Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Duke > Szukam mapy: House lub Home
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Jaco!!!
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2006
Lokalizacja: Warschau

First Person Perspective Szukam mapy: Home

Kiedyś na starym dysku twardym miałem taką mape: nazywała sie House albo Home, nie pamiętam
Ściagnełem ją chyba jeszcze z duke.org.pl zanim ją zamkneli

W opisie mapy było wpomniane coś o tym, że miałabyć ona zaimplementowana w DN Atomic ...
Jej budowa przedstawiała dość fajną posesję Duke'a, na około była droga po której biegały potworki ...
Pod posesją było podziemne centrum dowodzenia z wejściami przez szafe i basen
W ogóle mapka zajefajna była

Mam pytanie: nie ma ktoś tej mapki lub nie zna kto adresu skąd możnaby ją ściągnąć? Przeryłem całego neta i znalazłem tylko jakieś pierdóły ...
Byłbym wdzięczny

__________________
o.0

Edytowane przez Jaco!!! dnia 20-01-2006 o godz. 14:55

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-01-2006 21:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaco!!! Znajdź więcej post'ów przez  Jaco!!! Dodaj Jaco!!! do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaco!!! prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Stigi
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja: Zdzieszowice

Re: Szukam mapy: House lub Home

quote:
Napisane oryginalnie przez Jaco!!!
Kiedyś na starym dysku twardym miałem taką mape: nazywała sie House albo Home, nie pamiętam
Ściagnełem ją chyba jeszcze z duke.org.pl zanim ją zamkneli

W opisie mapy było wpomniane coś o tym, że miałabyć ona zaimplementowana w DN Atomic ...
Jej budowa przedstawiała dość fajną posesję Duke'a, na około była droga po której biegały potworki ...
Pod posesją było podziemne centrum dowodzenia z wejściami przez szafe i basen
W ogóle mapka zajefajna była

Mam pytanie: nie ma ktoś tej mapki lub nie zna kto adresu skąd możnaby ją ściągnąć? Przeryłem całego neta i znalazłem tylko jakieś pierdóły ...
Byłbym wdzięczny



A sprawdzales te wszystkie home*/house* co sa na http://duke.fpp.pl/?pl:pages:show:548::: ?

__________________
duke.fpp.pl => The best source of Duke Nukem

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-01-2006 08:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Stigi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Stigi Znajdź więcej post'ów przez  Stigi Dodaj Stigi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Stigi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaco!!!
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2006
Lokalizacja: Warschau

Żeby tylko
http://garnet.acns.fsu.edu/~mbp02/
Tu też sprawdzałem

Tak sie przy tym grzebaniu w mapach zasiedzialem że mi flote na Space Pioneers rozwalili :/
Myślałem że ktoś będzie pamiętał tą mape

Wszystkie fajniejsze strony o Duke - duke.org.pl (co prawda jest coming soon ale ciekawe za ile lat ruszy) i DN3D Repository zamkneli

Cóż, poszukam jeszcze ... bo mapka była nieprzeciętna

Btw. Brakuje na fpp opisów co fajniejszych mapek, wszystko jest wrzucone do jednego wora i szukaj se

__________________
o.0

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-01-2006 10:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaco!!! Znajdź więcej post'ów przez  Jaco!!! Dodaj Jaco!!! do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaco!!! prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Stigi
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja: Zdzieszowice

quote:
Napisane oryginalnie przez Jaco!!!
Wszystkie fajniejsze strony o Duke - duke.org.pl (co prawda jest coming soon ale ciekawe za ile lat ruszy) i DN3D Repository zamkneli


To 'coming soon' jest juz ladnych kilka lat..

quote:
Napisane oryginalnie przez Jaco!!!
Btw. Brakuje na fpp opisów co fajniejszych mapek, wszystko jest wrzucone do jednego wora i szukaj se [/B]


I w tym momencie nasuwa sie pytanie - skad wiadomo ktora mapka jest fajna, a ktora nie? Jedynym rozwiazaniem jest sprawdzenie ich wszystkich, czyli 4500 mapek * przynajmniej 15 minut na kazda z nich (aby w miare dokladnie sprawdzic + opisac, ocenic) = 67500 minut = 1125 h = niecale 47 dni NON-STOP pisania (powodzenia!)

BTW: Na AMC masz 'troche' mapek z opisami, na FPP nie ma to wiekszego sensu. No chyba ze masz duuuzo wolnego czasu i ogromne checi (ale nie sadze)..

__________________
duke.fpp.pl => The best source of Duke Nukem

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-01-2006 17:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Stigi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Stigi Znajdź więcej post'ów przez  Stigi Dodaj Stigi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Stigi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaco!!!
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2006
Lokalizacja: Warschau

Cóż są gusta i guściki
Aby mój poznać zobacz mape airport.map
Szukając tej mapy trafiłem na dużo stron z napami
Nie mówie żeby na FPP robić opisy WSZYSTKICH map, ale tych najfajniejszych

> oftopic sie zrobił
Widze że mało kto pamięta tą mape
Spróbuje przejrzeć te masy płyt z CDAction (dobrze że ich nie wywaliłem), może tam będzie bo cosik mi sie wydaje że to stamtąd ja zwiełęm właśnie

[EDIT]
A jednak! : [url]http://www.duke.fpp.pl/?pl:pages:show:317::/url] - w dodatku Twojego autorstwa to :>
Niestety w downloadzie sa dwie mapy: home1 i home2, z czego to są dwie takie same mapy, i to nie te którą szukam, a adres http://dwnl.fpp.pl/duke/mapki/home.map nie działa
Ma ktoś tą mape na stanie?

__________________
o.0

Edytowane przez Jaco!!! dnia 17-01-2006 o godz. 20:40

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-01-2006 18:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaco!!! Znajdź więcej post'ów przez  Jaco!!! Dodaj Jaco!!! do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaco!!! prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Stigi
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja: Zdzieszowice

quote:
Napisane oryginalnie przez Jaco!!!
[EDIT]
A jednak! : [url]http://www.duke.fpp.pl/?pl:pages:show:317::/url] - w dodatku Twojego autorstwa to :>
Niestety w downloadzie sa dwie mapy: home1 i home2, z czego to są dwie takie same mapy, i to nie te którą szukam, a adres http://dwnl.fpp.pl/duke/mapki/home.map nie działa
Ma ktoś tą mape na stanie?



Powinienem ja miec na ktorejs z plytek.. Jak wroce z zajec, to poszukam..

__________________
duke.fpp.pl => The best source of Duke Nukem

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-01-2006 08:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Stigi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Stigi Znajdź więcej post'ów przez  Stigi Dodaj Stigi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Stigi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Stigi
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja: Zdzieszowice

Wiec tak: wiem na ktorej jest plytce, ale nie moge jej wyciagnac, bowiem ten CD nagralem okolo 8 lat temu i nie chce go czytac..

Sprawdzalem na mirrorach, na sunet usuneli wszystko z 3D Realms, a na ntua nie ma 'home', wiec nie mam pojecia kto jeszcze moglby miec ta mapke..

__________________
duke.fpp.pl => The best source of Duke Nukem

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-01-2006 17:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Stigi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Stigi Znajdź więcej post'ów przez  Stigi Dodaj Stigi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Stigi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaco!!!
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2006
Lokalizacja: Warschau


No trudno, moze kto będzie ją miał
Albo uda mi sie cudem gdzieś ją znaleźć ...

Szkoda że w trakcie przeprowadzek ta mapa została usunięta ...

__________________
o.0

Edytowane przez Jaco!!! dnia 20-01-2006 o godz. 14:52

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-01-2006 22:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaco!!! Znajdź więcej post'ów przez  Jaco!!! Dodaj Jaco!!! do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaco!!! prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaco!!!
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2006
Lokalizacja: Warschau

Sorki za post pod postem

Stigi, nie wiesz moze przypadkiem kto mógłby mieć tą mape (nie wierze że przepadłą na amen - ktoś musi ją mieć), albo adres jakiegoś forum (np. o DN3D lub jakiegokolwiek traktującego o fpp) gdzie mógłbym zagadac ludzi o tą mape?

__________________
o.0

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-01-2006 14:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaco!!! Znajdź więcej post'ów przez  Jaco!!! Dodaj Jaco!!! do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaco!!! prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Stigi
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja: Zdzieszowice

quote:
Napisane oryginalnie przez Jaco!!!
Sorki za post pod postem

Stigi, nie wiesz moze przypadkiem kto mógłby mieć tą mape (nie wierze że przepadłą na amen - ktoś musi ją mieć), albo adres jakiegoś forum (np. o DN3D lub jakiegokolwiek traktującego o fpp) gdzie mógłbym zagadac ludzi o tą mape?



Na pewno ktos ja ma, problem jest w dotarciu do tej osoby, bo mapka jest dosc 'stara'..

Linki:
http://www.planetduke.com/amc
http://www.dukesterx.net (forum)

I to chyba tyle, niewiele zostalo na scenie DN3D :/

__________________
duke.fpp.pl => The best source of Duke Nukem

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-01-2006 11:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Stigi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Stigi Znajdź więcej post'ów przez  Stigi Dodaj Stigi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Stigi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaco!!!
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2006
Lokalizacja: Warschau

Rozumiem że z polskich stron i for nie ostało sie żadne o DN3d?

Z moją znajomością angielskiego trudno mi będzie sie o tą mape zagadać, ale spróbuje ...

Szkoda że scena DN3D tak podupadła Ale tak sie dzieje z dużą ilością gier. Cud sie zdarzył gdy udalo mi sie ściagnąć muzyke z KKnD :> Jakaś strona sie jeszcze o tej grze ostala (zagraniczna oczywiście).

__________________
o.0

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-01-2006 20:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaco!!! Znajdź więcej post'ów przez  Jaco!!! Dodaj Jaco!!! do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaco!!! prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 19:06.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions