Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Off Topic > O niczym konkretnym w sumie > Kim jesteś
Za kogo się uwarzasz / kim jesteś?
You do not have permission to vote on this poll.
metalem 15 20.83%
punkiem 4 5.56%
hip-hopowcem 6 8.33%
techno(manem) 3 4.17%
kims innym 16 22.22%
"normalnym człowiekiem" 28 38.89%
W sumie: 72 głosów 100%
 [Edycja ankiety (moderatorzy tylko)]
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (5): « 1 [2] 3 4 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
ziele
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

Thumbs up

nie wiem jak u was ale w miom zyciu muza pelni wazna role

__________________
Ganja the WORLD

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-01-2002 22:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ziele Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ziele Znajdź więcej post'ów przez  ziele Dodaj ziele do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ziele prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
deathcrush
łobuz



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja:

tak wogole przypomnialo mi sie cos - a mianowicie:
slowo subkultura - czy ktos kto nalezy do tzw. grup czy jak tam jeszcze sie to nazywa, uzywa tego okreslenia? bo ja na pewno nie i nikt z moich znajomych. subkultura to tak samo jak np. internauta slowo bedace wytworem jakichs zacofanych zgredow (no offence) probujacych sobie zaszufladkowac i wyjasnic rzeczy ktorych nigdy nie zrozumieja

chyba troche zamotalem... whateva

__________________
pici-polo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-01-2002 22:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil deathcrush Kliknij tutaj by wysłać e-maila do deathcrush Znajdź więcej post'ów przez  deathcrush Dodaj deathcrush do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać deathcrush prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ziele
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

Post

w moim zyciu muza pelni bardzo wazny element jesli siedze w domu calu cza czegos slucham

__________________
Ganja the WORLD

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-01-2002 22:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ziele Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ziele Znajdź więcej post'ów przez  ziele Dodaj ziele do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ziele prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cougar
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Poznań

quote:
Napisane oryginalnie przez ziele
w moim zyciu muza pelni bardzo wazny element jesli siedze w domu calu cza czegos slucham


ja tysz jak jestem w domu nigdy nie jest cicho, nawet jak sie ucze to zapuszczam PFK bo bym sie nazudzil

__________________

Be Ready To Be POISONED

RTCW Team http://poison.rtcw.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-01-2002 22:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cougar Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cougar Znajdź więcej post'ów przez  Cougar Dodaj Cougar do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cougar prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ziele
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

Post

w moim otoczeniu tez nikt nie uzywa okreslenia subkultura jestesmy poprosty zgrana paczka i trzymamy sie razem

__________________
Ganja the WORLD

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-01-2002 23:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ziele Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ziele Znajdź więcej post'ów przez  ziele Dodaj ziele do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ziele prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ziele
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

u mnie nauka wyglada tak :
biore ksiazke puszczam muzyke i odkladam ksiazke
tak wlasnie sie ucze co widac po ocenach niestety

__________________
Ganja the WORLD

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-01-2002 23:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ziele Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ziele Znajdź więcej post'ów przez  ziele Dodaj ziele do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ziele prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ziele
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

w jakich klimatach sie obracacie i jaka muze wciagacie?

__________________
Ganja the WORLD

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-01-2002 23:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ziele Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ziele Znajdź więcej post'ów przez  ziele Dodaj ziele do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ziele prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ziele
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

.

__________________
Ganja the WORLD

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-01-2002 23:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ziele Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ziele Znajdź więcej post'ów przez  ziele Dodaj ziele do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ziele prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
weirdo
kontemplator bytu



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja:

nie mozna tego bylo zmiescic w 1 poscie?

__________________
sort the flock (then, warn the "goats" & kill the "sheep");
kill them, dump qualms, shift moralities,
values aside, each one; die sheep! die to reverse the system
you accept (reject, respect);

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-01-2002 23:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil weirdo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do weirdo Znajdź więcej post'ów przez  weirdo Dodaj weirdo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać weirdo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cougar
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Poznań

ziele na przyszlosc jak chcesz cos napisac i za 5 minut dopisac to naduj na swoim poscie na edytuj/usun i nie musz pisac 4 postow wtedy

__________________

Be Ready To Be POISONED

RTCW Team http://poison.rtcw.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-01-2002 23:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cougar Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cougar Znajdź więcej post'ów przez  Cougar Dodaj Cougar do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cougar prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bLADE
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Subkultury... Dobra. Zaczne od tego: "Masz swoj swiat... Fajnie, ale nie wciagaj mnie do niego na sile" (c) bLADE. Wlasnie. Kazdy ma swoj swiat, w ktorym zyje. Chce tak zyc nic mi do tego. Nie ochodzi mnie zbytnio jakies muzyki ktos slucha, jakiego Boga wyznaje... Sa to rzeczy, ktore mozna pominac. Wedglu mnie subluktury powstaly z kilku powodow. Jesli mnie pamiec nie myli zostaly one stwozone jakie grupy nieformalne, ktore skupialy ludzi o danych swiatopogladach. Pozniej cos sie pomieszalo i wyszlo, ze w subach siedza ludzie, ktorzy nie potrafia okreslic samego siebie i szukaja gotowych wzorcow zachowania, dzieki ktorym moga jakos-takos funkcjonowac. Moze trocha radykalny poglad, ale styknie for me. Kiedys czulem potrzebe przynaleznosci do jakies grupy, ale teraz powoli mi przechodzi... Podsumuwujac (=]) ludzie deklarujacy przynaleznosc do danej subkultury maja problem w okresleniu samego siebie. Ja sobie z tym radze i jestem kim jestem i sie z tego ciesze. Oczywiscie wszyko to IMHO. =]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-01-2002 00:08
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GuriaS
Breathe



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: -_-

Talking

e a jak ktos uwielbia disco polo? to jak go sie zwie? inne? [nie mówie o sobie]

__________________
Right here, right now

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-01-2002 00:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GuriaS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GuriaS Znajdź więcej post'ów przez  GuriaS Dodaj GuriaS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GuriaS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
di0nizy
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Olsztyn

Ja jestem skate z mazur

__________________
Jeden za wszystkich wszycy za jednego.


Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-01-2002 12:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil di0nizy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do di0nizy Znajdź więcej post'ów przez  di0nizy Dodaj di0nizy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać di0nizy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
di0nizy
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Olsztyn

quote:
Napisane oryginalnie przez GuriaS
e a jak ktos uwielbia disco polo? to jak go sie zwie? inne? [nie mówie o sobie]



Wuasnie tak jak ja

__________________
Jeden za wszystkich wszycy za jednego.


Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-01-2002 12:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil di0nizy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do di0nizy Znajdź więcej post'ów przez  di0nizy Dodaj di0nizy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać di0nizy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
weirdo
kontemplator bytu



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez di0nizy
Ja jestem skate z mazur


sam obiektywnie musisz przyznac, ze tego typu posty nic nie wnosza do tematu. im bardziej bedziesz sie ich wystrzegal tym mniej ludzi doda cie do Ignore List.

__________________
sort the flock (then, warn the "goats" & kill the "sheep");
kill them, dump qualms, shift moralities,
values aside, each one; die sheep! die to reverse the system
you accept (reject, respect);

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-01-2002 13:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil weirdo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do weirdo Znajdź więcej post'ów przez  weirdo Dodaj weirdo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać weirdo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

Weirdo ma racje. Piszac warto czasami zwrocic uwage na to co sie pisze, bo ostatnio poziom wypowiedzi na boardzie lekko spadl.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-01-2002 13:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
venom
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Weirdo

(SKINI -dop.)oni sa ograniczeni umyslowo i takie tam



albo robią skróty myślowe

__________________
"Psychodeliki powodują ostre paranoje, euforię i oderwanie od rzeczywistości... u polityków, którzy nigdy ich nie próbowali"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-01-2002 16:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil venom Znajdź więcej post'ów przez  venom Dodaj venom do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać venom prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

Ja zaznaczyłem "inny"...bo normalny nie jestem, a do reszty z tej ankiety też sie nie zalicam....poza tym mozna powiedzieć ze sie wyroożniam bo nie spotkałem jeszce takiego człowieka jak ja....
jednka mozna mnie zaliczyć do grupy graczy.....ale nie jestem takim typowym....

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-01-2002 16:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Iris
Guest



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

imo podczaS doraStania Stajemy sie bardziej odoSobnieni i czasem ucieka sie do grup by zySkac akcepacje
naSzczeSce wIekSzoSc dziecI bawIaca Sie w Subkultury wyraSta z tego

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-01-2002 19:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Iris Znajdź więcej post'ów przez  Iris Dodaj Iris do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Iris prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ziele
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

Question

w jakim wieku sie wyrasta z subkultur?????

__________________
Ganja the WORLD

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-01-2002 15:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ziele Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ziele Znajdź więcej post'ów przez  ziele Dodaj ziele do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ziele prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

First Person Perspective wiek..

hmm znane mi sa przypadki jak kolesie majac cos kolo 30 na swoim koncie zaliczaja siebie do subkultur.. to chyba jednak nie jest kwestia wieku ;>

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-01-2002 15:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lesio
KOSZ




Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Leżajsk/Kraków

Wyrastanie z subkultur zalezy raczej od czlowieka a nie od wieku.

__________________
...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-01-2002 16:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lesio Znajdź więcej post'ów przez  Lesio Dodaj Lesio do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lesio prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeZo
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa

Tez mi sie tak wydaje......to raczej zalezy od charakteru czlowieka i tego w jakim gronie sie obraca....

Ja miedzy 6 a 8 klasa podstawowki zamknolem sie w jednym zespole.........wtedy istniala dla mnie tylko Metallica.

Teraz mysle zupelnie inaczej....moze dlatego ze przeszedlem ten najciezszy wiek??? Nie wiem.

Ale teraz lubie sobie posluchac:
Dobrego Techno....wcale nie nakladajac sobie na wlosy zelu.
Hip-hop'u -nie zakladajac szerokich spodni.........
A takze wielu innych rodzajow muzyki......
Oczywiscie Metallica mi zostala i tez jej slucham...ale do ciezszego typu muzyki doszlo
Type of Negative, Samael i wiele innych........

To co pozostalo mi po tamtych latach to to ze nie wiem czemu ale lubie sie ubierac w czarne ciuchy............

__________________


Mój numerek gg: 2285535

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-01-2002 18:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DeZo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DeZo Znajdź więcej post'ów przez  DeZo Dodaj DeZo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DeZo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
yoshi.thod
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Saari
yoshi - cos Ci na czole wyskoczylo
Moze to zakazne?


quote:
Napisane oryginalnie przez MLS
Hehe... yoshi'emu to zostalo po walce w qwaq - tak jak Harry'emu Potterowi


BIG LOL

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-01-2002 19:02
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
yoshi.thod
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Shooler
Weirdo ma racje. Piszac warto czasami zwrocic uwage na to co sie pisze, bo ostatnio poziom wypowiedzi na boardzie lekko spadl.

Nawet nie wiesz jak bardzo to widze po 4-5-dniowej przerwie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-01-2002 19:03
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mistrzu
Detonation - starve.mp3



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Olsztyn

I'm the man who walks alone...

To ja podwyzsze poziom
Ja jestem metalem. Nie ma co ukrywac. Ubieram sie na czarno i probuje zapuscic dlugie wlosy (juz 2 raz, zyczcie mi powodzenia)
Jednakze nie czuje sie w zaden sposob zaszufladkowany. Slucham jednego rodzaju muzyki, bo mi to odpowiada. I tu sie pojawia pytanie. Czy naleze do subkultury? Znam tylko jednego metala w moim misteczku (180 tys.). Nienawidze sie ubierac w skore i denerwuje mnie poziom umyslowy wiekszosci metali. Za to slucham ekstremalnie szybkiej muzy i chodze tylko w czerni.

BtW tez kiedys sluchalem metaliki ale z calym szacunkiem dla fanow tego zespolu... qrde ale komercja . Z subkultur lubie punkow, bo sq wporzo goscie . Co do hh to smieszq mnie ich spodnie (wiecie o co chodzi).

ps. Di0n jestes z Olsztyna? Jesli tak to jestes warminski skatem

__________________
[SPEC]Mistrzu
-----------------------------
Here comes the fucking doom!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-01-2002 20:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mistrzu Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mistrzu Znajdź więcej post'ów przez  Mistrzu Dodaj Mistrzu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mistrzu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
deathcrush
łobuz



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja:

pisalem to n postow temu i nikt nie zajarzyl... przeciez nikt przy zdrowych zmyslach nie powie 'naleze do subkultury'!
po prostu - ubieram sie w skore, nosze glany, slucham metalu to w domysle jestem ( BEEP! wiadomo kim... za zadna subkulture tego nie uwazam...

no wiec w zwiazku z powyzszym: uprzejmie prosze o zaprzestanie uzywania slowa subkultura

__________________
pici-polo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-01-2002 23:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil deathcrush Kliknij tutaj by wysłać e-maila do deathcrush Znajdź więcej post'ów przez  deathcrush Dodaj deathcrush do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać deathcrush prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

Talking ...

tramwaj a ja sie przyznam jestem metalem i co? powiesz ze ni jestem przy zdrowych zmyslach? (tak na marginesie pisze to po imprezce w Gdanskim klubie Kwadratowa.) pytam sie w takim razie co z tego ze jestem metalem? mam znajomych ktorzy wola inna muzyke inaczej sie ubieraja ale co z tego? wszystko zalezy od charakteru danej osoby a nie od tego czy jest zaszufladkowana.. wiec dajmy sobie spokoj z opisywaniem ze wszystkie grupy sa zle..

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-01-2002 01:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Nexus6
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

Ach i znowu mowa z topica wasza muza. No ale moze to i dobrze, bo teraz mi sie jedna rzecz przypomniala.
Kiedys widzialem taki film, w ktorym pewien nauczyciel podzielil uczniow na pewne grupy. Kazdy z uczniow losowal sobie opaske i kolor tej opaski stanowila symbol przynaleznosci do danej grupy. Wynikiem tego eksperymentu bylo to, ze wczesniej skloceni ludzie np. poprzez rase czy miejsce zamieszkania zaczeli ze soba wspolpracowac.
Porownojac to do "subkultur" mozna powiedziec to samo. Sam bylem swiadkiem jak metale gonili depeszow (kiedys byly takie stworzenia ), a potem kilku z nich siedzialo w dziupli i pili piwo, bo sie okazalo, ze beda studiowac na tym samym kierunku

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-01-2002 01:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Nexus6 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Nexus6 Znajdź więcej post'ów przez  Nexus6 Dodaj Nexus6 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Nexus6 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
deathcrush
łobuz



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja:

Re: ...

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]glan
tramwaj a ja sie przyznam jestem metalem i co? powiesz ze ni jestem przy zdrowych zmyslach? (tak na marginesie pisze to po imprezce w Gdanskim klubie Kwadratowa.) pytam sie w takim razie co z tego ze jestem metalem? mam znajomych ktorzy wola inna muzyke inaczej sie ubieraja ale co z tego? wszystko zalezy od charakteru danej osoby a nie od tego czy jest zaszufladkowana.. wiec dajmy sobie spokoj z opisywaniem ze wszystkie grupy sa zle..


bauahuahaubauahuahauhauhauahauh
ale miazga. oczywiscie ze mozesz sobie tak mowic... i ja tez jestem 'metalem' mimo ze nie lubie uzywac tego slowa.
po prostu nie zrozumiales mojego posta ...
chodzilo mi o to ze nikt nie powie "naleze do subkultury", bo to bardzo gupio brzmi, ale oczywiscie ze mozna powiedziec:
"jestem dresem", "jestem skinem", czy "jestem metalem"... zauwaz roznice, bo chodzilo mi tylko o samo (IMHO bardzo lewe) slowo subkultura ...
mysle ze wyklarowalem... a jak dalej ktos nie bedzie rozumial to juz nie moja wina

!!!

__________________
pici-polo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-01-2002 23:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil deathcrush Kliknij tutaj by wysłać e-maila do deathcrush Znajdź więcej post'ów przez  deathcrush Dodaj deathcrush do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać deathcrush prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 23:53.    Strony (5): « 1 [2] 3 4 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions