FPP BOARD (http://board.fpp.pl//index.php)
- (http://board.fpp.pl//forumdisplay.php?forumid=91)
-- (http://board.fpp.pl//showthread.php?threadid=12722)


Posted by lame on 24-05-2004 21:13:

Którego klanu nie lubię najbardziej :D

ptuj-ptuj-ptuj

__________________
zazwyczaj offtopiclink1 - domlink3 - płatne xxx
domek


Posted by Longbow on 24-05-2004 21:21:

Lightbulb

a gdzie gracze no_clan ??

__________________
if (wyskoczyl($enemy) && is_ammo($weapon))
{
$doSth -> new Shooting;
$doSth -> kill($him);
$doSth -> find_next($enemy);
}


Posted by dżery on 24-05-2004 22:28:

Ten topik wpływa na rozbicie sceny BHD, promuje niezdrowe emocje. Powinno się głosować na najbardziej lubiany klan, chociaż wtedy głosy też pewnie rozkładały by się podobnie

__________________
*|SealS|* III miejsce w edycji jesiennej 2004 pucharu TKOTH CLANBASE


Posted by tmat on 24-05-2004 22:32:

quote:
Napisane oryginalnie przez dżery
Ten topik wpływa na rozbicie sceny BHD, promuje niezdrowe emocje. Powinno się głosować na najbardziej lubiany klan, chociaż wtedy głosy też pewnie rozkładały by się podobnie


Zgodze sie z pierwsza czescia Twej wypowiedzi i jednocześnie dodam że to nie czas na "konkurs piekności". Wybaczcie ale zamykam tą ankietę.


Posted by lame on 24-05-2004 22:34:

quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
Zgodze sie z pierwsza czescia Twej wypowiedzi i jednocześnie dodam że to nie czas na "konkurs piekności". Wybaczcie ale zamykam tą ankietę.


a gdzie Twój 4fun?

precz z cenzurą!!!

__________________
zazwyczaj offtopiclink1 - domlink3 - płatne xxx
domek


Posted by tmat on 24-05-2004 22:42:

quote:
Napisane oryginalnie przez lame
a gdzie Twój 4fun?

precz z cenzurą!!!




Przepraszam, ale gdyby przypadkiem wynik ankiety był na niekorzyść "pysznego misia" to zaraz okarżył by mnie o to że jako moderator forum musiałem maczać w tym palce


Posted by lame on 24-05-2004 22:50:

quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
Przepraszam, ale gdyby przypadkiem wynik ankiety był na niekorzyść "pysznego misia" to zaraz okarżył by mnie o to że jako moderator forum musiałem maczać w tym palce


Tomek, nie popadaj w paranoję i odblokuj ankietę

4fun to 4fun przynajmniej w tym topicu wiadomo o co chodzi

__________________
zazwyczaj offtopiclink1 - domlink3 - płatne xxx
domek


Posted by tmat on 24-05-2004 22:54:

quote:
Napisane oryginalnie przez lame
Tomek, nie popadaj w paranoję i odblokuj ankietę

4fun to 4fun przynajmniej w tym topicu wiadomo o co chodzi



W porządku, ale na Twoja odpowiedzialność


Posted by lame on 24-05-2004 23:02:

quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
W porządku, ale na Twoja odpowiedzialność


ekstra duże thx

__________________
zazwyczaj offtopiclink1 - domlink3 - płatne xxx
domek


Posted by boski *PL* on 24-05-2004 23:29:

quote:
Napisane oryginalnie przez lame
ekstra duże thx


siekierka... siekierka... siekierka... siekierka... siekierka... siekierka... siekierka... siekierka... siekierka... siekierka... siekierka... siekierka... siekierka... siekierka... siekierka... siekierka... siekierka... siekierka... siekierka... siekierka... siekierka... siekierka... siekierka... siekierka... siekierka... siekierka... siekierka... siekierka... siekierka... siekierka... siekierka... siekierka... siekierka... siekierka... siekierka... siekierka... siekierka... siekierka... siekierka... siekierka... siekierka... siekierka... siekierka... siekierka... siekierka... siekierka... siekierka... siekierka... siekierka... siekierka... siekierka... siekierka... siekierka... siekierka... siekierka... siekierka... siekierka... siekierka... siekierka... siekierka... siekierka... siekierka... siekierka... siekierka... siekierka... siekierka... siekierka... siekierka... siekierka... siekierka... siekierka... siekierka... siekierka... siekierka... siekierka... siekierka... siekierka... siekierka... siekierka... siekierka... siekierka... siekierka... siekierka... siekierka... siekierka... siekierka... siekierka... siekierka... siekierka... siekierka... siekierka... siekierka... siekierka... siekierka... siekierka... siekierka... siekierka... siekierka... siekierka... siekierka... siekierka... siekierka... siekierka... siekierka... siekierka... siekierka... siekierka... siekierka... siekierka... siekierka... siekierka... siekierka... siekierka... siekierka... siekierka... siekierka... siekierka... siekierka... siekierka... siekierka... siekierka... siekierka... siekierka... siekierka... siekierka... siekierka... siekierka... siekierka... siekierka... siekierka... siekierka... siekierka... siekierka... siekierka... siekierka... siekierka... siekierka... siekierka... siekierka... siekierka... siekierka... siekierka... siekierka... siekierka...

__________________
Loading sig, please wait...
|||||||||||||----35%----------------


"I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo sam jestem największym s*****synem w tej dolinie"


Posted by boski *PL* on 25-05-2004 00:48:

siekierka... siekierka... siekierka...

a tak na powaznie... to "cos" co sie odbywa na FPP zaczyna przypominac to co sie dzieje w naszym parlamencie i w sejmowych komisjach sledczych hehe... co za zbieznosc

pewna osoba swoim zachowanie bardzo przypomina naszego bylego premiera - podobny sposob obrony... nikt na niego nie pluje, to deszcz tylko pada

on tez jakos nie mogl sie przyznac do swoich "bledow" i jakos na wszystkie oskarzenia wzgledem niego odpowiadal (lub udawal, ze nie slyszy), ze sprawy przeciez nie ma - on jest poza wszelkimi podejzeniami... a wszyscy inni to "zera" - zycie to czasami niezly kabaret... a niektorym jest cholernie trudno podac sie do "dymisji" i zrezygnowac z "zaszczytnego stoleczka" ale coz... czasem poprostu trzeba podkulic ogon pod siebie i "spierdalac czym predzej"!!!

i sam zglosze moj post do moderatora

__________________
Loading sig, please wait...
|||||||||||||----35%----------------


"I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo sam jestem największym s*****synem w tej dolinie"


Posted by lame on 25-05-2004 00:52:

quote:
Napisane oryginalnie przez boski *PL*


i sam zglosze moj post do moderatora



buhahahahahhaa

__________________
zazwyczaj offtopiclink1 - domlink3 - płatne xxx
domek


Posted by Yogas on 25-05-2004 00:56:

quote:
Napisane oryginalnie przez boski *PL*
siekierka... siekierka... siekierka...

a tak na powaznie... to "cos" co sie odbywa na FPP zaczyna przypominac to co sie dzieje w naszym parlamencie i w sejmowych komisjach sledczych hehe... co za zbieznosc

pewna osoba swoim zachowanie bardzo przypomina naszego bylego premiera - podobny sposob obrony... nikt na niego nie pluje, to deszcz tylko pada

on tez jakos nie mogl sie przyznac do swoich "bledow" i jakos na wszystkie oskarzenia wzgledem niego odpowiadal (lub udawal, ze nie slyszy), ze sprawy przeciez nie ma - on jest poza wszelkimi podejzeniami... a wszyscy inni to "zera" - zycie to czasami niezly kabaret... a niektorym jest cholernie trudno podac sie do "dymisji" i zrezygnowac z "zaszczytnego stoleczka" ale coz... czasem poprostu trzeba podkulic ogon pod siebie i "spierdalac czym predzej"!!!

i sam zglosze moj post do moderatora



A już myślałem, że nikt tego nie widzi. Ja biedny "Michnik", a tu prosze jest jescze "Rokita" i może zjawi sie "Ziobro" i inni

__________________
Yogas na Prezydenta


Posted by lame on 25-05-2004 00:57:

quote:
Napisane oryginalnie przez Yogas
A już myślałem, że nikt tego nie widzi. Ja biedny "Michnik", a tu prosze jest jescze "Rokita" i może zjawi sie "Ziobro" i inni


ja mogę być "Beger" bo mam w oczach owies czy jakoś tak

__________________
zazwyczaj offtopiclink1 - domlink3 - płatne xxx
domek


Posted by boski *PL* on 25-05-2004 00:58:

quote:
Napisane oryginalnie przez Yogas
A już myślałem, że nikt tego nie widzi. Ja biedny "Michnik", a tu prosze jest jescze "Rokita" i może zjawi sie "Ziobro" i inni


a jak liczna jest "grupa trzymajaca wladze"?

__________________
Loading sig, please wait...
|||||||||||||----35%----------------


"I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo sam jestem największym s*****synem w tej dolinie"


Posted by Yogas on 25-05-2004 01:00:

quote:
Napisane oryginalnie przez boski *PL*
a jak liczna jest "grupa trzymajaca wladze"?


Myśle, że tu akurat, to tylko "Rywin"

__________________
Yogas na Prezydenta


Posted by boski *PL* on 25-05-2004 01:03:

quote:
Napisane oryginalnie przez Yogas
Myśle, że tu akurat, to tylko "Rywin"


jak nic idzie na "meczennika"...

__________________
Loading sig, please wait...
|||||||||||||----35%----------------


"I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo sam jestem największym s*****synem w tej dolinie"


Posted by lame on 25-05-2004 01:05:

quote:
Napisane oryginalnie przez boski *PL*
jak nic idzie na "meczennika"...


"SLS - zwyciężamy też analogowo"

__________________
zazwyczaj offtopiclink1 - domlink3 - płatne xxx
domek


Posted by Yogas on 25-05-2004 01:06:

quote:
Napisane oryginalnie przez boski *PL*
jak nic idzie na "meczennika"...


hahahahahahaha chcesz mnie wykończyć??? Popłakałem sie ze śmiechu
Dobre

__________________
Yogas na Prezydenta


Posted by lame on 25-05-2004 01:23:

"Nad Stumilowym Lasem zapadła kolejna spokojna noc..."

__________________
zazwyczaj offtopiclink1 - domlink3 - płatne xxx
domek


Posted by dżery on 25-05-2004 06:16:

<przeciąga się>
Piękny poranek, czas na małe conieco

__________________
*|SealS|* III miejsce w edycji jesiennej 2004 pucharu TKOTH CLANBASE


Posted by *|SLS|* lm on 25-05-2004 06:37:

quote:
Napisane oryginalnie przez lame
ja mogę być "Beger" bo mam w oczach owies czy jakoś tak


a nie kurwiki

__________________
eL eM

nietoperek


Posted by dżery on 25-05-2004 06:45:

quote:
Napisane oryginalnie przez lame
(...)bo mam w oczach owies (...)

Nie pij w polu. Potem są problemy jak się budzisz pośród łanów.
I tak dobrze że nie masz jęczmienia.

__________________
*|SealS|* III miejsce w edycji jesiennej 2004 pucharu TKOTH CLANBASE


Posted by Jaro(PL) on 25-05-2004 08:33:

nie wiem czemu miała służyć ta ankieta?,
bzdurna delikatnie mówiąc,
bzdurne posty
hucpa i tyle!
przyznaję, że głosowałem przeciw kandydaturze kol.Tomasza na moderatora z powodów jego "swoistego" podejścia do rzeczywistości i oczywistych do przewidzenia konsekwencji, które z tego wynikły.
Niemniej nie oznacza to, by przy okazji tego co zaszło w topiku z fekaliami, spłycać cały board.

P.S.
Zamknąć ten topik, zanim padną tu jeszcze bardziej "oświeceniowe" posty


Posted by lame on 25-05-2004 08:42:

quote:
Napisane oryginalnie przez *|SLS|* lm
a nie kurwiki


Kolego eL eM....

__________________
zazwyczaj offtopiclink1 - domlink3 - płatne xxx
domek


Posted by dżery on 25-05-2004 08:53:

quote:
Napisane oryginalnie przez Jaro(PL)
(...) topiku z fekaliami(...)

WC topik?

__________________
*|SealS|* III miejsce w edycji jesiennej 2004 pucharu TKOTH CLANBASE


Posted by lame on 25-05-2004 09:01:

quote:
Napisane oryginalnie przez dżery
WC topik?


WCT

__________________
zazwyczaj offtopiclink1 - domlink3 - płatne xxx
domek


Posted by tmat on 25-05-2004 09:02:

quote:
Napisane oryginalnie przez boski *PL*

i sam zglosze moj post do moderatora



Nie ma potrzeby przenież nie używasz w nim wyzwisk czy obelg i nie widze też abys komus groził pobiciem.


Posted by tmat on 25-05-2004 09:14:

quote:
Napisane oryginalnie przez Yogas
A już myślałem, że nikt tego nie widzi. Ja biedny "Michnik", a tu prosze jest jescze "Rokita" i może zjawi sie "Ziobro" i inni


Przepraszam bardzo ale również pozwolę sobie na porównanie polityczne którego użyłeś. Wybacz ale porównanie swojej osoby z panem Michnikiem jest dalece nietrafione, nie ten poziom intelektualny. Dlaczego ? Wyzwiska, obelgi (jeszcze nigdy w histori tego forum nikt w 1 topiku nie uzył kilkudziesieciu inwektyw) , grozby pobicia, to jak żywo przypomina działania pana Leppera. Również sposób żadzenia swoim klanem (juz do histori przeszło stwierdzenie jednego z byłych członków SLS : "Yogi mówi reszta musi milczeć, a że mówi dużo to na tym ts-ie godzinami słychac tylko jego") pozwala na porównanie Cie z tym dyktatorem. Twoj ból i żale i próby bezpodstawnych oskarżeń również pozwalaja porównać Cie z tym "wybitnym" politykiem, przecież on tez niedawno z mównicy sejmowej krzyczał że ma "bardzo ważny dokument" CIA na Rokitę. Niestety ten polityk ma bardzo duże poparcie w społeczeństwie, ale mam nadzieje że zaraz przed wyborami ludzie sie opamiętają i nie wybiora w wyborach człowieka dla którego chęc zdobycia władzy jest ważniejsza niż jakiekolwiez zasady moralne.


Posted by dżery on 25-05-2004 09:34:

quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
Również sposób żadzenia swoim klanem (juz do histori przeszło stwierdzenie jednego z byłych członków SLS : "Yogi mówi reszta musi milczeć, a że mówi dużo to na tym ts-ie godzinami słychac tylko jego")


Bardzo dobrze się składa, że w ważnych momentach gdy trzeba coś ważnego szybko przekazać (choćby ustalenia na meczu), robi to jedna osoba, ponieważ info może być szybko i wyraźnie przekazane innym. Tak się też składa że zazwyczaj osoba ta pomysły na grę ma dobre.

Co zaś do opinii wyrażanych przez byłych członków wszelakich organizacji to sam niedawno dałeś dobry przykład o Casanovie-nieudaczniku, który po odrzuceniu mówi że "i tak mu się nie podobało i było źle". Więcej rezerwy do opinii wyrzuconych klanowiczów.

__________________
*|SealS|* III miejsce w edycji jesiennej 2004 pucharu TKOTH CLANBASE


Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 19:47.