Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > RTCW > Wolf TV
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Hodek
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Mazury

Thumbs up Wolf TV

Przegladałęm sobie jak zwykle stronki o wolfie z na wolfensteincity zauwrzyłem news dotyczący telewizji wolfenstein żródłe tej informcji pochodzi z tej strony http://www.gamerstv.net/news.php

Wiem narazie tyle że (jak dobrze doczytałem) to wczoraj lub dzisiaj jest rozpoczecie transmisji, chodzi tutaj o ogladanie meczy czołowych klanów (ich sparingi), nie znam narazie IP ich serva z kąd będzie nadawane to ale mam nadzieje że niedługo sie dowiem bo chcem sobie poogladać kilka meczy

Jeśli ktoś coś wie więcej może napisac napewno sie przyda
PS dlamnie jest to dobry pomysł

__________________
Są ludzie i taborety
NoClan
GG:1848786
Tlen:[email protected]


Mini Portal i nietylko

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-06-2002 21:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hodek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hodek Znajdź więcej post'ów przez  Hodek Dodaj Hodek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hodek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Xceed
prodigY



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Łódź

Thumbs up

fajna rzecz , QTV się przyjęła , zatem WolfTV też będzie lux

np. możnaby obejrzeć jakąś ciekawą klanówkę ... chociaż z tym w Q3 bywa(ło) różnie ... przykład ?

Q3 klanuffka : Klan X vs Klan Y [ bez kryptoreklamy hyhy ]

kolo z X mówi : ej wywalamy spectow
Y : a co ? boisz sie , ze zobacza jak dostajesz w dupe ?


BTW.
Z tego co właśnie się dowiedziałem to GTV już leży do ściągnięcia ...
download http://www.gamerstv.net/files/wtv0.pk3 - ok.700kb

Jak ktoś chce więcej info 'na żywo' - zapraszam na IRCa , serw irc.enterthegame.com #GTV
... a ja spadam testować

Fresh News : pierwszy mini FAQ :
Do what the channel's topic tells you: create a folder called 'WolfTV' under your RtCW folder, download wtv0.pk3, place it in that folder.
IE likes to save ZIP headers with a '.zip' extension, so make sure you've got 'wtv0.pk3', and not 'wtv0.pk3.zip'. Remove the '.zip' extension if you do. DO NOT extract the file.
Start up RtCW, /connect to a WolfTV (/connect wolftv.speakeasy.net in your console).
When in the waiting room, type '\tv_watch 2' in your console. Failing that, '\tv_gamelist' will give you a list of active games.
For more information, try '\tv_help'
That should do it.

__________________
always outnumbered
never outgunned

Edytowane przez Xceed dnia 01-07-2002 o godz. 02:25

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-07-2002 01:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Xceed Znajdź więcej post'ów przez  Xceed Dodaj Xceed do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Xceed prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Xaoo
[POISON]



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Gdynia

jest to, ze tak powiem zajebisty pomysl
w CS sie przyjal, ale ma jedna wielka wade: RW
wiecie moze czy eliminuje w jakis sposob ten problem?

__________________

Prepare to be [POISONED]
[POISON]VICTA!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-07-2002 02:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Xaoo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Xaoo Znajdź więcej post'ów przez  Xaoo Dodaj Xaoo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Xaoo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Xceed
prodigY



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Łódź

Cool Ale heca

quote:
Napisane oryginalnie przez Xaoo
jest to, ze tak powiem zajebisty pomysl
w CS sie przyjal, ale ma jedna wielka wade: RW
wiecie moze czy eliminuje w jakis sposob ten problem?



Bez przesady Xaoo

Na razie z WolfTV jest jeden wielki burdel , właśnie toczy się klanówka klanu Abuse vs West Side Wolves w ramach ligi CAL bodajże ... ogląda ją 275 osób , wbić się nie sposób [ 275/275 miejsc ]

Fajnie , że można zgrywać własne demka ...

PS. Prośba do adminów serwerów polskich - wrzucajta WTV !

__________________
always outnumbered
never outgunned

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-07-2002 02:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Xceed Znajdź więcej post'ów przez  Xceed Dodaj Xceed do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Xceed prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Xaoo
[POISON]



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Gdynia

zobaczymy jak to sie w polsce przyjmie

__________________

Prepare to be [POISONED]
[POISON]VICTA!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-07-2002 03:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Xaoo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Xaoo Znajdź więcej post'ów przez  Xaoo Dodaj Xaoo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Xaoo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Xceed
prodigY



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Łódź

Exclamation CAL : Abuse vs WsW przez WolfTV + TSN Shoutcast = JAKI WYPAS !!!!

Właśnie jestem po obejrzeniu meczu wymiataczy z Abuse z równie zajebistymi West Side Wolves ... oczywiście mogłem to oblukać dzięki WTV i słuchać *profesjonalnej* relacji na TsN . Efekt jest taki , że ta TRANSMISJA SKOPAŁA MI DUPĘ RÓWNIE MOCNO co niedawny mecz Brazylii z Niemcami heh ...

Co tu dużo gadać , WolfTV jest naprawde nieeeeezłe ... mecz może obejrzeć kupa wiary [ A vs WsW oglądało 250/275 - niezły wynik ] ... do tego ten klimat w rozmowie na 200osobowym czacie ... gadało co prawda może z 50 osób , w różnych językach , ale popatrzeć na to było naprawdę wyjebiście !

A teraz wiem co się stanie ----> nasze polskie ligi MUSZĄ mieć taką OPRAWĘ , to naprawdę dodaje poweru całej zabawie , to pewne ... zestaw jest już znany : WTV & Winampowe Radio z relacją 'on air' ...to JEST do wykonania ... w końcu Amerykańce to potrafili zorganizować ... my nie będziemy gorsi , co ?

Inna sprawa ---> GORĄCO POLECAM OGLĄDAĆ MECZE LIGI ===CAL=== .... ja już wiem , że tych ciekawszych meczów nie opuszczę [ chociaż będą późno w nocy ... ] ... To co wyrabiało Abuse na mp_base ... majstersztyk ... Stopwatch ... przegrywają właściwie cały mecz ... ostatnia runda dogrywki i mają 4minuty na zdobycie radarów - jeśli chcą wygrać to muszą je zdobyć ... i co robią ? hehe, robią to w 1,5 minuty ! Od razu mówię , że przeciwnik nie był byle frajerskim klanem ... BTW. chciałbym zobaczyć TAKI mecz w polskiej lidze ... bo to co looknąłem w A vs WsW - czysta masakra w wydaniu PRO ofkors

Ja już zacieram rączki na mecz w CAL Playoffs : Doctors vs Abuse [ bodajże w niedzielę wieczorem ] . RADZĘ WAM WY TEŻ TEGO NIE PRZEGAPCIE

PS.
Demo z meczu A vs WsW a także cK vs Doctors na pewno pojawią się gdzieś na http://www.cached.net albo http://www.challenge-tv.com , do tego macie relację via winamp radio [ ctrl+l , relay2.tsncentral.com:8000 ] , http://www.tsncentral.com - stacja radiowa relacjonująca CAL a za niedługo QuakeCon 2002 [ z RtCW ]

PS2.
Specjalne pozdry dla Xaoo , który pojawił się na WTV chat'cie hehehee

PS3.
Nie ukrywam , że podglądając najlepszych można się spoooooroooo nauczyć ... Ogromna zaleta

PS4.
Abuse to cyborgi . Amen

__________________
always outnumbered
never outgunned

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-07-2002 05:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Xceed Znajdź więcej post'ów przez  Xceed Dodaj Xceed do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Xceed prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Graszew
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja:

Obejrzałem właśnie oba transmitowane przez WolfTV mecze ( Doctors vs clan Kapitol i Abuse vs West Side Wolves ) i zgadzam sie z Tobą, Xceed, że to super sprawa (btw. szkoda ze się na tych meczach nie zauważyliśmy ) Inną sprawą jest jednak możliwość zrobienia czagoś takiego u nas. Po pierwsze nie ma jeszcze ogólnodostępnej wersji wolftv dla serwerów (a przynajmniej ja nic o tym nie wiem) i to co ściągneliśmy, aby móc oglądać te mecze, to tylko wersja kliencka, wiec wrzucenie jej na serwer nic nie da. Po drugie, to nie była transmisja live w pełnym tego słowa znaczeniu - przekaz był opóźniony, w stosunku do tego co się rzeczywiście działo, o kilka minut. Po trzecie przekaz był realizowany z innego serwera, niż ten, na którym odbywały sie mecze. Tak więc widzicie, że to nie jest nieskomplikowana sprawa.

Apropos samych meczów... Trochę zawiodłem sie na Team Abuse, który bardzo szanuję za to, co robi dla wolfowej społeczności (m. in. OSP) i coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że na quakecon amerykańskie teamy nie mają większych szans w starciu z czołowymi klanami europejskimi. Według mnie teamwork w Europie stoi na trochę wyzszym poziomie. No ale coż - zobaczymy jak będzie w rzeczywistości.

__________________
[=||=]GrAszew

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-07-2002 11:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Graszew Znajdź więcej post'ów przez  Graszew Dodaj Graszew do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Graszew prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Xaoo
[POISON]



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Gdynia

Re: CAL : Abuse vs WsW przez WolfTV + TSN Shoutcast = JAKI WYPAS !!!!

quote:
Napisane oryginalnie przez Xceed



PS2.
Specjalne pozdry dla Xaoo , który pojawił się na WTV chat'cie hehehee




ja ciebie tez pozdrawiam, ale po 3 rundach zasnalem dwie noce nie przespane to dla mnie za duzo


Graszew:
opuznienia nie bylo, przynajmniej nie u mnie. ludzie loloqali w tym zamym momencie kiedy dzialo cie cos niesamowitego
pierwsza runda (chyba) jak koles zabil siebie z PF'a ale razem z nim padlo 5 z abuse, no moze 4, juz nie pamietam ale to byl 1st atak abuse na radar 01.
chyba, ze opuznienie bylo gry i rozmow graczy, ale z Xceed'em normalnie gadalem na czacie

co do tego, ze sa to dwa servery to fakt. na jednym oni graja, a na drugim siedzi widownia, zeby to zorganizowac musialy by byc dwa w miare dobre servery i jest to do zrobienia. oprogramowanie da sie jakos skabinowac, ale kilka osob bedzie musialo nad tym troche posiedziec

tak czy inaczej bede mial wiecej nocy nieprzespanych

__________________

Prepare to be [POISONED]
[POISON]VICTA!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-07-2002 14:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Xaoo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Xaoo Znajdź więcej post'ów przez  Xaoo Dodaj Xaoo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Xaoo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Graszew
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja:

Xaoo, mówiąc o tym, że przekaz był opóźniony, miałem na myśli to, iż to nie był przekaz na żywo - a nie mógł być na żywo z tego względu, aby widzowie nie podpowiadali grajacym, aby nie podawali im pozycji wroga etc. Z tego wzgledu musiał byc opóźniony i to o kilka minut. Jeżeli chcielibyśmy coś takiego zrobic, to to opóźnienie jest koniecznością - bez tego żaden klan nie zdecyduje się na zagranie meczyku pokazywanego przez wolftv.

__________________
[=||=]GrAszew

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-07-2002 17:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Graszew Znajdź więcej post'ów przez  Graszew Dodaj Graszew do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Graszew prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Xaoo
[POISON]



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Gdynia

aha w ten sposob
to eliminuje problem RW
nie ma co gadac trzeba to na jakies polskie servery wrzucic.

aha powiedz mi jak ogladales mecz to jak przelaczales zawodnikow?? czy sie wogle da. bo mi to jakos nie wychodzilo

__________________

Prepare to be [POISONED]
[POISON]VICTA!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-07-2002 18:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Xaoo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Xaoo Znajdź więcej post'ów przez  Xaoo Dodaj Xaoo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Xaoo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Graszew
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja:

Niestety, na razie przynajmniej, nie można przełączać się na innych zawodników. Po prostu wszyscy ogladaja zawsze to samo - to co raczy nam pokazać cameraman
Nie wiem, może to się zmieni w następnych wersjach wolftv, ale na dzień dzisiejszy jest, jak jest.

__________________
[=||=]GrAszew

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-07-2002 20:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Graszew Znajdź więcej post'ów przez  Graszew Dodaj Graszew do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Graszew prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Xaoo
[POISON]



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Gdynia

quote:
Napisane oryginalnie przez Graszew
Niestety, na razie przynajmniej, nie można przełączać się na innych zawodników. Po prostu wszyscy ogladaja zawsze to samo - to co raczy nam pokazać cameraman
Nie wiem, może to się zmieni w następnych wersjach wolftv, ale na dzień dzisiejszy jest, jak jest.



e to zwalka. niczym sie nie rozni od ogladania demka, tyle ze mozesz przy okazji z kims pogadac. fajnie wyczaic takte klanu jak ze specta patrzysz, to sie moze podobac
poczekamy to pewnie poprawia

__________________

Prepare to be [POISONED]
[POISON]VICTA!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-07-2002 22:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Xaoo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Xaoo Znajdź więcej post'ów przez  Xaoo Dodaj Xaoo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Xaoo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hodek
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Mazury

fajnie fajnie tylko jeszcze nic nie oglądałem ciekawe czty coś dzisiaj będzie no nie wiem, a co do polski to wątpie w stworzenie czegoś takiego bo nie ma takich dobrych łączy jak w USA

__________________
Są ludzie i taborety
NoClan
GG:1848786
Tlen:[email protected]


Mini Portal i nietylko

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-07-2002 22:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hodek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hodek Znajdź więcej post'ów przez  Hodek Dodaj Hodek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hodek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Xaoo
[POISON]



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Gdynia

quote:
Napisane oryginalnie przez Hodek
fajnie fajnie tylko jeszcze nic nie oglądałem ciekawe czty coś dzisiaj będzie no nie wiem, a co do polski to wątpie w stworzenie czegoś takiego bo nie ma takich dobrych łączy jak w USA


do siedzenia na spekcie potrzebne jest dobre lacze??
niesadze zeby nawet amerykanskie servery pociagnely 270 osob naraz

__________________

Prepare to be [POISONED]
[POISON]VICTA!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-07-2002 00:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Xaoo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Xaoo Znajdź więcej post'ów przez  Xaoo Dodaj Xaoo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Xaoo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hodek
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Mazury

z kąd wiesz?? może już coś takiego tam jest

__________________
Są ludzie i taborety
NoClan
GG:1848786
Tlen:[email protected]


Mini Portal i nietylko

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-07-2002 01:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hodek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hodek Znajdź więcej post'ów przez  Hodek Dodaj Hodek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hodek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Xceed
prodigY



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Łódź

Cool Info - następne mecze do oblukania w _jedynej_słusznej_telewizji : WolfTV

INFO specjalnie dla Hodka [ i reszty świata ]
==============================================
Doctors vs abuse in the CAL RtCW Invite Finals

Now down to the final 2 teams! Congrats to the Doctors and Team Abuse for advancing to the CAL RTCW Championships. Next Sunday night, July 7th @ 10pm EST will be the championships on mp_assault. Check the site mid-week for announcements on WolfTV ips and TsN shoutcast links.
Czyli najlepsze mięsko w niedzielę

Zgodnie z newsem ze stronki GamersTV url]http://www.gamerstv.net/news.php[/url]
"The CAL open disivion finals are set for tuesday night. See you then " ...w czwartek też 'coś' będzie

Infosy o meczach do obejrzenia na WolfTV , no i do tego relacja live z netradia TsN będą jakoś w połowie tygodnia [ jutro-pojutrze ] : tu szukaj niusuff co , gdzie , jak , kiedy ...
http://www.tsncentral.com - transmisja netradio TsN [ polecam ]
http://gamerstv.net - WolfTV
http://www.planetwolfenstein.com
http://www.caleague.com - tam są wszystkie terminy itp itd. [ pamiętajta , że w CAL są 3 różne ligi : Invite właśnie będzie finał w niedziele , a oprócz tego są CAL Open i Main ]
==============================================

Leżą już na cached.net demka z wczorajszej ostrej jazdy

ftp://ftp.cached.net/demos/june02a/...wSw-aqancer.rar - 15 MB [ jedna mapka , stopwatch , trochę długo walczyli ] czysta jatka polecam bardzo bardzo
- abuse vs WsW

ftp://ftp.cached.net/demos/june02a/ck-vs-drs.zip - 8 MB
- clan Kapitol vs Doctors - hmmm niezła rzecz

http://static.hugi.is/smegma/wolftv.html - a tu jeszcze FAQ i inne rzeczy odnośnie WolfTV

__________________
always outnumbered
never outgunned

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-07-2002 01:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Xceed Znajdź więcej post'ów przez  Xceed Dodaj Xceed do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Xceed prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Xaoo
[POISON]



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Gdynia

o ja
to bedzie trzeba wbic sie na server jakies 2 godziny wczesniej, zeby zajac miejsca w 1st rzedzie
qurde nastepna nie przespana noc

__________________

Prepare to be [POISONED]
[POISON]VICTA!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-07-2002 03:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Xaoo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Xaoo Znajdź więcej post'ów przez  Xaoo Dodaj Xaoo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Xaoo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hodek
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Mazury

a moze mi ktos powie jak to sie instaluje o co trzeba zrobic żeby działał ten wolftv bo mam ten pliczek z tym ale nie wiem co z nim zrobić PS czy trzeba mieć orginalnego cd_key'a??

__________________
Są ludzie i taborety
NoClan
GG:1848786
Tlen:[email protected]


Mini Portal i nietylko

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-07-2002 14:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hodek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hodek Znajdź więcej post'ów przez  Hodek Dodaj Hodek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hodek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
JHamer
Sniper



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Szczecin

quote:
Napisane oryginalnie przez Hodek
a moze mi ktos powie jak to sie instaluje o co trzeba zrobic żeby działał ten wolftv bo mam ten pliczek z tym ale nie wiem co z nim zrobić PS czy trzeba mieć orginalnego cd_key'a??


Xceed pisał w drugim poście...
cu

__________________
JHamer - sniper as usual...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-07-2002 15:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil JHamer Znajdź więcej post'ów przez  JHamer Dodaj JHamer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać JHamer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
.eFD2eM
.eFD2eM aka ^fl0w



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: gLiw!c3

Thumbs up :>

no dopra juz all zainstalowane FAQ przeczytany ale kiedy bedzie jakis meczyk organizowany z WolfTV i winampowym szoutcast'em ???

Kcialbym zobaczyc innych w akcji np. Abbuse

aha i po bilety na spotkania do mnie

__________________
//generated by RTCW, do not modify bo inaczej ...

  • #GG 1243069 | 1679047

Edytowane przez .eFD2eM dnia 02-07-2002 o godz. 16:11

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-07-2002 15:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil .eFD2eM Kliknij tutaj by wysłać e-maila do .eFD2eM Znajdź więcej post'ów przez  .eFD2eM Dodaj .eFD2eM do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać .eFD2eM prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hodek
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Mazury

słyszałem że w czwartek ma cos być tylko nie wiem co i o której może ktoś wie??

__________________
Są ludzie i taborety
NoClan
GG:1848786
Tlen:[email protected]


Mini Portal i nietylko

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-07-2002 22:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hodek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hodek Znajdź więcej post'ów przez  Hodek Dodaj Hodek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hodek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
.eFD2eM
.eFD2eM aka ^fl0w



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: gLiw!c3

hmmm

a kto tam zapewnia popcorn, FRYTKI [NoOne] i cole

no tak na powaznei to czy gdzies pisze gdzie i kiedy cos bedzie czy to kwestia clanoof kiedy siem umoowia ??

daiaj zanotowalem u sibei na compie rekord :>
na wiekszoci polskich serweroof ping nie zszedl mi ponizej 2500 - nawet nie proobowalem wchodzic :>

__________________
//generated by RTCW, do not modify bo inaczej ...

  • #GG 1243069 | 1679047

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-07-2002 23:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil .eFD2eM Kliknij tutaj by wysłać e-maila do .eFD2eM Znajdź więcej post'ów przez  .eFD2eM Dodaj .eFD2eM do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać .eFD2eM prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Xceed
prodigY



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Łódź

Cool

http://www.cached.net/?inc=RtCW/frontpage ---> tu sie dowiesz o kolejnych rozgrywkach takze do lookniecia w WTV ...

do tego na stronce www.gamerstv.net - jest dzial serwery - jest tam jeden odnosnik do serwera WolfTV - ten nazywajacy sie wolftv.speakeasy.net ... mozesz na biezaco sprawdzic "czy przypadkiem nie ma meczu do obejrzenia" ...

BTW. uwaga czasem daja password na ogladniecie czegos .. wtedy musicie probowac go zdobyc na IRCu ... dokladniej na #GTV [ serwer : irc.enterthegame.com ]

...najblizszy mecz w czwartek - CAL jakiś będzie ... a najlepsza rzecz - finał CAL Invite - Abuse vs Doctors będzie jak już mówiłem/pisałem [ grrrr ] w NIEDZIELĘ ... Can't wait to see it

__________________
always outnumbered
never outgunned

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-07-2002 00:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Xceed Znajdź więcej post'ów przez  Xceed Dodaj Xceed do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Xceed prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hodek
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Mazury

no dzieki ty poinformowany człowieku a też sie nie moge doczekać tego sparu w niedzielo bo dzisiaj widziałem jak grają Abuse i byli dobżi

__________________
Są ludzie i taborety
NoClan
GG:1848786
Tlen:[email protected]


Mini Portal i nietylko

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-07-2002 01:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hodek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hodek Znajdź więcej post'ów przez  Hodek Dodaj Hodek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hodek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Xceed
prodigY



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Łódź

Red face Abuse to potwury

quote:
Napisane oryginalnie przez Hodek
a też sie nie moge doczekać tego sparu


Wszystko oki tylko zauważyłem , że sporo osób myli pojęcia : ten mecz abuse to raczej żaden sparring czy przyjacielska rozgrywka - to będzie zaciekła walka w najlepszym możliwym wydaniu - klanówka , mecz ligowy , klanowa jatka ... wszystko się zgadza , ale to żaden spar !

Sorry za czepianie się , ale musiałem sobie ulżyć

__________________
always outnumbered
never outgunned

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-07-2002 01:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Xceed Znajdź więcej post'ów przez  Xceed Dodaj Xceed do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Xceed prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Xceed
prodigY



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Łódź

Lightbulb poranne info :D zieeeew -_-

INFO : WolfTV & TsN upcoming CAL finals

A więc tak : w niedzielę będą grane 3 finały 3 lig CAL .
6 PM @ EST - CAL Open finał
8 PM @ EST - CAL Main finał
10 PM @ EST - CAL Invite finał - czyli najlepsze mięcho [ jak to powiedział koleś z radia TsN : "the RtCW heavyweight division championship ... the massive play...Abuse vs Doctors" ]

origin : www.tsncentral.com [ jest taki kalendarzyk ]

------------------------------------------------------------------------
www.tsncentral.com - tu podpinamy się do radyjka live
odpalamy Wolfa , /connect wolftv.speakeasy.net - a tu do WTV
...widzimy się w niedzielę na mięsku
------------------------------------------------------------------------

__________________
always outnumbered
never outgunned

Edytowane przez Xceed dnia 03-07-2002 o godz. 04:04

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-07-2002 03:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Xceed Znajdź więcej post'ów przez  Xceed Dodaj Xceed do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Xceed prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hodek
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Mazury

szkoda że wcześniej nie powiedziałeś ale cóż a tak wogle to wpadłem na 2 rundki tam i LQD wygrało cały meczyk 3:0 hehe dobry wynik, fajnie sie ogladało bez przeszkód i nawet dobrze że tak rano to sie odbywa bo przynajmniej lagów nie byłon nie jestem pewien ale była tam osoba od od doctorów i najprawdopodobniej finał będzie na mapce rocket , albo ja żle zrozumiałem

__________________
Są ludzie i taborety
NoClan
GG:1848786
Tlen:[email protected]


Mini Portal i nietylko

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-07-2002 04:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hodek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hodek Znajdź więcej post'ów przez  Hodek Dodaj Hodek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hodek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
.eFD2eM
.eFD2eM aka ^fl0w



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: gLiw!c3

hehehe

to siem szukooje calkiem wymitajaca rozgryfka nareszcie cos co edzie ql hehe a moze c4 albo FF zagraloby z Abuse albo Doctors :> i to transmitowali bylo by ftedy mega GiT

__________________
//generated by RTCW, do not modify bo inaczej ...

  • #GG 1243069 | 1679047

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-07-2002 20:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil .eFD2eM Kliknij tutaj by wysłać e-maila do .eFD2eM Znajdź więcej post'ów przez  .eFD2eM Dodaj .eFD2eM do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać .eFD2eM prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Xaoo
[POISON]



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Gdynia

to jak z dzisiejszym meczem? wie ktos cos??

__________________

Prepare to be [POISONED]
[POISON]VICTA!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-07-2002 01:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Xaoo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Xaoo Znajdź więcej post'ów przez  Xaoo Dodaj Xaoo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Xaoo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hodek
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Mazury

fajnie by było ale nie ma nic dzisiaj bo sprawdziłem chyba z 6 razy

__________________
Są ludzie i taborety
NoClan
GG:1848786
Tlen:[email protected]


Mini Portal i nietylko

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-07-2002 02:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hodek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hodek Znajdź więcej post'ów przez  Hodek Dodaj Hodek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hodek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 02:24.    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions