FPP BOARD (http://board.fpp.pl//index.php)
- (http://board.fpp.pl//forumdisplay.php?forumid=44)
-- (http://board.fpp.pl//showthread.php?threadid=10550)


Posted by [FPP]glan on 26-05-2003 08:03:

sof.fpp.pl czas cos poprawic...

... jest tak iz teraz mam juz wakacje i wiecej czasu zeby zajac sie serwsem. tylko ni wiem co mam zrobic by jakos siem udalo go rozkrecic! podajcie swoje propozycje! a i jak ktos ma takie jak ebola ze czeba gole panienki pokazywac to zapomnijcie...


Posted by rcube on 26-05-2003 11:15:

No wakacje sie zblizaja to moze znajde troche czasu zeby........... pograc

__________________


Posted by Zaitsev on 27-05-2003 11:03:

Exclamation Odp.

Ty chcesz cos robic?? Po co?? Przecie to juz nie ma sensu u nas juz sie nic nie dzieje...totalne dno.SoF 2 mial ogromne wziecie na poczatku swego istnienia jak sie rozwijal, teraz to stoi w miejscu i czeka na zbawienie chyba.
Jedyne ciekawy rzeczy zaslugujace naszej uwagi to Clan Base tam zawsze cos sie dzieje. W polsce sof juz dawno zmarl.

__________________
[VenezuelaTeam]Miguel
*** LOTTSA BAD AMIGOS ***


Posted by [FPP]glan on 27-05-2003 11:34:

chce bo nie jestem czlowiekiem o slomianym zapale. nie to co kilka osob tootaj...


Posted by -OguR- on 27-05-2003 20:42:

huh.. Zaj�c w�asnie ka�dy tak mysli jak ty.. i si� wszystko sypie... chocia� masz racje Polska scena to jest dno [ zauwa�cie fakt ze mia�a wystartowa� Liga Polska z do Mahmuda zg�osi�o si� raptem 4-5 claoff ] bo�e ludki nic nierob� tylko zagraj� 2 godz dziennie i nic... a scena potrzebuje ludzi kt�rzy by cos dla niej zrobili [ Ares Usera Ebol - Liga Polska na pocz�tku ] teraz nic... a Polak�w �atwiej znale�c na zagranicznych serwerach niz na Polskich [ pow�d -- raptem 2 porz�dne serwery, s�aby poziom, k�utnie etc ] ale nikomu nieb�de nic t�umaczy� co powinno by� jest jak jest a szkoda .........

Glan .. nowy layout ten czarny jest kupowaty... wi�ce kolork�w ... wi�cej news�w !! tak news�w najwazniejsze mo�e pare konkurs�w ankiet etc.... niewiem ale zycze good luck

__________________
d


Posted by [FPP]glan on 28-05-2003 00:45:

kolorystyka.. hmmm pogadamy jak bedzie grafik fpp dostepny teraz pracuje nad nowymi serwisami
newsy: a skad ja mam je brac? z fantazji? nic sie nie dzieje ogolnie na switku sofa... :/
ankiety.. hmmm jak widac wrocily ankiety bo dlugo ich nie bylo; co do konkuroosoof.. do tego znalesc czeba sponosora a nie kazdy jest taki chetny :/


Posted by ebola on 29-05-2003 01:57:

glan hmm ..... narzekasz na te zdjecia panienek a prawie rok minal i tak dobrze je pamietasz jednak jak widac pomysl nie byl taki zly chociaz niektrzy pruderyjni moderatorzy (zgadnijcie kto) sie temu przeciwstawili ale skonczymy to pi....enie

no wiec tak scena to trup fakt mozna wiecej ludzi spotkac za granica niz w polsce osobiscie podobnie gram
ciut moze wiecej na polskich serverach poniewaz treningi itp zabawa klanowa odbywaja sie na naszym servqu klanwym hostowanym przez naszego sponsora WIC internet cafe z Katowic (nie kasowac reklamy)

pojawiaja sie jakies incjatywy w stylu dr mahmuda leader na cb ale stan polskiej sceny jest na tyle oplakany w tej chwili ze marnie to widze jak tak dalej pojdzie potrzebnych jest 10 klanow a tyle w polsce trudno zebrac
ostatnio wraz z jednym z klanowiczy wpadlismy na pomysl zorganizowania spotkania na poczatku pomyslelismu o klanie ale potem pojawila sie mysl zorganizowania spotkania ogolnopolskiego ale tez taka impreza ze wzgledu na b. wysokie koszty i duze naklady organizacyjne ma male szanse powodzenia chyba ze by sie wiecj osob zainteresowalo w co osobiscie watpie

__________________
per rectum


Posted by [FPP]Krypton on 29-05-2003 07:49:

Moze jakies kolumienki, wywiady?

__________________
Pieniadze to nie wszystko,
ale wszystko bez pieniedzy to ***.


Posted by ebola on 29-05-2003 08:05:

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Krypton
Moze jakies kolumienki, wywiady?


myslisz ze jak napisze sie kilka artykulikow to to przyciagnie ludzi do gry ktora upada ??

__________________
per rectum


Posted by [FPP]glan on 29-05-2003 09:11:

ebola bo to byla propozycja juz nawet dawniej na rozruszanie serwisow i dlatego pamietam
arty i wywiady? byla propozycja zeby przysyali do nas arty nasi czytelnicy ale co tam.. odzew taki ze nikt nic nie napisal... :/


Posted by -OguR- on 29-05-2003 10:46:

huh.. fajne by by�y jakie� wywiady z CL i najlepszymi graczami z Polandi.. by�o by co czyta� <-- niez�y pomys� w CS s� cz�ste takie wywiady i na CB czyta�em pare :>

__________________
d


Posted by ebola on 29-05-2003 16:05:

quote:
Napisane oryginalnie przez -OguR-
huh.. fajne by by�y jakie� wywiady z CL i najlepszymi graczami z Polandi..


ogur musial bys polowe wywiadu ocenzurowac bo tyle wulgaryzmow by bylo

__________________
per rectum


Posted by -OguR- on 29-05-2003 18:50:

ech.. Ebol nieb�dz burakiem m�wie o graczach kr�rzy trzymaj� poziom .... a nie o 15 letnich ch�opkach kt�rzy smierdz� g�upot� :/

__________________
d


Posted by ebola on 30-05-2003 09:14:

quote:
Napisane oryginalnie przez -OguR-
ech.. Ebol nieb�dz burakiem m�wie o graczach kr�rzy trzymaj� poziom .... a nie o 15 letnich ch�opkach kt�rzy smierdz� g�upot� :/

drogi ogurku jestem burakiem
niestety poziom 3/4 polskiej scenki to wlasnie 15 letni chlopcy ktorzy ............

__________________
per rectum


Posted by bruce lee on 30-05-2003 10:54:

witam wszystkich zagorzalych graczy (w sofa).
to jest moja pierwsza wypowiedz na tym forum. jestem nowym graczem w sofa , gram z tydzien i rzeczywiscie musze przyznac ze kultura to polacy nie grzesza. wczoraj podlaczylem sie do jakiegos serwera i zobaczylem dwojke graczy z polski, po przywitaniu ich od jednego uslyszalem tylko ty sk*******u ,pie******y ,zaj****y ch**u itp. zaskoczyl mnie totalnie. mam nadzieje ze nie czesto mi to sie bedzie przytrafiac gdyz polubilem ta gre i bede w nia pocinal czesciej.ja mam 28 lat i na tyle rozumu by nie wdawac sie z takimi typami w pogaduszki.

pozdrawiam serdecznie wszystki graczy w sofa ,oby ta gra nigdy nie umarla. pisze to dlatego iz nie gram w absolutnie zadna inna gre ,tylko w sofa (zona ma mnie juz dosc).


Posted by ebola on 30-05-2003 12:25:

quote:
Napisane oryginalnie przez bruce lee
witam wszystkich zagorzalych graczy (w sofa).


innych tu niema siemqa
quote:
to jest moja pierwsza wypowiedz na tym forum. jestem nowym graczem w sofa , gram z tydzien i rzeczywiscie musze przyznac ze kultura to polacy nie grzesza. wczoraj podlaczylem sie do jakiegos serwera i zobaczylem dwojke graczy z polski, po przywitaniu ich od jednego uslyszalem tylko ty sk*******u ,pie******y ,zaj****y ch**u itp. zaskoczyl mnie totalnie. mam nadzieje ze nie czesto mi to sie bedzie przytrafiac

welcome to the jungle nie liczyl bym na to ze sie nie bedzie powtarzac jak chcesz pograc w polsce to nie licz na nic innego musisz sie przyzwyczaic albo dobierac lepiej servery
quote:


pisze to dlatego iz nie gram w absolutnie zadna inna gre ,tylko w sofa (zona ma mnie juz dosc).


luzz napisze ci pozew rozwodowy jak bedzie cie juz miala faktycznie dosc

__________________
per rectum


Posted by [FPP]glan on 30-05-2003 17:24:

witamy witamy


Posted by rcube on 30-05-2003 17:39:

HEY

__________________


Posted by ebola on 30-05-2003 20:42:

quote:
Napisane oryginalnie przez rcube
HEY

rcube ty wogule kiedykolwiek widziales sof2 czy tylko przychodzisz i nabijasz posty ?

__________________
per rectum


Posted by rcube on 31-05-2003 10:06:

Widzialem Gralem w demo
Co do pelnej wersji to dluuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuga historia Qmpel jeszcze wtedy nie umial wypalac bodajze binow Mam jeszcze gdzies te plytki

__________________


Posted by bruce lee on 31-05-2003 21:54:

witam.

co do dobierania servera to nie mam za duzego wyboru, wlaze tam gdzie ping najmniejszy, a tamten serwer byl zagraniczny i admin (jezeli byl) to i tak nie rozumial co ten klient wyprawia.
btw byl to gosc z jakiegos klanu ,tym bardziej nie rozumiem go.

a czy mozna zapytac na jakich serwerkach wy gracie ?
ja chyba najczesciej na SIW (czy cos takiego ) i na jolt. a pocinam w ctf ewentualnie w dm, w inf nie gram bo za czesto gine.

pozdrawiam i ide grac.


Posted by -OguR- on 01-06-2003 11:56:

heh ... sewerki ..... ja zawsze szukam serwerofff na poziomie [ czyt nie znobowanego ] ale ci�zko jest taki znalez� :| .... zamie�ci�em screna z jednego niemieckiego serwera .... strasznie omg.... ech

__________________
d


Posted by [FPP]Krypton on 01-06-2003 14:27:

quote:
Napisane oryginalnie przez ebola
drogi ogurku jestem burakiem
niestety poziom 3/4 polskiej scenki to wlasnie 15 letni chlopcy ktorzy ............

Wiek o niczym jeszcze nie swiadczy.

Wywiady to by byla fajna rzecz...

__________________
Pieniadze to nie wszystko,
ale wszystko bez pieniedzy to ***.


Posted by KuLLa on 01-06-2003 22:23:

Jasne .... moge zrobi� wywiad z Ebolem jak tylko odda mi p�ytki (ca�e 10 ), a mo�e i on zrobi wywiad ze mn�
ooo... we�miemy jeszcze Aresa, spijemy go (trzeba to bedzie wliczy� w koszty redakcyjne ) i z nim te� walniemy wywiad
A serio, wiem jak wygl�da sprawa z niusami i artykulikami. B�d� co b�d� jestem przedstawicielem konkurencji Sami widzice co teraz jest z sof2.pl . Brak czasu, nawa� roboty, nied��go obrona itp. Jak zacz��em pisa� recenzje z ICSa to zaraz sie okaza�o ze mam do zrobienia 1000 wa�niejszych rzeczy St�d propozycja - moze warto popisa� troszke o modach ? ale nie w sensie kr�tkiego niusa, a raczej co� wi�kszego ( recenzja, poradnik ? ).
Na pewno warto co� takiego siekn�� o ICSie bo jest to hcyba najabrdziej profesjonalny mod teraz. Nie zdziwi�ym sie jesli kiedy� zdetronizuje sofa podobnie jak CS HL'a.
Bruce - serdecznie witam w swiatku Fajenie ze nowi ludzie si�gaj� po sof'a (pewnie w wersji gold ). Moze jednak da sie cos z tym zrobic

__________________
>IN BEER WE TRUST<


Posted by [FPP]glan on 01-06-2003 22:45:

co do modow to mozna pisac w sumie ale wiesz... sa one niektore bardzo sporadycznie wydawane.. a polowa z nich wogole nie wiadomo nie ujrzala swiatla dziennego. wiec dopiero czeba pisac jak jush cos wyjdzie w calosci :/


Posted by KuLLa on 02-06-2003 10:33:

heh. no dy� m�wie �e ICS jest w wersji 1.0 (ca�o�� ) i �e jest ju� chyba do�� popularny

__________________
>IN BEER WE TRUST<


Posted by -OguR- on 02-06-2003 10:36:

gah... mody smierdz� ma�o serwer�w etc.... ja tam wole wywiad :>

__________________
d


Posted by [FPP]Gazdzik on 02-06-2003 18:06:

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Krypton
Wiek o niczym jeszcze nie swiadczy.



dokladnie.


Posted by [FPP]glan on 02-06-2003 18:27:

genialny post duzo wnoszacy do dyskusji...

zreszta ten tez...


Posted by bruce lee on 02-06-2003 20:28:

witam.

uuups, wlasnie zobaczylem ze jest juz jakis bruce lee w klanie [fb].narobilem troche zamieszania . musze zmienic nazwe, czy jest taka mozliwosc zebym tu zmienil nazwe ,czy musze zakladac konto od nowa ?


Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 11:49.