Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > Twierdza 1410 teamwork - co sadzicie !
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Mantis
OBI (-o-)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Bielsko-Biala

Twierdza 1410 teamwork - co sadzicie !

Co sadzicie o pomysle tego serwera ( ja osobiscie popieram)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-09-2002 17:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mantis Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mantis Znajdź więcej post'ów przez  Mantis Dodaj Mantis do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mantis prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jedaj
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Opole

mi sie wydaje ze to bedzie kolejny niwypal ale warto sprobowac

__________________

(=-+,¸¸,+°´°+,¸j3d4j¸,+°´°+,¸¸,+-=)
1359486

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-09-2002 17:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jedaj Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Jedaj Znajdź więcej post'ów przez  Jedaj Dodaj Jedaj do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jedaj prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Squall
[SPEC]Squall



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

bs^ TeamWork odszedł w zapomnienie, zobaczymy co będzie teraz. Tamten nie wytrzegł się wielu błędów, przede wszystkim za dużo slotów jak na serwer "teamowy", admini zmieniali sobie mapki, pisali na kolorowo . Może tutaj Cyber postara się zadbać lepiej o to wszystko...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-09-2002 17:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Squall Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Squall Znajdź więcej post'ów przez  Squall Dodaj Squall do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Squall prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Bird
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Kołobrzeg

Popieram

Popieram, ale pod warunkiem, ze dostep beda dostawali zwyli prosci, kulturalni gracze, ktorzy wiedza co to teamplay i wieca co znaczy obrona BS lub atakowanie BS, ze na serwie nei beda grane rozne smieszne mapki, ale mapy aim_map i awp_map jak najbardziej.
Dostep powinni dostawac przedewszystkim ludzie kulturalni... nie zaleznie od skilla. No chyba, ze totalne noskille, bo to nie powinen byc serwer do stawiania pierwszych krokow.
Popieram rowniez pomysl banowania ludzi pod fakeami ... Czesto powstaja konflikty poniewaz ktos gra pod fejkiem ... Nawet najwazniejsza osoba pod nieprawdziwym nickiem jest nikim i nie powinna sie mscic na tych co wkurzyla graja pod nickiem tymczasowym ...

__________________
GG: [1397851]
PTaku z jajami
bird'zik
Nie obchodzą mnie ploty, najczarniejsze anegdoty,
Nie jesteś jedynym dbającym o te sploty

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-09-2002 17:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Bird Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Bird Znajdź więcej post'ów przez  Bird Dodaj Bird do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Bird prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Elmin
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Re: Popieram

ja sadze, ze wszelkie teamworki to pomysl z (_|_)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-09-2002 17:58
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CzAsZeK
e.coast > czaszek



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa

zwykli prosci ludzie nie beda pewnie mialy wejscia na TW, na bs'tw nie mieli wejsca

__________________
-[ CzAsZeK @ SoGamed ]-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-09-2002 18:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CzAsZeK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CzAsZeK Znajdź więcej post'ów przez  CzAsZeK Dodaj CzAsZeK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać CzAsZeK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

jak juz napisałem w komentarzach na cs.pl
"kultura nie idzie zawsze w parze ze skillem"
Więc jakies mastery wejdą, ale wątpie, ze ktoś im coś zrobi jesli bedą pod fejkiem i bedą bluzgac (to akurat doswiadczenie z TW jak tam raz byłem :o).
Ale tym serwerem zajmą sie chyba inne osoby, więc moze będzie dobrze

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-09-2002 18:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Elmin
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

A ja mam nadzieje, ze [1410]TW nie wypali i szybko sie skonczy bajka. ahahahaha ^^

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-09-2002 19:19
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
zdzichu
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

JA mysle hmmm co ja mysle a juz wiem Lepiej sobie na zagranicznych serwerach pograc ! ale moze pomysl wypali.czas pokaze

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-09-2002 19:35
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]takjakby
duke.fpp.pl
duke.fpp.pl




Zarejestrowany: Jan 2001
Lokalizacja: Poznań

z zapowiedzi wynika ze haslo dostawac bede nie tylko ci lepsi, ale takze ci sredni - dzieki temu byc moze projekt troche pozyje, poziom jednak na pewno bedzie nizszy niz byl na bs teamworku.
w kazdym razie bedzie w koncu (mam nadzieje) serw na ktorym bedzie mozna w spokoju pograc ffa - bo i kultura na serwerze bedzie prawdopodbnie na poziomie i jakies zaczatki wspolpracy byc moze tez beda.
imo najwiekszym bledem sa roznego rodzaju mapy (a nie tylko de_) i 16 slotow zamiast 14.

__________________
- Why are u so cool?
- Hmm, i dont know; i just am...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-09-2002 20:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]takjakby Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]takjakby Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]takjakby Dodaj [FPP]takjakby do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]takjakby prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Squall
[SPEC]Squall



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

Tak naprawdę pewnie nic się nie zmieni, wymuszanie gry teamowej jest bez sensu, jeżeli wejście na serwer jest możliwe dla każdego. Tak więc dużo zamieszania o nic, już wolę pograć za granicą, ping dużo większy, ale naprawdę warto. Jest mnóstwo serwerów, gdzie panuje naprawdę przyjemna atmosfera, żadnych adminów idiotów zmieniajacych mapki i piszących na kolorowo, żadnych statsów, statsme. A to, że ktoś czasem zaatakuje w drużynie broniącej wcale mi nie przeszkadza, przy 5/5 czy 6/6 nie ma zbiorowych rushy po fragi np. do respu T na aztecu.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-09-2002 20:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Squall Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Squall Znajdź więcej post'ów przez  Squall Dodaj Squall do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Squall prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mistrzu
Detonation - starve.mp3



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Olsztyn

OK squall... a nie mozna tego zrobic w Polsce? Wiadomo, ze u nas sporo jest CSowej "dziczy" i w tym celu nalezy im ograniczyc dostep do tego serwera. Ja tam wierze w ta inicjatywe (a coz pozostaje - nie bedzie gdzie grac). Ale ktos bedzie musial stale nadzorowac gre, czy ktos nie gra na fake'u, czy nie ma nieproszonych gosci...

Co do zwyklych, przecietnych (jak ja ) admin zapewnia, ze skill jest sprawa drugorzedna .

__________________
[SPEC]Mistrzu
-----------------------------
Here comes the fucking doom!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-09-2002 21:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mistrzu Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mistrzu Znajdź więcej post'ów przez  Mistrzu Dodaj Mistrzu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mistrzu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mantis
OBI (-o-)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Bielsko-Biala

Update - nie bedzie hasla , Cyber prosil mnie o to by zbierac WONidy i nicki razem z tagami graczy poniewaz w najblizszym czasie nastapi zmiana haslo zostanie zastapione pluginem privateplayers , wiemy ze to bedzie problem dla graczy ktorzy graja z cafe ale niestety.

Zainteresowanych prosze o przesylanie wonida oraz nicka (razem z tagiem jezeli sie takowy posiada) @ na adres [email protected] - aha i nie ja zadecyduje czy dana osoba moze grac tylko Cyber.
Aha najlepiej zeby CL klanow pozbierali od swoich czlonkow WONID i wyslylali razem z nickami.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-09-2002 10:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mantis Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mantis Znajdź więcej post'ów przez  Mantis Dodaj Mantis do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mantis prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MiSiol
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

:D

Ja uwazam ze jest to dobry, a nawet bardzo dobry pomysl. Mam juz dosc latania po fragi(nie grani teamowo). To bylo moje zdanie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-09-2002 13:08
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Squall
[SPEC]Squall



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

Z tego, co wiem, Private Players ma także możliwość rozpoznawania graczy po IP, co wydaje mi się dużo lepszym rozwiązaniem. CD-Key'e zmieniam jak rękawiczki i dużym problemem była dla mnie właśne taka identyfikacja... Nie można po IP?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-09-2002 13:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Squall Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Squall Znajdź więcej post'ów przez  Squall Dodaj Squall do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Squall prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

IP tez moze byc zmienne ..ale chyba mozna jednego przez IP innego przez WONid jeszce innego po xywie i innaczej

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-09-2002 14:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CzAsZeK
e.coast > czaszek



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa

Pójdziesz do kafe i już sobie nie pograsz.. wonidy / nick to dobra opcja

__________________
-[ CzAsZeK @ SoGamed ]-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-09-2002 15:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CzAsZeK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CzAsZeK Znajdź więcej post'ów przez  CzAsZeK Dodaj CzAsZeK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać CzAsZeK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rolin
here to stay



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Wrocław

To moze pesel albo numer legitymacji?

__________________
specman

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-09-2002 15:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rolin Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rolin Znajdź więcej post'ów przez  Rolin Dodaj Rolin do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rolin prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jedaj
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Opole

quote:
Napisane oryginalnie przez CzAsZeK
Pójdziesz do kafe i już sobie nie pograsz.. wonidy / nick to dobra opcja

wlasnie jesli ktos gra tylko z kaffe? to ma podac wonid z kafeji? i potem jakis lamer wejdzie se z tego kompa na jego nicku, ja nie gram z kafei ale to nie jest do konca przemyslane

__________________

(=-+,¸¸,+°´°+,¸j3d4j¸,+°´°+,¸¸,+-=)
1359486

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-09-2002 15:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jedaj Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Jedaj Znajdź więcej post'ów przez  Jedaj Dodaj Jedaj do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jedaj prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Bird
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Kołobrzeg

Nie da sie zrobic tak zeby bylo dobrze i przy okazji wszystkich zadowolic ...

__________________
GG: [1397851]
PTaku z jajami
bird'zik
Nie obchodzą mnie ploty, najczarniejsze anegdoty,
Nie jesteś jedynym dbającym o te sploty

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-09-2002 15:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Bird Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Bird Znajdź więcej post'ów przez  Bird Dodaj Bird do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Bird prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Squall
[SPEC]Squall



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez CzAsZeK
Pójdziesz do kafe i już sobie nie pograsz.. wonidy / nick to dobra opcja

Nie chodzę do kafejek, bo tam śmierdzi . CD-Key'a możesz nosić ze sobą zawsze, a jak ktoś będzie wolał na IP to powinna być taka możliwość.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-09-2002 16:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Squall Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Squall Znajdź więcej post'ów przez  Squall Dodaj Squall do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Squall prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mantis
OBI (-o-)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Bielsko-Biala

quote:
Napisane oryginalnie przez Squall
Z tego, co wiem, Private Players ma także możliwość rozpoznawania graczy po IP, co wydaje mi się dużo lepszym rozwiązaniem. CD-Key'e zmieniam jak rękawiczki i dużym problemem była dla mnie właśne taka identyfikacja... Nie można po IP?


Heh Squall - latwiej jest zmienic WONID niz IP - bo CDkeya mozesz sobie zabrac do cafe - a IP nie zmienisz. A tak wogole to poprostu wybierz sobie jakis CDkey i na ten zalatw sobie wstep...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-09-2002 16:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mantis Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mantis Znajdź więcej post'ów przez  Mantis Dodaj Mantis do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mantis prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mantis
OBI (-o-)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Bielsko-Biala

quote:
Napisane oryginalnie przez Jedaj

wlasnie jesli ktos gra tylko z kaffe? to ma podac wonid z kafeji? i potem jakis lamer wejdzie se z tego kompa na jego nicku, ja nie gram z kafei ale to nie jest do konca przemyslane



Nie da sie niestety zrobic uniwersalnego patentu ...
Zalatw sobie wlasny CDkey - zmieniaj jak przychodzisz do cafe a pozniej zmieniaj zpowrotem. Jak nie wiesz gdzie to jest w rejestrze to sa do tego odpowiednie programiki (nie chce mi sie podawac sciezki bo jestem leniwy) dzieki ktorym latwo to zrobisz (linka znajdziesz albo na www.cs.fpp.pl albo na www.counter-strike.pl - wystarczy przeszukac archiwum)

Aha i jeszcze jedno - Cyberowi wasze WONY i nicki sa wysylane partiami ( po kilka , kilkanascie sztuk) poniewaz jest teraz zawalony ogromna iloscia @ i zapytan na ICQ.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-09-2002 16:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mantis Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mantis Znajdź więcej post'ów przez  Mantis Dodaj Mantis do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mantis prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Squall
[SPEC]Squall



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

Tylko, że ostatnio coś się wali z WONem i wiele CD-Key'ów jest u użyciu, a teoretycznie nie powinny być. A do kafejek nie chodzę, wiec lepiej na IP .

Co do programiku...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-09-2002 16:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Squall Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Squall Znajdź więcej post'ów przez  Squall Dodaj Squall do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Squall prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Emzor
cs.fpp.pl
cs.fpp.pl




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Okolice Łodzi

po IP troche nie wypali, bo ja np. mam stale lacze, ale IP do kazdego polaczenia jest inne...
identycznie przeciez maja modemowcy zwykli i tak jak ja: ISDN...

__________________
[email protected] | ICQ 153347516 | GG 1567728

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-09-2002 18:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Emzor Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Emzor Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Emzor Dodaj [FPP]Emzor do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Emzor prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

i dlatego kazdy w zgloszeniu powinien podkreslisc na co chce byc wpuszczany

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-09-2002 19:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mistrzu
Detonation - starve.mp3



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Olsztyn

Talking

A czy dostaje sie jakiegos maila z decyzja CybeRa?

__________________
[SPEC]Mistrzu
-----------------------------
Here comes the fucking doom!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-09-2002 21:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mistrzu Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mistrzu Znajdź więcej post'ów przez  Mistrzu Dodaj Mistrzu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mistrzu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
mAJKiEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Polska (Warszawka)

Re: Twierdza 1410 teamwork - co sadzicie !

quote:
Napisane oryginalnie przez Mantis
Co sadzicie o pomysle tego serwera ( ja osobiscie popieram)
mantis powiem tak zalatwiaj calemu squadowi wejsciowki na ta impreze

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-09-2002 23:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil mAJKiEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do mAJKiEL Znajdź więcej post'ów przez  mAJKiEL Dodaj mAJKiEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać mAJKiEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
|SUN|SPINACZ
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Bielsko-Biala

impreza! impreza! DJ laski namierza...

__________________
SUN is da best rulz 4eva
-my life

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-09-2002 08:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil |SUN|SPINACZ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do |SUN|SPINACZ Znajdź więcej post'ów przez  |SUN|SPINACZ Dodaj |SUN|SPINACZ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać |SUN|SPINACZ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mantis
OBI (-o-)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Bielsko-Biala

quote:
Napisane oryginalnie przez Mistrzu
A czy dostaje sie jakiegos maila z decyzja CybeRa?


On dostal wczoraj okolo 1500 @ czy ty bys odpowiedzial ? - pytanie retoryczne !
Odpowiedz na twoje pytanie : nie , jak bedziesz mogl wejsc to wejdziesz (wiekszosc osob bedzie mogla - wyszlismy z zalozenia ze typowi newbies nie czytuja boardow , a jak juz to cs.pl ktory nie dziala). Zreszta cyber juz odpala boarda (ktory bede moderowal) na ktorym bedziecie pisac wasze uwagi ITP !

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-09-2002 11:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mantis Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mantis Znajdź więcej post'ów przez  Mantis Dodaj Mantis do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mantis prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 23:28.    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions