FPP BOARD (http://board.fpp.pl//index.php)
- (http://board.fpp.pl//forumdisplay.php?forumid=91)
-- (http://board.fpp.pl//showthread.php?threadid=11434)


Posted by on 08-10-2003 09:48:

Cool Charyzmatyczna grupa *SAS* szuka partnerów do gry w Lidze

Otóż to, szukamy chętnych do wspólnej zabawy w DF: POL (Delta Force: Polish Open League ) Jeżeli lubisz postrzelać, dać komuś wycisk (ewentualnie samemu dostać w dupę ) to odpisz na tego posta podając do siebie jakiś kontakt.
Jesteśmy młodą ale prężnie się rozwijającą grupą i z checią z Tobą porozmawiamy jeżeli:
masz odrobinę czasu
jakieś doświadczenie w grze
nie jesteś roztrzepanym i pyskatym smarkiem ....
to wal śmiało
Uwaga przy dużej liczbie chętnych odbędzie się konkurs świadectw

P.S. Oczywiście "związek" z grupą *SAS* nie musi się kończyć tylko na lidze... jeżeli są chętni to zapraszamy do stałej współpracy. Howk (jak mówi Jaro )


Posted by Jaro(PL) on 08-10-2003 10:06:


Posted by [FPP]ZonK on 08-10-2003 19:57:

to jeszcze tylko badzcie klanem nr 1 w polskiej Lidze ,to wtedy zastanowie sie czy sie przylaczyc

__________________
Edytowane przez [kosz]Krowa dnia 01-03-1337 o godz. 13:37


Posted by on 08-10-2003 20:06:

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]ZonK
to jeszcze tylko badzcie klanem nr 1 w polskiej Lidze ,to wtedy zastanowie sie czy sie przylaczyc


Jak będziemy klanem nr 1 to wtedy zastanowimy się czy chcemy Zonka


Posted by on 20-10-2003 08:34:

Przesuwam posta do góry


Posted by Kłak on 20-10-2003 13:34:

Ja chcetnie chciałbym sie zgłosic do jhakiegosc clanu czekam na odpowiedz a moj nr gg to 2314394 tu mnie złapiecie codziennie
pozdro Kłak


Posted by on 20-10-2003 13:42:

quote:
Napisane oryginalnie przez Kłak
Ja chcetnie chciałbym sie zgłosic do jhakiegosc clanu czekam na odpowiedz a moj nr gg to 2314394 tu mnie złapiecie codziennie
pozdro Kłak



Piłeś cóś ?
Pogadać możemy - jest tylko jedno ważne pytanie, ile masz lat ??


Posted by Kłak on 21-10-2003 13:16:

heh nie nie piłem hmm pogadac chcesz to napisz na 2314394 a mam 15 lat


Posted by Kłak on 21-10-2003 13:18:

wsomie to ja dopiero zaczynam cala zabawe z vDF bo tak to tylko grałem z kolesiami w LANIE i tam doswiadczenie zbierałem czekam na odp pozdro


Posted by on 21-10-2003 13:29:

quote:
Napisane oryginalnie przez Kłak
wsomie to ja dopiero zaczynam cala zabawe z vDF bo tak to tylko grałem z kolesiami w LANIE i tam doswiadczenie zbierałem czekam na odp pozdro


Zawsze możemy Cię sprawdzić na naszym serwerku Co do wieku to przyznam szczerze że jesteś trochę młody a my mieliśmy BARDZO złe doświadczenia z młodymi ludźmi ale pogadać możemy i jeśli się okaże że jesteś odpowiedzialny to wszystko możliwe


Posted by Tomcat27 on 21-10-2003 14:19:

quote:
Napisane oryginalnie przez Radzioo(PL)
Zawsze możemy Cię sprawdzić na naszym serwerku Co do wieku to przyznam szczerze że jesteś trochę młody a my mieliśmy BARDZO złe doświadczenia z młodymi ludźmi ale pogadać możemy i jeśli się okaże że jesteś odpowiedzialny to wszystko możliwe


No właśnie...Bardzo złe doświadczenia jak Radzioo zaznaczył, ale wszystko zalezy od Ciebie

__________________
hehehe


Posted by Jaro(PL) on 21-10-2003 14:41:

A ja tam uważam ,że bez "Niego" board bardzo zwapniakował i gdyby nie chłopaki z PFT ziewalibyśmy non stop

P.S.
Zapomniałem o Rekinie w gorącej wodzie kąpanym.


Posted by Jaro(PL) on 21-10-2003 14:51:

quote:
Napisane oryginalnie przez Radzioo(PL)
Zawsze możemy Cię sprawdzić na naszym serwerku Co do wieku to przyznam szczerze że jesteś trochę młody a my mieliśmy BARDZO złe doświadczenia z młodymi ludźmi ale pogadać możemy i jeśli się okaże że jesteś odpowiedzialny to wszystko możliwe

Nie przesadzajcie , w każdej drużynie DF dobry "Kłak" się przyda. Gdybym dzisiaj zaczynał -podkreślam- zabawę w DF:BHD , to wobec miażdżącej krytyki, jaka mnie dzisiaj publicznie spotyka za moja pełną poś-staty-wiecenia grę pewnie byście ze mną nie chcieli gadać. Ile mam lat i tak Wam nie powiem i w bazie przeciwnka nie będę nabierał doświadczenia


Posted by on 21-10-2003 15:00:

quote:
Napisane oryginalnie przez Jaro(PL)
Nie przesadzajcie , w każdej drużynie DF dobry "Kłak" się przyda. Gdybym dzisiaj zaczynał -podkreślam- zabawę w DF:BHD , to wobec miażdżącej krytyki, jaka mnie dzisiaj publicznie spotyka za moja pełną poś-staty-wiecenia grę pewnie byście ze mną nie chcieli gadać. Ile mam lat i tak Wam nie powiem i w bazie przeciwnka nie będę nabierał doświadczenia


Wiek dużo powie, inaczej sie podchodzi do 15 latka a inaczej do 30 to
A Ty Jaro nie wywołuj wilka z lasu


Posted by Kłak on 21-10-2003 15:14:

spoko ale napisz na moje gg tam spokojnie pogadamy nr powyzej


Posted by on 21-10-2003 15:19:

quote:
Napisane oryginalnie przez Kłak
spoko ale napisz na moje gg tam spokojnie pogadamy nr powyzej


Pogadamy, zobaczymy


Posted by Kłak on 21-10-2003 18:54:

Kiedy wkoncu napiszesz na gg do mnie czekam i bez obaw jestem odpowiedzialny


Posted by tmat on 21-10-2003 22:44:

quote:
Napisane oryginalnie przez Jaro(PL)
Nie przesadzajcie , w każdej drużynie DF dobry "Kłak" się przyda. Gdybym dzisiaj zaczynał -podkreślam- zabawę w DF:BHD , to wobec miażdżącej krytyki, jaka mnie dzisiaj publicznie spotyka za moja pełną poś-staty-wiecenia grę pewnie byście ze mną nie chcieli gadać. Ile mam lat i tak Wam nie powiem i w bazie przeciwnka nie będę nabierał doświadczenia

Jaro. Tak mówisz o grze z poswięceniem więc może wytłumacz "chłopakom z PFT" na czym polega ta Twoja gra z poświęcenim.


Posted by on 22-10-2003 05:42:

quote:
Napisane oryginalnie przez Kłak
Kiedy wkoncu napiszesz na gg do mnie czekam i bez obaw jestem odpowiedzialny


Sorry Kłaczek, mieliśmy pogadać po grze na serwerku sasowym ale piardnął mi sprzęt więc polazłem spać Dziś ponowimy próbę


Posted by Jaro(PL) on 22-10-2003 06:57:

quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
Jaro. Tak mówisz o grze z poswięceniem więc może wytłumacz "chłopakom z PFT" na czym polega ta Twoja gra z poświęcenim.

Cze Tomek.
Czemu piszesz "chłopakom z PFT" . Bez obrazy ale ten cudzysłów można opacznie zrozumieć.
Jeśli macie tam i dziewczyny to macie się fajnie i sorki ,że je pominałąm.
P.S.
Podpowiem tylko że to była forma autoironi.


Posted by Jaro(PL) on 22-10-2003 07:30:

************FOR *SAS* TEAM ONLY**********
Pogadajmy z Kłakiem, zapału mu nie brakuje , kulom się nie kłania i po krzakach nie przesiaduje. W kaszę też sobie nie da dmuchać . Świeża krew się przyda.


Posted by tmat on 22-10-2003 17:25:

quote:
Napisane oryginalnie przez Jaro(PL)
Cze Tomek.
Czemu piszesz "chłopakom z PFT" . Bez obrazy ale ten cudzysłów można opacznie zrozumieć.
Jeśli macie tam i dziewczyny to macie się fajnie i sorki ,że je pominałąm.
P.S.
Podpowiem tylko że to była forma autoironi.



Jaro. Powtarzam kolejny raz zacznij czytać posty po 5 razy (swoje też), zanim coś napiszesz. Stwierdzenie "...chłopcy z PFT..." zostało użyte przez Ciebie w jednym z Twoich postów. Ja odniosłem się jedynie do niego i stąd ten cudzysłów. Jaro jaszcze raz apeluje czytaj posty kilka razy a jeżeli masz problemy z ich interpretacją to poproś o pomoc siostre, starszego brata bądz ewentualnie któregoś z rodziców, może Ci będą w stanie pomóc.
Pozdrawiam serdecznie.


Posted by Jaro(PL) on 22-10-2003 19:03:

quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
Jaro. Powtarzam kolejny raz zacznij czytać posty po 5 razy (swoje też), zanim coś napiszesz. Stwierdzenie "...chłopcy z PFT..." zostało użyte przez Ciebie w jednym z Twoich postów. Ja odniosłem się jedynie do niego i stąd ten cudzysłów. Jaro jaszcze raz apeluje czytaj posty kilka razy a jeżeli masz problemy z ich interpretacją to poproś o pomoc siostre, starszego brata bądz ewentualnie któregoś z rodziców, może Ci będą w stanie pomóc.
Pozdrawiam serdecznie.


Cze Tomek.
Znowu łatka. Stylu nie zmienisz. Gwoli ścisłości, jeśli to był cytat wyrwany ze zdania, używaj poprawnej formy"(...) coś tam(...)". Jeśli natomiast przepisujesz całość na żywca wtedy forma "coś tam" jest poprawna. A tak nawet starszy brat by się nie pokapował o co chodziło.
Pax vobiscum.
P.S
Pozdrowienia dla chłopaków z PFT.


Posted by tmat on 22-10-2003 19:47:

Najmocniej przepraszam za użycie (po raz pierwszy) złej formy. Obiecuje że każdy następny post bede umieszczał dopiero po konsultacji z profesorem Miodkiem.
Całuje gorąco.


Posted by Tomcat27 on 22-10-2003 19:52:

Panowie....ponownie apeluje do Was o...nie wiem o co.
Przede wszystkim to jest post dotyczacy tego ze Grupa *SAS* szuka partnerow do gry!!!
Prosze o litosc!
Z powazaniem

__________________
hehehe


Posted by Jaro(PL) on 22-10-2003 21:23:

quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
Najmocniej przepraszam za użycie (po raz pierwszy) złej formy. Obiecuje że każdy następny post bede umieszczał dopiero po konsultacji z profesorem Miodkiem.
Całuje gorąco.


Nobody's perfect


Posted by tmat on 23-10-2003 00:01:

Witam.W tym miejscu miałem umieścić posta ale czekam na odpowiedż co do jego poprawności gramatycznej i ortograficznej od profesora Miodka, co by nie obrazic kolegi Jaro niepoprawnością formy.


Posted by on 23-10-2003 05:16:

Zonku, możesz zablokować ten temat? Nie ma on nic wspólnego z jego pierwotnym założeniem.


Posted by tmat on 24-10-2003 23:33:

Witam . Musze przyznać że całkiem przyjemna stronke macie. Życze dalszego intensywnego rozwoju i mam nadzieje że kiedys się w lidze spotkamy.
Pozdrawiam. Tomek


Posted by on 25-10-2003 08:37:

quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
Witam . Musze przyznać że całkiem przyjemna stronke macie. Życze dalszego intensywnego rozwoju i mam nadzieje że kiedys się w lidze spotkamy.
Pozdrawiam. Tomek



a propos ligi, jest nas już 6 więc może da radę przyłączyć się do drugiej tury ? Wiem że powinno być 8 ale jak zabawa to zabawa


Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 20:21.