Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Zasoby > Klany > po co tworzy sie klany ?
Czy chcesz być w klanie ??
You do not have permission to vote on this poll.
Tak bardzo chcę być w klanie 9 10.47%
Nie nie bawi mnie to 6 6.98%
Jestem już w klanie 67 77.91%
Po co w ogóle klany ?? 4 4.65%
W sumie: 86 głosów 100%
 [Edycja ankiety (moderatorzy tylko)]
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
SLAVE
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Konin

Question po co tworzy sie klany ?

o co tworzy sie klany ?
no wlasnie po co...
jestesmy w klanach, ale co one nam wlasciwie daja i dlaczego niektorzy ludzie tak bardzo
pragna do nich wstapic ?
jestem ciekawy co Wy o tym myślicie, bo ja sam nie wiem.

__________________
You all are my slaves =]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-07-2001 21:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SLAVE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SLAVE Znajdź więcej post'ów przez  SLAVE Dodaj SLAVE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SLAVE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
fB.Wolver1ne
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: KoNiN

No jak to po co? Co po co? No nie wiem po co .

SLAVE, jak Ty zadasz jakies pytanie, to juz..... moze nie bede konczyl.

Klany q3 zaklada sie po to, zeby dobrzy gracze mogli sie jakos "zorganizowac" i trenowac razem- czy to 1vs1, czy (zwlaszcza) TDM.

__________________
"They were like the others. Powerful, dangerous, dreadful. Only one thing divided Them from the others: They did not die."
-=[fuLL BurN Clan]=-
If you can't kill us, you can't defeat us.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-07-2001 21:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil fB.Wolver1ne Kliknij tutaj by wysłać e-maila do fB.Wolver1ne Znajdź więcej post'ów przez  fB.Wolver1ne Dodaj fB.Wolver1ne do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać fB.Wolver1ne prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SLAVE
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Konin

po to pytam, zeby sie inni wypowiedzieli... i tak wlasnie glupim pytaniem sklonilem Cie do odpowiedzi

__________________
You all are my slaves =]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-07-2001 22:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SLAVE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SLAVE Znajdź więcej post'ów przez  SLAVE Dodaj SLAVE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SLAVE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Onion




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja:

Talking

Na gloopie pytanie zawsze znajdzie sie gloopia odpowiedz! A co do tego po co sa klany to jak myslisz czy zagralbys team playa jesli bys nie byl w klanie?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-07-2001 20:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Onion Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Onion Znajdź więcej post'ów przez  Onion Dodaj Onion do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Onion prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SLAVE
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Konin

Luzik... chcialem zapodac jakis temat, zeby ktokolwiek cos napisal, bo jak narazie mam mysli zaprzatniete pewna osobniczka plci przeciwnej i jakos nie mam pomyslow.
Pozdro

__________________
You all are my slaves =]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-07-2001 21:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SLAVE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SLAVE Znajdź więcej post'ów przez  SLAVE Dodaj SLAVE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SLAVE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
|SUN|K99
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Feb 2001
Lokalizacja: Warszawa

Osobiscie uwazam ze klany zaklada sie poniewaz CS to gra zespolowa ( jak sie myle to prosze mnie poprawaic ) a jak wiadomo najlepsz "zespul" to ludze dobrze grajacy i zgrani.
Dobrych grajacych ludzi jest wiele... ale oni sami nic nei zrobia, najwazniejsze jest zgranie...ale zgranie samo nie przychodzi, dla tego zakladane sa klany gdzie grupka ludzi , stara sie zgrac...
nie jest to latwe dlatego niektore klany zostaja a reszta sie rozpada ...

__________________
[SUN] <----> Synthetic Upgraded Neohuman

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-07-2001 21:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil |SUN|K99 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do |SUN|K99 Znajdź więcej post'ów przez  |SUN|K99 Dodaj |SUN|K99 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać |SUN|K99 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SLAVE
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Konin

[*[SUN]KALI99 i wlasnie o takie odpowiedzi mi chodzilo

__________________
You all are my slaves =]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-07-2001 22:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SLAVE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SLAVE Znajdź więcej post'ów przez  SLAVE Dodaj SLAVE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SLAVE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
|SUN|K99
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Feb 2001
Lokalizacja: Warszawa

ciesze sie ze sie zgadzamy

__________________
[SUN] <----> Synthetic Upgraded Neohuman

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-07-2001 22:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil |SUN|K99 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do |SUN|K99 Znajdź więcej post'ów przez  |SUN|K99 Dodaj |SUN|K99 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać |SUN|K99 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DZASKUL
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Przeworsk

Nio to i ja odpowiem.

Dlaczego chca ludki wstapic do klanu :

1 - Gra w klanie sprawia wieksza frajde tu sie gra dla calej druzyny a nie tylko dla siebie, od twojego ruchu zalezy w jakims tam porcencie czy twoj klan wygra czy tez przegra i to jest cool, nie zastapi tego zadna gra z przypadkowymi graczami.

2 - Jest to okazja do zapoznania sie z jakims gronem ludkow wspolne wypady na piwko, panienki (chlopcow), ogolnie nowe przyjaznie (nowi wrogowie )

3 - Prestiz nic nie podnosi rangi gracza jak dwie or trzy or iles tam literki przed jego ksywa oczywiscie najwikeszy prestiz maja ci co maja literki przed ksywa najlepszych klanow. (nawet jesli nie znasz gostka a widzisz ze ma np [Bor] or [Dune] (przyklady z cs) to wiesz juz ze nie bedzie latwo grac przeciwko niemu.

I to by bylo chyba tyle jak cos jeszcze wymysle to naskrobie tu i tam

__________________
Wassup !!!!!!! Wholee !!!!!!!
HALO TRUE
Są dwa rodzaje aut Ferrari i cała reszta.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-07-2001 22:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DZASKUL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DZASKUL Znajdź więcej post'ów przez  DZASKUL Dodaj DZASKUL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DZASKUL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
OGO
niema mnie



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]DZASKUL
... wspolne wypady na piwko, panienki (chlopcow) ...


A o zwierzaczkach zapomniales? Rozne sa przeciez upodobania, nie mozemy dyskryminowac na boardzie co nie =]

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]DZASKUL
... nic nie podnosi rangi gracza jak dwie or trzy or iles tam literki przed jego ksywa...


Nom na przyklad [FPP] =]

BTW ta odpowiedz z mojej strony to jeden wielki JOKE =]

__________________
Zrezygnowałem z boarda. Dowidzenia. Jeżeli admin może to niech skasuje/usunie/zablokuje to konto.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-07-2001 11:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil OGO Znajdź więcej post'ów przez  OGO Dodaj OGO do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
blo
death czarnianin



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Wrocław

Eh, jeszcze za czasow Q2 to byly jako tako "prawdziwe" klany a teraz.... tyle tego sie nagromadzilo....

Ale fakt faktem - w klanie fajnie byc
[jak sie bylo to sie wie]

__________________
____ blo ____ [ REKLAMA: news://news.cavern.com.pl/fpp | fppzone.w.interia.pl ]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-07-2001 23:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil blo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do blo Znajdź więcej post'ów przez  blo Dodaj blo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać blo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
oxygen
new challenger



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Krakow

quote:
Napisane oryginalnie przez Onion
jak myslisz czy zagralbys team playa jesli bys nie byl w klanie?

tia...jak najbardziej

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-07-2001 07:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil oxygen Znajdź więcej post'ów przez  oxygen Dodaj oxygen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać oxygen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
OGO
niema mnie



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez blo
Eh, jeszcze za czasow Q2 to byly jako tako "prawdziwe" klany a teraz.... tyle tego sie nagromadzilo....


Monozom sie jak kruliki =] Powody powstania klanow sa corazbardziej banalne. I jest tego czegos pelno ale takich prawidziwych i dobrych klanow jest malo nadal. Reszta to takie cus, powstale w wyniku mody i checi na literki przed xyfa =]

quote:
Napisane oryginalnie przez blo
Ale fakt faktem - w klanie fajnie byc
[jak sie bylo to sie wie]



Nom. Pamietasz palny z -=[FZ]=- przed xywa? =]

__________________
Zrezygnowałem z boarda. Dowidzenia. Jeżeli admin może to niech skasuje/usunie/zablokuje to konto.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-07-2001 09:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil OGO Znajdź więcej post'ów przez  OGO Dodaj OGO do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
blo
death czarnianin



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Wrocław

Nom =] [FZ] fajniej brzmi niz jakies [FPP]

__________________
____ blo ____ [ REKLAMA: news://news.cavern.com.pl/fpp | fppzone.w.interia.pl ]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-07-2001 13:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil blo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do blo Znajdź więcej post'ów przez  blo Dodaj blo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać blo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
fB.Wolver1ne
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: KoNiN

Yo yomio 2 @LL

Dobra SLAVE, widze ze pare osob sie tu wypowiedzialo calkiem powaznie, wiec ja tez sie wtrace .

Klany, klany... Po co one sa? Hmm, mysle ze nie ma odpowiedzi, ktora nie wydala by sie wam banalna. To wszystko zostalo jush powiedziane: klany tworzy sie po to, by razem trenowac, stac sie lepszym graczem.

Chyba jednak cos innego przyszlo mi do mojego zakutego lba: przeciez od dawien dawna ludzie o podobnych zainteresowaniach lubia sie laczyc w grupy. Masz paru kumpli, ktorzy graja w q3. Mieszkasz w sporym miescie (to przyklad jak z naszego zycia, co SLAVE?). Moze i jest w nim wielu graczy, jednak sa oni porozrzucani po calej wiosze.
Chodzisz do kafejki na chybil-trafil. A nuz, oprocz pieciu lam... eee...nie- oprocz pieciu begginerow trafi sie w gralni chociaz jeden weteran q3, z ktorym warto by bylo zagrac?
No i miales szczescie. Przyszedl jakis gosciu. Z trudem go pokonales. Widzisz, ze jest naprawde dobry... Myslisz sobie: "kruwa , fajnie by bylo czesciej razem trenowac! Ale bysmy wymiatali po jakims czasie- MUAH!". Proponujesz mu, zeby przyszedl do gralni jutro w samo poludie . I niech przyprowadzi ze soba wszystkich dobrych graczy, jakich zna.
Spotykacie sie jutro. Super sie gra. No to spotkajmy sie jeszcze raz... i jeszcze raz... Przypomina ci sie, ze masz paru kumpli- graliscie kiedys razem w q2. Moze kolesie przerzucili sie na q3? Dzwonisz. "Pe-he-he-wnie! Powiedz tylko o ktorej mam byc w tej kafeji, zeby skopac wam tylki"...
Kumpel przychodzi. Swietnie sie bawicie. Po dwoch tygodniach, moze po miesiacu wspolnego grania i dzwonieniu po kumplach okazuje sie, ze jest was np. osmiu. To troche za duzo na deathmatch... Ktos wpisuje /g_gametype 3 i zaczyna sie team DM. Oooooodlooooot! Potem wlaczacie CTF, znowu TDM...
Po miesiacu okazuje sie, ze jestescie cholernie zgrani. Podczas walki druzynowej kazdy zna swoje miejsce w teamie. Jest taktyk, czy raczej team leader, jest gosciu ktory zajmuje sie ochrona jakiegos waznego miejsca na mapie, jest zwiadowca, spec od walki na daleki dystans, jest nawet kamper...
Myslisz sobie "kruuuuwaa! A moze by tak zalozyc klan?"
Co sie dzieje potem, sami wiecie. Szczegolie Ty SLAVE- to przeciez historia fuLL BurNu (no, niedokladna ale... )!

Inna rzecz. Chyba kazdy z nas chcialby powiedziec tak, jak to mowia na filmach:
"Tak, to ja [xyz]Bleblubli. Dobrze slyszales. Jestem w [xyz]." "O Dzizys! Mowisz o TYCH [xyz]?!" "O tych samych. O NAJLEPSZYCH Z NAJLEPSZYCH".
Sproboj to powiedziec, nie bedac w klanie ). Najlepsi w swoim fachu zawsze lubili tworzyc elitarne grupy (chocby nasi: GROM, Dywizjon 303 [II WS, piloci Spitfire'ow wygrali za Brytyjczykow bitwe o Anglie] itp.)

W ogole- druzyny sa WSZEDZIE. Tylko prawie nigdzie nie mowi sie na nie "klany". Koszykowka, pilka nozna, hokej... Ofkoz nie chodzi mi tu o reprezentacje, tylko o kluby takie jak Lakersi czy cos. Menedzerowie dwoja sie i troja, zeby kupic jak najlepszych graczy.

Na koncu jedna prosba, "troche" off topic. Prosba dla weteranow tego boardu. Slyszalem ze coniektorzy tu mnie nie lubia... Coz, normalka. Jak ktos walnie glupote, to mozna troche z niego poszyderzyc. Ale prosze o sprawiedliwosc. Nie chce tu zadnej wojny. Nie ma sensu wyzywanie sie z Wami. Przeciez na dobra sprawe to mozemy sobie nawzajem narobic tylko wielkich szkod. I co z tego, ze jestem tu newbie? A pomyslales o tym, ze na innych boardach jestem takim weteranem jak Ty? He? Nie mam zamiaru lizac Wam... ehem. Niewazne czego. Sam tego nie wymagam na innych boardach od niewbies.
W ogole to CONIEKTORZY maja uprzedzenie do mnie tylko za to, ze nie pogadalem z nimi na IRCu. No nic, czekam na feedback. Jak co, to walcie na mojego mejla. PLIZ, nie robcie tu lamerskich wojen... Miejcie szacunek dla innych boardzistow.
Ciekawe czy jedynka (ocena) przy moim poscie to jush tradycja? Hmm...


PS. Wiem, ze ten text jest DLUGI . BTW: ciekawe ktoremu z Was chcialoby sie napisac cos takiego... Mi tam by sie nie chcialo (?!)

__________________
"They were like the others. Powerful, dangerous, dreadful. Only one thing divided Them from the others: They did not die."
-=[fuLL BurN Clan]=-
If you can't kill us, you can't defeat us.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-07-2001 18:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil fB.Wolver1ne Kliknij tutaj by wysłać e-maila do fB.Wolver1ne Znajdź więcej post'ów przez  fB.Wolver1ne Dodaj fB.Wolver1ne do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać fB.Wolver1ne prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bLADE
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Sweep taki potrafi pisac... ja tyz bym mogl... ale zrobie to gdy topic mnia naprawde poruszy =>

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-07-2001 23:44
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
OGO
niema mnie



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez bLADE
Sweep taki potrafi pisac... ja tyz bym mogl... ale zrobie to gdy topic mnia naprawde poruszy =>


Pamietasz topic o Szkole i jej znaczeniu? Alesmy sie rozpisali co nie, tamtego to naprawde nie chcialo sie czytac =] A ze SweepeR`em to chyba ta ksiazke jednak napisze =]

fB.Wolver1ne pisz tak dalej a napewno ocenka wzrosnie. Pamietaj na poczatku zawsze najtrudniej jest bo ludzie nie znaja Ciebie i musisz umiec sie zaprezenotowac i pokazac z jaknajlepszej strony.

__________________
Zrezygnowałem z boarda. Dowidzenia. Jeżeli admin może to niech skasuje/usunie/zablokuje to konto.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-07-2001 09:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil OGO Znajdź więcej post'ów przez  OGO Dodaj OGO do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
fB.Wolver1ne
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: KoNiN

Heeeeeeej, no ja wiem ze na poczatku jest trudniej... to niestety nieprawda, ze pierwsze razy sa najlepsze... Czlowiek jest wtedy jeszcze niedoswiadczony i nie zna wszystkich poz........ ueeeeee, niewazne

Cholera, dobrze ze ktos zauwazyl ze sie staram. Moze juz wiecie za ja jestem za tym zeby kazdy ZAPRACOWAL na opinie, a potem... nadal na nia pracowal. Nie bardzo lubie ludkow, ktorzy bazuja na tym, co _kiedys_ osiagneli... Pewnie, mam do nich jakis szacunek, jesli kiedys byli w czyms dobrzy, ale nic ponad to.

Tak naprawde to sam sie jush pogubilem w tym wszystkim .

A ja mam o tyle trudniej, ze zaczalem tu pisac na dwa dni przed wyjazdem na wczasy. Jop, jestem teraz na Mazurach i wypoczywam. Posty moge nadawac tylko z kafeji, stad nie ma ich na razie zbyt wiele.... Docencie to , bo jak wroce na chate to codziennie bede cos pisal.

__________________
"They were like the others. Powerful, dangerous, dreadful. Only one thing divided Them from the others: They did not die."
-=[fuLL BurN Clan]=-
If you can't kill us, you can't defeat us.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-07-2001 13:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil fB.Wolver1ne Kliknij tutaj by wysłać e-maila do fB.Wolver1ne Znajdź więcej post'ów przez  fB.Wolver1ne Dodaj fB.Wolver1ne do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać fB.Wolver1ne prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
fB.Wolver1ne
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: KoNiN

To tak przy okazji- moze podalibyscie adresy stronek www Waszych klanow? Ludzie z [FPP] to wiem jaka maja stronke, ale taki np. bLADE czy oxygrn - do jakich klanow nalezycie? Jakie macie stronki?

Ja aktualnie przebudowywowywuje calkowicie kaszaniasta strone klanu RT. Chcecie to luknijcie - www.rt.konin.lm.pl. Stronka technicznie jest bardzo slaba i nie aktualizowalismy jej od... u-u-u! Niom ale texty sa fayoskie i mozna sie niezle usmiac czytajac chocby opisy ludkow z RoGuE Teamu. Takze jak chcecie, to wpadnijcie.

OGO, nie wiem czy to czytasz... to prawda ze SLAVE wyslal Ci nasza nowa stronke? Jesli tak- to jak sie podoba? To moja pierwsza stronka napisana w 666% w Notepadzie. Jak ktos bedzie chcial, to moge ja przeslac. Tyle ze za 2 tygodnie, jak wroce na chate. Ew. SLAVE moze ja Wam wyslac.

No wiecie, opinie opinie opinie- to to czego poczebuje dobry webmajster.

__________________
"They were like the others. Powerful, dangerous, dreadful. Only one thing divided Them from the others: They did not die."
-=[fuLL BurN Clan]=-
If you can't kill us, you can't defeat us.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-07-2001 13:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil fB.Wolver1ne Kliknij tutaj by wysłać e-maila do fB.Wolver1ne Znajdź więcej post'ów przez  fB.Wolver1ne Dodaj fB.Wolver1ne do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać fB.Wolver1ne prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DZASKUL
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Przeworsk

quote:
[i]...bo jak wroce na chate to codziennie bede cos pisal. [/B]

Cieszyć się czy plakać ??

__________________
Wassup !!!!!!! Wholee !!!!!!!
HALO TRUE
Są dwa rodzaje aut Ferrari i cała reszta.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-07-2001 13:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DZASKUL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DZASKUL Znajdź więcej post'ów przez  DZASKUL Dodaj DZASKUL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DZASKUL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bLADE
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez fB.Wolver1ne
To tak przy okazji- moze podalibyscie adresy stronek www Waszych klanow? Ludzie z [FPP] to wiem jaka maja stronke, ale taki np. bLADE czy oxygrn - do jakich klanow nalezycie? Jakie macie stronki?



Tjaa... oki... ja nalerze do dosc nowego klanu q2 =]. Nazywasie to Blaster Powah. Strona sie robi... bo ten co sie zna lepiej odemnie na html (oy Stahoo!) pojechal se na majorke :/. Tak wiec caly czas poszukujemy mlodek krfiiiiii... jak chce to mi na mail i ja w tedy se wgram q2 =>

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-07-2001 00:07
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SLAVE
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Konin

co sie stalo... nie bylo mnie tydzien, a tu tyle odpowiedzi PP

__________________
You all are my slaves =]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-07-2001 22:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SLAVE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SLAVE Znajdź więcej post'ów przez  SLAVE Dodaj SLAVE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SLAVE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
fB.Wolver1ne
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: KoNiN

Yo SLAVE... Zauwazyles, ze najwiecej postow nadeszlo, gdy Ciebie tu NIE BYLO?

bLADE, mejlnij mnie jak tylko bedziecie mieli klanowa strone. Z checia odwiedze jakas nowa witrynke poswiecona q2... Bliip, przypominaja sie stare dobry czasy kuika 2... Pierwszy DMik z zywymi ludzmi, pierwsza fraga... :>

PS. Powodzenia na tym turnieju... Bedziesz jedynym gosciem z fuLL BurN'u, nie zawiedz nas!

__________________
"They were like the others. Powerful, dangerous, dreadful. Only one thing divided Them from the others: They did not die."
-=[fuLL BurN Clan]=-
If you can't kill us, you can't defeat us.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-07-2001 13:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil fB.Wolver1ne Kliknij tutaj by wysłać e-maila do fB.Wolver1ne Znajdź więcej post'ów przez  fB.Wolver1ne Dodaj fB.Wolver1ne do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać fB.Wolver1ne prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SLAVE
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Konin

Zauważyłem, że jak mnie nie było to pojawiło się najwięcej odpowiedzi. Na turniej chyba pojade, bo nie znam jeszcze terminu.

__________________
You all are my slaves =]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-07-2001 17:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SLAVE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SLAVE Znajdź więcej post'ów przez  SLAVE Dodaj SLAVE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SLAVE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]Mag
Wasilij "Mag" Taleniekow



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Behind you! :P

Re: po co tworzy sie klany ?

quote:
Napisane oryginalnie przez SLAVE
o co tworzy sie klany ?
no wlasnie po co...
jestesmy w klanach, ale co one nam wlasciwie daja i dlaczego niektorzy ludzie tak bardzo
pragna do nich wstapic ?
jestem ciekawy co Wy o tym myślicie, bo ja sam nie wiem.



przyjaznie, wspolna gra, klanowki, turnieje, ligi - jednym slowem SCENA

__________________
I have got an AK47 which says that: No one lives forever

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-08-2001 22:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]Mag Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]Mag Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]Mag Dodaj [SPECNAZ]Mag do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]Mag prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[STER]ziec
Opole rulez



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Opole

Arrow

klany sa dobre ale tylko jak jest sie z jedna cafe lub z jednego miasta ,wszystko jest wtedy prosciej i latwiej sie dogadac...

__________________
[email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-11-2001 11:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [STER]ziec Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [STER]ziec Znajdź więcej post'ów przez  [STER]ziec Dodaj [STER]ziec do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [STER]ziec prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
scorpion.kt
Eat my shorts ...



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: LiNKiN P4RK (Bydgo.)

Talking

quote:
Napisane oryginalnie przez [STER]ziec
klany sa dobre ale tylko jak jest sie z jedna cafe lub z jednego miasta ,wszystko jest wtedy prosciej i latwiej sie dogadac...


No a czemu nie ?
Klany sa do tego aby wygrywac jest to druzyna jak w pilce noznej wygrywa sie na turniejach i kasa sie sypie po to sie pcha kazdy do klanow. Prosta odpoweidz

__________________

www.Kamikaze-Team.prv.pl
Your death, is my frag.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-11-2001 15:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil scorpion.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do scorpion.kt Znajdź więcej post'ów przez  scorpion.kt Dodaj scorpion.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać scorpion.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[STER]ziec
Opole rulez



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Opole

tak...ale tsheba sie bardzo ale to bardzo zgrac

__________________
[email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-11-2001 16:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [STER]ziec Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [STER]ziec Znajdź więcej post'ów przez  [STER]ziec Dodaj [STER]ziec do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [STER]ziec prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Nexus6
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez scorpion.kt


No a czemu nie ?
Klany sa do tego aby wygrywac jest to druzyna jak w pilce noznej wygrywa sie na turniejach i kasa sie sypie po to sie pcha kazdy do klanow. Prosta odpoweidz



Kasa sie sypie, ale ta co sie na kafeje wydaje

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-01-2002 21:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Nexus6 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Nexus6 Znajdź więcej post'ów przez  Nexus6 Dodaj Nexus6 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Nexus6 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CybeR
pr0-wokator



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Crack / LE

Talking

klany po to sie tworzy aby grac razem w grupie przeciw innym klanom.... razem sie spotykac (na necie) grac, wymieniac sie przydatnymi informacjami itp itd
nie?

__________________
"I always wanted to be somebody, but now I realize I should have been more specific."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-01-2002 09:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CybeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CybeR Znajdź więcej post'ów przez  CybeR Dodaj CybeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać CybeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 23:53.    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions