FPP BOARD (http://board.fpp.pl//index.php)
- (http://board.fpp.pl//forumdisplay.php?forumid=42)
-- (http://board.fpp.pl//showthread.php?threadid=10370)


Posted by on 22-04-2003 22:32:

Question Kamperstwo ... skary i cudak.

Dawno tu nie pisalem. ... A wiec, wchodzena server ludz.pl ... w godzinach wieczornych gramy mapa abbey, moj caly team ginie ja zostaje sam na 4 osoby wiec zostaje na respawnie, wybijam niedobitki mam staty 8 do 1 poczym dostaje kika od cudaka za kamperstwo. Tak ze 3 razy kicki.

Pierwsze pytanie, czy jak zostaje sam na mapie na 4-5 osob co robie, z tego co sie nauczylem ... grajac w klanufkach. Obejmuje pozycje i walcze do konca o punkt dla teamu?

W wersji cudaka i skarego powiniem wybiec i zginac. Hahah nie komentuje tego. Ok ale ja mialem staty 8 do 1, a cudak 1 do 8 i chyba go to bolalo ... ok wiem ze jestem cienki, niech powie ktos lama. Ale zepsucie komus wieczora kikami i obelgami ... a pozniej starszenie banem na serverach za swoja glupote i to ze sie czepialem ze mnie kikali zanic eehh. Ludzie co sie dzieje.

Prosze niech skary pisze ... logi daj ... ze co ... upominalem sie o bezmyslnosc. Ok pisz domnie dzieciak moze jestem mlodszy ale czy tu ma wiek role bo chyba nie. Ehh.

Sorry za bledy ...


Posted by p4teex on 22-04-2003 22:42:

Post

reeeeeeeee nie ladnie Scarry ;p cudak'a to tam sie da jeszcze przymknonc oko bo go nie lubie ale Szkary ;p nie no mi sie zdaje i popre zdanie one*shota :p

__________________
wrrrr o_O


Posted by on 22-04-2003 23:11:

Question ...

Mam skil jaki mam, gram jak gram, ale od przeszlo roku i nie przypominam sobie zeby byly jakie kolwiek problemy z moja kultura na serverach. Eh. Ale kazdy moze nie wytrzymac.


Posted by p4teex on 22-04-2003 23:16:

Thumbs up

ta ale bez przesady

__________________
wrrrr o_O


Posted by DARK_ANGEL on 23-04-2003 13:24:

ale macie problemy :Q trzeba bylo powiedziec zeby wypierdalali na drzewo :S


Posted by on 23-04-2003 13:27:

:(

Ciekaw jestem czy mam bana na kalisz i na ludz ... wiem ze wczoraj mi sie pc wieszal jak sie lonczylem 2 h pozniej ... po ekscesie.


Posted by DARK_ANGEL on 23-04-2003 13:45:

Od bana ci sie nie wiesza PC


Posted by Morfi on 23-04-2003 15:22:

dark ma racje trzeba bylo powiedziec mu by sie palowal

A jak sytuacja bedzie sie powtarzac to tza by chyba do admina napisac by utemperowal gosci do daje im rcony ....

Jednak mnie najbardziej smiesza sceny gdy jak zostaje 2 na 1 to tych 2 zaczyna kampic a 1 idzie do przodu ... choc powoli ... nastepnie ida wyzwiska ze jest kampa itd itp

__________________
"Zabijajcie ich swoimi mieczami, zabijajcie lancami i w��czniami, zabijajcie ich be�tami waszych kusz. Zabijcie ich wojownik�w, ich kobiety i dzieci, starych i chorych. Zabijcie ich psy, byd�o i inwentarz. Ale ponad wszystko, zabijajcie z przyjemno�ci�."


Posted by on 23-04-2003 16:44:

Nom ...

Oni mi dawali 4 razy call vote na kick, hmm to polega na tym ze koles mowi ten jest kamepr kick go ... i reszta kikuje a tymbardziej jak przedchwila zostali przezemnie zabici heh, napisalem ten temat aby ludzie sie zastanowli zanim kogos wyzywaja ... najsmieszniejsi sa kolesi co mowia n00b ... bo nienzja jakiegos nicku a koles gra od prawie dwoch lat, albo lepsi sa co mowia ze mam np. walla ... heh widocznie nie wiedza ze istnieje cos takiego jak sluchawki. Jak sie gra jusz dlugo to mozna bez problemowo uslyszec na danej mapie gdzie jest koles bo aha jest blisko slysze ze chodzi po trawie trawa jest tylko tu ... i mam kolesia. Ale oczywiscie mam walla haha komplement bo tzn. ze jakis skill sie ma hehe.


Posted by freezer_ut on 23-04-2003 21:44:

100 razy juz pisa�em i zrobie to znowu

oto� powiem jedno!!! polska zawi��!!!!!! , dlatego nie gram na polskich serverach ---- mozecie przeczyatc sobie komentsy do ostatniego njusa tam jest ca�a prawda o tych wielkich dzia�aczy na rzecz polskiej "sceny"...

__________________
[freezer]


Posted by |r4V3n| on 23-04-2003 21:48:

Angry Ludzie

Ludzie ludzie co z wami... Na naszych serverach jest chamstwo ale i za granica nie jest lepiej... A co do tego ze wyzywaja od campera to racja - nie probojcie nawet grac wolniej bo cie zwyzywaja... A co do pana Cudaka to w pierwszej kolejnosci ban (imo ) to nie tyle ze daje voty na kicka w polsce ale zdarza mu sie nawet za granica na rodakow (wyniosle slowo ) votowac. Nie ruszaj sie przez chwile bo masz tel. a on juz cyk myk i vote na kicka...

__________________
Shadows ? Hah ! I wield Darkness itself, not mere shadows! Tell me - could a shadow do this?


Posted by on 23-04-2003 21:53:

Cdn.

Jejq zapomnial bym ze pan "ronin" byl rowniesz zkikowany hehe razem zemna ... za to ze mial dobre staty i co jeszcze heh nie wiem ale on zrezygnowal po 2-3 kikach ... ja wkurzony zmienailem nicki aby nie dostac kolejnych kikow jejq co sie dzieje.


Posted by Psycho on 24-04-2003 23:24:

ww

Dramat:-)


Posted by Sniezek on 25-04-2003 11:25:

Re: 100 razy juz pisa�em i zrobie to znowu

quote:
Napisane oryginalnie przez freezer_ut
oto� powiem jedno!!! polska zawi��!!!!!! , dlatego nie gram na polskich serverach ---- mozecie przeczyatc sobie komentsy do ostatniego njusa tam jest ca�a prawda o tych wielkich dzia�aczy na rzecz polskiej "sceny"...



doszed�em
24-04-2003 - 8:52 @ [freezer]

powodzenia na przyszlosc - ciekawe do czego dojdziesz - mam nadzieje ze do daleko posunietych wnioskow---
w moim d�ugim �yciu zrobi�em wi�cej rzczy ni� ty przez ca�e swoje �ycie a� do�mierci--- nie bede pisa� tu co bo to nie miejsce--- [...]

polska zawisc?

__________________
Panie, daj mi sile...


Posted by Hey_Dude_! on 24-05-2003 08:11:

Post

kupka nie polska zawisc, ostatnio mocno czailem sie aby zagrac na jedynym czeskim servie, bo jakos nie wiem skad ale bardzo lubie ten narod, wszedlem bylo 7 osob, razem ze mna doszedl ee sam nie wiem jak mial nicka i sie zaczelo ja od razu zrushowalem wrogi tim, za chwile koles zrushowal caly moj, i tak z 3 rundy, dostalismy po kiku, wrocilismy pytam sie za co i ...U ARE NOT REAL po chwili zostalismy we 2 na serwie bo lamki czeskie uciekly ja wpisalem realnicka, i kolo rownierz ...of korz polak z Fuzz hiehie polska rulz!@!....nie stety u nas kikowanie jest na zasadzie pastucha i stada baranow, jeden daje kika a reszta matolow, automatycznie wciska f1 :|, co raz czesciej widze jak kika sie kolesi ktorzy maja 999 gdyz jeszcze sie lacza, co dla mnie jest sq...stwem gdyz nie kazdemu tata z mama kupia kompa za 50 baniek. A z zycia najbardziej mnie wqwilo zachowanie kogos z BZN w stosunku do mnie, na pelnym servie dostalem od admina kika bo jego kolo byl na specu i chcial zeby on pogral...N/C

__________________
> Lamka Z Publika <


Posted by forever on 24-05-2003 08:47:

quote:
Napisane oryginalnie przez Hey_Dude_!
[...]co raz czesciej widze jak kika sie kolesi ktorzy maja 999 gdyz jeszcze sie lacza, co dla mnie jest sq...stwem gdyz nie kazdemu tata z mama kupia kompa za 50 baniek. A z zycia najbardziej mnie wqwilo zachowanie kogos z BZN w stosunku do mnie, na pelnym servie dostalem od admina kika bo jego kolo byl na specu i chcial zeby on pogral...N/C

Taaa... i tu wracamy w�a�ciwie do temat�w z innych w�tk�w - kolesiowanie - to ju� chyba polska narodowa choroba. Kolesia si� w puszcza na serwer kickajac innych, na kolesia si� nie donosi �e u�ywa OGC, kolesia si� nie kicka z kana�u na IRC, kolesia si� popiera w ciemno na forum... Jak w polityce... :>

__________________
oczywi�cie si� myl� i nie mam racji ani poj�cia o tym co pisz�...


Posted by DARK_ANGEL on 24-05-2003 12:12:

ZEby takie sytuacje ogladac wcale nie musze wybierac sie na Czeskie serwery .

Przyklad z wczoraj .... Kazno zajebal 6 czy 7 gosci w jednej rundzie a tu w nastepnej rundzce pan o nicku Shinobi dal vota na kick z uzasadnieniem ze to cziter ! Oczywiscie wszyscy dali f1 i Kaznodzieja polecial .... pomijam of corz ze polecialy bluzgi pod adresem FF ze my cziterzy itp. itd

sad but true :s


Posted by Sniezek on 24-05-2003 13:12:

skoro wszyscy dali f1 to nawet ty byles przekonany ze on czituje

__________________
Panie, daj mi sile...


Posted by Hey_Dude_! on 24-05-2003 13:40:

jedyne wyjscie to wiecej rconow, w dobrych rekach, tu apel do adminow jest troszke starych wyjadaczy ktorzy sa znani i lubiani np. (podlizka ) chociazby dark, dat, jagoda..(i inni, kolejnosc przypadkowa), i dac takim graczom wladze do rak , mysle ze to wprowadzilo by wiecej porzadku, no i takie cwaniaczki czuly by wiecej respektu na servie bo a nuz trafia na admina ........<-------to tylko luzna mysl

__________________
> Lamka Z Publika <


Posted by DARK_ANGEL on 24-05-2003 14:22:

quote:
Napisane oryginalnie przez Sniezek
skoro wszyscy dali f1 to nawet ty byles przekonany ze on czituje

NIe lap mnie za slowo Sniezek ;k


Posted by Sniezek on 24-05-2003 14:42:

Mozna dac rcony w dobre rece, ale po co skoro dawanie rconow odbywa sie w dosc niejasnej atmosferze. Fragment rozmowy na #urbanterror.pl:
[11:29] <scalator> poczekaj na dami
[11:29] <r3|ethical> kto ma tam rcony ?
[11:30] <scalator> nikt
[11:30] <scalator> ale dam sdc

W ten oto sposob rcona otrzyma[l] sdc, a co starsi na pewno pamietaja kim jest jest ow gracz.

__________________
Panie, daj mi sile...


Posted by forever on 25-05-2003 07:46:

quote:
Napisane oryginalnie przez Sniezek
W ten oto sposob rcona otrzyma[l] sdc, a co starsi na pewno pamietaja kim jest jest ow gracz.

Ah, no to jeszcze do mojego spisu kilka post�w wy�ej mo�na dopisa�:
...kolesiom daje si� rcona...

__________________
oczywi�cie si� myl� i nie mam racji ani poj�cia o tym co pisz�...


Posted by on 25-05-2003 13:12:

quote:
Napisane oryginalnie przez Sniezek
Mozna dac rcony w dobre rece, ale po co skoro dawanie rconow odbywa sie w dosc niejasnej atmosferze. Fragment rozmowy na #urbanterror.pl:
[11:29] <scalator> poczekaj na dami
[11:29] <r3|ethical> kto ma tam rcony ?
[11:30] <scalator> nikt
[11:30] <scalator> ale dam sdc

W ten oto sposob rcona otrzyma[l] sdc, a co starsi na pewno pamietaja kim jest jest ow gracz.



sniezek nie podslu****


Posted by Sniezek on 25-05-2003 14:16:

to pisz na privie a nie na glownym

__________________
Panie, daj mi sile...


Posted by Morfi on 25-05-2003 17:14:

sniezek .... zajebista uwaga .... POPIERAM W 100% (uwaga z sDc nie prv)

__________________
"Zabijajcie ich swoimi mieczami, zabijajcie lancami i w��czniami, zabijajcie ich be�tami waszych kusz. Zabijcie ich wojownik�w, ich kobiety i dzieci, starych i chorych. Zabijcie ich psy, byd�o i inwentarz. Ale ponad wszystko, zabijajcie z przyjemno�ci�."


Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 03:43.