Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > RTCW > Szkolka niedzielna?
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (4): « 1 [2] 3 4 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
DarkXenocide
Prezes Poison



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

Moim zdaniem to nic z tego nie wyjdzie w tej formie o jakiej mowicie.

Zrobcie ludziom dema... i szast prast na avi to,,, i masz to samo co na spekcie, tyle ze po selekcji. Mozna dac tez odp txt w takich demach czy narratora, o ile prosciej...

No ale nic piszcie o szkolkach ktore jak Far ma racje pewnie odbeda sie raz czy dwa, zaby paru kolesi pokazalo jacy sa fajni i sie znudza. Moze malkontence ale coz moje prawo.

PS: PRV Bubi z twoja lista besciakow mocno bym polemizowal ale to i tak sensu glebszego by nie maialo czuje. Btw nie kumam txtu jak by bylo odbierane inaczej to co piszesz pod nickiem z tagiem C4?

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-08-2002 01:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarkXenocide Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarkXenocide Znajdź więcej post'ów przez  DarkXenocide Dodaj DarkXenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarkXenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Xceed
prodigY



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Łódź

quote:
Napisane oryginalnie przez DarkXenocide


PS: PRV Bubi z twoja lista besciakow mocno bym polemizowal



Nie Ty jeden

__________________
always outnumbered
never outgunned

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-08-2002 02:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Xceed Znajdź więcej post'ów przez  Xceed Dodaj Xceed do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Xceed prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
kag
fenix



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Kielce

ej czepiacie sie, przeciez napisal "(IMHO)"
co nie zmienia faktu ze sobie wesolo ROTFLnalem

__________________
...inside/outside seeking the presence of the God...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-08-2002 10:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil kag Kliknij tutaj by wysłać e-maila do kag Znajdź więcej post'ów przez  kag Dodaj kag do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać kag prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
KKPhGS
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Na caly ten topic patrze z nieco innej, bo z drugiej strony i niestety musze przyznac racje Bubiemu.
Nie mam za grosz skillu, a w kazdej niemal parti zdarza mi sie 2 do 4 razy tmk, gdy mam bardzo dobry dzien, gram nieco dluzej niz 3 minuty (jesli trzymam sie meda), gdy mam zly - glownie ogladam gre z limbo.
Przy tym wszystkim musze powiedziec, ze nie tyle potrzebuje szkolki, co mistrza i wydaje mi sie, ze w ten sposob powinna sie rozwijac edukacja wolfa. Nie jest chyba problemem zrobic, jak to napisal bodajze [P]DX, serie demek w avi i zostawic na jakiejs stronie, a oprocz tego grajac na pl ffa dawac czasem rady swoim padawanom... i zachecac, przede wszystkim zachecac.

Jestem dzisiaj w klanie miedzy innym dla tego, ze jeden bardzo dobry gracz powiedzial mi kiedys, ze mam wszystko, czego trzeba do dobrej gry i podal pare rad, co powinien, a czego nie powinien dobry LT, stalem sie wielbicielem rtcw i, jak mniemam niezlym lojtem

Chodzi tylko o to, by nowicjuszy nie odstraszyc, a zachecic.

Moze przedluze bez sensu ten post ale podam jeszcze przyklad:
gralem na serverze z gosciem, ktorym mowil, ze base widzi drugi raz w zyciu, bielutka xywa: wolfplayer, poprosil, zeby mu deko pomoc, wiec wszyscy odpowiedzieli v51, potem spytal, jak zmienic xywe, dostal odpowiedz i zmienil, v57 przez 5 minut sluchalismy, na koncu zapytal o kolory wiec mu opisalismy, jak zrobic. Kto wie moze za pol roku bedzie w ktoryms z lepszych klanow?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-08-2002 02:19
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

quote:
Napisane oryginalnie przez KKPhGS
Moze przedluze bez sensu ten post ale podam jeszcze przyklad:
gralem na serverze z gosciem, ktorym mowil, ze base widzi drugi raz w zyciu, bielutka xywa: wolfplayer, poprosil, zeby mu deko pomoc, wiec wszyscy odpowiedzieli v51, potem spytal, jak zmienic xywe, dostal odpowiedz i zmienil, v57 przez 5 minut sluchalismy, na koncu zapytal o kolory wiec mu opisalismy, jak zrobic. Kto wie moze za pol roku bedzie w ktoryms z lepszych klanow?



no i tak trzymac barzdo dobrze postapilscie

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-08-2002 03:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
FarSight
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez KKPhGS
wolfplayer, poprosil, zeby mu deko pomoc, wiec wszyscy odpowiedzieli v51, potem spytal, jak zmienic xywe, dostal odpowiedz i zmienil, v57 przez 5 minut sluchalismy, na koncu zapytal o kolory wiec mu opisalismy, jak zrobic. Kto wie moze za pol roku bedzie w ktoryms z lepszych klanow?


Albo sie zapyta jak zrobic animowanego nicka i bedzie floodowal na servach

Hehhe zartuje i mam nadzieje ze nie tak skonczy bo floodziarzy to nam jush wystarczy

__________________
W świece złożonym z nienormalnych, nienormalny jest normalny

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-08-2002 08:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil FarSight Kliknij tutaj by wysłać e-maila do FarSight Znajdź więcej post'ów przez  FarSight Dodaj FarSight do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać FarSight prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]PaRoWa^^
Psychol



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Bolesławiec

o fak ktos juz wpadl na moj pomysl sprzed kilku miesacy i jak szybko nie rusze ze strona to ktos mnie wyprzedzi

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-08-2002 13:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]PaRoWa^^ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]PaRoWa^^ Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]PaRoWa^^ Dodaj [FPP]PaRoWa^^ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]PaRoWa^^ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DOKTOR
doktorek :P



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Augustów

Angry

Chciałbym trż pomóc ale łącze na to nie pozwala

__________________
d0ktOr
www.ridclan.prv.pl

Jest jedna rzecz dla której warto żyć........ HIP-HOP i nie zmienia sie nic
Peja- rocznik 1976

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-08-2002 18:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DOKTOR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DOKTOR Znajdź więcej post'ów przez  DOKTOR Dodaj DOKTOR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DOKTOR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
olelum
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Wieliczka

eh szkoda slow!

write by bubi => "cholernie wkurwia chocby taka, obserwowana czesto sytuacja: pykam sobie w spokoju, nagle jakis koles ktory ewidentnie dopiero co zaczal grac wykonuje teamkill czy jakas inna, podobna, glupote. Co najgorsze, teamkill jest na kims z naszych "pseudoelitarnych" (to moje okreslenie na tych co sami o sobie sadza ze sa swietni) klanow badz czasem jeszcze nawet bardziej zadufanych "serwerowych indywidualnosci". Za chwile vote - kick, kolesie "poszkodowanego" oczywiscie F1 i wlasnie community stracilo nastepnego potencjalnego czlonka... "

całkowicie sie z Toba zgadzam i to nie odnosi sie tylko do nowych, raz mi się zdarzyła taka sytuacja ( hmmm mialem zły dzień - zdarza się ), zostałem kicknięty po tym jak koleś mi wszedł pod lufe , muszę wspomnieć że oczywiscie przeprosiłem ale mimo to dostałem kicka .... przykre - odłożyłem wolfa az na dwa dni ...

Z tego tez względu szkółka to dobry pomysł, ale przydałoby sie także troche więcej wyrozumialości!
Skoro ja niebywale spokojny człowiek dałem sobie spokuj z wolfem na jakiś czas to co dopiero ktos kto dopiero zaczyna ;p

pozdro olelum

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-08-2002 06:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil olelum Kliknij tutaj by wysłać e-maila do olelum Znajdź więcej post'ów przez  olelum Dodaj olelum do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać olelum prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]PaRoWa^^
Psychol



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Bolesławiec

a moim zdaniem powinno byc ala scena jk2... jakis newbie zapisuej sie do klanu jakiegos na rekruta i tam ma swojego mastera i sie uczy od niego all

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-08-2002 08:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]PaRoWa^^ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]PaRoWa^^ Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]PaRoWa^^ Dodaj [FPP]PaRoWa^^ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]PaRoWa^^ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Bubi
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja:

Heh, na kilka dni czlowiek wyjedzie, i...

1. Jesli sie nie zgadzacie z moja lista, to prosze, podajcie wlasne typy . Napisalem "IMHO", co pewnie mnie ratuje , ale ciekaw jestem CZEMU tyle lolow polecialo. Ze aim to IMHO Mitos? Hmm... a moze medykiem Bols? Czy moze tez ktos kiedys dobiegl gdzies szybciej niz shizo? Jestem w stanie ZALOZYC sie ze mam racje, jesli chodzi oczywiscie o POLSKA scene RtCW... (nie wiem jak ze snajpa, nienawidze tej broni i moglem sie walnac typujac tych ktorzy maja upodobanie w dreczeniu mnie headshotami...)

2. Dema sa niezlym pomyslem, ale ja za cholere nie mam pojecia w jaki sposob skonwertowac demo RtCW na avi czy inny format. Ktokolwiek? Poza tym, trzeba by miec miejsce na sieci zeby to hostowac... Heh. Znow, ktokolwiek? Parowa, napisales cos o jakims swoim projekcie, to jest jakos "kompatybilne" z demami czy cos? (jesli tak, to ten problem z glowy).

3. Co do "nauczania". Przynajmniej teraz, w tym topicu, noobsy maja co najmniej kilku ludzi ktorzy zadeklarowali sie ze chca i moga pomoc. Obecnie jest to tylko kwestia tego, zeby informacja o tym trafila do samych potencjalnie zainteresowanych, czyli noobsow...

4. Chodzilo mi o roznice w podejsciu ludzi do innych ludzi, w zaleznosci tylko od nicka. Nie stylu gry. Nie samego czlowieka. Nicka. Pisalem o tym wyzej, ale powtorze: jesli C4|Smirnoff wejdzie na serwer i przylami, to leci kilka lol-i czy "great shot" jesli byl to team kill. Jesli ten sam "osobnik" pod fakiem wejdzie na serwer i przylami w ten sam sposob, konsekwencje sa znacznie powazniejsze. To samo na boardzie: jak pisze jako "Bubi" moje slowa dla niektorych IMHO nie maja takiego znaczenia, jakie by mialy gdybym wypowiadal sie jako "C4|XXX". A to jedna i ta sama osoba... Paniał?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-08-2002 10:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Bubi Znajdź więcej post'ów przez  Bubi Dodaj Bubi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Bubi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]PaRoWa^^
Psychol



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Bolesławiec

a jak narazie opisalem demka i nagralem pewnego dnia z czesterem i moim zdaniem nie trza ich na avi, bo ludki przy okazji demko naucza sie odgrywac ;D bo chyba kazdy ma wolfa i ~ na klaiwaturze wiec to wystarczy

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-08-2002 11:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]PaRoWa^^ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]PaRoWa^^ Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]PaRoWa^^ Dodaj [FPP]PaRoWa^^ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]PaRoWa^^ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
anonymous
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Question --> Fake's <--

quote:
Napisane oryginalnie przez Bubi
jak pisze jako "Bubi" moje slowa dla niektorych IMHO nie maja takiego znaczenia, jakie by mialy gdybym wypowiadal sie jako "C4|XXX". A to jedna i ta sama osoba... Paniał?



Da qestion is{to All}: Why u fake's ? - hy?

Poczawszy od FFA, przez IRC-a na forum konczac. Fake's are everyware.

Szczegolne pozdrowienia dla mutacji fake-ow: " Lam/ {X} Lolkow/ {variacji} lolexow" bardzo ostanio popularnych

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-08-2002 13:41
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Berti =||=
Humble Assessor



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Wawa

quote:
Napisane oryginalnie przez Bubi
4. Chodzilo mi o roznice w podejsciu ludzi do innych ludzi, w zaleznosci tylko od nicka. Nie stylu gry. Nie samego czlowieka. Nicka. Pisalem o tym wyzej, ale powtorze: jesli C4|Smirnoff wejdzie na serwer i przylami, to leci kilka lol-i czy "great shot" jesli byl to team kill. Jesli ten sam "osobnik" pod fakiem wejdzie na serwer i przylami w ten sam sposob, konsekwencje sa znacznie powazniejsze. To samo na boardzie: jak pisze jako "Bubi" moje slowa dla niektorych IMHO nie maja takiego znaczenia, jakie by mialy gdybym wypowiadal sie jako "C4|XXX". A to jedna i ta sama osoba... Paniał?



Dziwisz sie czemus co jest cecha calego spoleczenstwa?

Jakbys mi powiedzial ze po drugiej (Twojej) stronie siedzi zarośnięty Talib z rakietnicą na plecach, to bym cie flodowal bluzgami w nieskończoność.
Gdybys natomiast wrzucił info że jesteś szlachetnym działaczem na rzecz ochrony głodujących dzieci w Afryce to bym gratulował i zachęcał...

Przypinasz sobie taga noname, mowisz dyrdymaly i sie dziwisz ze wiecej sie smieja niz jakbys przypiął nobliwego taga??

W ogole nie rozumiem tego typu dylematów, kazdy pracuje na swojego taga tutaj tak samo jak pracuje w RL na swoj wizerunek...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-08-2002 13:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Berti =||= Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Berti =||= Znajdź więcej post'ów przez  Berti =||= Dodaj Berti =||= do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Berti =||= prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Berti =||=
Humble Assessor



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Wawa

Re: --> Fake's <--

quote:
Napisane oryginalnie przez anonymous



Da qestion is{to All}: Why u fake's ? - hy?

Poczawszy od FFA, przez IRC-a na forum konczac. Fake's are everyware.




Jak masz zamiar slangowac po angielsku, najpierw naucz sie podstaw jezyka , od czegos trzeba zawsze wysjc zeby rozumiec co sie mowi

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-08-2002 13:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Berti =||= Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Berti =||= Znajdź więcej post'ów przez  Berti =||= Dodaj Berti =||= do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Berti =||= prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DarkXenocide
Prezes Poison



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

quote:
Napisane oryginalnie przez Bubi
Heh, na kilka dni czlowiek wyjedzie, i...

1. Jesli sie nie zgadzacie z moja lista, to prosze, podajcie wlasne typy . Napisalem "IMHO", co pewnie mnie ratuje , ale ciekaw jestem CZEMU tyle lolow polecialo. Ze aim to IMHO Mitos? Hmm... a moze medykiem Bols? Czy moze tez ktos kiedys dobiegl gdzies szybciej niz shizo? Jestem w stanie ZALOZYC sie ze mam racje, jesli chodzi oczywiscie o POLSKA scene RtCW...

Bubi nie bede wymienial listy bo nie jestem w stanie i chyba nikt nie jest w stanie calej takiej zrobic. IMHO Sniper to prosper bo wiele z nim cwicze i wiem jak gra i widze innych snipow.

Aim napewno nie Mit0s, skill mu spadl dosc wyraznie w tym, kto jest best w sumie nie wiem, ale paru fakow z C4 strzela lepiej niz mit0s jak dla mnie, pomine pare osob innych bo mowie 1 nie podam.

PF shizo.
Ruchy nie wiem tez paru gosci sobie radzi very nice.

Med tez jest paru zgrabnych, choc Bols napewno w 1trojce.

Nie chodzilo ze ogolnie zle mowisz ale pare pozycji bym wymienil jak widac.

2. Dema sa niezlym pomyslem, ale ja za cholere nie mam pojecia w jaki sposob skonwertowac demo RtCW na avi czy inny format. Ktokolwiek? Poza tym, trzeba by miec miejsce na sieci zeby to hostowac... Heh.

Miejsce moge dac itp. odp support.


3. Skipped

4. No i to mnie dziwilo, bo mi np nie robi czy piszesz jako HEL, C4 , Budi, Bambi czy iN , jedynie czy ktos pisze sensownie. A ci ktorzy patrza na cos innego poza trescia musza byc dziwni I chyba nie umieja z boarda korzystac jako formy komunikacji.[/B]

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-08-2002 19:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarkXenocide Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarkXenocide Znajdź więcej post'ów przez  DarkXenocide Dodaj DarkXenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarkXenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]PaRoWa^^
Psychol



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Bolesławiec

jak cos to ja moge dla takeigo projektu miejsce na servie (ile kcecie ) z php i mysql - ale w tym roku chojny swiety paroofczak jest

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-08-2002 08:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]PaRoWa^^ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]PaRoWa^^ Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]PaRoWa^^ Dodaj [FPP]PaRoWa^^ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]PaRoWa^^ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Bubi
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja:

1. Berti... o to wlasnie w tym chodzi... Zobacz, tresc posta jest ta sama. Tylko nick autora sie zmienia. I razem z nim odbior tej tresci. A tak raczej byc nie powinno, nie? Jesli sama tresc jest sensowna, to jakie k... znaczenie ma to kto to napisal? Boardowy nacjonalizm rules?

2. Dlaczego uzywam fake name? Heh, dlugo by tlumaczyc. To tradycja dla mnie pewnego rodzaju i tyle (przywleczona z gier online w jakie rznalem jakies 4 lata temu). Nie ukrywam niczego, jesli ktos mnie pyta jaki jest moj "real nick" to mowie od razu. Ooo, poza tym smieszna sprawa. Wspomniana wyzej przez "anonymous" (w sumie tez ciekawy nick, zwlaszcza gdy go skonfrontujesz z jego postem :p) "lama" (z druga literka czerwona) to tez ja :/

3. DX. W sumie, dobrze ze przynajmniej ktos kojarzy dlaczego sie ciskam o to wartosciowanie tresci postow w stosunku do tego pod jakim nickiem ktos to napisal . Co do skillow - shizo ma cos narabane w konfigu, ja naprawde umiem robic bunny hop, ale tego skubanca nigdy chyba nie dogonie. Nie zauwazylem spadku skilla u Mitosa, moze ja strzelam celniej od niego, ale on zaczyna strzelac szybciej (grrrr, refleks w moim wieku juz nie ten) co sie konczy tak ze ja jednak zwykle zdycham . Fake names uzywane przez C4 to nie jest jakas tajemnica, aczkolwiek ostatnio czesc zdecydowala ze koncza z fake. Ja to lubie, wiec zostaje przy nich :p. "Whatever", "lama", "omgwtf", kazdy z nich to jakies moje "alter ego"...

4. Ok, wiec miejsce na sieci juz mamy. Tylko kto sie tym zajmie? Bo ja za cholere nie znam sie na kompach; ok, umiem zlozyc PC do kupy, czy napisac autoexec dla MS DOS "z palca", ale jesli chodzi o sieci, to czarna magia... :/

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-08-2002 10:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Bubi Znajdź więcej post'ów przez  Bubi Dodaj Bubi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Bubi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Swiezy
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja:

Wink

[QUOTE]Napisane oryginalnie przez Bubi
[ Fake names uzywane przez C4 to nie jest jakas tajemnica, aczkolwiek ostatnio czesc zdecydowala ze koncza z fake. Ja to lubie, wiec zostaje przy nich :p. "Whatever", "lama", "omgwtf", kazdy z nich to jakies moje "alter ego"...

Teraz czekamy na ujawnianie sie kolejnych skruszonych fakow :)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-08-2002 12:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Swiezy Znajdź więcej post'ów przez  Swiezy Dodaj Swiezy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Swiezy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Dr.Mengele
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Warszawa

Hmmmm..nie chce zeby ten post zostal odebrany jako zupelna krytyka waszego pomyslu...ale moim zdaniem nie ma szans sie sprawdzic.

Nie chodzi tu o ludzi o zachowanie na serwerach...ale wiele zalezy takze od samej gry...a prawda jest taka ze wolf wielu osobom sie po prostu nie podoba(stad nie ma ppzreplywu luzdi z Cs, Q3 do RTCW).Sama gra ma pozatym ogromne wymagania sprzetowe i straszliwe obciaza lacze.Tak naprawde nie ma w Polsce chodzby jednego nielagujacego (przynajmniej ) u mnie serwa.To nie tyle odstrasza nowych co zniecheca starych dobrych graczy.Chcecie przyklad prosze bardzo :NoNe(pozdro).

Zaczalem jakis czas temu grac w CS.Niepowiem, lama ze mnie straszna...i jest to samo co w RTCW...zosatlem pare razy wykickowany za nic, powyzywany..mimo wszystko gram caly czas bo gra wciaga jak diabli.Nie wiem czy istnieje jakas szkola do CS...ale mam zamiar grac bo gra jest swietna , nie ma lagow problemow z plynnoscia itp itd...dla porownania mam do wybory okolo 80-90 serwow z pingiem 40-50 w wolfie mam kolo 20 z pingiem 50-999..roznice widac golym okiem.

I dlatego ludzie nie przychodza do wolfa..zagraja raz dwa , i nawet jakby byli wyzwani ....a gra by ich wciagala by zostali...tak jednak nie jest, bo jak na wstepie powiedzialem wolf nie wszystkim sie podoba.

Ach i zapomnialem jeszce dodac ze wychodza nowe gierki ktore odbieraja wolfowi graczy jak np SOF 2 czy JK 2.

pozdrawiam

__________________
coolczyk

Edytowane przez Dr.Mengele dnia 07-08-2002 o godz. 20:02

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-08-2002 19:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Dr.Mengele Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Dr.Mengele Znajdź więcej post'ów przez  Dr.Mengele Dodaj Dr.Mengele do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Dr.Mengele prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DarkXenocide
Prezes Poison



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

A ja wlasnie z CSa przyszedlem

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-08-2002 01:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarkXenocide Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarkXenocide Znajdź więcej post'ów przez  DarkXenocide Dodaj DarkXenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarkXenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Pysiu
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

Taaa z tego co wiem to CS wlasnie zniecheca starych wyjadaczy (moze nie CS lecz ludzie w niego grajacy, a konkretnie uzywanie przez nich cheatow ) Mnie z kolei w wolfie nudzi to co nudzi wszystkich na forum Nie wiem nawet czy pisac to jeszcze raz, BEACH BEACH BEACH, ach ta moja ukochana mapka

__________________
GG:44743

Know your limits

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-08-2002 06:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Pysiu Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Pysiu Znajdź więcej post'ów przez  Pysiu Dodaj Pysiu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Pysiu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DarkXenocide
Prezes Poison



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

quote:
Napisane oryginalnie przez Pysiu
Taaa z tego co wiem to CS wlasnie zniecheca starych wyjadaczy (moze nie CS lecz ludzie w niego grajacy, a konkretnie uzywanie przez nich cheatow ) Mnie z kolei w wolfie nudzi to co nudzi wszystkich na forum Nie wiem nawet czy pisac to jeszcze raz, BEACH BEACH BEACH, ach ta moja ukochana mapka



Wczoraj na serwie widzialem fajny txt: jakis koles biegal i krzyczal : Ludzie pamietajcie Beach zabija polska scene

Beach aqrat jest przekrojowa mapa gdzie wystepuja chyba wszystkie mozliwe sytuacje od pojedynkow long po hard close combat. Spawn w FWD i atak na upper wymuszaja naprawde szybko gre i nie jest czesto lekko, moze to ludzi tak meczy. Ja jak mowilem lubie beach , daje F2 tylko na tram

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-08-2002 09:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarkXenocide Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarkXenocide Znajdź więcej post'ów przez  DarkXenocide Dodaj DarkXenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarkXenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

Ja tez lubie beach ale ile mozna to sie robi NUDNEE !! non stop tylko ta mapa leci chcialbym zagrac w Sub w depot a nie bicz , bicz i bicz a jak sie wejdzie na jakis serwer gdzie nie ma bicz to po 2 rundach idze callvote na bicz i tak kolo sie zamyka

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-08-2002 10:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Pysiu
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

Heh, ja jak widze callvote na beach daje f2 ale i tak wychdze z serwa (nigdy nie udalo mi sie pokonac ciemnej strony bicza )

__________________
GG:44743

Know your limits

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-08-2002 11:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Pysiu Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Pysiu Znajdź więcej post'ów przez  Pysiu Dodaj Pysiu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Pysiu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mazio
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

to co pisze DX o beach moze jest prawda ale prawda jest tez to ze nie zna nawet polowy map custom jak wiekszosc naszych graczy rtcw.

najgorsze jest to ze odkrywam w wielu wypowiedziach w tym topiku chec do polemiki a nie do pomocy - w ten sposob idea z poczatku tego postu rozmieniona zostala na drobne!

ps.cs suxx!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-08-2002 17:15
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DarkXenocide
Prezes Poison



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

quote:
Napisane oryginalnie przez Mazio
to co pisze DX o beach moze jest prawda ale prawda jest tez to ze nie zna nawet polowy map custom jak wiekszosc naszych graczy rtcw.




Mazio ciesze sie lepiej wiesz ode mnie co ja znam a co nie. Od poczatku instnienia serwisu RTCW PL tesotwalem i robilem skriny z kazdej mapy custom a byly tego spore ilosci. Do tego gram na zachodzie w customy od czasu do czasu. Wiec prosze, spare me...

PS: Ja byc glupi, wy znac mapa, wy mnie uczyc. Kali prosic

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-08-2002 18:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarkXenocide Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarkXenocide Znajdź więcej post'ów przez  DarkXenocide Dodaj DarkXenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarkXenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mazio
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

no i to by bylo na tyle w kwestii dyskusji w temacie szkolka niedzielna! zacznijmy sie teraz licytowac kto co lepiej itp. itd. Moja prosba - zakonczmy ten temat albo zmienmy jego nazwe! W polaczeniu z tematem o czitowaniu - efekt jest jeden - cofa mi sie jak czytam wiekszosc wypowiedzi. Moze niech odzywa sie ten kto ma cos do wniesienia bo narazie widze ze dominuja oportunisci ktorzy we wszystkim widza jedno - LOLe !!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-08-2002 18:31
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Berti =||=
Humble Assessor



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Wawa

no way

Wg mnie szkolka niedzielna ma tyle wspolengo z rozwojem sceny RTCW co ogladanie Teleranku przez skacownych graczy RTCW.

Niech ten Topic przestanie byc sticky, bo jest zwyklym topiciem i niech tak bedzie. Inaczej beda sie tu toczyly jakies dziwne dyskusje...

p.
B.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-08-2002 21:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Berti =||= Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Berti =||= Znajdź więcej post'ów przez  Berti =||= Dodaj Berti =||= do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Berti =||= prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DarkXenocide
Prezes Poison



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

quote:
Napisane oryginalnie przez Mazio
no i to by bylo na tyle w kwestii dyskusji w temacie szkolka niedzielna! zacznijmy sie teraz licytowac kto co lepiej itp. itd.


Wybacz ale to ty nie wiadomo skad rzucasz uwagii off topic i wywolujesz takie dialogi, kierujac uwagi pod moim adresem.
Ja wypowiedzialem sie w pelni co do moich pomyslow w materii szkolenia / edukacji newbies.

Teraz niech temat podejma serwisy RTCW imho bedace najlepszymi narzedziami do tego.

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-08-2002 07:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarkXenocide Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarkXenocide Znajdź więcej post'ów przez  DarkXenocide Dodaj DarkXenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarkXenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 09:28.    Strony (4): « 1 [2] 3 4 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions