Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Urban Terror > klanowki i kickanie
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
GuriaS
Breathe



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: -_-

klanowki i kickanie

nie wiem jak zaczac...
bo dobra... dzisiaj r3 mialo grac klanowke z FFS... powiedzialem zeby wszyscy opuscili server [q3.coolnet.pl] bo bedzie klanowka... no to czekam jakies 3 minuty, nikt nie wychodzi... powtarzam to nadal to samo... w koncu dalem kick all, wywalilo wszyskich... potem gdy juz nikogo oprocz r3 nie bylo na servie, bo czekalismy na FFS< zaczal wlazic non-stop MG, i trzeba go bylo kickac... raz za pozno go kicknalem i znal haslo na server jakie zalozylismy... no dobra moze znac, ale on nadal wlazi na server, az wkoncu ottar sie wqrsazyl, i dal mu bana... a on jeszcze sie mnie na gg pyta za co zostal zabanowany... no to lol...
i do tego, zawsze tsak jest ze sie mowi, ze bedzie klanowka, i to nie koniecznie r3, bo pamietam ze z pro tez tak bylo, i na, meczach UTligi to samo bylo, ze caly czas ktos sie pchal, i trzeba bylo kickowac, a potem haslo zaqadac... no i do tego jeszcze kazdy sie potem rzuca i pluje, ze nikt nic nie mowil ze bedzie klanowka, dlaczego was kickamy... a jeszcze zeby bylo malo, to ostatnio pan o xywie **MARTWY KRAB** mnie tak [zaz przeproszeniem] wqr.wia, ze chetnie bym mu walnal bana albo w morde... dzisiaj jak miala byc klanowka, to on mi wyskoczyl , ze on stad nie pojdzie, bo to nie nasz server, i mozemuy isc na atmosfere... czlowieku a ty tam nie mozesz isc? zazuwaz, ze nam sa potrebne dobre pingi, a nie po 200 i wiecej, a tym przezyjesz na takim albo nie ebdziesz gral godzine albo 2... zastanowcie sie nad tym czasami, co robicie i mowicie... jedynymi osobami byly gr8aj, oxygen i jeszcze 2 albo 3 osoby, ktore bez dyskusji poszly gdzie indziej grac...
wiem ze ten temat byl juz poruszany w komentarzach ut.pl i na serverach, ale chce zeby sie wypowiedzieli wszyscy, bo to sie staje naganne i nie do zniesienia...
ps. jak napisalem *******y, i mi sie troche pomylilo albo cos zmyslilem [] to poprawcie mnie bo ledwo zyje, chce mi sie spac i w ogole mam dosc dzisiejszego dnia...
ps2. MajeS wewalilem ten topic tu, bo mi nigdzie indziej nie pasowal
ps3. prosze wyzywac mnie z umiarem jak ktos ma taki zazmiar
ps4. ide spac

__________________
Right here, right now

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-02-2002 22:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GuriaS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GuriaS Znajdź więcej post'ów przez  GuriaS Dodaj GuriaS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GuriaS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Chaos
Grand Master of Disaster



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Podmrok

Talking Cosik odemnie

To na poczatku przepraszam za zamieszanie. Dzisiaj sie wdalem w rozmowe z osobnikami ktorzy mieli "zaszczyt" uczesniczyc w kickaniu. Zarowno po stronie grajacych jak i rozgrywajacych (ok troszke zakrecilem ).
Jak juz sie tak wsluchalem, to myslalem, ze gadaja o kickaniu od tak sobie i wspomnailem, ze drugiego dnia gry w UT tez mi tak zrobili. r3 gralo wtedy z kims wiec grzecznie nie zaprzecze grzecznie i glosno poprosilo o wyjcie. Jako newbie postanowilem, ze nie bede sie sprzeciwial i wskoczylem na spec pytajac sie czy moge. Dostalem odpowiedz, ze nie wiadomo czy mozna wiec rownie grzecznie czekalem Ale, ze widocznie niektore osoby za bardzo wpatruja sie w celownik a nie na caly ekran i graly dalej wszyscy wylecieli i tyle...

Dzisiaj juz widzialem co robic i bez dyskusji zaprosilem ludzi na Atmo. Jestem za kickaniem wszystkich jesli ktos sprzeciwia sie zejscia w trakcie gdy klan umowil sie na klanowke. Popieram tu Gurias'a ale chcialbym zaznaczyc i to sie oczywiscie tyczy wszystkich klanow uczeszczajacych na serwerach, ze takie zeczy jak treningi i klanowki ktore blokuja innym dostemp powinny zostac gdzies rejestrowane. Dlatego jestem za stworzeniem jakiegos topicu albo nawet malej podstrony na urbanterror.pl (oczywiscie za zgoda Szanownej Redakcji) na ktorej odnotowywanoby wszelkie rezerwacje przynajmniej z tygodniowym wyprzedzeniem. Mysle, ze po takiej akcji nikt nawet nie stanalby w obronie gracza zbanowanego lub "bezkarnie" wyrzuconego z servera na ktorym toczyla sie rozgrywka.

__________________
-v3-Chaos

I tak dni człowiecze są jak liść, co spada, i jak trawa, co usycha. Ty też odejdziesz w zapomnienie, jak ten kwiat, co upadł na murawę, jak wino, które rozlane wsiąka w ziemię...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-02-2002 00:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Chaos Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Chaos Znajdź więcej post'ów przez  Chaos Dodaj Chaos do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Chaos prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GuriaS
Breathe



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: -_-

no to ja odrazu mówie, że jutro o 21 jest mecz clanbase pomiedzy r3 i TLOG, i wszyscy musza opuscic server o 20.50, zreszta powiem to i znowu pewnie bedzie trzeba kickac bo do niektorych to nie dociera =/...
i zgadzam sie z chaosem, MajeS zrob takie cos, i bedzie tam mozna wpisywac daty kiedy server jest zajety n klanowke

__________________
Right here, right now

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-02-2002 08:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GuriaS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GuriaS Znajdź więcej post'ów przez  GuriaS Dodaj GuriaS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GuriaS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]MajeS
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez GuriaS
no to ja odrazu mówie, że jutro o 21 jest mecz clanbase pomiedzy r3 i TLOG, i wszyscy musza opuscic server o 20.50, zreszta powiem to i znowu pewnie bedzie trzeba kickac bo do niektorych to nie dociera =/...
i zgadzam sie z chaosem, MajeS zrob takie cos, i bedzie tam mozna wpisywac daty kiedy server jest zajety n klanowke



ok, pomyslimy nad takim czyms...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-02-2002 09:44
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GrEaTEyE
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wasilków

hiehie

Chyba coś takiego już zostało zrobione))
Ej Guriasq to nietrwało 3 minuty, tylko po twojej pierwszej linijce ja poszedłem niewiem co dało się dalej.
Dobra jest ta wypowiedź guriego.Polać mu piwka(bezalkoholowego). :_)
pozdroofka

__________________
-=veni vidi vici=-


GrEaTEyE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-02-2002 16:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GrEaTEyE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GrEaTEyE Znajdź więcej post'ów przez  GrEaTEyE Dodaj GrEaTEyE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GrEaTEyE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GuriaS
Breathe



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: -_-

again

jeszcze raz mowie, ze za 454 minut jest mecz z TLOG< i NIKOGO nie bedziemy wpuszczac... niestety MajeS nie zamiescil daty meczu, tak wiec tutaj mowie ze bedziemy grac i zeby nikt sie nie zdziwil jak zostanie kickniety, bo nie ebdzie chcial wyjsc... zreszta zaapowiem zae zaraz jest klanowka, i od godziny 20.50 nie wchodzcie na server plz...

__________________
Right here, right now

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-02-2002 19:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GuriaS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GuriaS Znajdź więcej post'ów przez  GuriaS Dodaj GuriaS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GuriaS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Black_Jack
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Biala Podlaska

Re: again

quote:
Napisane oryginalnie przez GuriaS
jeszcze raz mowie, ze za 454 minut jest mecz z TLOG< i NIKOGO nie bedziemy wpuszczac... niestety MajeS nie zamiescil daty meczu, tak wiec tutaj mowie ze bedziemy grac i zeby nikt sie nie zdziwil jak zostanie kickniety, bo nie ebdzie chcial wyjsc... zreszta zaapowiem zae zaraz jest klanowka, i od godziny 20.50 nie wchodzcie na server plz...

Gurias ja ma do ciebie jeszcze pytanie dlaczego prawie cały team(a może i cały) r3 ma recona a dlaczgo z innych teamów chociaz jedna osoba która założyła team miała by go nie miec. Przeicez nie tylko wy macie klanówki wiesz o co mi chodzi .... .

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-02-2002 20:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Black_Jack Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Black_Jack Znajdź więcej post'ów przez  Black_Jack Dodaj Black_Jack do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Black_Jack prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GuriaS
Breathe



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: -_-

Re: Re: again

quote:
Napisane oryginalnie przez Black_Jack

Gurias ja ma do ciebie jeszcze pytanie dlaczego prawie cały team(a może i cały) r3 ma recona a dlaczgo z innych teamów chociaz jedna osoba która założyła team miała by go nie miec. Przeicez nie tylko wy macie klanówki wiesz o co mi chodzi .... .



eee... cale r3? jak sie dobrze orienduje to ma go ottar, i czasami ja...

__________________
Right here, right now

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-02-2002 22:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GuriaS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GuriaS Znajdź więcej post'ów przez  GuriaS Dodaj GuriaS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GuriaS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Black_Jack
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Biala Podlaska

Question Re: Re: Re: again

quote:
Napisane oryginalnie przez GuriaS


eee... cale r3? jak sie dobrze orienduje to ma go ottar, i czasami ja...


to jak jestes taki mądry to sie spytaj kolegow z teamu kto zna jeszcze haslo to sie sam zdziwisz ja wiem ale nie powiem wiec sie zastanów nad moją wcześniejszą wypowiedzią rozwaz ją nie mówie zeby najmłodsi otrzymali wiesz odrazu recona ale wiesz są i starsi którzy odpowiadają za swoje czyny i wiedzą po co jest recon, ze nie dla głupiej zabawy kickania itp, tylko sądze ze z głową będą jego uzywali ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-02-2002 22:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Black_Jack Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Black_Jack Znajdź więcej post'ów przez  Black_Jack Dodaj Black_Jack do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Black_Jack prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GruChA
ho ho headshot



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Afganistan, Kabul

Re: Re: Re: Re: again

quote:
Napisane oryginalnie przez Black_Jack

to jak jestes taki mądry to sie spytaj kolegow z teamu kto zna jeszcze haslo to sie sam zdziwisz ja wiem ale nie powiem wiec sie zastanów nad moją wcześniejszą wypowiedzią rozwaz ją nie mówie zeby najmłodsi otrzymali wiesz odrazu recona ale wiesz są i starsi którzy odpowiadają za swoje czyny i wiedzą po co jest recon, ze nie dla głupiej zabawy kickania itp, tylko sądze ze z głową będą jego uzywali ...



GruChA.r3 connected
GruChA.r3 joined the red team
GruChA.r3 entered the game
GruChA.r3 : ja jeszcze blacki znam rcona i nie jestem cale r3 bo chodzi ci napewno o mnie
[=bia=]Black_Jack was kicked
GruChA.r3 disconnected

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-02-2002 23:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GruChA Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GruChA Znajdź więcej post'ów przez  GruChA Dodaj GruChA do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GruChA prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LaM4
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Lodz

quote:
Napisane oryginalnie przez GuriaS
no to ja odrazu mówie, że jutro o 21 jest mecz clanbase pomiedzy r3 i TLOG, i wszyscy musza opuscic server o 20.50, zreszta powiem to i znowu pewnie bedzie trzeba kickac bo do niektorych to nie dociera....



Qrde niedociera bo moze zapimiales o dobrym wychowaniu.
Tekst typu: ... i wszystkuch uprasza sie o wczesniejsze opuszczenie serwera... brzmi troche lepiej i bardzej dociera do ludzi. Jezeli bedziesz nas traktowal jak ludzi my tez tak bedziemy robic w stosunku do Ciebie.

Inna sprawa to to ze clany traktuja coolnet jako swoj serwer, to jest serwer publiczny a nie postawiony przez clan x, a jezeli juz macie go uzywac do walk klanowych to informujcie wszystkich wczesniej. Moim zdaniem dobrym rozwiazaniem byloby modyfikowanie MOTD, kazdy przy logowaniu mogl by przeczytac kiedy i co jest grane i EWENTUALNIE pomyslec o opuszczeniu serwera.

I zachowanie typu:

adghkarg: wszyscy wypierd.ac z serwera bo zaraz klanowka tu bedzie!!

jest skonczonym chamstwem i po takim tekscie na pewno bym nie wyszedl.

Proponuje tez pogadac z coolnetem aby zakladali 2 serwer na czas walk klanowych, tez chyba dobre rozwiazanie.

__________________
May the force be with you
GG: 1815798
lam4.prv.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-02-2002 00:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LaM4 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LaM4 Znajdź więcej post'ów przez  LaM4 Dodaj LaM4 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LaM4 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Black_Jack
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Biala Podlaska

Question Re: Re: Re: Re: Re: again

quote:
Napisane oryginalnie przez GruChA


GruChA.r3 connected
GruChA.r3 joined the red team
GruChA.r3 entered the game
GruChA.r3 : ja jeszcze blacki znam rcona i nie jestem cale r3 bo chodzi ci napewno o mnie
[=bia=]Black_Jack was kicked
GruChA.r3 disconnected


Gruszka czy masz coś do mnie ????????. Jakieś uprzedzenia bo nie wiem o co ci zbytnio chodzi

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-02-2002 00:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Black_Jack Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Black_Jack Znajdź więcej post'ów przez  Black_Jack Dodaj Black_Jack do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Black_Jack prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GuriaS
Breathe



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: -_-

quote:
Napisane oryginalnie przez LaM4


Qrde niedociera bo moze zapimiales o dobrym wychowaniu.
Tekst typu: ... i wszystkuch uprasza sie o wczesniejsze opuszczenie serwera... brzmi troche lepiej i bardzej dociera do ludzi. Jezeli bedziesz nas traktowal jak ludzi my tez tak bedziemy robic w stosunku do Ciebie.

Inna sprawa to to ze clany traktuja coolnet jako swoj serwer, to jest serwer publiczny a nie postawiony przez clan x, a jezeli juz macie go uzywac do walk klanowych to informujcie wszystkich wczesniej. Moim zdaniem dobrym rozwiazaniem byloby modyfikowanie MOTD, kazdy przy logowaniu mogl by przeczytac kiedy i co jest grane i EWENTUALNIE pomyslec o opuszczeniu serwera.

I zachowanie typu:

adghkarg: wszyscy wypierd.ac z serwera bo zaraz klanowka tu bedzie!!

jest skonczonym chamstwem i po takim tekscie na pewno bym nie wyszedl.

Proponuje tez pogadac z coolnetem aby zakladali 2 serwer na czas walk klanowych, tez chyba dobre rozwiazanie.



no chyba mi nie powiesz ze mówie "won z servera bo bedzie klanówka!!"... jak mówie, to cos w stylu "prosze o opuszczenie servera be odbedzie sie mecz clanbase", i daje np. 5minut na opuszczenie a jak ktos nie poszedl to kickam...

__________________
Right here, right now

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-02-2002 09:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GuriaS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GuriaS Znajdź więcej post'ów przez  GuriaS Dodaj GuriaS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GuriaS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LaM4
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Lodz

GuriaS - nie chodzilo mi o konkretna osobe, ale nawet jezeli Ty tak nie mowisz to znajdzie sie taki w r3 ktory w taki sposob powie. Chodzilo mi o ogolny fakt przywlaszczania sobie serwerow publicznych przez klany i traktowanie "niezrzeszonych" jak smieci przez klanowiczow, ofkoz nie przez wszystkie klany - wasz tu jest wyjatkiem.

I nadal uwazam ze umieszczanie dat meczow klanowych w MOTD to dobry pomysl pomislcie nad tym.

__________________
May the force be with you
GG: 1815798
lam4.prv.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-02-2002 12:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LaM4 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LaM4 Znajdź więcej post'ów przez  LaM4 Dodaj LaM4 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LaM4 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
capone
+SG+SkUbAnY



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: warszawa

Talking r3

no lama ma racje wy r3 to sracie na wszystkich bo niby jestescie najlepsi i wam sie wszystko nalezy zawsze musi byc tak jak chcecie bo jak nie to sie na kogos uwezmiecie jak chcecie ciagle grac te swoje klanowki i wszystkich wyrzucac to sobie zalozcie swoj prywatny serwer gdzie bedziecie robic co chcecie a poki co coolnet jest publiczny i nie zachowujcie sie jak on bylby wasz na kazde zawolanie.
to tyle nara
ale zaraz mi beda jechac na bank bo prawda w oczy kole

__________________
+SG+SkUbAnY

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-02-2002 03:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil capone Kliknij tutaj by wysłać e-maila do capone Znajdź więcej post'ów przez  capone Dodaj capone do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać capone prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LaM4
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Lodz

Re: r3

capone - bez przesady - nie sram na nikogo i te posty nie byly wimiezone w zaden klan po prostu wqrwia mnie ogolna sytuacja, tak wiec z cala reszta twojej wypowiedzi zgadzam sie jak najbardziej.


ej capone - zeby nam bana na coolnet nie zalozyli

__________________
May the force be with you
GG: 1815798
lam4.prv.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-02-2002 18:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LaM4 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LaM4 Znajdź więcej post'ów przez  LaM4 Dodaj LaM4 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LaM4 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GuriaS
Breathe



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: -_-

Re: Re: r3

quote:
Napisane oryginalnie przez LaM4
ej capone - zeby nam bana na coolnet nie zalozyli


to juz bylby szczyt bezczelnosci...
po zaa tym nikt Wam nie ma zamiaru dawać bana, za to że piszecie co myslicie...

__________________
Right here, right now

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-02-2002 19:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GuriaS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GuriaS Znajdź więcej post'ów przez  GuriaS Dodaj GuriaS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GuriaS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
deen
Man of the Moon



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja:

Post :)

1. Proboje zalatwic serwer klanowy r3(miejmy nadzieje ze juz niedlugo).
2. Z tego co wiem sxl i ottar dzialali w sprawie zalatwienia coolnetu i to wlasnie oni interesuja sie prawidlowym dzialaniem serwera, zglaszaja problemy, nikt inny nie kiwnal palcem w tej sprawie.
3. Chyba ten topic jest juz nieaktualny z czasem gdy MajeS zrobil kalendzarz na ut.pl.
4. Nie mam rcona na qlnecie i nigdy nie mialem
5. Zapraszam czesciej na strone klanowa r3 (www.urbanterror.pl/r3) pomoze to w relacjach miedzy graczami, umieszczane sa tam zawsze informacje o klanowkach, treningach. Uniknimy zbednych klotni, komentarzy.
6. Jezeli ktorys z podpunktow wg ciebie jest niezgodny z twoimi obserwacjami, postnij..

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-02-2002 17:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil deen Kliknij tutaj by wysłać e-maila do deen Znajdź więcej post'ów przez  deen Dodaj deen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać deen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sniezek
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Warszawa

Deen , wlasciwie to zgadzam sie ze wszystkimi punktami, nie mam nic przeciwko a nawet na przeciw , ale i tak mialem ochote sobie postanac....
Heh, najlepiej jakby kazdy klan mial swoj wlasny serwer do treningow , a zeby wszyscy grali na publicznych
Pozdrawiam.....

__________________
Panie, daj mi sile...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-02-2002 20:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sniezek Znajdź więcej post'ów przez  Sniezek Dodaj Sniezek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sniezek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LaM4
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Lodz

Re: :)

quote:
Napisane oryginalnie przez deen
1. Proboje zalatwic serwer klanowy r3(miejmy nadzieje ze juz niedlugo).

A jakies miejsca dla spectatorow beda? - sprzedawajcie bilety
quote:
3. Chyba ten topic jest juz nieaktualny z czasem gdy MajeS zrobil kalendzarz na ut.pl.


Jaki kalendaz??? jakies dokladniejsze namiary?

__________________
May the force be with you
GG: 1815798
lam4.prv.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-02-2002 21:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LaM4 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LaM4 Znajdź więcej post'ów przez  LaM4 Dodaj LaM4 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LaM4 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GrEaTEyE
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wasilków

Wink No i kick...

przed 5 minutami wchodziłem na atmosfere, patrze 10 graczy r3, nikogo więcej, a tu nagle called vote kic greateye.Dlaczego kickujecie???nawet niepisze nic na ut.pl że jest wasz trening!!!więc nierządzcie się was prosze aż tyle, bo to do qr....cy mnie doprowadza.Było mówione żeby pisać na ut.pl zgłoszenia o meczach i treningach.Wszystkie klany sie do tego przystosowują, ale nie r3(niemówie o wszystkich członkach...)no dobra tym razem wam puszcze, ale żeby nastepnym razem niebyło czegoś takieo jak kick za to że weszłem na server i nawet niezaczełem grać...O.K. Następnym razem zgłaszajcie tening, lub mecz!!!
Jedym słowem r3 traci (tak powiem) reputacje wsród innych klanów
Pozdroofka i oby najmniej takich głupich sytuacji


o qrde, sorry za afere nieprzeczytałem tego co pisze wcześniejale ciapa ze mniena następny raz będe wszystko od początku do końcva pisał no i jednak pisze na waszej stronce o treningu sorry

__________________
-=veni vidi vici=-


GrEaTEyE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-02-2002 21:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GrEaTEyE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GrEaTEyE Znajdź więcej post'ów przez  GrEaTEyE Dodaj GrEaTEyE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GrEaTEyE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LaM4
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Lodz

Re: Re: :)

quote:
Napisane oryginalnie przez LaM4

Jaki kalendaz??? jakies dokladniejsze namiary?


Hehe znalazlem ale slepota jestem, po prostu tak dzialaja te godziny spedzone przed kompem

GrEaTEyE - ja wiedzialem i nawet nie probowalem wchodzic nie lubie bys kopany w dupe a pozatym 2.4 mi sie dopiero sciaga

__________________
May the force be with you
GG: 1815798
lam4.prv.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-02-2002 22:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LaM4 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LaM4 Znajdź więcej post'ów przez  LaM4 Dodaj LaM4 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LaM4 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
deen
Man of the Moon



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja:

Post :)

nie zawsze jest mozliwosc zgloszenia treningu dlatego istnieje strona klanowa dokladniejsze dane pod adresem www.urbanterror.pl/r3

btw jestem przeciwnikiem kickow
po wczesniejszych postach poszlismy na ugode i najbardziej uczeszcznay serwer czyli coolnet zostawilismy dla innych graczy

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-02-2002 23:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil deen Kliknij tutaj by wysłać e-maila do deen Znajdź więcej post'ów przez  deen Dodaj deen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać deen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LaM4
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Lodz

Tak w ogole co sie z nim dzieje? jakos sie nie moge polaczyc
Moze to wina Toyi?

__________________
May the force be with you
GG: 1815798
lam4.prv.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-02-2002 01:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LaM4 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LaM4 Znajdź więcej post'ów przez  LaM4 Dodaj LaM4 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LaM4 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sniezek
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Warszawa

hmmm.....w sumie serwer na klanowki zajety jest przez 1h-2h, a w tym czasie gracz ktory nie bierze udzialu w klanowce chyba mzoe bez problemu isc na inny serwer.. .Nie rozumiem po co te nerwy sa.....Najpierw mowi sie ze zaraz bedzie klanowka i daje sie ok.5-10 minut na opuszczenie serwera.....Jesli po tym okresie czasu dany gracz nie opusci serwera to nie ma innego wyjscia jak kickanie moim zdaniem...

__________________
Panie, daj mi sile...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-02-2002 07:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sniezek Znajdź więcej post'ów przez  Sniezek Dodaj Sniezek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sniezek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DEMON
bR ownz



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Wysokie Mazowieckie

Post recon

Hmm nie wiem czy to dobry pomysl ale moze CL kazdego klanu powinien miec recona na naszych serverkach, moglby wtedy ustawic haslo i obylo by si bez kickow. Skrucilo by to takze czas takiego meczu ktory trwa zwykle 40 minut a serv jest zajety 60 albo i wiecej czasami.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-02-2002 21:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DEMON Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DEMON Znajdź więcej post'ów przez  DEMON Dodaj DEMON do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DEMON prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
deen
Man of the Moon



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja:

Re: recon

quote:
Napisane oryginalnie przez DEMON
Hmm nie wiem czy to dobry pomysl ale moze CL kazdego klanu powinien miec recona na naszych serverkach, moglby wtedy ustawic haslo i obylo by si bez kickow. Skrucilo by to takze czas takiego meczu ktory trwa zwykle 40 minut a serv jest zajety 60 albo i wiecej czasami.

I w ciagu kilku dni, z 5 osob z rconem zrobilo by sie 20, nie chce wiedziec jak by wygladala gra...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-03-2002 01:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil deen Kliknij tutaj by wysłać e-maila do deen Znajdź więcej post'ów przez  deen Dodaj deen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać deen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GuriaS
Breathe



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: -_-

quote:
Napisane oryginalnie przez Sniezek
hmmm.....w sumie serwer na klanowki zajety jest przez 1h-2h, a w tym czasie gracz ktory nie bierze udzialu w klanowce chyba mzoe bez problemu isc na inny serwer.. .Nie rozumiem po co te nerwy sa.....Najpierw mowi sie ze zaraz bedzie klanowka i daje sie ok.5-10 minut na opuszczenie serwera.....Jesli po tym okresie czasu dany gracz nie opusci serwera to nie ma innego wyjscia jak kickanie moim zdaniem...


tak juz bylo robione, i po 5 minutach wyszly zaewdwie 4 osoby... zreszta juz jst mniej meczy na coolnecie bo np. r3 nie gra tyle klanowek ladderowych wiec mniej go zajmujemy

__________________
Right here, right now

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-03-2002 08:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GuriaS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GuriaS Znajdź więcej post'ów przez  GuriaS Dodaj GuriaS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GuriaS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 03:09.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
 

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions