Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Off Topic > O niczym konkretnym w sumie > sesja sux
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (11): « 1 [2] 3 4 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Onion




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja:

Cool

Ja w weekend mialem zaliczonko ze statystyki. modelowania systemów informacyjnych i makroekonomi. Zostalo mi jeszcze exam z finansów przedsiebiorstw. rachunku prawdopodobienstwa. systemów operacyjnych i jeszcze raz modelowanie
Ale co ma byc to bedzie tylko kasy szkoda na poprawki

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-01-2004 14:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Onion Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Onion Znajdź więcej post'ów przez  Onion Dodaj Onion do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Onion prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
gazi
podróżnik



Zarejestrowany: Feb 2001
Lokalizacja: Warszawa Wsch.

U mnie narazie zaliczony egzamin z Marketingu, oraz wszystkie projekty...
Pierwszy egzamin z Technologi wydawniczej w piatek, pozniej sroda Technologia Drukowania a potem sie zobaczy co tam zostalo

__________________
° http://gazi.deviantart.com °

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-01-2004 15:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil gazi Znajdź więcej post'ów przez  gazi Dodaj gazi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać gazi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

Onion a ja z robota? Dzwonilech chociaz do tej kafejki?

BTW powodzenia wszystkim

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-01-2004 16:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hakan
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

quote:
Napisane oryginalnie przez Neo
anal=analiza mat.

W ogolniaku mialem jeszcze taki dzial matematyki zwal sie geometria analna

A co do sesji to w zasadzie koniec, 2 egazminy juz za mna: Naturalne i syntetyczne makromolekuly i jezyk rosyjski. Teraz jeszcze musze ponaciagac oceny do stypy

__________________

Nieważne, kim jesteś I co z tobą zrobiono. Prędzej czy później zyskasz
prawo wyboru. Jesteś czymś więcej niż tylko sumą swoich części...
Nieważne jak doszło do twoich urodzin, jak do tej chwili toczyło się twoje życie!
Masz oczy, masz mózg i skalę wartości. Nie pozwól, by ktokolwiek cię oszukał,
nawet ja. A kiedy nadejdzie czas, jeśli nadejdzie, upewnij się, że wybierasz
samodzielnie. Nic co działo się wcześniej,nie będzie wtedy miało znaczenia.

Roger Zelazny „Książe chaosu”

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-01-2004 17:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hakan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hakan Znajdź więcej post'ów przez  Hakan Dodaj Hakan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hakan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

ja wiem ze bardziej pasi do avikow.. ale tematyka no nie pozwalala mi umiescic tego gdzie indziej :}

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-01-2004 20:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło


ja gdzies wyczytałem taki tekscik:
Jak zwykle sesja zaskoczyła studentów

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-01-2004 20:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
G.mbit
kawoHolik



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: Chodzież

Talking Re Re Kum Kum :P

U mnie 1. egzamin w sobotę z Optymalizacji kombinatorycznej
Kolejne combo na weekend 7 i 8 luty z Metod i systemów programowania (konkretnie Porlog i pochodne), a potem na dokładkę Syetemy operacyjne

W sunie to na razie jedna poprawka (zabrakło 0,5 pkt do zalki )

Znając moje szczęście to będzie ciężko

HF i GL do wszystkich studetów

co wy na to aby zbojkotować sesję ??

__________________
"Nie śpiesz się z ujawnianiem swojego sądu. Skryty osąd czasem bywa potężniejszy. Może wywołać reakcje, których skutki ujawnią się dopiero wtedy, kiedy jest już zbyt późno, by im zapobiec" - Dune
|

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-01-2004 23:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil G.mbit Znajdź więcej post'ów przez  G.mbit Dodaj G.mbit do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać G.mbit prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
BeniTo
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Cool

Przedemna mroczne widmo... jednego egzaminu ! TO jest dobijajace ze az tyle egzaminow mam do zdania

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-01-2004 23:51
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

benito .. nie denerwuj

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-01-2004 06:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

Tja... mi dochodzi teraz kolokwium poprawkowe 10 lutego z geometrii wykreslnej... miałem 30 pkt z cwiczen. Wszyscy wykładowcy od 30pkt zwalniali z kolosa. No... prawie wszyscy bo nie baba z ktorą mam zajęcia. Ona sobie poprzeczke podniosła na 31. Dowiedzałem, się o tym dzien przed kolosem. Oczywiscie nie zaliczyłym :/
Dzisiaj kolos z hydrologii z wykładów... na szczęscie jest to test zamknięty i w ogole sie nawet pouczyłem

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-01-2004 10:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

kfik.. jestem po wynikach z fizy.. przejeb mam poprawke :/

moze algebre [choc nie sadze] zalicze w podstawowej... w sumie ostatnia szansa na zaliczenie czegokolwiek w sesji podstawowej

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-01-2004 15:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
rcube
KOSZ




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: >1000000

Nadal chcecie bys studentem ? To jeszcze nic... jak przyjdzie do obrony pracy to... nerwy, zlosc itd itp

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-01-2004 15:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil rcube Kliknij tutaj by wysłać e-maila do rcube Znajdź więcej post'ów przez  rcube Dodaj rcube do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać rcube prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Fausto
kto mi tu zmienia :< lame



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: rl low -> RA + MH

No to jeszcze tylko fizolofia, informa i algebra! \o/ oby w pierwszych terminach :>

__________________
Redaktor naczelny http://qw.fpp.pl || Autor www.psychomod.tk || Clan Leader www.EIDclan.org || Admin mp3.wsisiz.edu.pl || Admin sexy.frag.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-01-2004 15:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Fausto Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Fausto Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Fausto Dodaj [FPP]Fausto do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Fausto prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

no ja sie szykuje na poprawe hydrologii z wykladów i za tydzien drugi termin z matmy :> dzisiaj pisałem pierwszy raz ale ****owo mi poszło wiec na 100% nie zalicze :/

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-01-2004 16:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

code:
Z egzaminu Wstep do psychologii ogolnej (A), rok 1 stac., 26-01-04, prof. A. Strzalecki otrzymal/a Pan/i , rok I, nastepujace wyniki: - punkty z egz. czastkowego 10, punkty z egz. A 20, lacznie punkty 30, procent 54,5%, - stopien 3


HA! Najgorszy exam do przodu

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-01-2004 16:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Onion




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja:

Cool

Wymiatasz stary Poprostu wymiatasz

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-01-2004 16:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Onion Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Onion Znajdź więcej post'ów przez  Onion Dodaj Onion do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Onion prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
gazi
podróżnik



Zarejestrowany: Feb 2001
Lokalizacja: Warszawa Wsch.

54% i trója ?! :O
Zlapalem bulwersa :O
U mnie na wiekszosci egzaminow dopiero od 67% zalicza :O

__________________
° http://gazi.deviantart.com °

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-01-2004 16:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil gazi Znajdź więcej post'ów przez  gazi Dodaj gazi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać gazi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

Ciesz sie.. jak jeszcze chodzilam do tego durnego koledzu to tam na gramatyce bylo 90% na zaliczenie

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-01-2004 19:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

Ej, 110%

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-01-2004 20:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Infinite
nieszczesliwie zakochany



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

u mnie wystarczy miec 1337% ze wszystkich egzamow lacznie i sesja zaliczona

__________________
Świec płomienie próżno się złocą... nie skrzypną drzwi...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-01-2004 22:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Infinite Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Infinite Znajdź więcej post'ów przez  Infinite Dodaj Infinite do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Infinite prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
G.mbit
kawoHolik



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: Chodzież

Talking Re Re Kum Kum :P

Aktualnie jestem po egzaminie z "optymalizacji kombinatorycznej" i 2,5 h snu
Jeszcze z 2 h i padnę, wyniki jeszcze nie są znane (koleś właśnie sprawdza prace).
Mam nadzieję, że nie zabraknie mi 1 pkt do zaliczenia (ani większej liczby takowych) Niech da mi to 3, a będę dzwięczny
Potem to już tylko 2 egzamy i 2 poprawki do załatwienia. Może nie będzie tak źle (muszę się wyspać )

__________________
"Nie śpiesz się z ujawnianiem swojego sądu. Skryty osąd czasem bywa potężniejszy. Może wywołać reakcje, których skutki ujawnią się dopiero wtedy, kiedy jest już zbyt późno, by im zapobiec" - Dune
|

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-01-2004 12:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil G.mbit Znajdź więcej post'ów przez  G.mbit Dodaj G.mbit do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać G.mbit prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

"Zamiast glowicy (kapiletu) skladajacego sie z echinusa i abakusa, jak w porzadku dorynckim, w porzadku jonskim mamy tylko echinus skladajacy sie z dwoch polaczonych wolut."

I tak 18 stron na srode masakra Kultura Artystyczna

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-02-2004 19:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

bijektywny homomorfizm grup nazywamy izomorfizmem grup. Natomiast izomorfizm grupy w siebie nazywamy automorfizmem grupy. W końcu homomorfizm grupy w siebie nazywamy endomorfizmem grupy. tak wiec automorfizm jest to bijektywny endomorfizm


^ a ja takich ******* 70 stron na jutro ^ daa.. :/

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-02-2004 19:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
gazi
podróżnik



Zarejestrowany: Feb 2001
Lokalizacja: Warszawa Wsch.

Tektura falista produkowana jest jako wielowarstwowa. Warstwa srodkowa posiada w przekroju kssztalt fali. Grzebiety tej fali sa polaczone klejem a nastepnie sklejane z dwoch stron plaska tektura. W ten sposob powstaje trzywarstwowa tektura zwana tektura falista.


No ja mam takie pierdy *******y i *******ki na srode.

__________________
° http://gazi.deviantart.com °

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-02-2004 19:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil gazi Znajdź więcej post'ów przez  gazi Dodaj gazi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać gazi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
alienzero
KOSZ




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: racja

a ja jutro sie upewnie w tym ze zaliczylem na czysto sema, bez warunkow... mam nadzieje jeszcze tylko itmm i bede po prostu 70741 1337 h4x0r

__________________
plemnik.com[/size]

Edytowane przez [Kosz]Krowa dnia 07-07-1977 o godz. 07:07

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-02-2004 21:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil alienzero Kliknij tutaj by wysłać e-maila do alienzero Znajdź więcej post'ów przez  alienzero Dodaj alienzero do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać alienzero prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
t0d
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Uluru

ja juz po (nawet po wynikach )

kolokwia zaliczeniowe:
filozofia cwiczenia : 3+
mikroekonomia : 3+ (4- na koniec bo mnie koles po 1 zajeciach pamieta - z nazwiska brrrr )
gospodarka a ochrona srodowiska: 3+

egzaminy:
filozofia: 3
geografia gospodarcza i polityczna: dla odmiany 3

wszystko bez sciagania 1337

a po 16.02.2004 to co tygryski lubia najbardziej:
1 kolo z matmy (zadania)
2 kolo z matmy (zadania)
3 kolo z matmy (teoria)
--------------------------------
rozboojnik :>

czyli ogoolnie sesja zal - tylko mi ta #$^&*(@#$! matematyka - zna ktos moze dr Halynke Klepacz?

__________________

Art.226 §3. KK - Kto publicznie znieważa lub poniża konstytucyjny organ RP,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-02-2004 21:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil t0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do t0d Znajdź więcej post'ów przez  t0d Dodaj t0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać t0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Manfred
ponury ... grzybiarz



Zarejestrowany: Jan 2004
Lokalizacja: po prawej stronie od [kosza]

quote:
Napisane oryginalnie przez rcube
Nadal chcecie bys studentem ? To jeszcze nic... jak przyjdzie do obrony pracy to... nerwy, zlosc itd itp


done
po szesciu latach obroniony licencjat

nerwy faktycznie mialem w strzepach, ale taki klimat to moglby byc na kazdym egzaminie

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-02-2004 09:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Manfred Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Manfred Znajdź więcej post'ów przez  Manfred Dodaj Manfred do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Manfred prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bizonek
def



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja: 53°07'14.6" N 23°06'10.2" E

U mnie 5:1 na razie
W plecy mam fize, a średnia przestawia się na 3.75 :o
Jeszce jutro pewnie w plecy anal dojdzie

__________________
Trzeba być gorszym, by potem stać się lepszym
Trzeba być głupim, by móc stać się mądrzejszym

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-02-2004 10:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bizonek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bizonek Znajdź więcej post'ów przez  bizonek Dodaj bizonek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bizonek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

daa... i po algebrze.. qpa jakich malo.. jutro chyba dopyta bedzie

===============
edit
===============

i po dopycie... koles popatrzyl na to co napisane wcoraj bylo, zadal pytanie dokladnie takie samo jak bylo wcoraj zeby napisac na kartce i zajal sie wpisywaniem do indexow innych osob... ba.. fajnie sie sciaga na ustnym ]]

zaliczone na 3.5

Edytowane przez [FPP]glan dnia 04-02-2004 o godz. 12:55

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-02-2004 17:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

50% sesji zaliczone ale dzisiejszy examin sieka mial trwac 50min, a po 20min sala byla prawie pusta ludzie sie tylko gloopio smiali. No ale przynajmniej ubaw byl pozniej w barze poprawka 18'tego

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-02-2004 16:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 00:30.    Strony (11): « 1 [2] 3 4 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions