Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > Counter Strike - Condition Zero > DuuuuŻy Problem
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
NumeRaz
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Angry DuuuuŻy Problem

czesc kupilem se orginalnego CS:CZ z cd keyem i wszytko ourajet na singlu smiga steam sie zainstalowal i 1.6 tez smiga w necie lecz gdy chcem pograc w necie na coundition zero niby mi sie wszystko laduje a potem staje na ' precaching resources...' i stoi tak wieki i mam pograne musze robic reseta
ktos wie o co chodzi
PLZ HLP!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-12-2004 20:41
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
B4BOL
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Oct 2004
Lokalizacja: Szczecin

First Person Perspective odp.

Pewnie robi ci sie update, musisz poczekać aż sie skończy, a jeżeli chcesz zobaczyć ile jest % to wejdź w Play Games/i na condition-zero prawy myszki i "Properties" czy jakoś tak :L i tam pisze, jeżeli pisze Requied to update (czy jakoś tak :> ) to musisz uruchomić gre to ci będzie sie ładowało, PO PROSTU CZEKAJ też miałem taki problem na początku, więc ci pomogłem, PoZdRo

__________________
visit my web site: http://kazzone.w.interia.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-01-2005 20:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil B4BOL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do B4BOL Znajdź więcej post'ów przez  B4BOL Dodaj B4BOL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać B4BOL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sebo21
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2005
Lokalizacja:

jak to zrobić poprostu lączy z servem i po drodze robi Update ??

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-01-2005 10:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sebo21 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do sebo21 Znajdź więcej post'ów przez  sebo21 Dodaj sebo21 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sebo21 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
B4BOL
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Oct 2004
Lokalizacja: Szczecin

Post odp.(cz.2)

nie, jak włączasz gre to sie będzie ładowała dłużej, jak już ją włączysz to troche pograj(niewiem czy to potrzebne ale jak ja tak robiłem to sie szybciej updettowało) pamiętaj diabeł lubi pośpiech, po prostu CZEKAJ

__________________
visit my web site: http://kazzone.w.interia.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-01-2005 16:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil B4BOL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do B4BOL Znajdź więcej post'ów przez  B4BOL Dodaj B4BOL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać B4BOL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sebo21
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2005
Lokalizacja:

ok już zasuwam po CZ i CS dzięks

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-01-2005 17:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sebo21 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do sebo21 Znajdź więcej post'ów przez  sebo21 Dodaj sebo21 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sebo21 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 08:00.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions