Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > RTCW > Szkolka niedzielna?
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (4): [1] 2 3 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Bubi
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja:

Szkolka niedzielna?

Heh... biorac przyklad z Swietego (btw., pozdrowienia od lamy - najczesciej no2 - wczoraj) moze zrobic by... szkolke dla noobsow? Mnie cholernie wkurwia chocby taka, obserwowana czesto sytuacja: pykam sobie w spokoju, nagle jakis koles ktory ewidentnie dopiero co zaczal grac wykonuje teamkill czy jakas inna, podobna, glupote. Co najgorsze, teamkill jest na kims z naszych "pseudoelitarnych" (to moje okreslenie na tych co sami o sobie sadza ze sa swietni) klanow badz czasem jeszcze nawet bardziej zadufanych "serwerowych indywidualnosci". Za chwile vote - kick, kolesie "poszkodowanego" oczywiscie F1 i wlasnie community stracilo nastepnego potencjalnego czlonka... Ja wiem, ze mis ktory przewija cala liste uzbrojenia, dochodzi do strzykawki, staje nad toba i zaczyna dzgac powietrze wkurwia niemilosiernie. Ale do cholery, skad on ma wiedziec, ze trzeba inaczej? Jak on ma sie nauczyc, gdy jest kopany z serwera na serwer?

Stad pomysl na szkolke dla poczatkujacych. Nie wiem, czy pomysl sie przyjmie, myslalem nad tym, zeby zrobic ten topic "sticky", i zostawic kontakty do kilku ludzi ktorzy zarowno chca, jak umieja pomoc. Na mysl przychodzi mi Swiety, Mazio itp. Potem, zauwazonego misia ktory jeszcze nie za bardzo kuma ta gre, a chce wiedziec wiecej (innymi slowy, takiego ktory jest obiecujacy) mozna by kierowac do tego topicu (bind z linkiem nie jest zbyt trudny do zrobienia prawda?). Tu moglby wybrac "doradce" ktory najbardziej by mu odpowiadal, mialby do niego kontakt i moglby zarowno zapytac o cos mailem, jak i postarac sie umowic na mala demonstracje na ktoryms z pustych aktualnie serwerow, jesli sytuacja by tego wymagala... Na pewno potrzebni by byli tu ludzie odpowiedzialni ktorym by sie chcialo (to chyba najtrudniejsze do wykonania), na pewno takze ktos kto by nad tym mial jakas piecze oraz dosc rozbudowany FAQ przypisany do watku.

Heh. Pomysl jest. Kto jest za, kto jest przeciw? :/

Pzdr.,
lama (no2 :/)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-07-2002 11:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Bubi Znajdź więcej post'ów przez  Bubi Dodaj Bubi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Bubi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Swiety
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Łódź

Pewnie

Jeśli chodzi o mój poradnik który piszęto jest przeznaczony dla ludzi którzy już jakieś tam mgliste pojęcie o Wolfie mają. Jeśli chodzi o ludzi którzy naciskają ikonkę Wolf-a na pulpicie i nie wiedzą co dalej to ludzie z Poison tez przygotowują coś dla nich.

Najbardziej się boję, że jeśli to co zrobią bedzie nawet najwyższej klasy to to może nie trafićdo zainteresowanych.

Jeśli chodzi o szkółkę to nie ma sprawy. Możesz zebrać kilka - kilkanaście osób, załatwimy serwer i mogę poświęcić trochę swojego czasu.

Jeśli chodzi o rozkład zajęc lekcyjnych to najpierw ludzi należy nauczyć strzelania, uników itp (czyli skilla). Najlepiej wykorzystywać do tego jakieś małe mapki przeznaczone do gry 1/1. Tam się najszybciej nauczymy gdzie jest mała przestrzeń walki i gdzie czasy respawnu są co kilka sekund. Bo jak lamka ma nauczyć się dobrej gry np będąć w axis na beach gdzie ginie zaraz po respawnie i musi czekać 40 sekund do respawnu. To jest dla niej kupa straconego czasu. Na mapie 1/1 walka jest o wiele bardziej intensywna.

Jeśli ktoś ma jakieś pytanie to zawsze mogę pomóc
Numer gg 2803058
mail [email protected]
[email protected]

__________________
Swięty

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-07-2002 13:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Swiety Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Swiety Znajdź więcej post'ów przez  Swiety Dodaj Swiety do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Swiety prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Allan
Southerner



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: I currently reside on the planet Earth

e tam komu by sie chcialo uczyc jakies lamy strzelac i wtlaczac im do lbow ze to swoj a to wrog... jak jakis lamus zabije swojego wiecej niz 3 to vote kick Mowie tak bo sam jak ja zaczynalem grac to od razu wiedzialem ze do tego trzeba strzelac a do tego nie wolno wiec nie wiem jak mozna tego nie odrozniac

__________________
We Are The Fear !!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-07-2002 13:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Allan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Allan Znajdź więcej post'ów przez  Allan Dodaj Allan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Allan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Bubi
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja:

Allan, ja o czyms innym mowie. Ja mowie o noobsach ktore chca sie uczyc i MYSLA. Reszta to odrzut, i tak nie beda grac dlugo. Porownaj sytuacje: FF Allan idzie sobie po doki, i rzuca granat do war room na czuja, jak to sie czesto robi. Zabija kolege z teamu ktory wlasnie bral doki. "Sorry" i po klopocie. Teraz w identycznej sytuacji jest "Wolfplayer". Tak samo wciska potem "sorry". Ja oceniam szanse na sluteczny vote - kick na polskich serwerach na ponad 75% - jesli zabitym byl ktos z grupy o ktorej wspomnialem w swoim poscie.

Ja czesto gram pod fake nick, lubie po prostu. I wielokrotnie zdarzaly mi sie sytuacje dowodzace tego, ze nasze wspaniale klanowe "community" albo zlewa, albo gnoi nowych graczy. Nie tak dawno temu gralem sobie na assault. Med z dosc znanego klanu siedzial na comm tower, wcisnal "I need ammo". Ja bylem na obronie na dole, lojtem, pod wieza. Odpowiedzialem mu "v6, v33", zeby wiedzial gdzie ma isc po ta cholerna amunicje. Co mis zrobil? Zaczal do mnie strzelac, bo nie pobieglem natychmiast na gore zeby mu dac to czego tak potrzebowal. Poniewaz nie lubie takich zachowan to odpowiedzialem ogniem. Strzelam dosc dobrze, a ze to byl odruch, to 5 pociskow i trupek :/. F1 oczywiscie, potem przez pol gry biegal za mna i albo mnie zabijal, albo zdejmowal do 10% health. Nie bylem mu dluzny (nie jestem asceta), wiec po tym jak go zarznalem - w odpowiedzi na jego strzaly - vote: kick, F1 od kolesiow oczywiscie i papa.

Po chwili spotkalismy sie na innym serwerze. Krotka dyskusja, powiedzialem jaki mam prawdziwy nick, jego reakcja? "O *****", "Sorry stary", "Przepraszam, nie wiedzialem ze jestes taki drazliwy", bla bla...". To jest zenada.

Swiety. Heh, w sumie dobrze ze ktos juz pomyslal o czyms podobnym... mam tylko nadzieje, ze to wypali po prostu. Co do metodologii treningu, to nie do konca tak. Bo aima moze sie uczyc na otwartych serwearch. Za to klekanie do strzalu, strafe, bindy, cvars, mp40 vs thompson itp. sa do nauczenia albo dzieki dlugiej praktyce, albo... dzieki krotkiemu wykladowi...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-07-2002 13:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Bubi Znajdź więcej post'ów przez  Bubi Dodaj Bubi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Bubi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Allan
Southerner



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: I currently reside on the planet Earth

quote:
Napisane oryginalnie przez Bubi
Allan, ja o czyms innym mowie. Ja mowie o noobsach ktore chca sie uczyc i MYSLA. Reszta to odrzut, i tak nie beda grac dlugo. Porownaj sytuacje: FF Allan idzie sobie po doki, i rzuca granat do war room na czuja, jak to sie czesto robi. Zabija kolege z teamu ktory wlasnie bral doki. "Sorry" i po klopocie. Teraz w identycznej sytuacji jest "Wolfplayer". Tak samo wciska potem "sorry". Ja oceniam szanse na sluteczny vote - kick na polskich serwerach na ponad 75% - jesli zabitym byl ktos z grupy o ktorej wspomnialem w swoim poscie.


bueheheh no rzeczywiscie tak jest ale ja do takich nie naleze nawet jak mnie zabije jakis gosc co gra pierwszy raz ale powie sorry lub walnie v45 to od razu biore F2. no chyba ze zdarza mu sie to zbyt czesto F1 daje z specjalne TK !

quote:
Napisane oryginalnie przez Bubi
Ja czesto gram pod fake nick, lubie po prostu. I wielokrotnie zdarzaly mi sie sytuacje dowodzace tego, ze nasze wspaniale klanowe "community" albo zlewa, albo gnoi nowych graczy. Nie tak dawno temu gralem sobie na assault. Med z dosc znanego klanu siedzial na comm tower, wcisnal "I need ammo". Ja bylem na obronie na dole, lojtem, pod wieza. Odpowiedzialem mu "v6, v33", zeby wiedzial gdzie ma isc po ta cholerna amunicje. Co mis zrobil? Zaczal do mnie strzelac, bo nie pobieglem natychmiast na gore zeby mu dac to czego tak potrzebowal. Poniewaz nie lubie takich zachowan to odpowiedzialem ogniem. Strzelam dosc dobrze, a ze to byl odruch, to 5 pociskow i trupek :/. F1 oczywiscie, potem przez pol gry biegal za mna i albo mnie zabijal, albo zdejmowal do 10% health. Nie bylem mu dluzny (nie jestem asceta), wiec po tym jak go zarznalem - w odpowiedzi na jego strzaly - vote: kick, F1 od kolesiow oczywiscie i papa.


no to przykre ale coz, idiotow trzeba znosic

__________________
We Are The Fear !!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-07-2002 14:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Allan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Allan Znajdź więcej post'ów przez  Allan Dodaj Allan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Allan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Pysiu
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

Bubi, nie raz i nie dwa uczylem juz ludzi poczatkow, wiec zawsze jestem chetny do pomocy.

__________________
GG:44743

Know your limits

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-07-2002 15:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Pysiu Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Pysiu Znajdź więcej post'ów przez  Pysiu Dodaj Pysiu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Pysiu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

Ja tez moge pomoc jezeli ktos by chcial bym mu pomogl Jak tyle naprawie komputer. Nie bede pisal na jak jest na polskich serwerach jak bylem traktowany jak zaczynalem oraz jak gralem na fejku bo po co sytuacja jest podobna jak u Buliego

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-07-2002 16:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Bubi
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja:

Jawohl :p. Postaram sie dokladniej o tym pomyslec w takim razie. Mi tez nie odpowiada - jak juz pisalem - sposob traktowania nowych graczy u nas, i warto by bylo zrobic cos zeby to zmienic - zamiast tylko ciagle biadolic...

Nie wiem czemu, ale zauwazylem, ze niektorym ludziom kiedy ci siadaja przed kompem myslenie zaczyna wyraznie sprawiac bol. Bo jak mozna nie pomyslec o tym, ze gra w ktorej jestesmy niezli (a przynajmniej niektorzy tak sadza :/), bez doplywu nowych osob umrze, i juz nikgo nasz "skill" nie bedzie obchodzic? . Kogo interesuje teraz to, ze w grze o nazwie CAW (Carriers At War, '92 albo cos) nikt nie byl mnie w stanie pokonac? Mi tam zalezy na tym zeby RtCW zylo dlugo i szczesliwie...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-07-2002 16:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Bubi Znajdź więcej post'ów przez  Bubi Dodaj Bubi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Bubi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[BSM] Eladamari
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Gdańsk

Ja jestem chetny do pomocy
Jesli ktos chce to na GG do mnie albo na [email protected] z tytolem Pomoc w RTCW
Pomagalem ludziom z roznymi grami to i z wolfem cos zrobimy

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-07-2002 17:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [BSM] Eladamari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [BSM] Eladamari Znajdź więcej post'ów przez  [BSM] Eladamari Dodaj [BSM] Eladamari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [BSM] Eladamari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ProspeR
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Poznan

Cieszy mnie bardzo widok ludzi ktorzy widza ze jest zle i chca cos zmienic. Na mnie takze mozna liczyc, tylko jak wroce z wakacji.

Nawet nie wiecie ile satysfakcji mi dawalo jak wydawalem polecenia ludziom i dzieki temu moglismy wygrac runde (z potencjalnie szylniejszym przeciwnikiem). jedyne co mnie denerwuje to to ze czesc ludzi wyraznie nie rozumie co to teamplay i biega samemu. Pal licho jak jest to jakis noob, ale widzo to niestety u graczy co naprawde graja dlugo w wolfa.

gg:1513095
uin: 10331632
mail: [email protected]

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-07-2002 18:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ProspeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ProspeR Znajdź więcej post'ów przez  ProspeR Dodaj ProspeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ProspeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Xceed
prodigY



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Łódź

First Person Perspective

1. strata czasu [ czas to pieniądz podobno ]
2. najlepiej uczyć się na własnych błedach [ podobno ]
3. nikt Cię nie nauczy wymiatać , to trzeba mieć w genach [ podobno ]

tyle Ci powiem [ tyle cipo wiem & noł ofens ]

__________________
always outnumbered
never outgunned

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-07-2002 22:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Xceed Znajdź więcej post'ów przez  Xceed Dodaj Xceed do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Xceed prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

Jak ktos ma problem to ja zawsze chetnie przyjmuje na swoich padawanow

mail: [email protected]


----
dalam topic sticky jak proszono

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-08-2002 00:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Pysiu
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

Xceed... wiesz, sa ludzie ktorzy nie wiedza jak zrobic zooma, itp wiec pomoc na pewno sie przyda... Naprawde, sam NIE RAZ przerabialem juz pytania i prosby zwiazane z RTCW wiec wole sam juz sie zglosic niz pozniej widziec jak jacys kolesie kopia ludzi z serwerow tylko dla tego ze nie maja tagow klanowych. Tak w ogole to ludzie! Dajcie sobie siana i zostawcie w spokoju nowych Pamietajcie ze kazdy z Was kiedys zaczynal, jesli nie z wolfem to z innymi grami. Dajcie innym szanse.

__________________
GG:44743

Know your limits

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-08-2002 01:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Pysiu Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Pysiu Znajdź więcej post'ów przez  Pysiu Dodaj Pysiu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Pysiu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KWIAT
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Cool Bardzo dobry pomysl

Zgodze sie z tym ze jest to bardzo dobry pomysl niestety nie ma wielu osob ktore chca pomoc sam nie umiem dobrze grac ale staram sie juz spotkalem sie z kickiem za nic od razu po wejscu itp dobrze ze na swojej drodze spotkalem osoby ktore z przyjemnoscia chca mi pomoc w doskonaleniu moich umiejetnosci i wielkie dzieki im za to. Popieram pomysl szkolki niedzielnej jak najbardziej.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-08-2002 01:53
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DarkXenocide
Prezes Poison



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

Moim zdaniem wystarczy ze nie bedzie sie kopac newbies i czasem im cos napisze/podpowie... Grajac na FFA czlowiek widzi jak inni sie zachowuja i uczy.

Zupelnie inna sprawa jest to ze FFA generalnie jest dla wszystkich lacznie z lamkami nowymi. Jesli rodzinni pro gracze chca grac w luxusowych warunkach, niech powstanie serwer PRIVATE z haslem , jak wszedzie indziej - inne gry i kraje jesli chodzi o rtcw. Proste rozwiazania sa z reg, najlepsze.

Nie wiem ile by musiala miec lekcji taka szkolka zeby nauczyc dziesiatek arkanow RTCW i zachowan na polu walki. Jesli ktos sie upiera to widze inna opcje.... nagrac DEMKA... proste 1razowe i odsylac tam lamki na taka www. Ja moge pomoc i podejrzewam ze ludzie od nas tez, beda chetni jak zwykle do nowej inicjatywy.

A czesc osob poprostu loluje bo widzialem jak votuje kicki albo klnie na maxa na newbies a tu zgrywa dobrych wujkow

-------------------------

Co do ogolu kwestii, to chcialbym podsunac wam pod rozwage ilu z tych Veteranow graczy, myslacych, ze skoro graja x mcy to napewno nie sa lamami in fact nimi jest...

Bo graczy grajacych serio g00t w tym kraju to jest paru doslownie, i wcale nie sugeruje tu siebie. A polowa boarda zachowuje sie jak by wygralo CPL Szkoda tylko ze prawdziwa elita ktora ma najwiecej do zaoferowania w postaci wiedzy raczej tu milczy. Tak tylko chcialem znow na cos wam zwrocic uwage hehe, mozecie sie teraz powyzywac

------------

Tak PS co do zachowan, to bind moj LOL czy moich kolegow nie oznacza, ze ktos nas zabil fuxem, tylko LOL z tego ze sie zlamilo jakos fatalnie, albo smiesznie zginelo etc

PS: Pamietajcie ze FFa u nas to racze 4 fun jest, kto chce pograc serio gra i tak na zachodzie.

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-08-2002 02:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarkXenocide Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarkXenocide Znajdź więcej post'ów przez  DarkXenocide Dodaj DarkXenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarkXenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hodek
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Mazury

jeśli chodzi o te LOL od POISON to jak 1 raz ktos tak od nich do mnie powiedział to sie wkurzyłem i juz chciałem z nim powarznie podyskutowac ale zrozummiałem po 5 minutach że oni to maja zbindowane i zawsze to daja więc nie było sprawy
PS jeśli chodzi o pomysl to jest dobry sam moge w wiekszzy lub mniejszy sposub pomóc a co do kicków chyba tylko 2x dałem w całej mojej "karierze" i raczej zawsze wciskam F2 żadko sie zdarzy F1 kontakt na dole

__________________
Są ludzie i taborety
NoClan
GG:1848786
Tlen:[email protected]


Mini Portal i nietylko

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-08-2002 03:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hodek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hodek Znajdź więcej post'ów przez  Hodek Dodaj Hodek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hodek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Swiety
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Łódź

LOL LoL LoL LoL - temat o słownictwie

quote:
Napisane oryginalnie przez Hodek
jeśli chodzi o te LOL od POISON to jak 1 raz ktos tak od nich do mnie powiedział to sie wkurzyłem i juz chciałem z nim powarznie podyskutowac ale zrozummiałem po 5 minutach że oni to maja zbindowane i zawsze to daja więc nie było sprawy
PS jeśli chodzi o pomysl to jest dobry sam moge w wiekszzy lub mniejszy sposub pomóc a co do kicków chyba tylko 2x dałem w całej mojej "karierze" i raczej zawsze wciskam F2 żadko sie zdarzy F1 kontakt na dole



Masz rację
Jeśli chodzi o LoL to chyba większość osób używających LoL (nie tyko Poison) NIE UŻYWA tego chcąc pokazać że ktoś miał farta.
W Quakeu sporo osób używa uśmieszków a w RTCW poprostu się LOL-uje.

Wiem że to się wielu osobom nie spodoba ale ja czasami użyje słowa #@$#! kiedy coś spieprze. Pozwala mi to rozładować negatywne emocje.

Równie dobrze jest też czasami kogoś profilaktycznie op...dolić mocnymi słowami, ale pod warunkiem że wytłumaczymy mu co źle zrobił jeśli nie wie o co chodzi.

__________________
Swięty

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-08-2002 07:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Swiety Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Swiety Znajdź więcej post'ów przez  Swiety Dodaj Swiety do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Swiety prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
kag
fenix



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Kielce

no widze ze faktycznie staropolskie slowo LOL nie jest dobrze rozumiane

ale jak to nazwac jak biegne z granatem 1 2 3 PL i czekam na spawn - no tylko LOL przeciez nie bede ^%$*& bo mnie packet loss zabilo

ogolnie loluje sie z sytuacji ....

__________________
...inside/outside seeking the presence of the God...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-08-2002 10:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil kag Kliknij tutaj by wysłać e-maila do kag Znajdź więcej post'ów przez  kag Dodaj kag do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać kag prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Swiezy
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja:

Wink

Czesc, od niedawna gram w RTCW i mam pytanie odnosnie tej szkolki.Jesli mozna podajcie nicki jakichs dobrych graczy ktorych mozna podpatrywac na serwerach.Chodzi mi o to kogo obserwowac jako meda, snipa itd.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-08-2002 12:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Swiezy Znajdź więcej post'ów przez  Swiezy Dodaj Swiezy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Swiezy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mazio
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Talking

nie wiem czy jestem tym wlasciwym do udzielania rad (vide DarkXeno post ) ale jakby co poswiece troche czasu dla nowych i milych newbies.
Ze wzgledu na chroniczne posiadanie rodziny moge jednak czasami miec mniej czasu lub odpowiadac z opoznieniem ale mimo to postaram sie pomoc.

jesli bedziecie miec jakis pomysl albo pytanie to uderzajcie na

gg 1016053
icq 149104806

ps. nawet jesli jestem przy kompie to prawie zawsze w tych programach w trybie "invisible" wiec jesli macie jakas sprawe piszcie do mnie nawet jesli mnie nie widac

ps2. wszystkim nowym polecam tez spojrzec w ten topik bo pewnie za pare dni znowu spadnie gdzies do piekla - http://board.fpp.pl/showthread.php?s=&threadid=5194

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-08-2002 13:15
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Bubi
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja:

Jakze sie milo topic rozwija...

Co do graczy ktorych warto podpatrywac (IMHO):

1. Aim - FF Mitos, C4|Bols
2. Medyk - C4|Bols
3. Lieutnant - FF Mitos
4. Sniper - C4|Boox, BiA Mazio, [P] Prosper
5. Eng - nie mam pojecia
6. Panzer - C4|Shizo, THC Swiety
7. Bunny hopping aka movement - C4|Shizo
8. Venom - nie mam pojecia

Podkreslam, ze to w mojej opinii. Ale i tak ciezko Ci bedzie ich wyszukac, wiekszosc gra pod fake nick na ffa (moze oprocz Prospera i Swietego?)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-08-2002 15:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Bubi Znajdź więcej post'ów przez  Bubi Dodaj Bubi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Bubi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Xceed
prodigY



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Łódź

Lightbulb aim-lurking ? a to ci heca :)))

quote:
Napisane oryginalnie przez Bubi


Co do graczy ktorych warto podpatrywac (IMHO):

1. Aim - (...)





Hehe , a to dobre , podpatrywanie aima Sory , ale z tym to nie trafiłeś Spadam podpatrywać aimy innych , może nauczę się celniej strzelać

Sory za szyderstwo , ale nie mogłem się powstrzymać

A co do podpatrywania ... hehe ...ja tam wole spektować demka z abuse , drs , cK czy D|S ... ale jak kto woli

__________________
always outnumbered
never outgunned

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-08-2002 22:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Xceed Znajdź więcej post'ów przez  Xceed Dodaj Xceed do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Xceed prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Scarab
Windows sux ;=)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Gliwice

oki!:)

Ja chetnie pomoge na tyle na ile bede wstanie.
[email protected] lub gg-1412162

__________________
"intrasta et vulpes, morieris ut leo, regnis ut conis"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-08-2002 23:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Scarab Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Scarab Znajdź więcej post'ów przez  Scarab Dodaj Scarab do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Scarab prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Bubi
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja:

Hmmm... podpatrywanie aima.

Moze ujme to w ten sposob. Mam nadzieje ze wiesz o tym, ze jak klekniesz to walisz celniej. Ja tez to wiem. Ale mis ktory dopiero co zaczyna? Zapominasz o tym, ze ten topic jest skierowany do ludzi ktorzy NIE MAJA DUZO DOSWIADCZENIA. Poza tym, patrzenie na to GDZIE i KIEDY celuja najlepsi daje dosc duzo. Ok, mozesz powiedziec, zawsze wal w glowe itp itd. Ale IMHO aim to nie tylko to jak dobrze twoja prawa lapka potrafi poruszac sympatycznym gryzoniem. To caly movement podczas walki, ktory pozwala Ci na przyklad walnac 5 pociskow, zejsc z linii strzalu przeciwnika, przycelowac i dokonczyc go jesli ta pierwsza seria nie byla skuteczna. Co wiecej, podpatrywanie najlepszych pozwala Ci dowiedziec sie dlaczego umierasz 1 sek po tym jak wychylisz sie zza oslony na plazy, oraz do czego powinienes dazyc...

Nie odebralem tego jako szyderstwo, tylko jako kompletne niezrozumienie tematu, wiec oczywiscie no offence .

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-08-2002 11:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Bubi Znajdź więcej post'ów przez  Bubi Dodaj Bubi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Bubi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Xaoo
[POISON]



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Gdynia

eheheh
z tego co widze to sa tu osoby, ktore wypowiadaja sie na swoj temat, jak by byli nie wiem co, a im tez by sie taka szkolka przydala
nie bede mowil, ze to dobry temat, bo juz ktos o tym wspomnial, ale mam nadzieje, ze wypali i przyniesie PL scenie RTCW nowych graczy. moze uda cos sie jeszcze wyratowac, bo RTCW w polsce dlugo nie pociagnie, pol roku, a moze rok?
sam nie pomoge bo jestem zbyt leniwy i nie mam cierpliwosci do ludzie, ktorzy zadaja glupie pytania (doktorek )
tak czy inaczej GL & HF ...

__________________

Prepare to be [POISONED]
[POISON]VICTA!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-08-2002 14:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Xaoo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Xaoo Znajdź więcej post'ów przez  Xaoo Dodaj Xaoo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Xaoo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Bubi
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja:

Nie neguje, ze sam bym mogl sie sporo nauczyc... jak kazdy z nas zreszta. Kiedy juz bede wiedzial o tej grze wszystko, to zaczne sie bawic nastepna.

Wedlug mnie RtCW w Polsce pociagnie jeszcze sporo, jesli tylko zmieni sie stosunek "starych" do "nowych". Bo ciagle giniecie pare sekund po respawnie jest wystarczajaco zle bez koniecznosci wysluchiwania obelg i lolowania ze strony starszych graczy.

Na koniec: to co napisales w odpowiedzi na moj post IMHO jest wlasnie perfekcyjnym przykladem tego jak "starsi" traktuja "mlodszych":

(...) "osoby, ktore wypowiadaja sie na swoj temat, jak by byli nie wiem co, a im tez by sie taka szkolka przydala" (...).

Pisze tu pod fake; jak juz pisalem - dlatego ze lubie. Jakbym od poczatku wystepowal pod klanowym nickiem, tu akurat C4|Smirnoff, to ZALOZE sie ze ton Twojej wypowiedzi bylby troche inny. No offence - nie napisalem tego zeby kogos urazic, tylko dlatego ze takie odnosze wrazenie. Aaa, zeby od razu zbic ewentualny "przepychankoslowny" kontrargument - odnioslem to do siebie, bo to jest bezposrednia odpowiedz na moj post. K?

Prosba - nie zasmiecajmy (sam takze jestem temu winny) dalej topicu osobistymi (po czesci) wycieczkami. Priv jesli bedziemy kontynuowac?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-08-2002 15:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Bubi Znajdź więcej post'ów przez  Bubi Dodaj Bubi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Bubi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Swiety
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Łódź

Co do szkółki

To aby tłumaczyć co to jest hs i parę innych bardziej skomplikowanych pojęć to nie potrzeba Bóg wie jakich wymiataczy tylko ludzi kórzy będą mieli hmmm ... talent pedagogiczny i chęć poświęcenia częście swojego czasu innym

__________________
Swięty

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-08-2002 15:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Swiety Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Swiety Znajdź więcej post'ów przez  Swiety Dodaj Swiety do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Swiety prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Bubi
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja:

Swiety - wiadomo ze tak . Mimo ze najlepszym rozwiazaniem bylby wymiatacz z talentem pedagogicznym , to ciezko wyszukac takiego. Za to od "wymiatacza" ludzie sie szybciej naucza, glownie dlatego ze jego nauka pozwoli im uniknac bledow jakie kazdy popelnia dochodzac do jakichs tam konkretnych rozwiazan samemu.

Ale celem szkolki byloby wlasnie - jak sadze - dac podstawy na ktorych inni mogliby sie uczyc juz dalej samodzielnie; innymi slowy dac fundamenty na ktorych sami mogliby daje budowac. I, oczywiscie, przyspieszyc ow proces...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-08-2002 15:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Bubi Znajdź więcej post'ów przez  Bubi Dodaj Bubi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Bubi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
FarSight
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja:

Talking Strona techniczna szkolki

Hmmm pomysl fajny itp itd tylko jak to zorganizowac od strony technicznej ????
Bo indywidualne szkolenie kazdego chetnego to byloby zeczywiscie czaso i ludzio zerne ...
Moze zrobic to w sposob bardziej zorganizowany ??
Najpierw ustalic dni i godziny szkolki (nie wiem ?? raz w tygodniu czy jak ale mniejsza o to) potem zalatwic serv na ten dzien i godzine ... ustalic grono pedagogiczne i program nauczania .... dac newsa na all newsowych www (rtcw.fpp.pl, xgamer i tym podobne) i moze na stronach klanowych oraz podlanczyc na prv.pl prosta stronka z adresem serva i data godzina zajenc .... zbindowac sobie jakis tekst w stylu "chcialbys udoskonalic swoja gra w RtCW ?? www.szkola-wolfa.prv.pl" i walic tekscior na servach .... po pierwszych zajenciach bedzie wiadomo czy to wogule ma sens czy sa chentni itp.... bo od naszego gadania o szczytnych ideach nauczania to im ani skill'a ani teamplay'a nie przybedzie .....

__________________
W świece złożonym z nienormalnych, nienormalny jest normalny

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-08-2002 17:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil FarSight Kliknij tutaj by wysłać e-maila do FarSight Znajdź więcej post'ów przez  FarSight Dodaj FarSight do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać FarSight prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Xaoo
[POISON]



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Gdynia

quote:
Napisane oryginalnie przez Bubi

(...) "osoby, ktore wypowiadaja sie na swoj temat, jak by byli nie wiem co, a im tez by sie taka szkolka przydala" (...).

Pisze tu pod fake; jak juz pisalem - dlatego ze lubie. Jakbym od poczatku wystepowal pod klanowym nickiem, tu akurat C4|Smirnoff, to ZALOZE sie ze ton Twojej wypowiedzi bylby troche inny. No offence - nie napisalem tego zeby kogos urazic, tylko dlatego ze takie odnosze wrazenie. Aaa, zeby od razu zbic ewentualny "przepychankoslowny" kontrargument - odnioslem to do siebie, bo to jest bezposrednia odpowiedz na moj post. K?



hmm.. w sumie to mialem kogo innego na mysli
BTW. wiem gdzie grales i domyslalem sie gdzie teraz grasz. teraz nie musze sie domyslac

__________________

Prepare to be [POISONED]
[POISON]VICTA!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-08-2002 18:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Xaoo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Xaoo Znajdź więcej post'ów przez  Xaoo Dodaj Xaoo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Xaoo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 20:38.    Strony (4): [1] 2 3 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions