Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Tribes2 > !TRENING! Dla nie-starych.
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
$corcerer
Mad WildCat driver



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja: Częstochowa

!TRENING! Dla nie-starych.

Tak wiec jako ze sie wciaglem w to wszystko, to przy okazji ordanizuje taki trening dla nowych (steel, hom i cala rzeszta lamek z sYs oraz_]|[_ odpada (tak, Maped, ty tez) )
odbedzie sie on w PIATEK, prawdopodobnie miedzy 20 a 22 (dokladnie podam w czwartek, wyedytuje tego posta) na polskim serwerq Eagle's Nest (mozna sobie wczesniej wejsc i popykac) Prosilbym o zainstalowanie TeamSpeaka (bede mowic cosniecos) oraz o zainstalowanie mappackow z tematu SCIAGAWKA, zeby potem nie bylo zadnych niespodzianek.

EDIT:

ZAPOMNIALEM! mam spotkanie o 19.30 do biezmowanka ale to nic, wejdzcie na serwa i pograjcie troche, ja potem przyjde i przynajmniej rozgrzewka bedzie z glowy

Miejsce: Eagle's Nest PL IP: 217.153.115.38:28000
Czas: PIĄTEK 7.5.2004 GODZINA: 20.00 (najlepiej być 10min wcześniej na TS i IRC, zeby poślizgu nie było)

TeamSpeak: serwer: vox.one.pl Kanal: Tribes

HASŁO ZOSTANIE PODANE NA TS i IRC ( #tribes.pl )
OSOBY NIE MOGĄCE POŁĄCZYĆ SIĘ Z TYMI MIEJSCAMI UPRASZA SIĘ O OBECNOŚĆ NA SERWERZE PRZYNAJMNIEJ 20min WCZEŚNIEJ! ja bede tak od 19 już na TS i IRC dostepny.

__________________

Edytowane przez $corcerer dnia 07-05-2004 o godz. 16:16

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-05-2004 19:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil $corcerer Znajdź więcej post'ów przez  $corcerer Dodaj $corcerer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać $corcerer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
yavor
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja:

Jeśli można: załóż tu temat w stylu "Terminy rezerwacji serwera". Admin podepnie i nie będzie zaskoczenia dla innych, że nagle serwer jest niedostępny.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-05-2004 20:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil yavor Znajdź więcej post'ów przez  yavor Dodaj yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|StEELhEArT
Czarny Ofiec



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: !

ja sie nie lapie ????
ja nubiś i lamer !!!
odpale swoje smurfowe konto i bede grac !!!!

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-05-2004 21:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|StEELhEArT Znajdź więcej post'ów przez  sYs|StEELhEArT Dodaj sYs|StEELhEArT do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sYs|StEELhEArT prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
qLA
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jan 2003
Lokalizacja:

Question

Mam taka zagadka, co do tego TeamSpeaka - czemu wbudowany systemik obslugi mikrofonu jest tak zadko uzywany w T2?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-05-2004 22:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil qLA Kliknij tutaj by wysłać e-maila do qLA Znajdź więcej post'ów przez  qLA Dodaj qLA do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać qLA prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
G.mbit
kawoHolik



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: Chodzież

Talking Re Re Kum Kum :P

Hmm ... mam nadzieję, że to nie będzie ostatni trening
Z miłą chęcią zobaczyłbym jak pojawią się też i inne termiy
Mi wypadają zajęcia w sobotę (w tym zalka ).

__________________
"Nie śpiesz się z ujawnianiem swojego sądu. Skryty osąd czasem bywa potężniejszy. Może wywołać reakcje, których skutki ujawnią się dopiero wtedy, kiedy jest już zbyt późno, by im zapobiec" - Dune
|

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-05-2004 22:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil G.mbit Znajdź więcej post'ów przez  G.mbit Dodaj G.mbit do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać G.mbit prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|StEELhEArT
Czarny Ofiec



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: !

quote:
Napisane oryginalnie przez qLA
Mam taka zagadka, co do tego TeamSpeaka - czemu wbudowany systemik obslugi mikrofonu jest tak zadko uzywany w T2?

hymmm
bo ssie ??

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-05-2004 01:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|StEELhEArT Znajdź więcej post'ów przez  sYs|StEELhEArT Dodaj sYs|StEELhEArT do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sYs|StEELhEArT prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
yavor
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez sYs|StEELhEArT
ja sie nie lapie ????
ja nubiś i lamer !!!
odpale swoje smurfowe konto i bede grac !!!!



Brac go, przyda mu sie.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-05-2004 02:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil yavor Znajdź więcej post'ów przez  yavor Dodaj yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
-=ReSpEcT=-
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

to moze i ja sie zalapie ?

__________________
|_ () |) /-\ =]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-05-2004 09:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil -=ReSpEcT=- Kliknij tutaj by wysłać e-maila do -=ReSpEcT=- Znajdź więcej post'ów przez  -=ReSpEcT=- Dodaj -=ReSpEcT=- do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać -=ReSpEcT=- prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Dracoola
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2004
Lokalizacja: Bolesławiec

-- Po pierwsze witam wszystkich --

Moze i ja bym sie kwalifikowal? Niby mam konto w Tribesie od wakacji 2001, ale strasznie dluga(zbyt dluga)przerwe mialem i musze przypomniec sobie wiele rzeczy

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-05-2004 12:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Dracoola Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Dracoola Znajdź więcej post'ów przez  Dracoola Dodaj Dracoola do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Dracoola prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
$corcerer
Mad WildCat driver



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja: Częstochowa

Odpadaja JEDYNIE starzy wyjadacze (czyli gracze sYs oraz _]|[_ i WW (lamy z tych kalnow tez )

Reszta spoko.
A takie podejście jak ma st33l jest po prostu unfair IMO...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-05-2004 13:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil $corcerer Znajdź więcej post'ów przez  $corcerer Dodaj $corcerer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać $corcerer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|StEELhEArT
Czarny Ofiec



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: !

chepiash sie

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-05-2004 13:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|StEELhEArT Znajdź więcej post'ów przez  sYs|StEELhEArT Dodaj sYs|StEELhEArT do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sYs|StEELhEArT prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
borowies
uber 1337zor



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Szczecin

quote:
Napisane oryginalnie przez $corcerer
Odpadaja JEDYNIE starzy wyjadacze (czyli gracze sYs oraz _]|[_ i WW (lamy z tych kalnow tez )

Reszta spoko.
A takie podejście jak ma st33l jest po prostu unfair IMO...



O, to moge grac z niubisiami! kool \o/.

a tak poza tym, bardzo latwo jest zauwazyc kto smurfuje a kto nie :s.

__________________
10v10/14v14 {ZORN} Simon Destroyer
2v2/3v3/4v4 [omg] Simon Destroyer

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-05-2004 13:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil borowies Kliknij tutaj by wysłać e-maila do borowies Znajdź więcej post'ów przez  borowies Dodaj borowies do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać borowies prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|StEELhEArT
Czarny Ofiec



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: !

quote:
Napisane oryginalnie przez borowies
a tak poza tym, bardzo latwo jest zauwazyc kto smurfuje a kto nie :s.


mnie nie zauwazysz

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-05-2004 13:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|StEELhEArT Znajdź więcej post'ów przez  sYs|StEELhEArT Dodaj sYs|StEELhEArT do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sYs|StEELhEArT prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
$corcerer
Mad WildCat driver



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja: Częstochowa

Janiemogeno
kazdemu mam mowic ze odpada?
simon, ty TEZ sie NIEkwalifiqjesz

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-05-2004 13:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil $corcerer Znajdź więcej post'ów przez  $corcerer Dodaj $corcerer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać $corcerer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
-=ReSpEcT=-
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

panowie nie spelniamy wymogow unijnych a n00by tak bo maja tryby unijne

__________________
|_ () |) /-\ =]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-05-2004 13:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil -=ReSpEcT=- Kliknij tutaj by wysłać e-maila do -=ReSpEcT=- Znajdź więcej post'ów przez  -=ReSpEcT=- Dodaj -=ReSpEcT=- do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać -=ReSpEcT=- prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
borowies
uber 1337zor



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Szczecin

quote:
Napisane oryginalnie przez $corcerer
Janiemogeno
kazdemu mam mowic ze odpada?
simon, ty TEZ sie NIEkwalifiqjesz



wg twojej definicji sie kwalifikuje .
btw zartowalem

__________________
10v10/14v14 {ZORN} Simon Destroyer
2v2/3v3/4v4 [omg] Simon Destroyer

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-05-2004 14:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil borowies Kliknij tutaj by wysłać e-maila do borowies Znajdź więcej post'ów przez  borowies Dodaj borowies do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać borowies prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

W piomtek o 20-22 pewnie bede juz nagrzany wiec termin odpada ;-|

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-05-2004 14:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|pio
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja:

a ja?

scor nie pusisz odpisywac

edit:
przydaloby sie, zeby admina tutaj mieli niektorzy admini orzelka

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-05-2004 14:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|pio Znajdź więcej post'ów przez  sYs|pio Dodaj sYs|pio do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sYs|pio prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
yavor
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez sYs|pio
przydaloby sie, zeby admina tutaj mieli niektorzy admini orzelka


Gud ajdija.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-05-2004 15:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil yavor Znajdź więcej post'ów przez  yavor Dodaj yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
FlyMASter
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Aug 2003
Lokalizacja: Pleszew

Hej starzy!
Przestańcie dreczyc scorcerera
I nie przeszkadzajcie w tym treningu!

Nie wiem jakie plany on ma, ale podejrzewam że wytlumaczenie podstaw, głownie roznorodności sprzetu jaki mamy i odpowiedz na na pytania, jakie na poczatku mial kazdy, czyli zaoszczednienie czasu na dochodzenie do tego samemu.

Sam pamiętam jak pare godzin spedzilem prbojac ostawiac roznoge rodzaju wierzyczki, np AA na budynkach, gorach,,,,, drzewach
lub innego osprzetu i dochodzenie co to robi


->scor, jak bys potrzebowal manekina do pokazow na swoim wykladzie, to pisz,... moge posłuzyc za tarcze stzrelnicza

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-05-2004 17:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil FlyMASter Znajdź więcej post'ów przez  FlyMASter Dodaj FlyMASter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać FlyMASter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
yavor
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja:

...a jest co tlumaczyc.

Wczoraj, ZORN, 32 osoby na serwerze. Widze lezie gosc na BR. Z EP na plecach. I... lezie do bazy. Flaga na dole, bo jakis capper nieostroznie upuscil. Gosc bierze flage i... idzie. Krotko, dodajmy.

2 minuty pozniej.

Srodek BR. Idzie gosc. Mysle sobie: ten sam. Podlatuje. Inny. Bez EP. Lezie. Latam wokol niego, nie strzelam. Lezie. O, zauwazyl mnie. Laduje, podskakuje, pokazuje, ze moze latac. Gosc wyjmuje chainguna i dziurawi niebo. Pisze: pojdz do inventory station, wez energy packa i LATAJ. Zero reakcji. Zostawiam goscia, serca nie mialem, zeby toto zamordowac. Minute pozniej... idzie cos srodkiem mapy. Nekkidem. To samo... Pletwy mi opadly... Gosc po minucie wyszedl z serwera i pewnie teraz opowiada na lewo i prawo, jako to "Tribes 2 sucks"... ROFL... My tez tacy bylismy? No ja pamietam, jak po respawnie 5 minut wlatywalem do bazy na FireStorm... ale zeby lazic nekkidami po flage, to taki zdolny chyba nie bylem???

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-05-2004 19:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil yavor Znajdź więcej post'ów przez  yavor Dodaj yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|pio
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja:

hrhr ja pamietam jak bladzilem po bazie na kata i mino

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-05-2004 20:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|pio Znajdź więcej post'ów przez  sYs|pio Dodaj sYs|pio do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sYs|pio prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
borowies
uber 1337zor



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Szczecin

quote:
Napisane oryginalnie przez sYs|pio
hrhr ja pamietam jak bladzilem po bazie na kata i mino


lols. Ja pamietam jak bladzilem na recalescence . Tylko samo kill :p.

A w ogole to noobow sie pojwilo bardzo sporo i wiecie co? tak jakby ciekawiej na serwerach :o.

__________________
10v10/14v14 {ZORN} Simon Destroyer
2v2/3v3/4v4 [omg] Simon Destroyer

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-05-2004 21:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil borowies Kliknij tutaj by wysłać e-maila do borowies Znajdź więcej post'ów przez  borowies Dodaj borowies do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać borowies prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Darko
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2004
Lokalizacja: Poznań

Skoro taki trening organizujecie to fajniutko, z pewnością się pojawie!. Dzisiaj troche pograłem i bardzo mi się spodobało. Kompletnie nie znam mapek, nie umiem się poruszac itp. ale fun byl spory. Bardzo fajna gra

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-05-2004 21:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Darko Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Darko Znajdź więcej post'ów przez  Darko Dodaj Darko do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Darko prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
G.mbit
kawoHolik



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: Chodzież

Talking Re Re Kum Kum :P

Hmm ... ja się łapię na ten trening
Pogrywałem w ST:Tribes i trochę z botamie w Trybka 2 ale to nie to samo co z żywym przeciwnikiem (doświadczenie z q3)

__________________
"Nie śpiesz się z ujawnianiem swojego sądu. Skryty osąd czasem bywa potężniejszy. Może wywołać reakcje, których skutki ujawnią się dopiero wtedy, kiedy jest już zbyt późno, by im zapobiec" - Dune
|

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-05-2004 22:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil G.mbit Znajdź więcej post'ów przez  G.mbit Dodaj G.mbit do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać G.mbit prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
yavor
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja:

No dobra... zobaczymy, ile weterani sa warci. Odpowiadac bez odpalania mapy:

1. Ktorym wejsciem na Recalescence jest najkrotsza droga do genow?

2. Jak dostac sie do genow bedac przy fladze na Recalescence?

Obstawiam, ze wie gora 5% weteranow

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-05-2004 00:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil yavor Znajdź więcej post'ów przez  yavor Dodaj yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
-=ReSpEcT=-
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

...
ad 1
wydaje mi sie ze glownym wejsciem ( tym srodkowym ) :>
ad 2
od generatorow isc prosto skrecic w lewo isc prosto i jestes przy fladze chyba

__________________
|_ () |) /-\ =]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-05-2004 09:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil -=ReSpEcT=- Kliknij tutaj by wysłać e-maila do -=ReSpEcT=- Znajdź więcej post'ów przez  -=ReSpEcT=- Dodaj -=ReSpEcT=- do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać -=ReSpEcT=- prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
FlyMASter
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Aug 2003
Lokalizacja: Pleszew

Ad 1 i 2 - nie wiem co to za mapa Recalescence
Nie kojarze wiekszosci map po nazwie :|

Jest ciekawiej na serwach, tak jak z 1,5 roku temu.
Jak widzusz juga co sobie czolg buduje, przerywa sie gre i mu pisze ze w jugu nie mozna kierowac pojazdami , itd

Bo przez ostatni rok, jak juz same mastachy graja, to wrecz zaczelo byc nieprzyjemnie...
Co prawda jak widze ze pol druzyny sie blaka po mapie... ehhh, w sumie i tak nie jest zle, jezeli polowa drugiej tez sie blaka. Najlepej widas na pojazdowych.
Za to snajperow jakby przybylo ! niektorzy od tej broni zaczynaja, majac doswiadczenie z innych gier.


-> Respect - Jezeli widzisz ze stoje minute 3 m od kogos z twojej druzyny, to chyba widac ze nie walcze, rozumiem ze odruchowo sie pociaga za cyngiel, ale kurde 3 razy pod rzad zabijac mnie jak stoje i kogos ucze to byś nogł sobie darować!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-05-2004 15:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil FlyMASter Znajdź więcej post'ów przez  FlyMASter Dodaj FlyMASter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać FlyMASter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
-=ReSpEcT=-
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

oj wybacz ...

__________________
|_ () |) /-\ =]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-05-2004 15:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil -=ReSpEcT=- Kliknij tutaj by wysłać e-maila do -=ReSpEcT=- Znajdź więcej post'ów przez  -=ReSpEcT=- Dodaj -=ReSpEcT=- do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać -=ReSpEcT=- prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
4DDh
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Ostrowiec Sw.

heh, kiedy ja receale na oczy widzialem(((
a pograloby sie
ad.1: chyba po rowno byly, przynajmniej te boczne maja po tyle samo (mniej-wiecej), a srodkowym trzeba i tak obejsc na bok (bo na dole wlatuje sie prosto w sciane)
ad.2: to pamietam))
na dol (na przeciw reapaira) korytarz, w prawo dwa razy i wyskakuje sie tylnym wejsciem do genow (z tym krotkim korytarzem), geny sa po lewej wchodzac od tej strony
4DDh
ps.: zdalem? zdalem?))))))

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-05-2004 00:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil 4DDh Kliknij tutaj by wysłać e-maila do 4DDh Znajdź więcej post'ów przez  4DDh Dodaj 4DDh do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać 4DDh prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 23:16.    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions