Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Tribes2 > Nowy Klan??
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (3): [1] 2 3 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Truszek
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2004
Lokalizacja:

Nowy Klan??

Po ostatnich wydarzeniach majacych miejsce na Fileplanet pojawilo sie chyba troche nowych polskich graczy. Na forum troche wiekszy ruch pewnie. Starzy wyjadacze próbuja pomóc noobom w ich przygodzie z Trybami. Ostatnio byl tez i dla nich trening. Sprawy ida w dobrym kiedunku i to mnie cieszy.

Mam dlatego pewien pomysl/propozycja. Co byscie powiedzieli na stworzenie nowego klanu zupelnie od podstaw majacego na celu zrzeszenie nowych graczy? Tak to bylby klan dla nowych, zielonych, noobow. Nazywajcie to jak chcecie. Na czele klanu mozna by postawic jakiegos weterana np. z sYs. Moze którys z nich bylby chetny.Lub druga propozycja to stworzyc moze druga dywizje sYs dla noobów? Tak czy inaczej ten nowy klan/dywizja noobich trenowala by z doswiadczonymi graczami i sie uczyla powoli grac. Wydaje mi sie zee przyciagnie to na dluzszy czas wielu nowych graczy, którzy nie maja pojecia o tej grze. Bo przeciez wieksza frajda sprawia trenowanie z kolegami w przyjaznej atmosferze niz na serwie publicznym walczyc o przetrwanie.

Prosze o skladanie swoich opinii na ten temat, propozycji pomocy w organizacji badz innych aspektach klanowych. Nazwy jeszcze nie wymyslilem. Moze ktos ma dobry pomysl? Niech sie zglaszaja tu na forum gracze chetni do uczestnictwa w takim klanie. Ja ( choc mam juz pewne dowiadczenie i totalnym noobim nie jestem ) chcialbym sie tego podjac.

A teraz czekam na glosy

Edytowane przez Truszek dnia 09-05-2004 o godz. 18:00

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-05-2004 17:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Truszek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Truszek Znajdź więcej post'ów przez  Truszek Dodaj Truszek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Truszek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
borowies
uber 1337zor



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Szczecin

Re: Nowy Klan??

quote:
Napisane oryginalnie przez Truszek
Lub druga propozycja to stworzyc mo?? drug? dywizje sYs dla noobów?


w innych okolicznosciach moze bylby to dobry pomysl, ale ja osobiscie nie mialbym odwagi zaproponowac sys nic takiego po ich przejsciach z tower ^^.

a co do samej inicjatywy, to czemu nie - wasza wola, wasza dola.

ach, polskie znaczki sa skopane czy co?

ęąłóńść

__________________
10v10/14v14 {ZORN} Simon Destroyer
2v2/3v3/4v4 [omg] Simon Destroyer

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-05-2004 17:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil borowies Kliknij tutaj by wysłać e-maila do borowies Znajdź więcej post'ów przez  borowies Dodaj borowies do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać borowies prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Truszek
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2004
Lokalizacja:

a tak... polskie znaczki mi sie wala na tym systemie ;p przepraszam. A o co chodzi z tym towerem i przejsciach sYs z nimi??

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-05-2004 17:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Truszek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Truszek Znajdź więcej post'ów przez  Truszek Dodaj Truszek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Truszek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Dracoola
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2004
Lokalizacja: Bolesławiec

Ja bym sie do tego klanu pisal wraz z jednym kumplem, wiec 3 osoby juz sa

Co do nazwy to moje propozycje patriotyczne

- White Eagles

- Selfdefense

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-05-2004 18:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Dracoola Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Dracoola Znajdź więcej post'ów przez  Dracoola Dodaj Dracoola do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Dracoola prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
$corcerer
Mad WildCat driver



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja: Częstochowa

IMHO Simon ma racje, lepiej zrobic oddzielny klan, a jak sie spodoba, to wtedy przejsc do innego.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-05-2004 19:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil $corcerer Znajdź więcej post'ów przez  $corcerer Dodaj $corcerer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać $corcerer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Darko
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2004
Lokalizacja: Poznań

ja takze sie piszę na to jakby co Choć zazwyczaj podobne pomysły nie wypalają, może tym razem będzie inaczej. No to dawać nazwę klanu i od jutra starujemy. Nie ma coczekać i snuć zbędnych filozofii

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-05-2004 20:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Darko Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Darko Znajdź więcej post'ów przez  Darko Dodaj Darko do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Darko prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Truszek
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2004
Lokalizacja:

darko masz racje. Jutro postaram sie zalozyc nowy klan i rozesle pierwsze invite'y(mam nadzieje ze dojda te maile...). Do klanu powinien miec wstep kazdy gracz ktory ma ochote (przynajmniej na razie). Aktualnie to powinien zostac stworzony jakis sklad i musimy grac, grac i grac. Duzo wpadac na polskiego serwa i razem pykac. Jak to powiedzial Salvadore mi dzisiaj "najlepszym treningiem jest gra". Nazwa klanu dalej pozostaje otwarta. Byly juz dwie propozycje
-White Eagles
-SelfDefense ;0
White Eagles zle nie jest. Tag moglby byc WE | nick albo WE|nick. Trzeba jeszcze sprawdzic czy nei ma juz takiego klanu.
Wpisujcie swoje opinie, pomysly! Sprobujmy powiekszyc polska scene!
Your Country Needs You!

__________________
Truszek a.k.a Ghost_Ninja
#Counter-Strike#
$Quake 3$
*Call Of Duty*
@Battlefield 1942@
^Tribes 2^

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-05-2004 20:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Truszek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Truszek Znajdź więcej post'ów przez  Truszek Dodaj Truszek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Truszek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DiSiNi
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2004
Lokalizacja:

Ciezko imo w t2 stworzyc/prowadzic klan. To gra bardzo wymagajaca nie tylko pod wzgledem skilla ale i dyscypliny wewnatrzklanowej - ktora nonomen byla przynajmniej dla mnie jedna z glownych bolaczek Tower.

Tak czy siak, naplyw nowych graczy stwarza pewna okazje, ktora mozna sprobowac wykorzystac, wiec dlaczego nie.

Jezeli brakowaloby wam kogos do skladu na scrimm czy inny towarzyski meczyk - chetnie pomoge, jezeli bede mogl i wczesniej dacie znac. Kilka innych osob z sYs pewnie rowniez mogloby wam pomoc w ten sposob. Mysle, ze bez problemu zorganizujecie z nami male meczyki 5v5, 4v4 albo jakkolwiek inaczej - ktorych zalozeniem byloby troszke was podszkolic a nie zniszczyc w 5 min Angazowac sie natomiast w zycie klanu jakotakiego niebardzo chce - wole sie poswiecic sYs'owi - u nas tez zbyt rozowo nie jest.

Jezeli utworzycie klan, moznaby pogadac ze Steelem zeby utworzyl dla was oddzielne miejsce na naszym forum do czasu waszego usamodzielnienia - czego zycze

--
sYs|DSinner also known as MightyDinner ;p

__________________
sYs|DSinner

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-05-2004 20:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DiSiNi Znajdź więcej post'ów przez  DiSiNi Dodaj DiSiNi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DiSiNi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Truszek
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2004
Lokalizacja:

Zdaje sobie sprawe ze to jest trudne, ale ja nie zamierzam tworzyc pr0 klanu do grania w ladderach czy klanowek. Moze w przyszlosci. Moze utworzenie dodatkowego klanu pomoze skupic troche ludzi i przyciagnac ich, pouczyc sie grac. Oczywiscie chetnie bysmy pograli sparingi, bo o to przeciez chodzi...W dodatku ja jakims wielkim przywodca nie jestem zeby utrzymac powazny klan w kupie, ktos musialby pomoc. Ale jak na razie to chyba najwazniejsze jest wprowadzenie nowych graczy do Tribsow i tyle. Wlasnie takie zadanie postawi sobie ten klan...

__________________
Truszek a.k.a Ghost_Ninja
#Counter-Strike#
$Quake 3$
*Call Of Duty*
@Battlefield 1942@
^Tribes 2^

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-05-2004 20:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Truszek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Truszek Znajdź więcej post'ów przez  Truszek Dodaj Truszek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Truszek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
remiq
Farmer



Zarejestrowany: Dec 2002
Lokalizacja: Szczecin

Wink

Arghh, not again!

(przepraszam, nie zwracajcie uwagi. )

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-05-2004 20:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil remiq Znajdź więcej post'ów przez  remiq Dodaj remiq do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać remiq prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DiSiNi
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2004
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Truszek
Zdaje sobie sprawe ze to jest trudne, ale ja nie zamierzam tworzyc pr0 klanu do grania w ladderach czy klanowek. Moze w przyszlosci. Moze utworzenie dodatkowego klanu pomoze skupic troche ludzi i przyciagnac ich, pouczyc sie grac. Oczywiscie chetnie bysmy pograli sparingi, bo o to przeciez chodzi...W dodatku ja jakims wielkim przywodca nie jestem zeby utrzymac powazny klan w kupie, ktos musialby pomoc. Ale jak na razie to chyba najwazniejsze jest wprowadzenie nowych graczy do Tribsow i tyle. Wlasnie takie zadanie postawi sobie ten klan...


No i super! Ciesze sie ze to robisz, i nie masz zadnych wygorowanych oczekiwan

__________________
sYs|DSinner

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-05-2004 20:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DiSiNi Znajdź więcej post'ów przez  DiSiNi Dodaj DiSiNi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DiSiNi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Darko
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2004
Lokalizacja: Poznań

podoba mi się WE, tylko powieccie gddzie w Tribes trzeba to i jak wpisać??

~WE~Darko

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-05-2004 21:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Darko Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Darko Znajdź więcej post'ów przez  Darko Dodaj Darko do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Darko prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Truszek
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2004
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Darko
podoba mi się WE, tylko powieccie gddzie w Tribes trzeba to i jak wpisać??

~WE~Darko



Na tym polega unikalnosc Tribsow ze sam nie wpisujesz Tagu jak w innych grach. W gre wbudowana jest przegladarka stron graczy i klanow. Tam tez tworzy sie klan a nastepnie wysyla invite czyli zaproszenia do graczy ktorzy je powinni zaakceptowac przez maila i wtedy sie im automatycznie dodaje tag do nicka(koloru zoltego). Dobrze mowie? czy cos sie zmienilo moze w tworzeniu klanu i zapraszaniu ludzi do niego?

ps. ~WE~Truszek - heh moze byc? :>

ps.2 No i juz sie ktos nowy dowiedzial czegos nowego

__________________
Truszek a.k.a Ghost_Ninja
#Counter-Strike#
$Quake 3$
*Call Of Duty*
@Battlefield 1942@
^Tribes 2^

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-05-2004 21:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Truszek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Truszek Znajdź więcej post'ów przez  Truszek Dodaj Truszek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Truszek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
yavor
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja:

Pare rad od serca:

Jesli ktorys z nowych graczy chce przestac byc bezklanowy bez zobowiazan, moze sie zapisac do klanu Polskie Forum, ktory obecnie jest juz wylacznie po to, aby ulatwic nowym graczom dodawanie sobie znajomych Polakow do Buddy List, no i aby w rezerwie miec taga PL| przed nickiem.

Do rejestracji klanu potrzebujecie 4 osob, inaczej klan zniknie po 72 godzinach.

Grajcie jak najwiecej scrimow i jak najszybciej starajcie sie wyodrebnic pewny sklad, tj. graczy, na ktorych mozna polegac, ze stawia sie na mecz. Starajcie sie zgrywac w parach lub w grupach obrona/srodek pola/atak. Wchodzcie na pubsy i grajcie razem. Jesli sie w miare szybko zgracie, jest szansa, ze powstanie trwaly zalazek klanu, a gra Wam sie nie znudzi. Wierzcie na slowo: T2 potrafi byc wyjatkowo stresujace, malo wdzieczne i calkowicie niezabawne. Moze dlatego te nieliczne chwile, gdy wszystko idzie po twojej mysli, tak zapadaja w pamiec.

Edytowane przez yavor dnia 10-05-2004 o godz. 14:20

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-05-2004 02:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil yavor Znajdź więcej post'ów przez  yavor Dodaj yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Salvadore
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Talking

Jakby co to tez sie pisze do jakis scrimow, i jakby byla potrzebna pomoc to chetnie pomoge tylko nie zawsze mam czas. No lae walcie smialo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-05-2004 11:22
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Darko
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2004
Lokalizacja: Poznań

Truszek jak będziesz wysyłał te klanówki to pod tribes 2 jestem Darkoo, wywaliłem pl jak by co

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-05-2004 18:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Darko Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Darko Znajdź więcej post'ów przez  Darko Dodaj Darko do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Darko prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Truszek
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2004
Lokalizacja:

Darkoo juz wyslalem invite. Obyu dzialalo.
Wyslalem tez do Dracoola juz. Klan nazywa sie White Eagles a tag wyglada tak we^Truszek. Zawsze mozna zmienic jakby cos...Dalej szukamy nowych graczy, jezeli znacie kogos nowego w swiecie Tribes 2 to odsylajcie go do mnie prosze (GG: 1042741) lub na to forum. Z gory dziekuje

__________________
Truszek a.k.a Ghost_Ninja
#Counter-Strike#
$Quake 3$
*Call Of Duty*
@Battlefield 1942@
^Tribes 2^

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-05-2004 19:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Truszek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Truszek Znajdź więcej post'ów przez  Truszek Dodaj Truszek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Truszek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Dracoola
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2004
Lokalizacja: Bolesławiec

Truszek, wyslij jeszcze maila do [PL] Komrath . To moj kumpel (z real life) i rowniez chetnie przystapi.

Jak ten Tribesowy mail wolno dziala, pewnie jutro dostane invita.
edit: jednak juz dostalem

Edytowane przez Dracoola dnia 10-05-2004 o godz. 22:49

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-05-2004 22:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Dracoola Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Dracoola Znajdź więcej post'ów przez  Dracoola Dodaj Dracoola do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Dracoola prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
yavor
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja:

Zasada jest prosta: wysylamy zaproszenie, a potem tmaila - wowczas na 99.9% dojda oba.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-05-2004 00:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil yavor Znajdź więcej post'ów przez  yavor Dodaj yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
$corcerer
Mad WildCat driver



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja: Częstochowa

a jak wiadomo ze zostaly wyslane a nie ma ich to mozna jeszcze wyslac przepychaczke- od siebie do siebie

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-05-2004 08:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil $corcerer Znajdź więcej post'ów przez  $corcerer Dodaj $corcerer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać $corcerer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|pio
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja:

No to GL. Jakby kiedys skladu braklo to sie pisze

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-05-2004 16:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|pio Znajdź więcej post'ów przez  sYs|pio Dodaj sYs|pio do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sYs|pio prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Dracoola
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2004
Lokalizacja: Bolesławiec

Spoko, mamy juz 4 osobowy sklad wymagany do utrzymania szczepu. Przydaloby sie teraz ustalic terminy spotkan/treningow, tak zebysmy mogli pograc razem.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-05-2004 22:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Dracoola Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Dracoola Znajdź więcej post'ów przez  Dracoola Dodaj Dracoola do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Dracoola prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Truszek
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2004
Lokalizacja:

Ja bym proponowal piatki wieczor albo soboty. Nie wiem jak wam pasuje....

__________________
Truszek a.k.a Ghost_Ninja
#Counter-Strike#
$Quake 3$
*Call Of Duty*
@Battlefield 1942@
^Tribes 2^

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-05-2004 12:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Truszek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Truszek Znajdź więcej post'ów przez  Truszek Dodaj Truszek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Truszek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Dracoola
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2004
Lokalizacja: Bolesławiec

Zarowno piatki jak i soboty mi odpowiadaja. Zreszta ja jestem szczesliwym czlowiekiem z mnostwem wolnego czasu, wiec problemu nie bedzie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-05-2004 15:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Dracoola Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Dracoola Znajdź więcej post'ów przez  Dracoola Dodaj Dracoola do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Dracoola prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Maped
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Mar 2004
Lokalizacja: vava

TOWER REKRUTUJE!!!

Hmmm... jestem z klanu TOWER a końkretniej jestem Cl'em[przyp dla noobów Clan Leader]. TOWER rekrutuje. Zapraszam na Quakenet.org na kanał #tower jestem tam praktycznie zawsze. Mamy również forum:
http://www.inferno.39.pl/tower/
W razie potrzeby można skontaktować się ze mną przez Tlena - maped333.
TOWER to klan z długą[a to wersja po edycji i tutaj nic nie było] historią. Ostatnimi czasy sytuacja w świecie Tribes 2 zmieniła się na lepsze. Przybyło wielu nowych graczy dzięki czemu uzupełnimy braki w naszych szeragach. Zapraszam serdecznie. Poza tym organizujemy treningi dla nowych graczy w każdą sobotę o g. 21:00.

__________________
Mc']|[aped czuwa klocu!!!

Edytowane przez Maped dnia 16-05-2004 o godz. 23:09

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-05-2004 13:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Maped Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Maped Znajdź więcej post'ów przez  Maped Dodaj Maped do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Maped prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
yavor
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja:

Re: TOWER REKRUTUJE!!!

quote:
Napisane oryginalnie przez Maped
TOWER to klan z długą[najdłuższą wśród polskich klanów] historią.


Rofl. Na szczescie takie bajki w swiecie T2 sa weryfikowalne.

Wyjatki z historii gracza o ksywie yavor:

18.08.2001 - pierwsze utworzenie klanu sYs w T2. Z uwagi na sposob rekrutacji, klan byl wiele razy likwidowany przed zebraniem czterech osob niezbednych do jego utrzymania. Ostatnie powolanie do zycia sYs w T2 mialo miejsce 30.12.2001 roku.

13.09.2001 - powstaje klan Polskie Forum, poczatkowo dzialajacy jako forum, obecnie umozliwia graczom bezklanowym wystepowanie z tagiem PL i w tej ograniczonej formie dziala do dzisiaj.

Wyjatki z historii gracza o ksywie Qter Horda:

13.08.2002 - utworzenie w celach szkoleniowych klanu Tower przez gracza klanu sYs.

I tyle blyskotliwej, lecz krotkiej historii "klanu z najdluzsza historia".

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-05-2004 13:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil yavor Znajdź więcej post'ów przez  yavor Dodaj yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|StEELhEArT
Czarny Ofiec



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: !

Re: TOWER REKRUTUJE!!!

quote:
Napisane oryginalnie przez Maped
[najdłuższą wśród polskich klanów]

lol ?
to się nazywa wciskanie kitu
sekcja Enemy Territory sobie poszla wiec rozumiem ze chociaz T2 chcesz utrzymac ale nie musisz przy tym zmyslac

a rzeczone treningi lepiej zeby prowadzil ktos z jakims skillem i doswiadczeniem jak pio czy yavor

niech sobie n00bki graja w swoim klanie i ew. szukaja pomocy u innych na ircu czy w grze i POTEM, jak juz cos beda umiec, zdecyduja czy chca grac w klanie i w jakim.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-05-2004 13:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|StEELhEArT Znajdź więcej post'ów przez  sYs|StEELhEArT Dodaj sYs|StEELhEArT do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sYs|StEELhEArT prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ulraunt
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Re: TOWER REKRUTUJE!!!

quote:
Napisane oryginalnie przez Maped
[najdłuższą wśród polskich klanów]


Maped nie rób obory...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-05-2004 14:01
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Dracoola
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2004
Lokalizacja: Bolesławiec

A jako ciekawostka to wyjatek z historii gracza -=ZET=-

12.07.2001 - zalozenie pierwszego polskiego klanu - SLD, ktory tak naprawde rozpadl sie po paru tygodniach ale jeszcze niby istnieje(ma wymaganych 4 czlonkow, ktorzy pewnie ostatnio grali w 2001).


PS. kto wygral wczorajszy meczyk?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-05-2004 14:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Dracoola Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Dracoola Znajdź więcej post'ów przez  Dracoola Dodaj Dracoola do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Dracoola prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|StEELhEArT
Czarny Ofiec



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: !

quote:
Napisane oryginalnie przez Dracoola
A jako ciekawostka to wyjatek z historii gracza -=ZET=-

12.07.2001 - zalozenie pierwszego polskiego klanu - SLD, ktory tak naprawde rozpadl sie po paru tygodniach ale jeszcze niby istnieje(ma wymaganych 4 czlonkow, ktorzy pewnie ostatnio grali w 2001).


hehehe
czasy serwera GO i wspolnych meczy forumowiczow GO
i ja bzykajacy na modemie godzine tygodniowo :p

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-05-2004 14:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|StEELhEArT Znajdź więcej post'ów przez  sYs|StEELhEArT Dodaj sYs|StEELhEArT do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sYs|StEELhEArT prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 22:18.    Strony (3): [1] 2 3 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions