Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Off Topic > O niczym konkretnym w sumie > sesja sux
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (11): « 1 2 [3] 4 5 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
bizonek
def



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja: 53°07'14.6" N 23°06'10.2" E

6:1 (ciągle nie ma wynikow z anala)
Do przodu jeden exam.

__________________
Trzeba być gorszym, by potem stać się lepszym
Trzeba być głupim, by móc stać się mądrzejszym

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-02-2004 17:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bizonek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bizonek Znajdź więcej post'ów przez  bizonek Dodaj bizonek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bizonek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

Ja juz 3/4

Mam tylko nadzieje ze nie zaspie na ostatni exam. Mam za kilka godzin

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-02-2004 02:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaslaV
koduję bezwzrokowo



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Łomianki Fabryczne

to sie kurde ucz, a nie refres***esz boarda

__________________
Każdy ładnie cztery elementy jednych tchem wymienia i ja też je wymienię, co tak będę głupio stał to: pieniądze, forsa i oczywiście szmal.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-02-2004 03:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaslaV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaslaV Znajdź więcej post'ów przez  MaslaV Dodaj MaslaV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaslaV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

ja w srode mialem poprawe z Hydrologii z wykładów, a wczraj egzamin z matmy. Dzisiaj jade po wyniki.
w poniedzialek egzam z biologi wtorek kolos z geometrii wykreślnej (poprawkowy ), a w srode egzam z chemii

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-02-2004 10:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
gazi
podróżnik



Zarejestrowany: Feb 2001
Lokalizacja: Warszawa Wsch.

Yeeah! Drugi egzamin zaliczony!
Wkoncu mam pretekst by wypic w sobote

__________________
° http://gazi.deviantart.com °

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-02-2004 10:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil gazi Znajdź więcej post'ów przez  gazi Dodaj gazi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać gazi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

uh ah oh!
Hydrologia poprawiona na 4 :>
Matme zaliczyłem (w sumie poprawiłem bo pisałem drugi raz :> ) na 3,5. z częsci teoretycznej dostałem 2.8/5 pkt. 1.5 już zaliczało
Z częsci zadaniowej 1,3/2 zaliczał 1pkt... ufff..

Ale dowiedziałem się kiedy mam poprawe z geometrii. Znałem dzien a dzisiaj poznałem godzine - 18:00 we wtorek. Dupa bo na ta godzine zapisałem sie na egzam na prawo jazdy Myslałem ze poprawe będe miał rano. MaslaV - szykuj sie bo niedługo jedziemy na Bemowo bo se musze egzam przeniesc

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-02-2004 12:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaslaV
koduję bezwzrokowo



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Łomianki Fabryczne

quote:
Napisane oryginalnie przez AlieneK
MaslaV - szykuj sie bo niedługo jedziemy na Bemowo bo se musze egzam przeniesc


Jedziecie na Bemowo? To fajnie macie

__________________
Każdy ładnie cztery elementy jednych tchem wymienia i ja też je wymienię, co tak będę głupio stał to: pieniądze, forsa i oczywiście szmal.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-02-2004 13:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaslaV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaslaV Znajdź więcej post'ów przez  MaslaV Dodaj MaslaV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaslaV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
G.mbit
kawoHolik



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: Chodzież

Talking Re Re Kum Kum :P

Już tylko 1 poprawka do załatwienia i koniec sesji
Aż się dziwię, że tak gładko przeszła (Optymalizacja kombinatoryczna i Prolog to chyba cud się stał)

A potem to już tylko z kulturką zalać robaka

__________________
"Nie śpiesz się z ujawnianiem swojego sądu. Skryty osąd czasem bywa potężniejszy. Może wywołać reakcje, których skutki ujawnią się dopiero wtedy, kiedy jest już zbyt późno, by im zapobiec" - Dune
|

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-02-2004 20:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil G.mbit Znajdź więcej post'ów przez  G.mbit Dodaj G.mbit do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać G.mbit prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hakan
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

Ja juz jestem po w zasadzie to juz przed sesja bylem po ale zostala mi jedna kartkowka do porawienia. Niestety (a teraz widze ze stety ) nie moglem zlapac pani dr Dzisiaj przychodze, pytam sie czy jeszcze moge poprawic a pani dr pyta czy sie nauczylem? Mowie, ze tak, wiec ona niech pan da index. Dostalem 4.5 za sama chec pisania kartkowki. Przez 5 lat stodiow pierwszy taki fuks .

PS. Ta kartkowka byla na podniesienie z 4.0 na 4.5 ale i tak fajnie mi sie udalo

__________________

Nieważne, kim jesteś I co z tobą zrobiono. Prędzej czy później zyskasz
prawo wyboru. Jesteś czymś więcej niż tylko sumą swoich części...
Nieważne jak doszło do twoich urodzin, jak do tej chwili toczyło się twoje życie!
Masz oczy, masz mózg i skalę wartości. Nie pozwól, by ktokolwiek cię oszukał,
nawet ja. A kiedy nadejdzie czas, jeśli nadejdzie, upewnij się, że wybierasz
samodzielnie. Nic co działo się wcześniej,nie będzie wtedy miało znaczenia.

Roger Zelazny „Książe chaosu”

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-02-2004 20:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hakan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hakan Znajdź więcej post'ów przez  Hakan Dodaj Hakan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hakan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
G.mbit
kawoHolik



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: Chodzież

Talking Re Re Kum Kum :P

Miałem coś podobnego z Analizy numerycznej
Motyw był taki, że ci co chcą 3 dają indexy i mają wpis
Ci co chciali więcej mogą zostać. Zaryzykowałem i zaliczyłem na 5.0
Dr sprzedal mi text, że brałem czynny udział w zajęciach (w sumie to starałem się nie zasnąć )

__________________
"Nie śpiesz się z ujawnianiem swojego sądu. Skryty osąd czasem bywa potężniejszy. Może wywołać reakcje, których skutki ujawnią się dopiero wtedy, kiedy jest już zbyt późno, by im zapobiec" - Dune
|

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-02-2004 20:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil G.mbit Znajdź więcej post'ów przez  G.mbit Dodaj G.mbit do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać G.mbit prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło


Zaliczyłem egzamin z biologi ;D Jakimś cudem.. uczyłem sie kilka godzin... nawet nie sciagałem ogolnie miałem 45,5pkt/90 i dostałem 3 teraz tylko musze sie dowiedziec jak poszła chemia, ale tej raczej nie zalicze :/ trudno... poprawa dopiero w czerwcu :>

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-02-2004 12:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
johny_blaze
Da Greatest PlaYer



Zarejestrowany: Jan 2004
Lokalizacja: 3miasto

Tak sobie czytam i czytam, troche przejeb macie z tymi studiami, ja narazie w liceum to biba za bibą, jeszcze mam czas na treningi 4 razy w tyg. no i raz na ruski rok cos sie poucze...i jakos daje radę...dopiero za rok matura

__________________
..got no money got no style..

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-02-2004 14:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil johny_blaze Kliknij tutaj by wysłać e-maila do johny_blaze Znajdź więcej post'ów przez  johny_blaze Dodaj johny_blaze do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać johny_blaze prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez johny_blaze
Tak sobie czytam i czytam, troche przejeb macie z tymi studiami, ja narazie w liceum to biba za bibą, jeszcze mam czas na treningi 4 razy w tyg. no i raz na ruski rok cos sie poucze...i jakos daje radę...dopiero za rok matura


eee... nooo.. to fajnie masz poczekasz i zobaczysz ;}

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-02-2004 15:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
johny_blaze
Da Greatest PlaYer



Zarejestrowany: Jan 2004
Lokalizacja: 3miasto

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]glan
eee... nooo.. to fajnie masz poczekasz i zobaczysz ;}



Normalnie nie mogę sie doczekac...

__________________
..got no money got no style..

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-02-2004 16:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil johny_blaze Kliknij tutaj by wysłać e-maila do johny_blaze Znajdź więcej post'ów przez  johny_blaze Dodaj johny_blaze do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać johny_blaze prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
gazi
podróżnik



Zarejestrowany: Feb 2001
Lokalizacja: Warszawa Wsch.

Ej ale przecierz na studiach uczysz sie duzo mniej niz w liceum 3/4 klasie , duzo mniej zajec, same nudne wyklady, brak klasowek czy sprawdzianow
Fakt jak jest sesja to trzeba zebrac notatki i troche przysiasc poczytac i napisac egzamin ale normalnie to jest 6 miesiecy wakacji

__________________
° http://gazi.deviantart.com °

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-02-2004 17:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil gazi Znajdź więcej post'ów przez  gazi Dodaj gazi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać gazi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

Dokładnie
Ja za nauke wziąłem sie dopiero na początku stycznia bo poprawiałem kolosy z fizyki, a potem uczyłem sie do sesji ze dwa dni przed kazdym egzamem i kolosem :>

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-02-2004 18:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
rcube
KOSZ




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: >1000000

quote:
Napisane oryginalnie przez Gazor
Ej ale przecierz na studiach uczysz sie duzo mniej niz w liceum 3/4 klasie , duzo mniej zajec, same nudne wyklady, brak klasowek czy sprawdzianow


Studenci lubia sie obijac Ale klasowki sa -> kolosy, sprawdziany rowniez -> wejsciowki, no i jeszcze od groma roznych projektow zaliczeniowych

quote:
Napisane oryginalnie przez Gazor
Fakt jak jest sesja to trzeba zebrac notatki i troche przysiasc poczytac i napisac egzamin ale normalnie to jest 6 miesiecy wakacji



Zebrac notatki - ksero Wyklady i inne znajdzie sie na ftp'ie uczelni A egzaminy i tak sux na maxa

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-02-2004 23:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil rcube Kliknij tutaj by wysłać e-maila do rcube Znajdź więcej post'ów przez  rcube Dodaj rcube do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać rcube prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

buahaha wlasnie mialem 2 minutowy egzam pisemny poprawkowy...


wszyscy wchodza, koles prose usiasc gdzie wam sie podoba, wsyscy usiedli a koles: nie bedzie dzis egzaminu, wszyscy ida na ustny...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-02-2004 07:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]glan
buahaha wlasnie mialem 2 minutowy egzam pisemny poprawkowy...


wszyscy wchodza, koles prose usiasc gdzie wam sie podoba, wsyscy usiedli a koles: nie bedzie dzis egzaminu, wszyscy ida na ustny...



no to teraz mialem juz ustny.. i 3+ mam )) bekaaa koles sam praktycznie odpowiedzial na jedno pytanie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-02-2004 15:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
G.mbit
kawoHolik



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: Chodzież

Talking Re Re Kum Kum :P

Hmm ... a ja doświadczyłem cudu i zaliczyłem MiSP na 4.0
Na egzamin to wiele się nie uczyłem i raczej nie stawiałem na to, że mi się uda

Poza tym jutro będzie koniec sesji Ostatnia poprawka i wolne (no prawie ) i drobne zalewanie

__________________
"Nie śpiesz się z ujawnianiem swojego sądu. Skryty osąd czasem bywa potężniejszy. Może wywołać reakcje, których skutki ujawnią się dopiero wtedy, kiedy jest już zbyt późno, by im zapobiec" - Dune
|

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-02-2004 10:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil G.mbit Znajdź więcej post'ów przez  G.mbit Dodaj G.mbit do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać G.mbit prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
driada
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Feb 2004
Lokalizacja: poznan

hehe, na pewno żadne z was nie dawało najcudniejszego egzaminu świata - seksuologii. gdyby ktoś chciał sie dowiedzieć, co to jest platforma orgazmiczna, efekt namiotu w pochwie albo klismafilia( jedna z przeslicznych deiwacji seksualnych), to służę wiedzą

__________________
"a słowa się po niebie włócza i łajdaczą, i udają, że znaczą coś więcej, niż znaczą..."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-02-2004 23:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil driada Kliknij tutaj by wysłać e-maila do driada Znajdź więcej post'ów przez  driada Dodaj driada do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać driada prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

teoria czy praktyka?

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-02-2004 23:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Fausto
kto mi tu zmienia :< lame



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: rl low -> RA + MH

quote:
Napisane oryginalnie przez driada
hehe, na pewno żadne z was nie dawało najcudniejszego egzaminu świata - seksuologii. gdyby ktoś chciał sie dowiedzieć, co to jest platforma orgazmiczna, efekt namiotu w pochwie albo klismafilia( jedna z przeslicznych deiwacji seksualnych), to służę wiedzą


Nauczysz mnie po godzinach? :>

__________________
Redaktor naczelny http://qw.fpp.pl || Autor www.psychomod.tk || Clan Leader www.EIDclan.org || Admin mp3.wsisiz.edu.pl || Admin sexy.frag.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-02-2004 23:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Fausto Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Fausto Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Fausto Dodaj [FPP]Fausto do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Fausto prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
driada
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Feb 2004
Lokalizacja: poznan

dewiacje teoretycznie, platformy praktycznie, oczywiście ale nauk praktycznych nie udzielam, przykro mi, chłopcy

__________________
"a słowa się po niebie włócza i łajdaczą, i udają, że znaczą coś więcej, niż znaczą..."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-02-2004 00:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil driada Kliknij tutaj by wysłać e-maila do driada Znajdź więcej post'ów przez  driada Dodaj driada do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać driada prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

quote:
Napisane oryginalnie przez driada
dewiacje teoretycznie, platformy praktycznie, oczywiście ale nauk praktycznych nie udzielam, przykro mi, chłopcy


Jaki pech a akurat jutro bede w poznaniu no ale tam juz czeka inna nauczycielka

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-02-2004 00:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Shooler
no ale tam juz czeka inna nauczycielka


tobie przeciez nie przeszkadza ilosc nauczycielek

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-02-2004 07:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Onion




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja:

Cool

Jemu podobno wiele rzeczy nie przeszkadza a ilosc to juz napewno...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-02-2004 10:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Onion Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Onion Znajdź więcej post'ów przez  Onion Dodaj Onion do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Onion prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
driada
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Feb 2004
Lokalizacja: poznan

ale wiecie jak to jest z nauczycielkami, najcześciej bywają monogamistkami

__________________
"a słowa się po niebie włócza i łajdaczą, i udają, że znaczą coś więcej, niż znaczą..."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-02-2004 11:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil driada Kliknij tutaj by wysłać e-maila do driada Znajdź więcej post'ów przez  driada Dodaj driada do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać driada prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Onion




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja:

Cool

No to co to za nauczycieka jak monogamistka?
Nie moowie ze ma od razu uczyc w kilku osobowych grupach bo wiadomo ze jak sie ma jednego ucznia to latwiej sie przekazuje wiedze i sprawdza postepy ale monogamia to juz przesada. Nauczyciel to taka profesja w ktoorej nalezy dzielic sie wiedza z wieksza liczba osoob. Z drugiej jednak strony gdyby kazda kobieta miala jednego ucznia ale wszystkie odpowiadaly by oczekiwaniom ucznioow to mooglbym sie zgodzic na monogamie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-02-2004 11:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Onion Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Onion Znajdź więcej post'ów przez  Onion Dodaj Onion do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Onion prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
driada
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Feb 2004
Lokalizacja: poznan

heheh.... monogamia, w sensie - wszyscy po kolei, nie wszyscy na raz kochac i rzucać, to jest własnie sposób na miłośc w dzisiejszym przekłamanym społeczeństwie

__________________
"a słowa się po niebie włócza i łajdaczą, i udają, że znaczą coś więcej, niż znaczą..."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-02-2004 12:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil driada Kliknij tutaj by wysłać e-maila do driada Znajdź więcej post'ów przez  driada Dodaj driada do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać driada prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 18:08.    Strony (11): « 1 2 [3] 4 5 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions