FPP BOARD (http://board.fpp.pl//index.php)
- (http://board.fpp.pl//forumdisplay.php?forumid=42)
-- (http://board.fpp.pl//showthread.php?threadid=11632)


Posted by on 10-11-2003 23:32:

Question Nowe UrbanTerror.pl - opinie

Czekam na opinie

Moze ktos znalazl jakiegos bug'a i moglby go opisac?


Posted by GuriaS on 10-11-2003 23:39:

snow_style ladnie wyglada ale wali w oczy
wiec casa jest odpalona

ogolnie ql

__________________
Right here, right now


Posted by LuZnY on 11-11-2003 00:03:

gj ;q

__________________
I'm with stupid
||
||
\/


Posted by Makrel on 11-11-2003 00:10:

snow_style rox ale trzeba bardziej ja dorobic ; P

god job ; PP

__________________
Og�lnie ryby i dzieci g�osu nie maj�


Posted by voytas on 11-11-2003 01:00:

ladna

Absolutnie jest to zmiana na lepsze. Stronka mi sie podoba. Nie poznalem jej calkowicie bo te wiadomosc pisze po 5cio minutowym patrzeniu na to dobrodziejstwo ladnie ladnie 3- zartuje co najmniej 4. (w skali 2-5 ... a bo najbardziej sie do niej przywyczailem).

__________________
Voytas
audaces fortuna iuvat


Posted by CaNi on 11-11-2003 09:20:

Thumbs up wreszcie

Raz ze najwyzszy czas na ta stronke a dwa to naprawde widac w niej profesjonalizm wiec gratuluje jest ql wyobrazam se ile wpierdzielila czasu


Posted by on 11-11-2003 10:58:

poprawilem wlasnie kilka uciazliwych bug'ow

informujcie dalej poki mam czas :>


Posted by Crus2001 on 11-11-2003 11:04:

szuper:)

Strona wyglada bardzo �adnie:> (casa style rox), wida� w stronce pe�en profesjonalizm, teraz to mo�emy si� pochwali� zagranicy


Posted by LuZnY on 11-11-2003 11:43:

huh, chyba brakuje jakiegos obrazka ;p (zaznaczone na czerwono na screenie ;p )

__________________
I'm with stupid
||
||
\/


Posted by voytas on 11-11-2003 12:20:

Exclamation zg�aszam b��dy - lub niedopatrzenia

nazwijmy to niedopatrzeniem, nie lubie slowa 'bug', kurde to nie popolskiemu no ale do rzeczy:
w profilu nie podajac stronki WWW domyslnie zapamietywana jest fraza 'http://' i powstaje b��dny odnosnik.
system najwidoczniej nie rozpoznaje czy ktos podal adres czy tez nie. ja u siebie wykasowalem calosc i wtedy pojawia sie slowo 'brak', co powinno byc takze przy nie wpisywaniu danych do pola 'URL do strony WWW:'

kolejna rzecza jest s�aba widoczno�� niektorych tytu��w na tlach stron. znalazlem jeden ale pewnie takich niedopatrzen jest wiecej:
roznosi sie o nazwy broni w publikacji 'Opis broni w UrT'

__________________
Voytas
audaces fortuna iuvat


Posted by Avalone on 11-11-2003 13:19:

no coz mi sie bardzo podoba... Mialem mile zdziwko gdy wlazlem na urt.pl wczoraj wieczorkiem . No nic ide sobie sciagnac gre zeby sie znowu zobaczyc ze starymi znajomymi na servach Brawa dla majesa

__________________


Posted by on 11-11-2003 14:11:

quote:
Napisane oryginalnie przez LuZnY
huh, chyba brakuje jakiegos obrazka ;p (zaznaczone na czerwono na screenie ;p )


opera widocznie rozpoznaje to jako obrazek... a to aplet java ktorego ty nie widzisz bo nie masz w operze odpowiedniego plug-in'a

zobacz czy w IE widzisz co tam jest, jesli nie sciagnij ze strony microsoftu jave


Posted by on 11-11-2003 14:12:

Re: zg�aszam b��dy - lub niedopatrzenia

quote:
Napisane oryginalnie przez voytas
nazwijmy to niedopatrzeniem, nie lubie slowa 'bug', kurde to nie popolskiemu no ale do rzeczy:
w profilu nie podajac stronki WWW domyslnie zapamietywana jest fraza 'http://' i powstaje b��dny odnosnik.
system najwidoczniej nie rozpoznaje czy ktos podal adres czy tez nie. ja u siebie wykasowalem calosc i wtedy pojawia sie slowo 'brak', co powinno byc takze przy nie wpisywaniu danych do pola 'URL do strony WWW:'

kolejna rzecza jest s�aba widoczno�� niektorych tytu��w na tlach stron. znalazlem jeden ale pewnie takich niedopatrzen jest wiecej:
roznosi sie o nazwy broni w publikacji 'Opis broni w UrT'



pierwsze niedopatrzenie zaraz poprawie thx

co do nazw broni to juz zostalo poprawione


Posted by DARK_ANGEL on 11-11-2003 14:16:

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]MajeS
opera widocznie rozpoznaje to jako obrazek... a to aplet java ktorego ty nie widzisz bo nie masz w operze odpowiedniego plug-in'a

zobacz czy w IE widzisz co tam jest, jesli nie sciagnij ze strony microsoftu jave



W IE mi tez nie widzi pomimo ze mam zainstalowana JAve niby (chociaz jak wchodze na t.pl to pisze ze niby nie mam zainstalowane :/ ).


Nowe ut.pl rox0rz , natomiast casa style jest najbardziej przyjazny dla oczu ;p


Posted by on 11-11-2003 17:33:

to widocznie nie masz javy jak tak jest napisane

a szkoda bo tam jest fajny bajer


Posted by LuZnY on 12-11-2003 01:31:

i wsio jasne, javy nimam ;p mozna spytac co to za bajerek, bo nie wiem czy sie bawic z tym;p

__________________
I'm with stupid
||
||
\/


Posted by oferma on 12-11-2003 17:07:

zasadniczo jest super, i nie ma sie do czego przywalic
nie pasi mi tylko jeden "feature" ...
dlaczego urt.pl bedac jakby nie patrzec czescia fpp.pl nie wspoldzieli kont userow?
chodzi o to ze hmm ... na na zdrowy chlopski rozum mam "u was" konto (czytaj na boardzie), loguje sie na urt.pl, a ten mi pyszczy ze nie bo nie zaloz konto
wiecej zonkow nie stwierdzono, gratuluje dobrej roboty
nalezy sie duze piwo (ewentualnie cala krata o ile majes jest w stanie to sam oproznic )

pozdrawiam

__________________
"Niech CO Krwawy Hegemon?!"
Paulinus/AEonFlux aka zboojcesh Oferma =]
C4 clan n00b member :/


Posted by on 12-11-2003 19:55:

quote:
Napisane oryginalnie przez oferma
o ile majes jest w stanie to sam oproznic



jest


Posted by PAPUGa on 12-11-2003 20:39:

Unhappy to moje 3 grosze ...

nie udalo mi sie dotad zmienic layout'u (koloru?) z ciemno-brozowo-czarnego na (dowolny) inny.
nie wiem czemu.

moze dlatego, ze gdy zmieniam difoltowy kolorek (w edycji konta), zaraz wywala mi ze nie jestem zalogowany?

brakuje mi tez battona "powrot do glownej strony" gdy juz sie wglebie w ktorys njus,kolumne, etc. niby jest to szybkie menu na gorze, ale ... mi ono nie pasi

w starym UT.PL byla jednak fajna rzecz- szybki link do ostatnio dodanego komentarza/wpisu. tutaj chyba tego brakuje (ale moze niektorym to odpowiada).

i jeszcze pytanko - czy zmiana designu polskiej glownej stronki o tym modzie - nie powinna byc przekazana do 'centrali' u Oswalda? i w panstwach osciennych?
zawsze to jakas promocja nowej stronki ...

troszke ubogo tez wyglada dzial 'pliki'
kajam sie w piers - ja tu zawinilem, bo komus cos obiecalem i nie dotrzymalem.
poki co jednak - mam (doslownie pare) plikow do dodania (i to niekoniecznie 'gole' pliki, czasem mam urle na szybkie polskie maszynki) - jak mozna je tam dodac?

__________________
bang! bang! ... a kto pozamiata i powynosi �miecie?


Posted by PAPUGa on 12-11-2003 20:49:

Re: Nowe UrbanTerror.pl - opinie

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]MajeS
Moze ktos znalazl jakiegos bug'a i moglby go opisac?



przepraszam, jeszcze jedno Majesqu:

na 'starym' ut.pl byl awego czasu ankieta, w ktorej wszyscy zaglosowali ze chca kielbasek z grilla.
i teraz sie zapytam - i co? gdzie te kielbaski?

o!

__________________
bang! bang! ... a kto pozamiata i powynosi �miecie?


Posted by DARK_ANGEL on 12-11-2003 21:28:

Re: to moje 3 grosze ...

quote:
Napisane oryginalnie przez PAPUGa
nie udalo mi sie dotad zmienic layout'u (koloru?) z ciemno-brozowo-czarnego na (dowolny) inny.
nie wiem czemu.

moze dlatego, ze gdy zmieniam difoltowy kolorek (w edycji konta), zaraz wywala mi ze nie jestem zalogowany?




Jak smienisz skin serwisu to faktycznie wywala i trzeba sie logowac, ale mnie po ponownym zalogowaniu zmienial sie automatycznie skin na wybrany wczesniej, wiec wszystko wydaje sie byc ok ;d


Posted by voytas on 13-11-2003 08:33:

zalogowany i brak dostepu

bedac zalogowanym, przez przypadek kliknalem na 'Zaloguj sie' no i pokazala sie strona, cytuje

"Brak dost�pu!

Nie masz uprawnie� do ogl�dania tej strony

Spr�buj si� zalogowa�, je�li to nie pomo�e oznacza to, �e tw�j poziom w systemie nie jest wystarcaj�co wysoki �eby wej�� na t� stron�. W przeciwnym wypadku mo�esz skontaktowa� si� z dzia�em POMOCY"

a co tam takiego jest ze moj poziom na to nie pozwala?

jesli czlowiek jest zalogowany to powinny zniknac wszelkie odnosniki do zalogowania, rejestrowania itp.

__________________
Voytas
audaces fortuna iuvat


Posted by on 13-11-2003 12:37:

Re: to moje 3 grosze ...

quote:
Napisane oryginalnie przez PAPUGa
nie udalo mi sie dotad zmienic layout'u (koloru?) z ciemno-brozowo-czarnego na (dowolny) inny.
nie wiem czemu.

moze dlatego, ze gdy zmieniam difoltowy kolorek (w edycji konta), zaraz wywala mi ze nie jestem zalogowany?



gosh p oraz enty powtarzam! zeby jakiekolwiek zmiany w profilu odniosly skutek TRZEBA sie zalogowac ponownie (jest to napisane w edycji konta POGRUBIONA czcionka), dlatego system sam cie wylogowywuje tak zebys mogl zalogowac sie ponownie (a nie "wywala"). Czy to naprawde taki trudne do pojecia?


quote:

brakuje mi tez battona "powrot do glownej strony" gdy juz sie wglebie w ktorys njus,kolumne, etc. niby jest to szybkie menu na gorze, ale ... mi ono nie pasi


nie bede robil jakis smiesznych napisow "powrot do strony glownej" jesli w 6 miejscach strony sa linki do strony glownej wystarczy kliknac chocby na logo serwisu ewentualnie na ktorys z napisow "UrbanTerror.pl" (sa 3 takie)

quote:

w starym UT.PL byla jednak fajna rzecz- szybki link do ostatnio dodanego komentarza/wpisu. tutaj chyba tego brakuje (ale moze niektorym to odpowiada).


zbedna rzecz jesli pojawia sie 10 komentarzy na minute tak jak u nas

quote:

i jeszcze pytanko - czy zmiana designu polskiej glownej stronki o tym modzie - nie powinna byc przekazana do 'centrali' u Oswalda? i w panstwach osciennych?
zawsze to jakas promocja nowej stronki ...


pisalem mail'a do ut.de, gadalem z oswaldem na icq - i nic, widocznie nas olali - ich strata

quote:

troszke ubogo tez wyglada dzial 'pliki'
kajam sie w piers - ja tu zawinilem, bo komus cos obiecalem i nie dotrzymalem.
poki co jednak - mam (doslownie pare) plikow do dodania (i to niekoniecznie 'gole' pliki, czasem mam urle na szybkie polskie maszynki) - jak mozna je tam dodac?


nastepny ktory nie moze sciagnac pliku dlaczego ten dzial ma nie byc ubogi jesli sciaganie plikow poki co nie dziala? i pisalem o tym w pierwszym newsie na urt.pl jaki sie pojawil - zanim zaczniecie o cos pytac przeczytajcie po prostu moje news'y


Posted by CaNi on 13-11-2003 17:36:

Thumbs down po co to??????

Szczerze nie czyta�em wszystkich komentarzy do tematu czyli jak juz to kto� poruszy� sory.
Moim zdaniem co� takiego jak tabelka najbardziej aktywni jest za przeproszeniem o chu......... roztrza�� a to z jednego prostego powodu zobaczcie sami co niekt�rzy zeby si� tam zameldowa� wpisuj� tak bzdurne komentarze �e sie chce p�aka� czyli robi� burdel na ql stronce zobaczcie sobie nicki w tej tabeli i ich komentarze sami sie domy�licie o kogo chodzi


Posted by GruBk4 on 13-11-2003 17:59:

Re: to moje 3 grosze ...

quote:
Napisane oryginalnie przez PAPUGa


brakuje mi tez battona "powrot do glownej strony" gdy juz sie wglebie w ktorys njus,kolumne, etc. niby jest to szybkie menu na gorze, ale ... mi ono nie pasi



click w bannerek(logo) na g�rze


Posted by DARK_ANGEL on 13-11-2003 18:34:

Re: po co to??????

quote:
Napisane oryginalnie przez CaNi
Szczerze nie czyta�em wszystkich komentarzy do tematu czyli jak juz to kto� poruszy� sory.
Moim zdaniem co� takiego jak tabelka najbardziej aktywni jest za przeproszeniem o chu......... roztrza�� a to z jednego prostego powodu zobaczcie sami co niekt�rzy zeby si� tam zameldowa� wpisuj� tak bzdurne komentarze �e sie chce p�aka� czyli robi� burdel na ql stronce zobaczcie sobie nicki w tej tabeli i ich komentarze sami sie domy�licie o kogo chodzi



W sumie racja, ta sytuacja mi przypomina kiedys motyw z tego boarda gdzie ilosc postow byla widoczna pod nickiem i posty te trzepal sobie na potege gr8 ;p

Ilosc komentarzy mozna zostawic, ale niech bedzie tylko widoczna przy wyswietlaniu profilu ....


Posted by on 13-11-2003 19:58:

hmm glupawe komentarze staram sie na biezaco usuwac wiec nie widze problemu poki co


Posted by DARK_ANGEL on 13-11-2003 21:02:

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]MajeS
hmm glupawe komentarze staram sie na biezaco usuwac wiec nie widze problemu poki co


ale za jakis czas pewnie ci sie odechce ;p


Posted by PAPUGa on 13-11-2003 21:34:

Re: Re: to moje 3 grosze ...

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]MajeS
gosh p oraz enty powtarzam! zeby jakiekolwiek zmiany w profilu odniosly skutek TRZEBA sie zalogowac ponownie (jest to napisane w edycji konta POGRUBIONA czcionka), dlatego system sam cie wylogowywuje tak zebys mogl zalogowac sie ponownie (a nie "wywala"). Czy to naprawde taki trudne do pojecia?




hm. probably it's me.
czy ju� pisa�em, �e NIE uda�o mi si� zmienic kolork�w strony?
MajeS, uw�aczasz mojej samoocenie ..

quote:

nie bede robil jakis smiesznych napisow "powrot do strony glownej" jesli w 6 miejscach strony sa linki do strony glownej wystarczy kliknac chocby na logo serwisu ewentualnie na ktorys z napisow "UrbanTerror.pl" (sa 3 takie)



okej, nie wiedzia�em. mo�e wytarguj� za to chocia� 'on.mouse.over'?

quote:

zbedna rzecz jesli pojawia sie 10 komentarzy na minute tak jak u nas



masz racj�.

quote:

pisalem mail'a do ut.de, gadalem z oswaldem na icq - i nic, widocznie nas olali - ich strata



cioty
z drugiej strony - nadal szkoda

quote:

nastepny ktory nie moze sciagnac pliku dlaczego ten dzial ma nie byc ubogi jesli sciaganie plikow poki co nie dziala? i pisalem o tym w pierwszym newsie na urt.pl jaki sie pojawil - zanim zaczniecie o cos pytac przeczytajcie po prostu moje news'y



MajeS, no we� tutaj nie przesadzaj. przecie� napisa�em wyra�nie: "mam plik�w do dodania - jak mo�na je tam doda�?"
DODA� a nie: �ci�gn��. ja widz� r�nic� mi�dzy tymi dwoma s�owami

__________________
bang! bang! ... a kto pozamiata i powynosi �miecie?


Posted by B0rG on 14-11-2003 12:37:

ogolnie rzecz biorac, kawal dobrej roboty Majes, respekt.


Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 17:49.