FPP BOARD (http://board.fpp.pl//index.php)
- (http://board.fpp.pl//forumdisplay.php?forumid=42)
-- (http://board.fpp.pl//showthread.php?threadid=11083)


Posted by kobza on 07-08-2003 17:50:

Post Czy łatwo jest prowadzić klan?-porady dla początkujących cl'i

Czy łatwo jest prowadzić klan??
wpisujcie porady,informacje,wszystko co wam najdzie na myśl

__________________
aC.[ *kobza *][ WILD_A]
[


Posted by n@sTi on 07-08-2003 17:56:

JA JA JA !!!!!!!! JA PIERWSZY !!

Moim zdaniem najwazniejsza jest atmosfera panujaca w klanie :>
To musi byc paczka lubiacych sie ludzi (np. FF) a nie przezywajacych sie graczy (np. SG)

__________________
cArpe FrAgZz
#GG: 5930820
#e-mail: [email protected]


Posted by kobza on 07-08-2003 20:40:

Thumbs up ...racja-po części

Zgadzam się ze powinna być zgrana ekipa...to przedewszystkim...
ale moim zdaniem najwazniejsze sa 4 rzeczy
-wyrównany poziom klanu,
-miła atmosfera,
-traktowanie Cl'a jako przywódcę,a nie jako zwyklego gracza
-zgranie zespolu...

__________________
aC.[ *kobza *][ WILD_A]
[


Posted by -=BzN=-M[]nar on 07-08-2003 23:46:

Talking hmmm...

Cos czuje ze bende tu pisał co nieco Moim zdaniem jest to zajebiste !!!!! ... Trzeba przetrwać to jest najwarzniejshe i nie podawac sie qrna!!!!

__________________


Posted by dook on 08-08-2003 01:00:

a po cholere cl? w tD decyzje podejmujemy razem... nie ma widzi mi sie jednego kolesia... cl zajmuje sie jedynie zatwierdzaniem wynikow w CB :o


Posted by n@sTi on 08-08-2003 08:57:

CL

CL nie jest od podejmowania sam decyzji !!
Powinni mu pomagac jego zawodnicy !! CL glownie jest stworzony do celow "biorowych" ! (CB, ustawianie meczy, itp)
I nei powinien sie wywyzszac bo mu wszyscy odejda z teamu ;>
(aha i nie mowic jak glowny gracz odejdzie bo wtedy pojdzie lancuszek ! pozdro fragilis )
P.S
Fragilis przeszlo mi juz i chcialbym dalej utrzymywac z toba kontakt ;> znasz moje gg napisz pogadamy

__________________
cArpe FrAgZz
#GG: 5930820
#e-mail: [email protected]


Posted by -=BzN=-M[]nar on 08-08-2003 09:37:

Talking :)

quote:
Napisane oryginalnie przez dook
a po cholere cl? w tD decyzje podejmujemy razem... nie ma widzi mi sie jednego kolesia... cl zajmuje sie jedynie zatwierdzaniem wynikow w CB :o

I jak wszyscy sie zgrywacie gracie doozo meczy az szoomi w clanbase?? chyba ne

__________________


Posted by -=BzN=-M[]nar on 08-08-2003 09:41:

Re: CL

quote:
Napisane oryginalnie przez n@sTi
CL nie jest od podejmowania sam decyzji !!
Powinni mu pomagac jego zawodnicy !! CL glownie jest stworzony do celow "biorowych" ! (CB, ustawianie meczy, itp)
I nei powinien sie wywyzszac bo mu wszyscy odejda z teamu ;>
(aha i nie mowic jak glowny gracz odejdzie bo wtedy pojdzie lancuszek ! pozdro fragilis )
P.S
Fragilis przeszlo mi juz i chcialbym dalej utrzymywac z toba kontakt ;> znasz moje gg napisz pogadamy


To zalezy od teamu ile razem jestescie u mnie 2 podstawowych odeszło Vegeta i PangA i co BzN bylo dalej bo reszta jest tak z namy zyta ze ho ho :d a 2ka wymieniona wroociła po 2 tygodniach z prośba zebym ich przyjoł??. A pozatym to urzywajcie ts2 ludzie bardziej poznaja i bendą zgrani.. u mnie w klanie to cały dzień prawe ktos siedzi na kanale ts2 i jak nie graja to sobie gadają ..

__________________


Posted by kobza on 08-08-2003 10:19:

Post ojojoj...monar dobrze,reszta....nie zabardzo...

cl jest od tego aby kierowac teamem.Niekoniecznie musi to być monarchia absolutna .Co do meczy,jezeli ktos przychodzi do klanu zawsze pytam sie go w ktorych godzinach moze grac...
i rozgrywam mecze z klanem w tych godzinach.Cl jest oczywiscie ze potrzebny bo bez niego klan sam by nic nie zrobil...

__________________
aC.[ *kobza *][ WILD_A]
[


Posted by DARK_ANGEL on 08-08-2003 11:58:

Re: Re: CL

quote:
Napisane oryginalnie przez -=BzN=-M[]nar
A pozatym to urzywajcie ts2 ludzie bardziej poznaja i bendą zgrani.. u mnie w klanie to cały dzień prawe ktos siedzi na kanale ts2 i jak nie graja to sobie gadają ..


Tak Tak ~! uzywajcie Ts2 jak aN| na publicu z wylaczonym force follow, zeby efektywniej stukac fragi o_O

to cos z pogranicza ogc w czym byle ant jest dobre :>


Posted by capone on 08-08-2003 12:09:

co sie dziwisz dark jak ktos jest lama to musi se jakos pomoc.
a ty nasti masz zero pojecia bo nasze wyzywanie to tylko smiechy a nie awantury jak nie wiesz to popatrz na naszym forum.

__________________
+SG+SkUbAnY


Posted by dook on 08-08-2003 12:21:

Re: :)

quote:
Napisane oryginalnie przez -=BzN=-M[]nar
I jak wszyscy sie zgrywacie gracie doozo meczy az szoomi w clanbase?? chyba ne


a musimy grac na codzien? wchodzac na nasza strone dowiesz sie czegos o nas... po prostu mam wieksza przyjemnosc z gadania z chlopakami niz z grania... poza tym, nam sie nie chce na tej becie grac :> (no.. przynajmniej mnie)


Posted by MaRcel on 08-08-2003 12:58:

kobza
-wyrównany poziom klanu,
nie!! tego sie nigdy nie uda i nie ma potrzeby, jedyna rada zeby kazdy z teamu wiedzial na co go stac i kto lepiej od niego gra w klanie, zeby uniknac kłutni przed waznym meczem np. w cb

-miła atmosfera,
podstawa

-traktowanie Cl'a jako przywódcę,a nie jako zwyklego gracza
niedokonca przywódca, kiedys ktoś powiedzial ze CL powinien byc jak Tata (sor do tej osoby ale musialem napisać :> ) i tak tez nie powinno być, CL wcale nie musi najlepiej grac ale powinień być komunikatywny i miec szacunek wsród innych graczy w kalnie jak i w innych kalnach.

-zgranie zespolu...
podstawa, w koncu to jest gra zespołowa

__________________
Trzymajcie sie ciepło


Posted by Dr@gon_Master on 08-08-2003 19:50:

Dark Angel a gdzie mamy testowac gre z TS2 twoim zdaniem ?. Moze na meczach zeby dostawac baty bo komus mikrofon charczy albo gosciu nie zna dokladnych lokacji na mapach i za duzo gada na ts2 ?.A wy oczywiscnie nigdy nie graliscie na publicu z ts2....

__________________
Jestem coraz lepszy


Posted by DARK_ANGEL on 08-08-2003 20:07:

quote:
Napisane oryginalnie przez Dr@gon_Master
Dark Angel a gdzie mamy testowac gre z TS2 twoim zdaniem ?. Moze na meczach zeby dostawac baty bo komus mikrofon charczy albo gosciu nie zna dokladnych lokacji na mapach i za duzo gada na ts2 ?.A wy oczywiscnie nigdy nie graliscie na publicu z ts2....


Juz zesmy sobie z Dragonem wyjasnili sprawe na ircu ;p

Dodam tylko ze nie chodzilo mi oczywiscie o TeamSpeak sam w sobie, tylko o to ze na dami nie bylo ustawione followforced i podawaliscie sobie lokacji niedobitkow wrogiego timu.
Dzis poprosilem scalaka i do cfg`a zostalo dodane g_followforced 1 :Q


Posted by capone on 09-08-2003 11:29:

dark a co to da jak jeden moze byc w red a inny w blue ? followforced 1 nic wtedy nie da.

__________________
+SG+SkUbAnY


Posted by DARK_ANGEL on 09-08-2003 12:41:

quote:
Napisane oryginalnie przez capone
dark a co to da jak jeden moze byc w red a inny w blue ? followforced 1 nic wtedy nie da.


No coz ;p

Pozostaje nam wtedy liczyc na uczciwosc graczy ;D


Posted by MaRcel on 11-08-2003 13:06:

ehh

followforced 1 nic nie jesli ktoś chce kantowac i podpowiadać swojemu kumplowi, a po drugie dla mnie jest głupota ustawaic wlasnie tak (followforced 1)serwery PUBLICZNE, no chyba ze mi ktośą wyjaśni

__________________
Trzymajcie sie ciepło


Posted by DARK_ANGEL on 11-08-2003 16:49:

Re: ehh

quote:
Napisane oryginalnie przez MaRcel
followforced 1 nic nie jesli ktoś chce kantowac i podpowiadać swojemu kumplowi, a po drugie dla mnie jest głupota ustawaic wlasnie tak (followforced 1)serwery PUBLICZNE, no chyba ze mi ktośą wyjaśni


bedzie ustawione forcefollow, zeby wlasnie utrudnic takie praktyki ...


Posted by PangA on 17-08-2003 12:27:

monar ! ! nie pisz omnie na forum ze sie wkurwilem to mialem i dosc klanu na kilka dni

btw. slucham wlasnie jakiegos ***owego hh az sie dziwie z kad takich jelopów wzieli to tak jakby lepper na ksiedza poszedl

__________________
>>-- - - --->


Posted by Morfi on 17-08-2003 14:38:

najwazniejsze to to aby w klanie byli ludzie znajacy sie i lubiacy sie na wzajem ....bo przecie najbardziej liczy sie dobra zabawa ( wkoncu po to sa gry ?) a dopiero potem skil i dalsze sprawy ....

__________________
"Zabijajcie ich swoimi mieczami, zabijajcie lancami i włóczniami, zabijajcie ich bełtami waszych kusz. Zabijcie ich wojowników, ich kobiety i dzieci, starych i chorych. Zabijcie ich psy, bydło i inwentarz. Ale ponad wszystko, zabijajcie z przyjemnością."


Posted by DARK_ANGEL on 17-08-2003 19:45:

quote:
Napisane oryginalnie przez Morfi
najwazniejsze to to aby w klanie byli ludzie znajacy sie i lubiacy sie na wzajem ....bo przecie najbardziej liczy sie dobra zabawa ( wkoncu po to sa gry ?) a dopiero potem skil i dalsze sprawy ....


racja racja , w 100 % racja =d


Posted by n@sTi on 19-08-2003 13:37:

regeneracja

Jesli chodz 1 osoba (cl) zostaje w klanie to jest szansa zeby go regenerowac ( r3, bR) lecz zadko sie to udaje teraz v3 chce sie zregenerowac

__________________
cArpe FrAgZz
#GG: 5930820
#e-mail: [email protected]


Posted by kobza on 19-08-2003 13:53:

Thumbs up Racja Morf

Przedewszystkim klan musi sie lubic...
ale teraz wiekszosc graczy jest za lepszym klanem niz za kolegami...

__________________
aC.[ *kobza *][ WILD_A]
[


Posted by -=BzN=-M[]nar on 20-08-2003 06:42:

quote:
Napisane oryginalnie przez Dr@gon_Master
Dark Angel a gdzie mamy testowac gre z TS2 twoim zdaniem ?. Moze na meczach zeby dostawac baty bo komus mikrofon charczy albo gosciu nie zna dokladnych lokacji na mapach i za duzo gada na ts2 ?.A wy oczywiscnie nigdy nie graliscie na publicu z ts2....

Wystarczy troszke oszperać w necie i znajdziesh polski serverek gdzie napishesh do admina i bendziesh moogł sobie postawić kanał na stałe ktoory nie zniknie jesli go nie usooniesh ..my tak mamy :>

__________________


Posted by n@sTi on 20-08-2003 08:31:

jak ????

quote:
Napisane oryginalnie przez -=BzN=-M[]nar
Wystarczy troszke oszperać w necie i znajdziesh polski serverek gdzie napishesh do admina i bendziesh moogł sobie postawić kanał na stałe ktoory nie zniknie jesli go nie usooniesh ..my tak mamy :>

Monar powiedzm cos wiecej albo daj namiar na tego admina !! pls

__________________
cArpe FrAgZz
#GG: 5930820
#e-mail: [email protected]


Posted by DARK_ANGEL on 20-08-2003 10:59:

Re: regeneracja

quote:
Napisane oryginalnie przez n@sTi
Jesli chodz 1 osoba (cl) zostaje w klanie to jest szansa zeby go regenerowac ( r3, bR) lecz zadko sie to udaje teraz v3 chce sie zregenerowac



znow ? D: :O
ile mozna ? :9


Posted by n@sTi on 20-08-2003 11:43:

o ho ho

ojjjj duzo moznaaaa

__________________
cArpe FrAgZz
#GG: 5930820
#e-mail: [email protected]


Posted by Djud! on 20-08-2003 14:32:

gut!

Mam nadzieje ze tym razem znajda sie odpowiedzialni ludzie, ktorzy sprawia ze bedzie to udana reaktywacja! Szkoda zeby takie klany jak np v3 zniknely w niebycie urt..a co do tematu to jezeli chodzi o CL mlodego klanu to jednak uparl bym sie przy tym zeby byl jednak skilowym graczem [motywuje, i dopinguje] swoja gra reszte, bo wiadomo ze na poczatku mlode klany dostaja baty zanim sklad nie okrzepnie, i musi miec twarda reke!! bo juz widzialem takie kwiatki, nie wazne w jakim klanie ze po klotni jeden osiol zbanowal na klanowym kanale irca swoich kolegow :O CL musi panowac nad takimi rzeczami [ludzmi]


Posted by dook on 20-08-2003 15:58:

Pamietacie tego bug'a z 2.6 jak trupy przyklejaly sie do nog i latalo sie nimi przez cala plansze? Imo -v3- jest tym trupem, ktorego jakos ta scena ciagnie dalej.. a secundo imo, nie warto tego ciagnac dalej.


Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 13:12.