Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Urban Terror > Offtopic > Pro a klany
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
sxl
Want some?



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Macica

Pro a klany

W komentarzach ut.pl doszlo apre zdan na temat pro, min moje. Chcialbym je tutaj rozwinac.

Panowie, teraz wyszlo na jaw, ze pro jest szkodliwe dla polskiej sceny ut w pewnym stopniu. Otoz myslalem od pewnego czasu o zapisaniu r3 do jakiejs duzej ligi UT, jednak skoro jest tam/bedzie pro to r3 nie mogloby tam grac, lub grac bez podstawowych zawodnikow. sklad r3 nie grajacy w pro cierpi wiec na istnieniu pro. Dolaczenie zas do pr wiele nie pomoze bo nie tylko z r3 ludzie wchodza w sklad teamu, takze v3, av. Gdyby wszyscy dolaczyli do pro zeby moc grac w ligach to pro liczyloby 30 osob, a wtedy i tak 2/3 by nie gralo... Rozwijajac ideę pro dalej niszczycie mozliwosc rozwiniecia sie polskich klanow. Jedynym madrym posunieciem w tym wypadku wydawaloby sie rozwiazanie istniejacych klanow, zatwierdzewnie pro jako klanu takze w Polsce [bo obecnie jest on uwazany rczej jako team do grania w ut-w], a z zawodnikow z bylych PL teamow stworzyc nowe klany.

Dlatego od poczaku wstrzymywalem sie z entuzjazmem w stosunku do Pro, wiedzialem ze wynikna tego konsekwencje...

Przedstawcie mi prosze Wasze widzenie w tej sprawie, bo moje to jest takie ze Pro niepotrzebnie istnieje...

__________________
sxl

peace bro'!

contact by:
mail - [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-01-2002 15:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sxl Kliknij tutaj by wysłać e-maila do sxl Znajdź więcej post'ów przez  sxl Dodaj sxl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sxl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
TKK
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Szczecin

Arrow nie zgadzam sie z przedmowca....

W statucie pro zawarta jest formuła ze pro istnieje dla ut-w
... nie przecze ze zamierzalem zapisac pro do cb ale ie wtedy rozmyslilem

r3 jednak dzieki swemu wpisowi do cb skutecznie rozwialo moje watpliwosci co do tego leadera ....

wiec wydaje mi sie w swietle tego ze chcemy (jako *Av*) tesh sie zapisac do cb ,ze po skonczeniu pierwszego sezonu ut-w zawiesimy dzialalnosc [PRO] (nie rozwiarze klanu gdyz nidby niew wiadomo czy nie potrzebna bedze polska reprezetacja)....
i na 2 sezon ut-w czlonkowie [pro] beda wolni do zapisania sie z macierzystymi kalnami do rozgrywek...

tak chyba bedze najlepiej

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-01-2002 19:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil TKK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do TKK Znajdź więcej post'ów przez  TKK Dodaj TKK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać TKK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Pwael
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Katowice

Exclamation PROblem

pro mial raczej promowac polska scene ut, mnir to zgrupowanie nie przeszkadza, w przyszlosci bedzie na pewno wiele lig, we wszystkich pewnie nie bedziemy mieli okazji bac udzialu, a takiemu pro latwiej zorganizowac mecz, no i z powodow patroitycznych pro powinno pozostac:> ale coz ja moge... niech sie TKK wypowie :>

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-01-2002 19:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Pwael Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Pwael Znajdź więcej post'ów przez  Pwael Dodaj Pwael do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Pwael prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
TKK
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Szczecin

Wink czy przedmowca czytal post swojego przedmowcy ?

heheh jak w temacie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-01-2002 19:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil TKK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do TKK Znajdź więcej post'ów przez  TKK Dodaj TKK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać TKK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
8lo0d
An+y*Chr1st



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Imperium Malinie

Re: nie zgadzam sie z przedmowca....

quote:
Napisane oryginalnie przez TKK
W statucie pro zawarta jest formuła ze pro istnieje dla ut-w
... nie przecze ze zamierzalem zapisac pro do cb ale ie wtedy rozmyslilem

r3 jednak dzieki swemu wpisowi do cb skutecznie rozwialo moje watpliwosci co do tego leadera ....

wiec wydaje mi sie w swietle tego ze chcemy (jako *Av*) tesh sie zapisac do cb ,ze po skonczeniu pierwszego sezonu ut-w zawiesimy dzialalnosc [PRO] (nie rozwiarze klanu gdyz nidby niew wiadomo czy nie potrzebna bedze polska reprezetacja)....
i na 2 sezon ut-w czlonkowie [pro] beda wolni do zapisania sie z macierzystymi kalnami do rozgrywek...

tak chyba bedze najlepiej




by SXL:

Rozumiem.

Jeszcze tylko jedno, chcialem wiedziec czy popierasz to ze klany mialyby mniejsze o wiele mozliwosci gdyby pro zapisalo sie do cb i innych lig, czy jednak pro ma dobry wplyw na teamy? Ja wiem jak jest dla graczyb pro, jest to obojetne, jednak dla reszty z wymienionych klanow pro to prawdziwe przeklenstwo.



ps. sry za to zamieszanie, to ja sxl pisze tego posta, tyle ze z kompa blooda...

__________________
~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-
Ches+3r [ 8lo0d ]
Death is close ... closer than you think ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-01-2002 19:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil 8lo0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do 8lo0d Znajdź więcej post'ów przez  8lo0d Dodaj 8lo0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać 8lo0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
mazoor
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Twoja Odpowiedź:

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-02-2002 17:02
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 09:05.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions