FPP BOARD (http://board.fpp.pl//index.php)
- (http://board.fpp.pl//forumdisplay.php?forumid=42)
-- (http://board.fpp.pl//showthread.php?threadid=12312)


Posted by Krzysiek1 on 10-02-2004 14:40:

Question Bug w UrT 3.2?

Mam taki problem o jakiegoś czasu otóż gdy była wersja 3.1 to albo mnie wpuszaczało na jakiś serw albo mnie niewpuszczało bo mam nie orginalnego cd-key'a, ale gdy wszystkie serwery zrobili upgrade wersji z 3.1 na 3.2 to mam problemy z wejsciem na serwery, wygląda to tak:
np. wchodze na jakiś serwer to normalnie moge grac bez żadnych problemów ale na niektórych serwerach to mam chyba bana. Gdy prubuje się połączyć (na serwie jest np. map casa) to wypisuje mi że nie mam np. mapy ut_trening.pk3. Nie robiło mi się tak gdy była wersja 3.1, czego to może być powód??? i mówie od razu że na niektóre serwery na które teraz nie moge wejść to nigdy nie grałem na nich, czy to wina jakiegoś błędnie postawionego serwera. Czy pomogła bi mi zamiana my guid (chyba tak to sie pisze)???


Posted by DARK_ANGEL on 10-02-2004 20:23:

Heh, oczywiscie ze mozesz miec zbanowany cd-key pomimo ze nigdy nie byles na danym serwerze. Byc moze zaciagnoles sobie z KAZY keya, ktory jest zbanowany globalnie przez ekipe punkbustera. Na takim keyu nie wejdziesz na zaden serwer na ktorym jest wlaczony wlasnie ten PunkBuster (czyli software anty-cziterski ;p).

GUIDA sie zmienia przez zmiane Cd-keya i na takiego globalnego bana to powinno raczej pomoc.

Natomiast co do tej mapy ktorej ci brakuje to nie wiem ;p
SPrawdz czy masz w dobrym katalogu zainstalowane urt
(przykladowo c:/quake3/q3ut3 i zadne inne ).


Posted by forever on 11-02-2004 11:45:

quote:
Napisane oryginalnie przez DARK_ANGEL
[snip...]
GUIDA sie zmienia przez zmiane Cd-keya i na takiego globalnego bana to powinno raczej pomoc.[snip...]


Czyli kup sobie legalną kopie gry... jak gdzies jeszcze trafisz

__________________
oczywiście się mylę i nie mam racji ani pojęcia o tym co piszę...


Posted by PAPUGa on 16-02-2004 01:30:

no właśnie....

czy nie uważacie, że to troszkę nie fair ze strony SIDa (i całej reszty: IDSoftware, Evenbalance, etc) że każą nam * szukać gry która była dostępna ładnych parę lat temu?

ja co prawda nie mam pojęcia jakie sa realia na zachodzie jeśli chodzi o dostępność Q3 (+cd-key) ale ponoć u nas są z tym problemy.

przesiadka na 'darmowy' ** silnik ET może być rzeczywiście rozwiązaniem w kwesti 'czystego sumienia' wielu potencjalnych graczy


ERGO -- jakie są plusy zrezygnowania z cdkeja?



* nam == początkującym graczom, którzy wczoraj na 12 urodziny dostali od chrzestnych komputer.

** darmowy == z punktu widzenia gracza nie ponosi kosztów widocznie zmniejszających jego zasób środków nietrwałych na zakup lizaków tudzież trawki.

__________________
bang! bang! ... a kto pozamiata i powynosi śmiecie?


Posted by DARK_ANGEL on 16-02-2004 10:38:

Przejscie na silnik ET to duza szansa na przyciagniecie sporej ilosci nowych graczy, wlasnie dlatego ze nie ma tam takich problemow z oryginalnym cd keyem :>


Posted by forever on 16-02-2004 16:59:

quote:
Napisane oryginalnie przez DARK_ANGEL
Przejscie na silnik ET to duza szansa na przyciagniecie sporej ilosci nowych graczy, wlasnie dlatego ze nie ma tam takich problemow z oryginalnym cd keyem :>

Nie sądzę żeby w tu chodziło o cdkey - raczej o łatwość i dostępność samej gry. Tak czy inaczej przejście na ET to dobra decyzja.

__________________
oczywiście się mylę i nie mam racji ani pojęcia o tym co piszę...


Posted by Werki on 16-02-2004 21:08:

Sprobuj cl_allowdownload 0


Posted by Krzysiek1 on 16-02-2004 21:28:

quote:
Napisane oryginalnie przez Werki
Sprobuj cl_allowdownload 0

Co to oznacza??? możesz napisać coś więcej o tej komendzie, np. co ona spowoduje???


Posted by capone on 17-02-2004 11:46:

Talking

po wpisaniu tej komendy otrzymasz komunikat ze jesli w ciagu 20 sekund nie wylaczysz komputera to wybuchnie ci monitor prosto przed morda i juz nie pograsz w ut. ryzyk fizyk
**** tam aj tam

__________________
+SG+SkUbAnY


Posted by Krzysiek1 on 18-02-2004 13:15:

quote:
Napisane oryginalnie przez Werki
Sprobuj cl_allowdownload 0

Pomogło dzięki Werki


Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 05:35.