Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Quake III Arena > rozdzielka
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
j@rzabek
Brujah



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Warszawa

rozdzielka

jestem ciekawy na jakiej rozdzielczosci gracie w q3. bo ja osobiscie mam 640x480 i mi styka. Poza tym wysoka rozdzielka na picmip 7 troche zmiesznie wyglada . Czy ma ona jakis wplyw na gre?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-09-2003 13:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil j@rzabek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do j@rzabek Znajdź więcej post'ów przez  j@rzabek Dodaj j@rzabek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać j@rzabek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
killertowa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: warszawa

A wiesz, to ciekawe. Ja chyba 800X600 ale nie pamiętam. Sprawdzę.
Zmierzę też odległość oparcia fotela od krawędzi biurka Jakby kogoś to interesowało to mam fotel skórzany, z oparciami pod łokcie, regulacją wysokości siedziska i kąta oparcia, obrotowy, na kółkach

__________________
killer towa
"Niech przeciwnik muśnie twą skórę gauntletem, ty przywal mu shotgunem. Niech przeciwnik przywali ci shotgunem, ty przywal mu RL. Niech przeciwnik przywali tobie RL, a ty zabij go z RG. Nie koncentruj się na bezpiecznym uniknięciu - połóż swe życie przed nim"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-09-2003 15:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil killertowa Znajdź więcej post'ów przez  killertowa Dodaj killertowa do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać killertowa prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]ziel1na
z1



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Skwierzyna

ja gram na 640x480 bo imo im wiecej klatek tym lepiej (caly czas 125 i tak ma byc..)

kiedys cos slyszalem ze jak ma sie wieksza rozdzialke to sie lepiej celuje (cos ze koles ma wtedy wiecej pikseli i go latwiej trafic )
ale cos w to nie wierze i sam chcialbym znac odpowiedz na to jakze nurtujace mnie pytanie

pozdro dla all boardowiczow (ktorzy jeszcze tu siedza )

__________________
everybody from the eFPiPi put you motherfuckin' hands up and follow me...
click!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-09-2003 16:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]ziel1na Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]ziel1na Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]ziel1na Dodaj [FPP]ziel1na do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]ziel1na prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hakan
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

640x480 teraz, na starym komputerze gralem hardkorowo 320x240

__________________

Nieważne, kim jesteś I co z tobą zrobiono. Prędzej czy później zyskasz
prawo wyboru. Jesteś czymś więcej niż tylko sumą swoich części...
Nieważne jak doszło do twoich urodzin, jak do tej chwili toczyło się twoje życie!
Masz oczy, masz mózg i skalę wartości. Nie pozwól, by ktokolwiek cię oszukał,
nawet ja. A kiedy nadejdzie czas, jeśli nadejdzie, upewnij się, że wybierasz
samodzielnie. Nic co działo się wcześniej,nie będzie wtedy miało znaczenia.

Roger Zelazny „Książe chaosu”

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-09-2003 18:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hakan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hakan Znajdź więcej post'ów przez  Hakan Dodaj Hakan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hakan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

800x600 preferuje

Wyzej juz fpsy spadaja a nizej jakos tak za duze to wszystko

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-09-2003 11:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SakiS
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jan 2003
Lokalizacja: Rzeszów

800 na 600 rulez ! :d

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-09-2003 13:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SakiS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SakiS Znajdź więcej post'ów przez  SakiS Dodaj SakiS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SakiS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
j@rzabek
Brujah



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Warszawa

no ale czy na 640x480 gra sie gorzej niz na np. 800x600?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-09-2003 14:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil j@rzabek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do j@rzabek Znajdź więcej post'ów przez  j@rzabek Dodaj j@rzabek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać j@rzabek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
t0d
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Uluru

640x480@picmip 1 a jak ogladam jakies klanowki to 320x200 w okienku i picmip 10 :-) jak dla mnie jest to rozwiazanie optymalne - ~125fps

natomiast nie grywam na 800x600 bo na niektorych mapach (ra3map4, ra3map12, ra3mort1) fps zblizaja sie do dolnej granicy przyzwoitosci :-)

__________________

Art.226 §3. KK - Kto publicznie znieważa lub poniża konstytucyjny organ RP,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-09-2003 15:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil t0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do t0d Znajdź więcej post'ów przez  t0d Dodaj t0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać t0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
j@rzabek
Brujah



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Warszawa

no ale to kwestia ograniczen sprzetowych, niepowinnismy tego brac pod uwage.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-09-2003 20:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil j@rzabek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do j@rzabek Znajdź więcej post'ów przez  j@rzabek Dodaj j@rzabek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać j@rzabek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
G.mbit
kawoHolik



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: Chodzież

Talking Re Re Kum Kum :P

Ja plumkam na 800x600 i na picmip 0 oraz na oświetleniu
Nie po to wykładałem kase na sprżęt aby dziergać w 320x240 i na picmip na 10
Poza tym grafa w 32 bitach (ustawienia w windzie ) bo nie lubię 16 bitowej palety (zielono mi się robi przed oczami )

__________________
"Nie śpiesz się z ujawnianiem swojego sądu. Skryty osąd czasem bywa potężniejszy. Może wywołać reakcje, których skutki ujawnią się dopiero wtedy, kiedy jest już zbyt późno, by im zapobiec" - Dune
|

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-09-2003 10:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil G.mbit Znajdź więcej post'ów przez  G.mbit Dodaj G.mbit do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać G.mbit prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Blue
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja:

Z tego co zaobserwowałem im MNIEJSZA rozdziałka tym się łatwiej celuje[spytajci CS-owcow! Wiekszośc jedziena 640/480..] Ja jade na 640/480,kiedys gralem 1024/768 i po przezuceniu odczulem roznice [lepszy AIM] a moze ja chory jestem?

__________________
1361524

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-09-2003 11:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Blue Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Blue Znajdź więcej post'ów przez  Blue Dodaj Blue do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Blue prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
rcube
KOSZ




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: >1000000

1024x768@120Hz 32bity (kiedys na 1280x1024@100) - ogolnie high detal lub 800x600@140Hz AA4x FA4x

Sprzecik jaki mam to nic specjalnego i drogiego (nawet leciwe )

Usp... ale to forum o quake3 Sorry To powyzsze to dotyczy wolfa:et

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-09-2003 11:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil rcube Kliknij tutaj by wysłać e-maila do rcube Znajdź więcej post'ów przez  rcube Dodaj rcube do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać rcube prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Link
Lubię łacinę :).



Zarejestrowany: Dec 2002
Lokalizacja: Gliwice

Ja jadę na 1024x768x32 na picmip 9 i jest spoko

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-09-2003 15:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Link Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Link Znajdź więcej post'ów przez  Link Dodaj Link do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Link prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
VidlaK
..:: Backyard Bandit ::..



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: localhost:27960

1024 x 768
16 bitow
Picmip 1 (albo 0 )
detale na maksa

i w kwestii sprzetu zgadzam sie z G.mbit`em. Pozatym lubie klimacik - flary na scianach , wybuchy - nigdy nie porzuce go na rzecz rozmazanych tekstur :>

__________________
Nieznośne Błogosławieństwo Riffu
[Member Of Flat Earth Society]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-10-2003 07:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil VidlaK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do VidlaK Znajdź więcej post'ów przez  VidlaK Dodaj VidlaK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać VidlaK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
spec_only
not least



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: slupsk

800x600
picmip 5

zmieniona tekstura wybuchu i plazmy (nie przeszkadza) jak serwer pozwala uzywac

__________________
Nie jest głupi ten kto głupio mówi, lecz ten kto mu wierzy.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-10-2003 13:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil spec_only Kliknij tutaj by wysłać e-maila do spec_only Znajdź więcej post'ów przez  spec_only Dodaj spec_only do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać spec_only prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 17:12.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions