Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Delta Force : Black Hawk Down > Szacunek .... slowo ktore jest dla Was obce :(
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
-=M=-Mily
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: MOST-PL

Exclamation Szacunek .... slowo ktore jest dla Was obce :(

Witam serdecznie

Dzis rano jeden z graczy z NOWEGO TARGU o nicku "chodor" ... ktorego adminem sieci jest :
Pan Krzysztof Budzyk
ul Ogrodowa
34-400 NOWY TARG.

Wchodzil na server MOST-PL pod nickiem "Mily to kut...." w nagrode za oryginalny nick zabanowalem na ZAWSZE zakres IP w/w prowajdera tj 80.55.125.164 - 80.55.125.167 na serwerze MOST-PL . (Cale szczescie w nieszczesciu to to ze w/w gracz nie ma neostrady).

Pracuje wraz z Cybkiem ktory jest adminem servera BHD nad tym azeby ban na jednym serverze bedzie powodowal ban na drugim. (centralizacja) Mam nadzieje ze admini innych serverow DF'a przylacza sie to tegoz projektu.

Musze stwierdzic iz jest bardzo "milo" widziec iz jest jeden lub wiecej graczy ktorzy doceniaja moj trud i naklad nie tylko czasowy azeby MOST-PL funkcjonowal.

Ludzie zastanowcie sie tym nastepnym razem jestem mily i opanowany.... do czasu.....nikogo nie strasze ale dla mnie komputer nie jest obcy prosze mi wierzyc !!!.

Na koniec Pragne pozdrowic Wszyskich Graczy z NOWEGO TARGU nie musicie dziekowac mi ze macie reklame autoryzowana przez moja skromna osobe.

Zycze milego dnia "chodor" mam nadzieje ze milo się Tobie gralo na MOST'cie spedzajac w milym i kulturalnym towarzystwie wolny czas.

__________________
-=M=- mily

Edytowane przez -=M=-Mily dnia 18-06-2004 o godz. 14:00

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-06-2004 09:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil -=M=-Mily Kliknij tutaj by wysłać e-maila do -=M=-Mily Znajdź więcej post'ów przez  -=M=-Mily Dodaj -=M=-Mily do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać -=M=-Mily prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
boski *PL*
po prostu boski



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Wa-wka

RESPECT!

__________________
Loading sig, please wait...
|||||||||||||----35%----------------


"I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo sam jestem największym s*****synem w tej dolinie"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-06-2004 10:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil boski *PL* Znajdź więcej post'ów przez  boski *PL* Dodaj boski *PL* do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać boski *PL* prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

I słusznie.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-06-2004 10:12
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
~sfora~ ABU
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Thumbs up

Miły ja doceniam twój trud i to bardzo bo sam bym sobie nie poradził z tymi wszystkimi kłopotami RESPECT

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-06-2004 12:32
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Longbow
The Emperor Sleeping



Zarejestrowany: Aug 2003
Lokalizacja: Lublin

W pierwszej chwili przestraszyłem się, że to Neostrada (80.....), ale po chwili przeszło
BTW bana - bardzo słusznie. Sam się chyba o to prosił. No i świetny pomysł z tą centralizacją.

__________________
if (wyskoczyl($enemy) && is_ammo($weapon))
{
$doSth -> new Shooting;
$doSth -> kill($him);
$doSth -> find_next($enemy);
}

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-06-2004 12:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Longbow Znajdź więcej post'ów przez  Longbow Dodaj Longbow do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Longbow prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
josephine
:D



Zarejestrowany: Mar 2004
Lokalizacja:

Re: Szacunek .... slowo ktore jest dla Was obce :(

quote:
Napisane oryginalnie przez -=M=-Mily
Witam serdecznie

Dzis rano jeden z graczy z NOWEGO TARGU o nicku "chodor" ... ktorego adminem sieci jest :
Pan Krzysztof Budzyk
ul Ogrodowa
34-400 NOWY TARG.

Wchodzil na server MOST-PL pod nickiem "Mily to kut...." w nagrode za oryginalny nick zabanowalem na ZAWSZE zakres IP w/w prowajdera tj 80.55.125.164 - 80.55.125.167 na serwerze MOST-PL . (Cale szczescie w nieszczesciu to to ze w/w gracz nie ma neostrady).

Pracujemy wraz z Cybkiem ktory jest adminem servera BHD nad tym azeby ban na jednym serverze bedzie powodowal ban na drugim. (centralizacja) Mam nadzieje ze admini innych serverow DF'a przylacza sie to tegoz projektu.

Musze stwierdzic iz jest bardzo "milo" widziec iz jest jeden lub wiecej graczy ktorzy doceniaja moj trud i naklad nie tylko czasowy azeby MOST-PL funkcjonowal.

Ludzie zastanowcie sie tym nastepnym razem jestem mily i opanowany.... do czasu.....nikogo nie strasze ale dla mnie komputer nie jest obcy prosze mi wierzyc !!!.

Na koniec Pragne pozdrowic Wszyskich Graczy z NOWEGO TARGU nie musicie dziekowac mi ze macie reklame autoryzowana przez moja skromna osobe.

Zycze milego dnia "chodor" mam nadzieje ze milo się Tobie gralo na MOST'cie spedzajac w milym i kulturalnym towarzystwie wolny czas.





Jezu jak on mógł!!! Niech sam wpierw popatrzy na siebie, a nie przezywa innych!!!

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-06-2004 13:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil josephine Kliknij tutaj by wysłać e-maila do josephine Znajdź więcej post'ów przez  josephine Dodaj josephine do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać josephine prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rademus
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Gdańsk

Szara Polska rzeczywistość.Z centralizacją bardzo dobry pomysł.Jak nie będzie mógł wejść na żaden polski serwer pomyśli zanim coś durnego zrobi.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-06-2004 13:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rademus Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rademus Znajdź więcej post'ów przez  Rademus Dodaj Rademus do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rademus prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
josephine
:D



Zarejestrowany: Mar 2004
Lokalizacja:

w takim razie polska jest BEZNADZIEJNA!!!!

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-06-2004 13:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil josephine Kliknij tutaj by wysłać e-maila do josephine Znajdź więcej post'ów przez  josephine Dodaj josephine do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać josephine prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rufus
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Gdańsk

Ta "centralizacja" to swietny pomysl ,mam tylko nadzieje ,ze zaden dzieciol z neostrada nie bedzie sie wyglupial w pomorskim.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-06-2004 13:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rufus Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rufus Znajdź więcej post'ów przez  Rufus Dodaj Rufus do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rufus prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rufus
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Gdańsk

Ta "centralizacja" to swietny pomysl ,mam tylko nadzieje ,ze zaden dzieciol z neostrada nie bedzie sie wyglupial w pomorskim.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-06-2004 14:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rufus Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rufus Znajdź więcej post'ów przez  Rufus Dodaj Rufus do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rufus prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Marko
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja: Łapy

No coz malo gralem ostatnio w BHd a na Most Pl bylem wrecz nieuchwytny ale decyzje milego popieram w 100%, jest jak najbardziej sluszna i uwazam ze chamstwo powinno byc w ten wlasnie sposob niszczone!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-06-2004 17:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Marko Znajdź więcej post'ów przez  Marko Dodaj Marko do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Marko prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cierń
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja: W-wa

Czlowiek ,który rozkrecil polska scene bhd,udostepnil serwer,wszystkim sie zajal i poswiecil temu wiele czasu zasluguje na szacunek w szczególnosci w oczach tych co korzystaja z jego serwera ( a jak nawet rzadko na MOSCIE bywaja powinni dostosowac sie do panujacych na nim zasad , w innym przypadku nie powinni miec prawa wstepu na niego).Także jak najbardziej popieram Twoja decyzje o banowaniu takich graczy i podoba mi sie równiez pomysl z centralizacja .Inna sprawa jest szacunek do samych siebie ,do graczy itd.gdy widze takiego pana D....(dawniej pana V....),który notorycznie obraza wszystkich (kiedy nie pojawie sie na MOSCIE i on tam jest non stop widze jak rzuca jakies obelgi) i uwaza sie za niezlego mistrza bo jego ratio w statach skoczylo ponad ogólna srednia i wydaje mu sie ,ze to go upowaznia do tego aby zbesztac gracza z ratio np:0,50 to przepraszam ,ale cos tu jest nie tak,w tym momencie tracimy sens dobrej zabawy.Ja osobiscie moge powiedziec ,ze tez czasami za duzo mówie ,ale skoro to ma poprawic ogolny klimat MOSTu to prosze mnie za to banowac i przy tym innych ,którzy równiez to robia,ale porzadek musi byc(proponuje przesylac screeny Milemu,nie w formie donosicielstwa czy czegos takiego,ale w celu wprowadzenia porzadku na serwerze i zachowania jakiejs kulturki ).Przy okazji tego teamtu apeluje: miejcie szacunek dla zalozyciela najwiekszego serwera w Polsce (za który przypomne nawet grosza nie placicie i który z wlasnej inicjatywy wszystko zalatwil) i dla graczy z którymi gracie,proponuje ,zeby swoje frustracje i niepowodzenia w grze wyladowywac na TSie,w domu badz gdziekolwiek indziej ,ale nie na czacie podczas gry .

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-06-2004 10:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cierń Znajdź więcej post'ów przez  Cierń Dodaj Cierń do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cierń prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Marko
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja: Łapy

zebym mogl to bym ci polal, bardzo dobrze myslisz!! Popieram w 100% chamow mam dosc dlatego bardzo zadko zagladam na nasz serwerek kofany

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-06-2004 10:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Marko Znajdź więcej post'ów przez  Marko Dodaj Marko do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Marko prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
willie
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: May 2004
Lokalizacja: Lublin

Post

Szacunek dla Milego i popieram w 100% jego pomysl. Trzeba zwalczac takie postepowanie wszelkimi dostepnymi srodkami. Z tego co sie orientuje to Quake-u jest cos takiego jak ta centralizacja. Zawini na jednym serwerze to tez na inne nie moze wejsc(kwestia dogadania sie miedzy adminami).

__________________
-------------------------------------
Pij mleko, bedziesz wielki!
-------------------------------------
Pozdrawiam.*CQF*Willie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-06-2004 12:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil willie Kliknij tutaj by wysłać e-maila do willie Znajdź więcej post'ów przez  willie Dodaj willie do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać willie prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
legolas
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Aug 2003
Lokalizacja: Kwidzyn

Również popieram, słuszna decyzja.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-06-2004 14:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil legolas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do legolas Znajdź więcej post'ów przez  legolas Dodaj legolas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać legolas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
dżery
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: Siedlce

A ja nie popieram, lepiej by mu łapy upier*****

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-06-2004 16:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil dżery Znajdź więcej post'ów przez  dżery Dodaj dżery do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać dżery prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
lame
lamanizinnaszybkaizwinna



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: ptuj-ptuj-ptuj (pozostało 213 znaków)

quote:
Napisane oryginalnie przez Cierń
gracza z ratio np:0,50


proszę bez wycieczek osobistych

__________________
zazwyczaj offtopiclink1 - domlink3 - płatne xxx
domek

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-06-2004 16:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil lame Kliknij tutaj by wysłać e-maila do lame Znajdź więcej post'ów przez  lame Dodaj lame do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać lame prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
asterix[GAL]
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Feb 2004
Lokalizacja: białystok

miły jestem na poważnie zainteresowany tą "centralizacją"
może coś więcej w tym temacie??

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-06-2004 18:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil asterix[GAL] Kliknij tutaj by wysłać e-maila do asterix[GAL] Znajdź więcej post'ów przez  asterix[GAL] Dodaj asterix[GAL] do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
-=M=-Mily
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: MOST-PL

quote:
Napisane oryginalnie przez asterix[GAL]
miły jestem na poważnie zainteresowany tą "centralizacją"
może coś więcej w tym temacie??



Podaj mi IP waszego servera .... i To mi wystarczy
Zalaczymy go do calego projetku

__________________
-=M=- mily

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-06-2004 06:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil -=M=-Mily Kliknij tutaj by wysłać e-maila do -=M=-Mily Znajdź więcej post'ów przez  -=M=-Mily Dodaj -=M=-Mily do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać -=M=-Mily prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
josephine
:D



Zarejestrowany: Mar 2004
Lokalizacja:

Centaralizacja jest cool.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-06-2004 14:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil josephine Kliknij tutaj by wysłać e-maila do josephine Znajdź więcej post'ów przez  josephine Dodaj josephine do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać josephine prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
asterix[GAL]
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Feb 2004
Lokalizacja: białystok

quote:
Napisane oryginalnie przez -=M=-Mily
Podaj mi IP waszego servera .... i To mi wystarczy
Zalaczymy go do calego projetku



nie ma sprawy. tylko teraz jest zmiana łącza tym samym inne IP. jak juz będzie to wrzuce na GG

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-06-2004 16:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil asterix[GAL] Kliknij tutaj by wysłać e-maila do asterix[GAL] Znajdź więcej post'ów przez  asterix[GAL] Dodaj asterix[GAL] do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jasiu
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: drugi koniec polski

Bardzo very pomysł to może odrazu od zaprzyjaźnione serwerki zagraniczne też w to wciągnąć ? Czy to się nie da?

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-06-2004 15:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jasiu Znajdź więcej post'ów przez  Jasiu Dodaj Jasiu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jasiu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
HaOs
TOTAL HAOS :D



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja: PRUSZKÓW

Tak racja ... niektorzy ludzie nie maja za grosz szacunku ale no cuz ...

__________________
X...:::!!!||| Wszystko co ma początek ma tez koniec |||!!!:::...X

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-06-2004 09:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil HaOs Znajdź więcej post'ów przez  HaOs Dodaj HaOs do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać HaOs prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
~sfora~ ABU
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Można też zrobić na stronce mostu, albo w statach dział z największymi chamami. To tylko taka propozycja

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-06-2004 13:14
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
josephine
:D



Zarejestrowany: Mar 2004
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez ~sfora~ ABU
Można też zrobić na stronce mostu, albo w statach dział z największymi chamami. To tylko taka propozycja


__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-06-2004 14:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil josephine Kliknij tutaj by wysłać e-maila do josephine Znajdź więcej post'ów przez  josephine Dodaj josephine do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać josephine prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Kajtom
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jul 2004
Lokalizacja: NTC

Cuż... przykro mi że ktoś taki w jakikolwiek sposób "reprezentuje" moje małe miasto... . Szkoda się nad tym rozwodzić mam tylko nadzieję, że nie wszyscy (niektórzy naprawdę nieźli) gracze z Nowego Targu będą oceniani na podstawie tego jednego przypadku. Za chodora przepraszam (chociaż o ile mi wiadomo już sam to zrobił). Nie proszę o odbanowanie bo w żaden sposób nie chcę go bronić! Zrobił coś hamskiego i niech teraz ponosi konsekwencje!

Jest jeszcze jedna sprawa. Mała bo mała ale jest. Chodzi o tytuł tego tematu... Wiem że powód żeby tak myśleć jest i nie dziwię się temu że Miły pomyślał tak o chodórze ale dlaczego odrazu o "Nas" wszystkich? Jak widać jest mnóstwo ludzi którzy Twoją osobę Miły szanują, więc przykre jest że nie koniecznie to dostrzegasz

Aha, muszę jeszcze przyznać że centralizacja o której wspomniał Miły jest świetnym pomysłem!! Pozdrawiam całą scenę BHD.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-07-2004 21:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Kajtom Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Kajtom Znajdź więcej post'ów przez  Kajtom Dodaj Kajtom do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Kajtom prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 11:56.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions