ogladac klan, stracilem 10 minut na pisaniu tego posta, ja z reguly mam dobre serce i pomagam ludziom w potrzebie, ale twoje pytanie zbilo mnie i pingwina z nog, ze normalnie musialem to zrobic.

Powinna byc wielka tablica z FAQ, gdy sie wchodzi na boarda, co by mozna bylo uniknac takich przypadkow jak ten z "punkbusterem"

__________________
Sapiente prima stultitia caruisse

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-05-2003 23:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil koodazed Kliknij tutaj by wysłać e-maila do koodazed Znajdź więcej post'ów przez  koodazed Dodaj koodazed do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać koodazed prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Makrel
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja: Lublin

Arrow

Hmm no nice temat Papug ale wydaje mi sie ze ten "instalator" jest nie potrzebny po co ułatwiac cos co i tak jest naprawde juz łatwe ? chyba kazdy majacy o Linuxie jakies pojecie może z łatwością zainstalowac q3 (instlacja patcha,kopiowanie pak0.pk3 ,rozpakowanie moda UrT) itd. Problemy pojawiają sie z konfiguracją bo jak wiem z doświadczenia , ludzie)przyszli admini) pytają sie o jakieś zasady gry i jak to wyzej było napisane "co gracze lubią" czyli chodzi o config servera.Przydałoby sie zrobić jakieś HOWTO z configiem servera , a w nim wyjaśnione co i na co ? np. świeżutki admin myśli ze UrT to gra teamowa ,wojenna itd wiec dysponując duzym i dobrym łączem ustawia ilosć graczy na serverze bardzo duza , a każy wie ze wiecej niz 12 graczy w trybie Team Survivol jest żałosne i mija się z gra, w takim CTF to juz mozna pokusić sie o więcej , a raczej tyle ile maszynka wyciągnie razem z łaczem , tez nie kazdy admin wie ile ustawic czasu na respawn , du wurmap , timelimit , respawn protection itd no i jeszcze pozostaje mapcycle ale to juz calkiem inna sprawa (chociaz jakby sie zrobiło taki ukłąd map w tym wszystkie standardowe i grywalne mapy jak na początek no to byłby git.) Wiec jakby można było zrobić coś takiego to moge służyc pomocą no a teraz mam pare pytań

1.Papug mógłbyś mi przesłac config servera coolnet lub kill ? (ja mam własny config i na nim działa jeden server nonstop bez zadnych zwisów tRainNET UrT 2.6a ale gdy postawie swoj server na momim komputerku i tym cfg ,czy to na windzie czy na linuxie no to po wejsciu wiecej niz 4 osób server sie wywala ,pisze jakis error itd nie zanotowalem go :/) moj email [email protected]
2.Czy instalacja q3 na systemie FreeBSD przebiega tak samo jak na innych dystrybucjach linuxa ? (chciałbym potestować ten system tak z ciekawości no i niektórzy admini mają ten system w swoich sieciach)
3.Z jakimi parametrami odpala sie server na linuxie ?(chodzi mi o : quake3 +set fs_game q3ut2 +set dedicated 2 +set ble ble ... ) pytanie do papugi i reszty adminów , co tam jeszzce dopisujecie ? najlepeij wklejcie cały zapis

ps. no i chyba koniec mojej gadki , Papug wierze ci na słowo ze jak do ciebie napisze to odpiszesz

__________________
Ogólnie ryby i dzieci głosu nie mają

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-05-2003 01:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Makrel Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Makrel Znajdź więcej post'ów przez  Makrel Dodaj Makrel do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Makrel prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
oferma
TheFartIsStrongWithThis1



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: WaWa

freebsd nei nadaje sie na server gier :/
nie wiem czy jego "securnosc" tak wplywa czy co, ale nie wyrabia sie przy duzych ilosciach pakietow, jakies dziwne PacketLosty. lagi, i wogole cooda sie dzieja
moze to przez sieciowki ktorych uzywalem (intel eepro100 w kilku wersjach), ale nic poza intelem nie posiadalem
PONOC to sie da obejsc jakos, ale nigdzie nie znalazlem konkretow, wiec sknczylo sie na debianie =]

a co do scripta startowego:

./wolfded +set com_hunkmegs 96 +set sv_maxrate 9000 +set com_zonemegs 32 +set dedicated 2 +set g_password "" +sv_hostname "ClanServer" +set g_motd
"" +set sv_pure 1 +set rconpassword "cokolwiek" +set match_minplayers 1 +set net_port 27960 +pb_sv_enable +set fs_game osp +set sv_maxclients 14 +set unlock +se
t sv_floodprotect 1 +set net_ip 195.114.173.143 +exec stopwatch-pub-server

to niby z wolfa, ale powinno pomoc
pozdrawiam

__________________
"Niech CO Krwawy Hegemon?!"
Paulinus/AEonFlux aka zboojcesh Oferma =]
C4 clan n00b member :/

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-05-2003 07:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil oferma Kliknij tutaj by wysłać e-maila do oferma Znajdź więcej post'ów przez  oferma Dodaj oferma do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać oferma prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Makrel
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja: Lublin

quote:
Napisane oryginalnie przez oferma
a co do scripta startowego:

./wolfded +set com_hunkmegs 96 +set sv_maxrate 9000 +set com_zonemegs 32 +set dedicated 2 +set g_password "" +sv_hostname "ClanServer" +set g_motd
"" +set sv_pure 1 +set rconpassword "cokolwiek" +set match_minplayers 1 +set net_port 27960 +pb_sv_enable +set fs_game osp +set sv_maxclients 14 +set unlock +se
t sv_floodprotect 1 +set net_ip 195.114.173.143 +exec stopwatch-pub-server

to niby z wolfa, ale powinno pomoc
pozdrawiam



Hmm no co do tego to chyba połowe tych opcji umieszcza sie w configu servera no ale cóz a ztym FreeBSD to nei trzeba mieć zadnych emulatorów czy coś ? w sumie sam zauwarzyłem ze na tym systemie coś dizwnei chodiz ale jest to do naprawienia , bo czasami w LANie jak gram po necie to mam co pewien czas ciag packet lossstów i dalej normalnie i tak co jakis czas :/ no ale admin coś poprawił i jest dobze no ale z tego co mi wiadomo to coś z tym wspólnego ma tak zwana "dzierżawa" no jakoś tak

__________________
Ogólnie ryby i dzieci głosu nie mają

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-05-2003 15:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Makrel Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Makrel Znajdź więcej post'ów przez  Makrel Dodaj Makrel do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Makrel prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

quote:
Napisane oryginalnie przez oferma
freebsd nei nadaje sie na server gier :/
nie wiem czy jego "securnosc" tak wplywa czy co, ale nie wyrabia sie przy duzych ilosciach pakietow, jakies dziwne PacketLosty. lagi, i wogole cooda sie dzieja
moze to przez sieciowki ktorych uzywalem (intel eepro100 w kilku wersjach), ale nic poza intelem nie posiadalem
PONOC to sie da obejsc jakos, ale nigdzie nie znalazlem konkretow, wiec sknczylo sie na debianie =]



to może zmień sterownik do karty sieciowej?
może na half-duplex?

__________________
bang! bang! ... a kto pozamiata i powynosi śmiecie?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-05-2003 15:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Makrel
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja: Lublin

quote:
Napisane oryginalnie przez PAPUGa
to może zmień sterownik do karty sieciowej?
może na half-duplex?



Hmm half-duplex ? nie sądze zeby np. moj admin to zmienił skoro server na którym moze stanąć UrT jest serverem udostępniającym internet :/ , Papug a odpalałes quake 3 na FreeBSD w trybie graficznym , tak zeby pograć ? jak tak to powiedz jakie problemy mogą mnię spotkac lub jakieś ciekawostki ? hmm ile płytek zajmuje FreeBSD ?? albo jakiego Unixa ,Linuxa polecasz do grania w q3 , na którym zauwarzyłęś lepszą płynność gry , wiecej fps ? bo ja np. na Red Hat 8.0 najlepiej mi sie grało (jądro 2.4.18 defaultowe) ale jak odpaliłem na Slackwarez 9.0 to mi gra jakoś nie płynnie chodizła :/ możliwe ze to przez jądro albo przez patcha 1.32b ? bo na zwykłym patchu myszka nei działała :/ musiałem instalowac wersje "b". jak ktoś ma jakeiś doświadczenia z q3 i linuxem, unixem to prosiłbym o jakieś info

__________________
Ogólnie ryby i dzieci głosu nie mają

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-05-2003 16:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Makrel Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Makrel Znajdź więcej post'ów przez  Makrel Dodaj Makrel do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Makrel prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
oferma
TheFartIsStrongWithThis1



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: WaWa

karta - intel 100 "s" desktop adapter
switch tez intelowy 10/100
karta miala na sztywno 100full, switch tez tak twierdzil ...
a to ze nie dziala toto potwierdzaja znajomi admini
ale mowie - sprawa zamknieta, pod debiane, jest spokoj i cisza
i cienkie zielone linie na lagometrze

/me kocha ping 3 w porywach do 6

pozdrawiam

__________________
"Niech CO Krwawy Hegemon?!"
Paulinus/AEonFlux aka zboojcesh Oferma =]
C4 clan n00b member :/

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-05-2003 13:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil oferma Kliknij tutaj by wysłać e-maila do oferma Znajdź więcej post'ów przez  oferma Dodaj oferma do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać oferma prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
jarzyna
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Question Eh.

Juz nic.

Edytowane przez dnia 24-05-2003 o godz. 09:20

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-05-2003 15:01
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

Re: Eh.

quote:
Napisane oryginalnie przez jarzyna
Juz nic.



wiem, marudzisz - zaciąga się aż miło

__________________
bang! bang! ... a kto pozamiata i powynosi śmiecie?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-06-2003 18:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Makrel
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja: Lublin

Papug zdradz nam co sie dzieje ostatnio z Coolnetem :/ laguje jak **** :/

__________________
Ogólnie ryby i dzieci głosu nie mają

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-06-2003 00:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Makrel Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Makrel Znajdź więcej post'ów przez  Makrel Dodaj Makrel do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Makrel prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

quote:
Napisane oryginalnie przez Makrel
Papug zdradz nam co sie dzieje ostatnio z Coolnetem :/ laguje jak **** :/




no i co ja moge odpowiedziec na takie pytanie?

"ostatnio" - tzn kiedy?
"laguje" - komu? wszystkim? tepsiarzom?o jakichs konkretnych godzinach?


btw - powolusku dojrzewam do przeinstalowania UT na ciulnecie

__________________
bang! bang! ... a kto pozamiata i powynosi śmiecie?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-06-2003 18:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Makrel
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja: Lublin

hmm "ostatnio" czyli zobacz na dat emojego postu : ) komu "laguje" hehe ok lagował wszystkim i to tak przyzwoicie nawe tym co mieszkają w wawie i maja par ekilometrów do servera : ) ok ale juz tak nie laguje wiec nei męcz sie z odpowiedzią : ) , dozbe zrobisz jak przeinstalujesz hyhy ale wątpie ze przestanie sie wieszać :/ przewaznie sie wiesza jak za duzo osób łączy sie z coolnetem albo w jednym momencie ktos wejdzie do dróżyny , i to jest wina bugu w tej becie , ale ten bug jest tylko na niektórych komputerach i pewnie mu cos w masznce nei pasuje albo w ustawieniach sieciowych , to moje zdanie :/

__________________
Ogólnie ryby i dzieci głosu nie mają

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-06-2003 14:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Makrel Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Makrel Znajdź więcej post'ów przez  Makrel Dodaj Makrel do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Makrel prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PangA
Do Boju!!!



Zarejestrowany: Dec 2002
Lokalizacja: UsA

yyy papuga jakb mial amoze umiesz jakos przerobic lub cos ;/ bo potrzebuje wsumie takiego paka servera tak pod win nt czy 200 moze xp cos takiego ! tylko ze to musi byc sam server i najlepiej zeby niezapisywal logow i co najwaznieszcze zeby byl niewidoczny tzn zeby ta konsola sie nie pokazywala na ekranie ;/i jeszcze lepiej zeby tez w try'ju sie nie pokazywala to moze ze i bys tana jakis serwerek na 10 moze 100 mbitowym laczu

__________________
>>-- - - --->

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-08-2003 18:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PangA Kliknij tutaj by wysłać e-maila do PangA Znajdź więcej post'ów przez  PangA Dodaj PangA do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać PangA prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Makrel
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja: Lublin

PangA widze ze chcesz server posatwic pocichutku ale zeby ukryc konsole to trzeba sie pobawic jakos a jak to ma stac na windzie to i tak musisz zainstalowac q3 albo zrobic wersje dyskowa i nagrac na cd a później przekopiowac na server czy cosik

__________________
Ogólnie ryby i dzieci głosu nie mają

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-08-2003 17:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Makrel Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Makrel Znajdź więcej post'ów przez  Makrel Dodaj Makrel do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Makrel prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PangA
Do Boju!!!



Zarejestrowany: Dec 2002
Lokalizacja: UsA

no nie dokladnie ;/ bo to wszysytko przez neta tylko mozna

__________________
>>-- - - --->

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-08-2003 20:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PangA Kliknij tutaj by wysłać e-maila do PangA Znajdź więcej post'ów przez  PangA Dodaj PangA do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać PangA prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
forever
r3surrection.net



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: /dev/urandom

Angry

Papug!! A moze byś tak mądry człowieku wreszcie ciulneta na ut3 przerobił? HĘ!?

__________________
oczywiście się mylę i nie mam racji ani pojęcia o tym co piszę...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-08-2003 15:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil forever Znajdź więcej post'ów przez  forever Dodaj forever do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać forever prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

W ogole Majes mogl bys zamknac topic bo sie robi syf :S

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-08-2003 12:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
forever
r3surrection.net



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: /dev/urandom

quote:
Napisane oryginalnie przez DARK_ANGEL
W ogole Majes mogl bys zamknac topic bo sie robi syf :S

no i odstickować go bo w złym miejscu (nie to forum - jest osobno "serwery") i nieaktualny...

__________________
oczywiście się mylę i nie mam racji ani pojęcia o tym co piszę...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-09-2003 14:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil forever Znajdź więcej post'ów przez  forever Dodaj forever do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać forever prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

quote:
Napisane oryginalnie przez forever
no i odstickować go bo w złym miejscu (nie to forum - jest osobno "serwery") i nieaktualny...


NIE ! , niech bedzie sticky i niech bedzie tutaj , bo tam NIKT nie zaglada i co chwile beda tutaj te same pytania odnosnie tego samego tematu :o

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-09-2003 15:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
forever
r3surrection.net



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: /dev/urandom

quote:
Napisane oryginalnie przez DARK_ANGEL
NIE ! , niech bedzie sticky i niech bedzie tutaj , bo tam NIKT nie zaglada i co chwile beda tutaj te same pytania odnosnie tego samego tematu :o

bez sensu - nikt o to nigdy nie pytal a jak ktos juz szuka to zagladnie na zakladke servery... czy tam na podforum... a tu to nonsens... pozatym juz nieaktualne chyba... bo nowa beta itp itd...

__________________
oczywiście się mylę i nie mam racji ani pojęcia o tym co piszę...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-09-2003 08:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil forever Znajdź więcej post'ów przez  forever Dodaj forever do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać forever prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
B0rG
g.6, panie biorą w usta!



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: plan filmowy

quote:
Napisane oryginalnie przez forever
bez sensu


system wie lepiej!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-10-2003 00:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil B0rG Kliknij tutaj by wysłać e-maila do B0rG Znajdź więcej post'ów przez  B0rG Dodaj B0rG do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać B0rG prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
forever
r3surrection.net



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: /dev/urandom

Angry

quote:
Napisane oryginalnie przez forever
bez sensu - nikt o to nigdy nie pytal a jak ktos juz szuka to zagladnie na zakladke servery... czy tam na podforum... a tu to nonsens... pozatym juz nieaktualne chyba... bo nowa beta itp itd...

Weź MajeS odstickuj to!!
albo przenieś do podforum serwery.

__________________
oczywiście się mylę i nie mam racji ani pojęcia o tym co piszę...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-10-2003 10:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil forever Znajdź więcej post'ów przez  forever Dodaj forever do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać forever prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

quote:
Napisane oryginalnie przez forever
Weź MajeS odstickuj to!!
albo przenieś do podforum serwery.



nie nie przenosc tu jest dobrze :O

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-10-2003 12:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 16:36.    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
 

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions