FPP BOARD (http://board.fpp.pl//index.php)
- (http://board.fpp.pl//forumdisplay.php?forumid=1)
-- (http://board.fpp.pl//showthread.php?threadid=10433)


Posted by Addict3d on 06-05-2003 20:41:

Boze.... (q3rulez?)

quote:
Napisane oryginalnie przez Bat
Witam w tekście, który porusza bardzo wdzięczny temat - UT vs. Q3A.
Naczytałem się mnóstwo podobnych tekstów i w większości z nich było to samo - "remis", "pat", "obie są miód" itp. I tak się właśnie zastanawiałem - autorzy naprawdę tak myślą, czy może boją się wywołać wojnę?
Postanowiłem, że ja cackać się nie będę i poddam obie gry sprawiedliwej (to ile mi dasz za zwycięstwo...? Ouuupss! - dop. mój ) ocenie. Proszę, aby nie tyrać mego maila wiadomościami typu - "ty zdebilały *******! Przecież xxx rulez!" [że co? filmy 'xxx rulez' ? ;-) -dop.KoVaL]
Aby wszystko było jasne - w tym arcie są moje opinie, które nie pokrywają się z opinią redakcji (chociaż kto wie...). Ciekawi mnie tylko, kto będzie wyjdzie zwycięsko z tego pojedynku? [jakiego pojedynku? UT vs Q3, czy TY vs Redakcja -dop.KoVaL]
Zapraszam do czytania (UWAGA! - będzie baaaaardzo ostro )!

GRAFIKA
Q3A - qrcze, co to ma być? Kolorowo i cukierkowo jak w dobranockach. Wprawdzie niektóre mapy są trochę "brudne", ale bardzo słabo. Można raczej powiedzieć, że są "zakurzone". Jak to powiedział jeden gościu: "grafa jest gładka, jak d*** niemowlęcia". Fakt, że niektóre elementy grafiki są zrobione ładnie, ale wrażenia to raczej na mnie nie robi. Jednym słowem: średnio!
UT - miód! Ciemno, "brudno" i szaro. Bardzo klimatycznie i nastrojowo. Grafa robi bardzo pozytywne wrażenie, a bardzo często wręcz powala! Poprawiony engine Unreala daje radę. Pomimo upływu czasu, grafika cieszy oko.
Q3A - 5/10
UT - 9/10

MUZYKA
Q3A - przeciętniarstwo! Można posłuchać w czasie gry, ale nie zauważa się jej nieobecności. Lepiej ją wyciszyć i włączyć sobie jakieś mp3.
UT - znakomity podkład muzyczny. Gra z wyłączoną muzą, to już nie to samo. Na każdej mapie music jest inny, ale dobrany do klimatu areny. Mistrzostwo!
Q3A - 5/10
UT - 10/10

DŹWIĘKI
Q3A - no, tu muszę pochwalić qwaka. Odgłosy są całkiem niezłe i trzeba przyznać, że nie ma się do czego przyczepić. Uczciwie przyznaje ocenę maksymalną.
UT - wypas! To jedyne określenie, które przychodzi mi do głowy. Odzywki botów, odgłosy wystrzałów oraz inne dźwięki, które można usłyszeć podczas rozgrywki to wszystko wykonane jest na najwyższym poziomie. Brawisssimo!
Q3A - 10/10
UT - 10/10

KLIMAT
Q3A - W sumie to jakiś na pewno jest i da się go odczuć podczas gry. Niestety, nie tak wyraźny i fajny jak w UT.
UT - eXtRa! Jest specyficzny i wyrazisty klimacik, który można odczuć podczas gry. Jedna z głównych zalet UT.
Q3A - 7/10



kopiuj/wklej/edytuj (bez zmiany tresci) z fpp megazin :/ Ja sie **** pytam co to ma **** znaczyc? Kto to pisal i dla jakich odbiorcow? Czy ten koles jest wogole na tyle poważny zeby mogl sie brac za ocenianie? I gdzie do ***** jest cos takiego jak gameplay ktory IMO powinien byc na pierwszym miejscu? No ale przeciez za to mozemy przeczytac ze obie gry maja zajebiste DZWIEKI! :/ wcale tez nie uwazam jakoby grafika UT przebijala az tak q3 (sprawdzcie jak wyglada q3 w 1280x1024 na lajtmapach i max detalach ze wlaczonymi wszystkimi efektami, mozna by prawie dojsc do wniosku ze grafika w q3>ut bo co ma ***** oznaczac ze grafika jest (cyt.) "brudna" tzn. "zakurzona"? no lol **** o co tu chodzi? Nie lepiej bylo napisac ze jest przejrzysta i wszystko jest widoczne? Na temat muzyki sie nie wypowiem, tym bardziej pomine DZWIEKI! natomiast zastanawia mnie jeszcze klimat. Co on ma wogole na mysli mowic "klimat" bo "specyficzny", "wyrazisty" "ktory mozna odczuc podczas gry ()" to dla mnie nic nie znaczy. Dodam tylko ze pochodzi to z 14 numeru owego "megazinu" i jest to tekst bodajze z poprzedniego miesiaca albo nawet i z tego.
IMO kolejny przejaw lamerstwa... ale chwile sie nad tym zastanowilem analizujac temat znacznie szerzej i doszedlem to naprawde "ciekawych" choc chyba malo oryginalnych wnioskow. Moim zdaniem o Q3 mozna smialo powiedziec ze jest gra dla najlepszych. Csowcy mi tu pewnie wyjada (o ile wogole tu zajrza) ze jak to? Ze jak gram w q3 to mysle ze jestem lepszy (hi fr3zzer ) ale nie o to mi chodzi (nie mowiac juz jak zareaguja gracze UT - przepraszam wszystkich powaznych graczy ut ale opinie swoja opieram na zacytowanym "artykule"). Dlaczego wlasnie q3 (czy tez cpma) jest ta gra? Mozna by zaczac od tego ze pierwsza gra fpp z naprawde dobrym i wymagajacym trybem mp byl q1 ale chcialbym uniknac zawilosci przy wykazywaniu zwiazkow laczacych q1/q2/q3 szczegolnie ze co niektorzy moga tego nie zrozumiec. Zreszta byloby to troche nie na temat, wroce wiec do glownego watku. Proste pytanie, jaka gra ma najlepszych graczy? IMO zdecydowanie q3, przyklad? Zanalizujmy gre fatala. Jak sobie radzi w grze z graczami q3, najpierw oczywiscie ownuje wszystkich, nastepnie przerzuca sie na ut2k3 i to samo, pozniej powraca do q3 ale ma juz problemy, do czego zmierzam? Zalozmy ze czolowka graczy q3 zaczyna grac w ut2k3, mysle ze po 2 miesiacach stanowi rowniez czolowke wsrod graczy ut2k3. Z csem moze byc ciezej bo tam panuja zupelnie inne zasady ale mysle ze mozliwym byloby osiagniecie podobnego rezultatu (przydaliby sie tylko gracze tdmowi zamiast duelowcow). Teraz zostaje jedynie dojsc do tego dlaczego tak sie dzieje, mysle ze powod jest prosty - q3 najbardziej wyrabia "elementy potrzebne do profesjonalnej (ktorej celem jest bycie najlepszym) gry", gracze godzinami trenuja movement, maja idealnie wyrobiony timeing a ich aim niekiedy poprostu powala na kolana. Dlatego wlasnie uwazam ze q3 jest gra dla najlepszych bo zeby cos osiagnac trzeba najpierw wyrobic sobie naprawde dobrego skilla. Mozna narzekac ze "profesjonalizm w grze" jest utrata przyjemnosci plynacej z samej gry ale moim zdaniem wplywa mobilizujaco na graczy ktorzy dzieki temu staraja sie ciagle ulepszac swoj poziom, mysle takze ze to wlasnie profesjonalizm jest odpowiedzialny za taki a nie inny poziom graczy q3.

__________________
Jeśli prawych i umiejętnych nie będzie się wyróżniać, Ludzie zaprzestaną rywalizacji; Jeśli trudne do osiągnięcia dobra nie będą celem dążeń, Ludzie przestaną być rabusiami i bandytami; Jeśli rzeczy budzące pragnienia pozostaną w ukryciu, Znikną również zaciemnienia ludzkich umysłów.
Istota Drogi nie jest określona: Chociaż istnieją nazwy, głęboka treść słów Pozostaje nieuchwytna.


Posted by Infinite on 06-05-2003 20:54:

a ja tak sie zastanawiam czy autor tego arta mial 12 czy 13 lat...

__________________
Świec płomienie próżno się złocą... nie skrzypną drzwi...


Posted by Addict3d on 06-05-2003 20:58:

o kim mowisz, o mnie? jezeli tak to uswiadomie cie ze mam 2 lata i sram jeszcze pod siebie.

__________________
Jeśli prawych i umiejętnych nie będzie się wyróżniać, Ludzie zaprzestaną rywalizacji; Jeśli trudne do osiągnięcia dobra nie będą celem dążeń, Ludzie przestaną być rabusiami i bandytami; Jeśli rzeczy budzące pragnienia pozostaną w ukryciu, Znikną również zaciemnienia ludzkich umysłów.
Istota Drogi nie jest określona: Chociaż istnieją nazwy, głęboka treść słów Pozostaje nieuchwytna.


Posted by Infinite on 06-05-2003 20:59:

mowie o tym "nadzwyczaj inteligentnym" czlowieku ktory stwierdzil na podstawie "niezbitych dowodow" ze ut jest takie wspaniale

__________________
Świec płomienie próżno się złocą... nie skrzypną drzwi...


Posted by t0d on 06-05-2003 21:01:

sluchaj : to co ten kolo napisal bna samym poczatku ma sens cyt Naczytałem się mnóstwo podobnych tekstów i w większości z nich było to samo - "remis", "pat", "obie są miód" itp. Dlaczego? Tych dwoch gier nie da sie porownac.

Jezeli chodzi o klimat , zapewne chodzilo mu o roznorodnosc plansz i trybów rozgrywki (mowie o standardowych q3 i ut)

Zgadzam sie ze pominal IMO istotny motyw : movement'u - osobiscie wole ten z q3 (vq3 czy cpma - wybierz sobie )od tego z ut.
Jednakze jak grasz w ut w dany tryb rozgrywki (np Domination) to muszisz korzystac z danych map (do tego trybu) - cos a'la CTF. Mapy te stworzone sa tak by w miare latwo dotrzec do kolejnego punktu: w miare łatwo tzn ze nie trzeba robic rocket jump'ow (bo sie nie da), straf jump'ow (bo sie nie da) itp itd - wszystko robione jest pod engine

Engine q3 o ile mnie pamiec nie myli mial laczyc cechy movement'u/gameplay'u q1 i q2 (z pierwszego rj, sj z drugiego np bronie) - co za tym idzie ID software mialo juz znaczne dowswiadczenie w tej kwestii - jezeli chodzi o epic (to to zrobilo UT "chyba" ) nie mialo takiego doswiadczenia, wiec stworzyli wlasny enginge - a to ze komus sie on spodobal to jest jego broszka

Reasumujac: pat.
Dlaczego? jak ktos zaczynal od q3 to gra w q3 - inny zaczynal od ut to gra w ut.

Moja polonistka wpoila mi ongiś jedno powiedzienie, ktore pozwole sobie przytoczyc (nie bluznic ze zle bo pamiec nie jest wieczna):

De gustibum non disputandum - a w jezyku bialych: Rzecz gustu -

ps po co ja tyle pisalem skoro mogle napisace tylko "Rzecz gustu"?? heh

__________________

Art.226 §3. KK - Kto publicznie znieważa lub poniża konstytucyjny organ RP,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.


Posted by Addict3d on 06-05-2003 21:24:

quote:
Napisane oryginalnie przez t0d
sluchaj : to co ten kolo napisal bna samym poczatku ma sens cyt Naczytałem się mnóstwo podobnych tekstów i w większości z nich było to samo - "remis", "pat", "obie są miód" itp. Dlaczego? Tych dwoch gier nie da sie porownac.

wydaje mi sie ze jednak da, w koncu sa to dwie gry fpp, mp only a to wystarczy aby mozna je porownywac (to jakbys powiedzial ze w3 nie mozna porownac z c&c generals czy jakimkolwiek innym rtsem, mimo widocznych roznic uwazam ze jest to mozliwe). Ale nie chcialem tutaj wywolac jakiejsc dyskusji na temat tego ktora gra jest lepsza tutaj musze zgodzic sie z BAT'em ze "Naczytałem się mnóstwo podobnych tekstów" (z dalsza czescia tego zdania sie juz nie zgadzam) po drugie uwazam ze jest za pozno na cos takiego.

co do movementu w q3 to istnieje cos takiego jak defrag, ktory polega na treningu samego movementu i jak narazie nie zaobserwowalem nic podobnego do innych fpshoterow (cos jednak musi byc w nim wyjatkowego ).
quote:
Napisane oryginalnie przez t0d
De gustibum non disputandum - a w jezyku bialych: Rzecz gustu - ps po co ja tyle pisalem skoro mogle napisace tylko "Rzecz gustu"?? heh

Trudno sie nie zgodzic, bo taka jest wlasnie przyczyna "rozlamu" wsrod graczy - jedni wola to inni tamto i nikt nie powinien nic do tego miec (jak jednak czasem widac jest inaczej).

__________________
Jeśli prawych i umiejętnych nie będzie się wyróżniać, Ludzie zaprzestaną rywalizacji; Jeśli trudne do osiągnięcia dobra nie będą celem dążeń, Ludzie przestaną być rabusiami i bandytami; Jeśli rzeczy budzące pragnienia pozostaną w ukryciu, Znikną również zaciemnienia ludzkich umysłów.
Istota Drogi nie jest określona: Chociaż istnieją nazwy, głęboka treść słów Pozostaje nieuchwytna.


Posted by Blue on 06-05-2003 21:49:

E tam UT jest fajne mi sie q3 tez nie podobalo troche... recke przeczytam potem i sie wypowiem na temat argumentow autora

EDIT: Przeczytalem...i LOL??? Ja pier.... co to ma byc?? To są argumenty?? Q3 gosza grafa od UT??? GOsc chory czy jak??? OFC UT ma ladna grafe ale gdzie tu kurde porownanie??? przeciez q3 ustanowil niejako o stopien wyzsza jakosc grafy od UT... wogole n/c to samo tyczy sie muzyki tu i tu jest spx a klima... to jak komu lezy mnie obie leza ja lubie obie gry [UT- assalut + ctf ]

__________________
1361524


Posted by MAr-n on 06-05-2003 22:15:

Re: Boze.... (q3rulez?)

quote:
Napisane oryginalnie przez Bat

Witam w tekście, który porusza bardzo wdzięczny temat - UT vs. Q3A.



Super witam postaram sie odpowiedziec na twoj krytyczny stosunek do q3
quote:
Napisane oryginalnie przez Bat

Naczytałem się mnóstwo podobnych tekstów i w większości z nich było to samo - "remis", "pat", "obie są miód" itp. I tak się właśnie zastanawiałem - autorzy naprawdę tak myślą, czy może boją się wywołać wojnę?



widac ze czytales jakas kupe zamiast konkretow, nie mozna oceniac dwoch gier naraz nie spedzajac tyle samu czasu na rozpracowanie ich

quote:
Napisane oryginalnie przez Bat

Postanowiłem, że ja cackać się nie będę i poddam obie gry sprawiedliwej ocenie. Aby wszystko było jasne - w tym arcie są moje opinie,



z przeczytanej calosci twego arta widac ze faworyzujesz jedynie UT podczas gdy z q3 nie miales wogle stycznosci lub miales ja zerowa

quote:
Napisane oryginalnie przez Bat

GRAFIKA
Q3A - qrcze, co to ma być? Kolorowo i cukierkowo jak w dobranockach. Wprawdzie niektóre mapy są trochę "brudne", ale bardzo słabo. Można raczej powiedzieć, że są "zakurzone". Jak to powiedział jeden gościu: "grafa jest gładka, jak d*** niemowlęcia". Fakt, że niektóre elementy grafiki są zrobione ładnie, ale wrażenia to raczej na mnie nie robi. Jednym słowem: średnio!
UT - miód! Ciemno, "brudno" i szaro. Bardzo klimatycznie i nastrojowo. Grafa robi bardzo pozytywne wrażenie, a bardzo często wręcz powala! Poprawiony engine Unreala daje radę. Pomimo upływu czasu, grafika cieszy oko.
Q3A - 5/10
UT - 9/10



ze tak powiem "lol" ciemno brudno szaro, obie gry stoja pod wzgledem grafiki na wysokim poziomie, chociaz w q3 nie wiele osob gra w high grafie tylko na r_picmip 7 i vertexie. Ale no nie powiem szara i kanciasta grafika w UT jest the best i powala grafe q3 na full details na takich mapach jak dm6, cpm3, czy mapkach z RA


quote:
Napisane oryginalnie przez Bat

MUZYKA
Q3A - przeciętniarstwo! Można posłuchać w czasie gry, ale nie zauważa się jej nieobecności. Lepiej ją wyciszyć i włączyć sobie jakieś mp3.
UT - znakomity podkład muzyczny. Gra z wyłączoną muzą, to już nie to samo. Na każdej mapie music jest inny, ale dobrany do klimatu areny. Mistrzostwo!
Q3A - 5/10
UT - 10/10



o bosh kto gra na muzie w q3 ?? nie wiele osob, ja gram na sluch chcem wiedziec gdzie kto bral armora czy wszedl na jumpada by zorientowac sie miejwiecej gdzie jest moj przeciwnik. Do muzy z UT nic nie mam fajna nie powiem ale jak gram to ja wylalczam bo mi przeszkadza. Tak w ut na kazdej mapie napewno jest inna muza w q3 jest 16 utworow z twego textu wynika ze chyba jeden powtarzajacy sie.

quote:
Napisane oryginalnie przez Bat

DŹWIĘKI
Q3A - no, tu muszę pochwalić qwaka. Odgłosy są całkiem niezłe i trzeba przyznać, że nie ma się do czego przyczepić. Uczciwie przyznaje ocenę maksymalną.
UT - wypas! To jedyne określenie, które przychodzi mi do głowy. Odzywki botów, odgłosy wystrzałów oraz inne dźwięki, które można usłyszeć podczas rozgrywki to wszystko wykonane jest na najwyższym poziomie. Brawisssimo!
Q3A - 10/10
UT - 10/10



o kolejny zonk, extra rewelacyjne odzywki botow, a na jajko mi to ?

quote:
Napisane oryginalnie przez Bat

KLIMAT
Q3A - W sumie to jakiś na pewno jest i da się go odczuć podczas gry. Niestety, nie tak wyraźny i fajny jak w UT.
UT - eXtRa! Jest specyficzny i wyrazisty klimacik, który można odczuć podczas gry. Jedna z głównych zalet UT.
Q3A - 7/10



Ja jakos nie odczulem tego klimatu, bronie jakies takie nie zrownowazone, po dwa rodzaje strzalow a najwiekszym nie wypalem jest bron udajaca zielone gluty i ten odkurzac co jak strzela to jak bomba atomowa, rakieta no tak ale kto widzial rakiete z 6 pociskami czy 6 granatami. Etapy nie bardzo mi sie podobaja albo za duze albo jakies smieszne w kosmosie. Q1 byl przed UT tam bylo cos takiego jak quad w q2 tez to bylo i tak samo jest w q3 a w jakis magiczny sposob znalazl sie jego odpowiednik w UT - ktos tu cos zgapil jak mnie mam. Do tego dochodzi minus w postaci movmentu co robi gre dosyc wolna, i snajperka ktora mi sie nie podoba bo ma zoom i mozna przykampic . Jedyny plus to rodzaje gry chociaz i tak wiekszosc gra 1v1 ctf i tdm tak jak w q3.

W taki sposob wygladala by moja rozmowa z tworca tego arta jako gracz q3 nadal poznaje jego technika, grajac w UT przez rok w jakis sposob mi sie znudzil
t0d -> poogladaj sobie kilka filmow z UT zobaczysz ze tam tez wala rocket jumpy

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"


Posted by Addict3d on 06-05-2003 22:17:

eh... widze ze nie oplaca sie pisac dluzszych wypowiedzi bo ludzie sa zbyt leniwi, nawet im sie czytac nie chce . Ale **** z tym, chodzi jeszcze o jedna wazna rzecz, trzeba uswiadamiac mlode pokolenie graczy, taki 10 latek niema jeszcze wyrobionego swojego zdania i jak przeczyta art'a tego bat'a to przejmie jego zdanie i bedzie je szerzyl wsrod rowiesnikow :/ do tego ten caly "megazin" zamieszczany jest na cd-action a wiadomo ze sporo ludzi to kupuje. Ja sie do nich nie zaliczam, a ten numer przewinal mi sie przez rece wiec zgralem z niego conieco min. wlasnie FPP megazin.
btw: kiedys przeczytalem w poradniku do q3 (zamieszczonym wlasnie w cda) ze nalezy grac myszka wiec mam juz pewne pojecie dla jakiego grona odbiorcow jest skierowany. Pytanie tylko czy niemoglby sie tym zajac ktos bardziej zorientowany w temacie (cos jak quakeworld w resecie, ktorego juz niestety niema).

__________________
Jeśli prawych i umiejętnych nie będzie się wyróżniać, Ludzie zaprzestaną rywalizacji; Jeśli trudne do osiągnięcia dobra nie będą celem dążeń, Ludzie przestaną być rabusiami i bandytami; Jeśli rzeczy budzące pragnienia pozostaną w ukryciu, Znikną również zaciemnienia ludzkich umysłów.
Istota Drogi nie jest określona: Chociaż istnieją nazwy, głęboka treść słów Pozostaje nieuchwytna.


Posted by MAr-n on 06-05-2003 22:25:

quote:
Napisane oryginalnie przez Addict3d
btw: kiedys przeczytalem w poradniku do q3 (zamieszczonym wlasnie w cda) ze nalezy grac myszka wiec mam juz pewne pojecie dla jakiego grona odbiorcow jest skierowany


Fpp magazin smierdzi do tego stopnia ze 80 % zajmuje u nich UT i UT2k3 a o q3 jest art o tym jak zrobic kolorowy nick czy jak wlaczyc mapke z konsoli - jak to zobaczyl to sie poplakalem ze smiechu, co jakis czas napisza news ze wyszedl nowy mod jakis Frag 2.0 - heh tylko na co to komu jak cala polska i reszta swiata gra na 3 modach osp , cpma , ra3. Smiac sie chce z calego tego fpp magazinu. Za czasow Blooda to jeszcze bylo cos, oraz jak pisal tam sweep

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"


Posted by [FPP]Saari on 06-05-2003 23:24:

Dobra... jako ze jestem leniwa i nie chcialo mi sie czytac waszych dluuugasnych postow to moge sie ciut powtarzac.

po pierwsze - autor uzywa strasznie duzej ilosci usmieszkow i prostego jak but slownictwa. ktos kto nie umie porzadnie po polsku napisac recenzji moim zdaniem nie jest osoba godna wiekszego przejecia sie tekstem. W dodatku ten tekst jest strasznie krtki? To jest wszystko? bo jesli tak to nie ma ani porzadnego poczatku ani konca a argumenty podane w jednym zdaniu sa... lolowe.

Co do argumentow tego pana... widac ze pisala to lamka ktora mozna rozwalic w kazdej grze bo poswieca czas na sluchaniu muzy i odglosow a nie na graniu

__________________
saari.deviantart.com


Posted by Addict3d on 06-05-2003 23:50:

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Saari
To jest wszystko? bo jesli tak to nie ma ani porzadnego poczatku ani konca a argumenty podane w jednym zdaniu sa... lolowe.

ta... niestety nie napisal wiecej bzdur

__________________
Jeśli prawych i umiejętnych nie będzie się wyróżniać, Ludzie zaprzestaną rywalizacji; Jeśli trudne do osiągnięcia dobra nie będą celem dążeń, Ludzie przestaną być rabusiami i bandytami; Jeśli rzeczy budzące pragnienia pozostaną w ukryciu, Znikną również zaciemnienia ludzkich umysłów.
Istota Drogi nie jest określona: Chociaż istnieją nazwy, głęboka treść słów Pozostaje nieuchwytna.


Posted by Blue on 06-05-2003 23:55:

spac idzcie

__________________
1361524


Posted by Lucas on 07-05-2003 07:12:

Hm... ale my juz to chyba walkowalismy kiedys...

__________________


Posted by Infinite on 07-05-2003 08:00:

Addict3d ja czytam wszystkie twoje posty od deski do deski
serio!

mam taka grupe ludzi ktorzy chocby mi biblie na board wkleili to ja to przeczytam
nie wiem jak to sie stalo ale zaliczasz sie do nich mimo ze jestes bardzo mlodym uzytkownikiem (czyt. takim ktory jest ktrotko na forum)

poprostu madrze piszesz

__________________
Świec płomienie próżno się złocą... nie skrzypną drzwi...


Posted by Blue on 07-05-2003 08:50:

Hieh ja tez wszystko czytam ... wczoraj siedzialem do 1:30 i czytalem

__________________
1361524


Posted by Lucas on 07-05-2003 09:25:

quote:
Napisane oryginalnie przez Blue
Hieh ja tez wszystko czytam ... wczoraj siedzialem do 1:30 i czytalem

Ja juz tylko skanuje tekst - nie mam czasu aby czytac caly...

__________________


Posted by Hakan on 07-05-2003 09:27:

Zaznaczam z gory, nie chcialo mi sie czytac tego wszystkiego i powiem tylko swoje zdanie i doswiadczenia zwiazne z takimi textami.
A jest ono praktyczne zadne nie czytam tego wogole, pierwszym i jedynym tego typu textem byla recenzja Q3 i UT w Resecie. Wtedy nie znalem jeszcze zadnej z nich ale z gory zalozylem ze gra w ktora bede gral (jak bede mial do tego odpowiedni komputer) bedzie Q3. Powod: magia Q1, Q2 i to, ze ta gre stworzylo ID i jak dla mnie tylko gry spod tego znaku sie licza (mowie o fpp) Nie mam pojecia co sie dzieje w swiatku innych producentow (poza tym ze masa gier jest na engine odpowiednich Q). Moze duzo trace, ale co tam

edit: Przeczytalem wszystko ale i tak nic mi sie nie chce dodawac...

__________________

Nieważne, kim jesteś I co z tobą zrobiono. Prędzej czy później zyskasz
prawo wyboru. Jesteś czymś więcej niż tylko sumą swoich części...
Nieważne jak doszło do twoich urodzin, jak do tej chwili toczyło się twoje życie!
Masz oczy, masz mózg i skalę wartości. Nie pozwól, by ktokolwiek cię oszukał,
nawet ja. A kiedy nadejdzie czas, jeśli nadejdzie, upewnij się, że wybierasz
samodzielnie. Nic co działo się wcześniej,nie będzie wtedy miało znaczenia.

Roger Zelazny „Książe chaosu”


Posted by Blue on 07-05-2003 10:18:

a ja mam znowu taki nalog ze jak w cos gram to czytam setki recek [tzn ile znajde ] tej gry ... w kolo sie argumentu powtarzaja ale co tam =]

__________________
1361524


Posted by SweepeR on 07-05-2003 13:08:

Re: Boze.... (q3rulez?)

quote:
Napisane oryginalnie przez Addict3d
kopiuj/wklej/edytuj (bez zmiany tresci) z fpp megazin :/


No i to wszystko tlumaczy.

Jakis miesiac po tym jak wywalili FPP Zone z CDA i na jego miejsce wsadzili SLipa ze swoim dzielem (nota bene od ponad roku wczesniej plaszczyl sie przed bl0 i lizal mu dupe, zeby polaczyc FPP Zone i FPP Plus, ktore wtedy znajdowalo sie w Action Plusie, ale Wojtek wiele razy jednoznacznie mu odmawial), to pamietam, ze siedzielismy z blo i lalismy z ich tekstow przez pol nocy. Do tej pory nie zapomne recenzji ProMode - "Jedna z najwazniejszych zmian jest nowe menu". A dlugosc tego tekstu mial mniej wiecej tyle samo ile moje zadanie domowe z polskiego, ktore pisalem na przerwie przed lekcja. A i lay byl bezczelnie ukradziony z FPP Zone - dokladnie te same tabele, ten sam kod...

Wtedy juz sobie opinie o tym wyrobilem i nawet nie sprawdzalem nigdy jak to teraz wyglada. Ale widze, ze nie lepiej...

__________________


Posted by Blue on 07-05-2003 14:48:

Heh powiem wam tyle dla mnie CD-Action sie skonczylo na poczatku 2001 roku ;/ poprostu te numerki juz zaczynaly byc denne potem maglowali z iloscia stron/cenami/cdkami ;/ . Jeszcze sobie czasem pozyczalem od kumpla coby pocztyac wlasnie FPP-ZOne yak jeszcze am Bloodzik pisal =] ten gosc tylko mnie do tego przyciagnal... bo nawet AR ze smugim i Yedim zlazło na psy. A teraz jak zobaczylem co sie dzieje z fpp-zone w nowszch numerach to nie moglem wytrzymac ;/ shit shit i jeszcze raz shit ;( yakies lamerskie porady .... wogole kiła....ehh a arty blooda z moich starych gazet to czasem jeszcze teraz czytam [ta ten art jak przyspieszyc q3 heheheh teraz wszystcy[prawie] graja na picmip 5 w gore a ten tak nazekal =] i te jego wojny UT vs q3 [w tedy jeszcze bylem recami i nogami za UT ;D]..ehhh dosc tych wspomnien =] Tak wogole to dlaczego Wojtek [BlO]Tarczyński[? takie to bylo nazwisko?] nie pisze juz w cd-a?

__________________
1361524


Posted by Addict3d on 07-05-2003 14:50:

quote:
Napisane oryginalnie przez Infinite
Addict3d ja czytam wszystkie twoje posty od deski do deski
serio!
mam taka grupe ludzi ktorzy chocby mi biblie na board wkleili to ja to przeczytam
nie wiem jak to sie stalo ale zaliczasz sie do nich mimo ze jestes bardzo mlodym uzytkownikiem (czyt. takim ktory jest ktrotko na forum)
poprostu madrze piszesz


thx
nieeee.... tzn tak! jest dalsza czesc tego "artykulu" sory ale nie zauwazylem lol jest jeszcze lepszy !

quote:
Napisane oryginalnie przez Bat
(to do "klimatu")UT - 10/10
TRYBY ROZGRYWKI
Q3A - nędzny standard, nic poza tym.
UT - wszystkie standardowe tryby + nowe (bardzo fajne!).
Q3A - 5/10
UT - 10/10

MAPY
Q3A - niezbyt dużo, większość to totalne chłamy, nie nadające się do gry.
UT - o wiele więcej map, a większość z nich to bardzo fajne areny. Nie dam maksymalnej oceny, bo jednak ta mniejszość to gnioty.
Q3A - 5/10
UT - 8/10

BOTY
Q3A - na pierwszych poziomach bardzo głupie, a na wyższych aż ZA dobre. :/ Bardzo dziwne modele - szkielety, oczy (a właściwie oko na nogach itp. Nie wiem, może to tylko moje odczucie, ale bardziej wolę ludzkie modele, niż jakieś stwory. Chociaż muszę przyznać, że jeden potworek jest całkiem śmieszny! Chodzi mi oczywiście o Orbba. [to chyba nie widziałeś jeszcze modeli... Teletubies -dop.KoVaL]
UT - bardzo dużo poziomów do wyboru i możliwość konfiguracji - każdy dostosuje bocika do swojego poziomu gry. Modele są fajne, bardziej ludzkie niż w qwaku.
Q3A - 7/10
UT - 10/10

MENU I OPCJE
Q3A - dość duża ilość opcji, ale menu jakoś nie przypadło mi do gustu.
UT - WIELE opcji i ładne, przejrzyste menu.
Q3A - 7/10
UT - 10/10

GRYWALNOŚĆ
Q3A - muszę przyznać, że jest całkiem spora.
UT - GIGAGRYWALNOŚĆ!
Q3A - 7/10
UT - 10/10

TO "COŚ"
Q3A - przez pewien czas grałem, wiec to "coś" qwak MUSI mieć.
UT - nie można oderwać się od monitora. Gram od roku i mi się nie znudziło. Przeciwnie - z każdym dniem UT podoba mi się coraz bardziej. Sami wyciągnijcie wnioski...
Q3A - 7/10
UT - A jak myślisz?

SMACZKI
Q3A - Nie dobijaj mnie. Warto napisać o skoczniach na mapach i ew. fajnym RL oraz gibach. Poza tym nie zauważyłem nic specjalnego (a wcale nie jestem ślepy!
UT - Headshoty, dodgingi, Redeemer, Translocator, można odbijać rakiety Hammer'em, fajne animacje, niektóre mapki są NAPRAWDĘ niezwykłe.
Q3A - 5/10 (Głównie za skocznie)
UT - 10/10

DODATKI
Q3A - Dość dużo, nawet łatwo się je instaluje. Bardzo ładne modele i skiny! Są też perełki, takie jak CPM (ruuulezzz!).
UT - OGROM plików! Prosta instalacja, a do tego wiele dodatków to prawdziwe wypasy (TO: AOT ruuulezzz!).
Q3A - 9/10
UT - 9/10

FANI
Głupotą jest dla mnie porównywanie ilości fanów. Każda gra ma swoją grupkę miłośników i NIC tego nie zmieni. Dlatego też przemilczę ten punkt.

OCENA KOŃCOWA
Q3A - 7/10 (Jeśli grasz na CPM dodaj 2 punkty - CMP to wypasss!
UT - 10/10 (cudo!) No, to tyle jeśli chodzi o wszelkie oceny. Wspomnę jeszcze co nieco o nietolerancji ludzi, którzy piszą porównania. Widziałem kilka tekstów Q3A vs. UT, których autorami byli quakowcy.
Dobiło mnie czepianie się na siłę do UT. Niektórzy kolesie zaniżali ocenę UT, bo nie mogli zapamiętać nazwy broni lub tyrali grę za uzbrojenie, które w niej występuje. Owszem można wyrazić swoją opinię, ale jak ktoś pisze, że broń w UT jest do d*** i nie poda argumentów, które mogłyby wyjaśnić innym jego zdanie, to traktuję to jako bezsensowne dowalanie się w celu styrania UT. Ciekaw jestem, czemu ci "pisarze" nie uzasadnią swojej opinii? Może wiedzą, że nie ma się czego w UT czepić i stosują taktykę "napiszę, że np. broń jest do kitu i będę miał powód, żeby obniżyć ocenę o 2 punkty"? Denerwujące są również opnie typu "do Q3A jest więcej dodatków i gra ma więcej fanów". Ciekawe skąd autorzy tych tekstów to wiedzą? Przeprowadzali jakieś sondy, czy może pracują w tajnej służbie jej królewskiej mości?
To samo tyczy się Q3A.
Apeluje więc: jeśli chcesz napisać tekst na temat Q3A vs. UT i jesteś fanem jednego z tych FPP, to nie zaniżaj oceny drugiej gierce, tylko dlatego, że nie kręcisz się wokół jej sceny! [Wg mojej (nie)skromnej opinii txt który jest tylko obrażaniem, nie zasługuje na miano 'recenzji'! -dop.KoVaL]

WNIOSEK:
UT jest ekstra gierką, praktycznie pozbawioną wad. Dużo w nim rozwiązań oryginalnych i w ogóle świetnych. Pod każdym względem jest wymiatający i nie pozwala odkleić się od monitora. A co z Q3A?
Qwak3 jest grą bardzo dobrą. Nie wiem jednak, co specjalnego ludzie w nim widzą, bo dla mnie jest trochę zbyt banalny i przeciętny. To tylko moje zdanie, więc niech się kłejkowcy nie burzą!
"Czysty" Q3A przegrywa z UT zawsze i wszędzie. Niestety, panowie z ID "trochę" dali plamę, bo nowy qwak powinien być dużo bardziej dynamiczny i znacznie szybszy.
Jeśli natomiast porównać Q3A na CPM z UT, to temu pierwszemu naprawdę niewiele brakuje do Nierzeczywistego...

PS.
Pewnie wiele Quakowców wkurzonym tonem powie, że grałem w Q3A mało i oceniam grę nie mając o niej wszystkich informacji oraz doświadczenia. Niektórzy mogę też powiedzieć, że wolę UT bo wyszło przed 3 częścią Wstrząsu. Wszystkim takim odpowiadam: Bullshit!
Zanim pierwszy raz zagrałem w demo UT (Maj 2001), to ciąłem w demko Q3A (a potem full wersję) bez przerwy! Nie dawałem kompowi spokoju i często wychodziłem do kafejki, aby pograć w Q3A po LAN'ie. I co? Gdy zobaczyłem (i zagrałem ) w UT, Q3A poszedł w odstawkę.
Po kilku miesiącach zdobyłem full wersję Nierzeczywistego i gram w niego do dzisiejszego dnia! W sumie, to prawdziwym quakowcem (czyli takim, który gra na pełnej wersji i zna się trochę na rzeczy) byłem z 6 miesięcy. Teraz również pogrywam w Q3A, ale raczej rzadko.
Z Q3 przerzuciłem się na UT i obie gry zdążyłem dość dobrze poznać. Tak więc oceny dokonałem w pełni sprawiedliwej i zgodnej z moim chorym umysłem.
No, a teraz już kończę bo się bociki na Decku niecierpliwią
BTW: Tekst ten, po napisaniu oryginalnej wersji był modyfikowany... 4 razy! Oryginał mocno różnił się od wersji finalnej, choćby tym, że Q3A dostał wcześniej DUŻO gorszą ocenę. Zmieniłem ją dlatego, że - choć gra nie jest tak dobra jak UT - odkryłem na nowo frajdę, jaka płynie z fragowania kolejnych przeciwników w Q3A (zwłasza na CPM - to jest jazda!) i robieniu do tejże gry rozmaitych dodatków. Pozdro dla wszystkich, których teksty zainspirowały mnie do napisania tego arta!



no poprostu rotfl! co to **** ma byc? zdziwilem sie jak przeczytalem pierwsza czesc ale ta mnie poprostu dobila.

RADZE PRZEZCZYTAC POWYZSZY TEKST W CALOSCI NAPRAWDE WARTO!!!

sam skomentuje tylko kilka jego czesci:
BOTY - "Q3A - na pierwszych poziomach bardzo głupie, a na wyższych aż ZA dobre." no **** czajcie poziom tego typa, przeciez go boty w q3 kopia na nightmarze (a pewnie nie zna nawet bot_boost)
MENU - "Q3A - dość duża ilość opcji, ale menu jakoś nie przypadło mi do gustu." ktos jeszcze uzywa opcji z menu do konfiguracji?
"GRYWALNOŚĆ
Q3A - muszę przyznać, że jest całkiem spora.
UT - GIGAGRYWALNOŚĆ!" aha...
"TO "COŚ" " buahaha typo sam nie wie co
"SMACZKI
Q3A - Nie dobijaj mnie. Warto napisać o skoczniach na mapach i ew. fajnym RL oraz gibach. Poza tym nie zauważyłem nic specjalnego (a wcale nie jestem ślepy! )" co ****? **** ze sa to hmmm.. smaczki :/ ale o co chodzi z tymi skoczniami?!?! (zobaczcie ocene) ja mysle ze jakby kolesiowi nasrac na morde to by nie zauwazyl
"Głupotą jest dla mnie porównywanie ilości fanów" to po **** wogole o tym pisze ****...
"Wspomnę jeszcze co nieco o nietolerancji ludzi, którzy piszą porównania." gorsza od nietolerancji jest niewiedza!
"Owszem można wyrazić swoją opinię, ale jak ktoś pisze, że broń w UT jest do d*** i nie poda argumentów, które mogłyby wyjaśnić innym jego zdanie, to traktuję to jako bezsensowne dowalanie się w celu styrania UT" znizajac sie do poziomu autora sformuowal bym argument w ten sposob: bron w UT jest do dupy bo jeze nie rosna na drzewach. Kto wie moze by to zrozumial.
"Qwak3" a to co moze koles pisze wogole o czyms innym i niepotrzebnie to wogole tutaj wkleilem. Dalej pisze "jest grą bardzo dobrą. Nie wiem jednak, co specjalnego ludzie w nim widzą, bo dla mnie jest trochę zbyt banalny i przeciętny." Banalny? Przeciez boty na hurt me plenty go jada pewnie do minucha!.
dobre jest cale "PS": IMO nikt sie nie denerwowal bo nie ma czym, mozna sobie beke pokrecic z takiego tekstu, dodam ze koles to piszacy nie tyle ze niema wszystkich informacji co prawie wogole ich nie posiada, do tego argument ze jakoby woli UT (kluci sie troche z jego "obiektywna" ocena) bo wyszlo przed q3 :/ (nie rozumiem).
na koniec najlepsze (definicja quakeowca): W sumie, to prawdziwym quakowcem (czyli takim, który gra na pełnej wersji i zna się trochę na rzeczy) byłem z 6
miesięcy. No comment.

EDIT: ale zdanie skleilem "mozna sobie beke pokrecic z takiego tekstu, dodam ze koles to piszacy nie tyle ze tyle niema wszystkich informacji ale niema prawie zadnych" :/ stres pomaturalny

__________________
Jeśli prawych i umiejętnych nie będzie się wyróżniać, Ludzie zaprzestaną rywalizacji; Jeśli trudne do osiągnięcia dobra nie będą celem dążeń, Ludzie przestaną być rabusiami i bandytami; Jeśli rzeczy budzące pragnienia pozostaną w ukryciu, Znikną również zaciemnienia ludzkich umysłów.
Istota Drogi nie jest określona: Chociaż istnieją nazwy, głęboka treść słów Pozostaje nieuchwytna.


Posted by killertowa on 07-05-2003 14:59:

Pewnego pięknego dnia złożyłem sobie kompa. Następnego równie pięknego dnia poszedłem do Empiku wydać resztę pozostałej kasy. Trafiło na Unreal.
Pogrywałem jakiś miesiąc czy dwa i byłem zachwycony. Nawet w robocie sobie gierkę zainstalowałem i w nią na zmianę z kumplem pykałem.
W necie szukałem informacji o tej grze...i.... trafiłem również na stronki kwaka bo przypomniał mi się doom i q1.
Potem kupiłem swój pierwszy numer CD Action. Trafiłem na fpp Zone i doznałem nirvany To co przeczytałem wtedy na temat q3 to był miód na moje oczy. Do dziś mam jeszcze gdzieś płytkę z tego numeru. Ok - chyba mam
Był tam tekst opisujący grę. Tekst, który wspaniale ukazywał jej klimat. Powiedziałem o tym mojemu kumplowi.... i po ok. 2 tygodniach dostałem q3 w prezencie imieninowym. Zainstalowałem, pograłem, po paru dniach Unreal'a odinstalowałem nigdy go nie kończąc.
Po jakimś czasie kupiłem jeszcze jedno wydanie CDA. Następnego już nie kupiłem. Fpp Zone zniknął i pismo straciło dla mnie rację bytu.

P.S. Mam nadzieję Saari, że nie użyłem zbytu wielu uśmieszków

__________________
killer towa
"Niech przeciwnik muśnie twą skórę gauntletem, ty przywal mu shotgunem. Niech przeciwnik przywali ci shotgunem, ty przywal mu RL. Niech przeciwnik przywali tobie RL, a ty zabij go z RG. Nie koncentruj się na bezpiecznym uniknięciu - połóż swe życie przed nim"


Posted by Addict3d on 07-05-2003 14:59:

ta czesc tekstu bardzo lajtowo zmodyfikowalem, tzn musialem pousuwac wiekszosc emotow ktorych uzyl w teksie Bat bo nie moglem wyslac posta (czasem nawias niema domkniecia - tresc jednak pozostala nietknieta).

__________________
Jeśli prawych i umiejętnych nie będzie się wyróżniać, Ludzie zaprzestaną rywalizacji; Jeśli trudne do osiągnięcia dobra nie będą celem dążeń, Ludzie przestaną być rabusiami i bandytami; Jeśli rzeczy budzące pragnienia pozostaną w ukryciu, Znikną również zaciemnienia ludzkich umysłów.
Istota Drogi nie jest określona: Chociaż istnieją nazwy, głęboka treść słów Pozostaje nieuchwytna.


Posted by t0d on 07-05-2003 15:46:

quote:
jest dalsza czesc tego "artykulu" sory ale nie zauwazylem lol jest jeszcze lepszy
cenzura moze to byla???

a teraz meritum


quote:
Q3A - niezbyt dużo, większość to totalne chłamy, nie nadające się do gry.
na przyklad q3dm6 - tam to nawet chodzic nie mozna

quote:
boty
owszem w ut jest wiecej opcji (wogule sa jakies oprocz poziomu - vide q3) ale w ut jak sobie wlaczy bocika ktory sie nazywa yyyy ehhh Xingu ? Xen? cos takiego jak Xaero - (nie mowie o cpma bo tam to byle bota mozna pokonac) to wtedy tez sobie moze dojsc do wniosku ze bot ten jest zbyt dobry (tak btw. pokonal ktos z was tego pierwszego bota w q3a na i can win: Crash - ja nie moglem ale to moze dlatego ze lama jestem :/ )

quote:
ładne, przejrzyste menu
to niech tu ktos bardziej wtajemniczony powie jak sie dostac do opcji np filtrowania a konkretniej triple buffering (or sth) - ze 2 dni tego tam szukalem a w q3 - tam gdzie sa ustawienia grafiki - simple

quote:
Dodatki - prosta instalacja
szczegolnie wtedy gdy masz ut na dysku ale nie ma on skojarzonych plikow (umod czy jakos tak) a bez tego to sobie mozesz wiadomo co.. a w q3 - katalog=>pliki skopiowane=>menu mods=> wsio

quote:
UT jest ekstra gierką, praktycznie pozbawioną wad
- wspanialy kod sieciowy, prostota konfiguracji

__________________

Art.226 §3. KK - Kto publicznie znieważa lub poniża konstytucyjny organ RP,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.


Posted by SakiS on 07-05-2003 15:59:

kazdy gra w to co lubi i w co woli jak ktos lubi jedna gre to zadne porównania go nie przekonaja do drugiej chyba

__________________


Posted by Blue on 07-05-2003 16:04:

"Wspomnę jeszcze co nieco o nietolerancji ludzi, którzy piszą porównania. Widziałem kilka tekstów Q3A vs. UT, których autorami byli quakowcy."
"jeśli chcesz napisać tekst na temat Q3A vs. UT i jesteś fanem jednego z tych FPP, to nie zaniżaj oceny drugiej gierce, tylko dlatego, że nie kręcisz się wokół jej sceny! "
No lol!! Mhm Bez przegiec gosc sam siebie poniza!
"Dobiło mnie czepianie się na siłę do UT. Niektórzy kolesie zaniżali ocenę UT, bo nie mogli zapamiętać nazwy broni lub tyrali grę za uzbrojenie, które w niej występuje"
Tak oczywiscie a ty miales baaardzo rzeczowe arumenty tozto nie byly argumenty tylko czysta ocena!np:
"Q3A - niezbyt dużo, większość to totalne chłamy, nie nadające się do gry.
UT - o wiele więcej map, a większość z nich to bardzo fajne areny. Nie dam maksymalnej oceny, bo jednak ta mniejszość to gnioty."
No nie!! n/c tak jak do innych twoich argumentow w stylu gigagrywalnosc pozatym wogole ta "recka??" nie jest obiektywna to sa poprostu odczucia fanatyka UT ktory nie chce do konca urazic quakowcow i tyle... ja juz normalnie n/c pisac mi sie nie chce bo poprostu porwnanie jest babowe!! Sciagnijcie tego goscia niech przeczyta ten topick!

PS.Sakis ale ten gosc pisze ze jest obiektywny!! sam siebie kara tym tekstem!

__________________
1361524


Posted by [FPP]Saari on 07-05-2003 16:05:

Q3A - nędzny standard, nic poza tym.
UT - wszystkie standardowe tryby + nowe (bardzo fajne!).


Khem Khem! Przepraszam bardzo ... ale to kwaki byly pierwsze i kwaki ustalaly standardy wiec o czym ten pan wogole rozmawia? UT to nedzna zzynka + pare dodatkowych trybow ktore wcale nie sa az takie fajne

Q3A - na pierwszych poziomach bardzo głupie, a na wyższych aż ZA dobre. :/

Buehehehehehehehhee JAKIE?
Bot na Nightmare go rozwala? No to niezla ciota z niego jak sie do tego publicznie przyznaje

Bardzo dziwne modele - szkielety, oczy (a właściwie oko na nogach itp. Nie wiem, może to tylko moje odczucie, ale bardziej wolę ludzkie modele, niż jakieś stwory.

UT to nie RtCW, Battlefiels czy SoF i nie ma takiej realistyki... wiec ja jednak wole stwory

UT - bardzo dużo poziomów do wyboru i możliwość konfiguracji - każdy dostosuje bocika do swojego poziomu gry.

Bot wogole nie strzela i moze w niego trafic?

Nie chce mi sie wiecej komentowac.. widac ze tekst pisal jakis lamer ktory jest zapatrzony w UT. takiemu komus nie powinno sie dawac klawiatury do reki bo jego obiektywizm az wali po oczach. Mozna sie z tego posmiac ale jedno mnie dobija... sa ludzie ktorzy z braku netu przeczytaja wlasnie to i nie beda miec porownania. Beda myslec ze to co on powie jest prawda a potem na kwakerow beda wyskakiwac cytujac ten przemadry artykul... oh god

__________________
saari.deviantart.com


Posted by MAr-n on 07-05-2003 16:21:

nie bede sie wypowiadal na to co dodal Addict3d bo nie lubie gadac z niedorozwojami ktorzy za szczyt i extra wypas gierke uwazaj fajne menu (w q3 go wogle nie uzywam, tylko konsola) muzyka i boty buhaha boty i smaczki typu odbicie rakiety (lol?)]
Udam teraz tego kolesia i napisze tak :

Q3

Muza
Extra wypas kazdy etap inna muza bez muzy nie umiem grac

Grafa
extra wypas nic jej nie pobilo do teraz

Smaczki
no tu juz nie ma co pisac trafiasz goscia i krew leci a jak pociagniesz rakieta to wybucha - tego mi trzeba, ohh zapomnial bym o czyms takim jak rocket jumpy wiecie mozna skakac na rakietach to jest dopiero wypasik

Menu
no wpadlem w epilepsje jak dam na jaks nazwe naprzyklad Setup to bedzie dzwiek (biik) i ten napis Quake 3 Arena i ogien co go podswietla

Boty
No co tu duzo mowic nie umiem jeszcze ich pokonac ehh slaby jestem wiem ale tego mi trzeba hah a najlepsze jest to ze boty nieraz walnal jakis text na czacie to dopiero - szkoda ze nie znam angielskiego moze sie ze mnie smieja ?

Mapy
Znowu tworcy mnie zachwycili extra mapki

Tryby gry
no tu tez jest niezle jest 1v1 ctf tdm do wyboru do koloru ale i tak gram FFA i biegam na pale

Klimat
Zajefajny nie ma to jak wlaczyc rano q3 i wylaczyc go o 3 nad ranem

Inteligentne ?? nie bardzo tak jak bym czytal Bata ? konkrety wysnute z palca

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"


Posted by Hakan on 07-05-2003 17:47:

Przeczytalem caly text i oto moj kometarz, nic wiecej nie pisze:

__________________

Nieważne, kim jesteś I co z tobą zrobiono. Prędzej czy później zyskasz
prawo wyboru. Jesteś czymś więcej niż tylko sumą swoich części...
Nieważne jak doszło do twoich urodzin, jak do tej chwili toczyło się twoje życie!
Masz oczy, masz mózg i skalę wartości. Nie pozwól, by ktokolwiek cię oszukał,
nawet ja. A kiedy nadejdzie czas, jeśli nadejdzie, upewnij się, że wybierasz
samodzielnie. Nic co działo się wcześniej,nie będzie wtedy miało znaczenia.

Roger Zelazny „Książe chaosu”


Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 17:37.