Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Red Faction > podkladki pod myche
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
mily
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja: koszalin

rf

W RF wogole ktos jeszcze gra?

Edytowane przez mily dnia 06-04-2003 o godz. 10:49

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-04-2003 18:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil mily Znajdź więcej post'ów przez  mily Dodaj mily do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać mily prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DaBi
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Lublin

pewnie.. niedawno zainatslowalem ale raczej ze scena nie jest najlepiej chyba... jak po 20 minutach gry dostałem zaproszenie do klanu to trochę nie tego jest
Ale sama gra jest fajna ciekawe bronie i fajny silnik jedno co mi sie nie podoba to wpada nagle gośc i pzrenika pzrez ścianę... 0_____o albo mi lata... nie wiem jak to tam wygląda ale nie ma żadnych zabezpieczeń?
Pozatym druga wada jak dla mnie to troszkę dziwna grawitacja, wiadomo ze to Mars i musi być mniejsza ale generalnie wolasłbym żeby bardziej w walce liczyła się celność strzałów w główkę niż dzike skakanie w te i wewtę...
Pograłbym w jakiegoś moda fajnego bo silnik stworzony wrecz do tworzenia modów.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-04-2003 12:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DaBi Znajdź więcej post'ów przez  DaBi Dodaj DaBi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DaBi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
RfD_Mr_DEATH
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Gliwice

No widzocznie DaBi trafiles na jakis młody klan ktróry szybko chce sie rozrosnąć, albo na jakis "lamerski" [jest kilka takich], bo jakby trafil na "starszyzne" klanowa to, by niezaproponowali Ci wstapienia, no chyba ze az tak wymiatasz . A co do areny, to moze niejest ona zaduża, ale ma swoich zwolenników, i ma swoje zalety . Wszyscy sie znaja [teoretycznie ;p], i niema takiego burdelu jak np. na arenie xxx [duza arena] gdzie co miesiac powstaje w***** klanów i nastepnego miecha tych klnów nieistnieje . To jest moje zdanie ;p

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-04-2003 20:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil RfD_Mr_DEATH Kliknij tutaj by wysłać e-maila do RfD_Mr_DEATH Znajdź więcej post'ów przez  RfD_Mr_DEATH Dodaj RfD_Mr_DEATH do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać RfD_Mr_DEATH prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DaBi
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Lublin

Talking

Taaa... racja młody to on był na pewno wiekiem graczy.
Grzecznie podziekowałem Bo ani ja nie wymiatam ani nawet nie gram dobrze ot po porstu czasami sie coś ubije jak wpadnie mi na pociski
To że scena nie jest taka ogromna to nawet dobrze. Tylko ze po tym boardzie to wcale nie widać że scena istnieje co mnie troszkę dziwiło bo gra przeciez zacna jest.
jak będę miał czas to trochę potłukę sobie tylko szkoda że nie jest ubsługiwana przez All seying eye

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-04-2003 12:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DaBi Znajdź więcej post'ów przez  DaBi Dodaj DaBi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DaBi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
RfD_Mr_DEATH
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Gliwice

Może te forum jest puste ... ale wejdz na forum klanu RfD, zbieranina ze wszystkich klanów tam jest .

www.forum.rfd.prv.pl tam to widac ze scenia istnieje , 98% postów nie na temat, ale widac ze scena ma sie dobrze

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-04-2003 12:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil RfD_Mr_DEATH Kliknij tutaj by wysłać e-maila do RfD_Mr_DEATH Znajdź więcej post'ów przez  RfD_Mr_DEATH Dodaj RfD_Mr_DEATH do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać RfD_Mr_DEATH prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 18:01.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions