FPP BOARD (http://board.fpp.pl//index.php)
- (http://board.fpp.pl//forumdisplay.php?forumid=91)
-- (http://board.fpp.pl//showthread.php?threadid=13750)


Posted by *BSP*Sigano on 20-01-2005 06:13:

cziterstwo

Czemu wszyscy mówią ża ja czituje!!?? to że strzelam prawie same head shoty to nie znaczy że gram na kodach, ja wam mówie szczeże: Ja nie czituje, brzydze sie cziterami, i nie bede czitował. A tu zamieszcze pewne fajne zdanie co mi je napisał pan X z klanu SLS:

quote:
mówią cytuje: " najwieksza lama która nie umiała grac w bhd teraz wali po 80% headow minimum



quote:
gramy z Majorem, Rambem z Px i oni uwierz potrafią grac...sami wala po headach, ale oni do Ciebie to przedszkole..i to wszystkich dziwi...i po drugie w tak krótkim czasie i tak nagle zaczołeś po headach walic

__________________


Posted by patryk pl on 20-01-2005 06:41:

Bo nie wolno być lepszym od tych X a jak się jest to znaczy że się oszukuje no i tylko Panowie X mogą mieć większość hedów no bo oni nie oszukują tylko umieją dobrze grać a reszta ma służyć za mięso do odstrzału.


Posted by Rademus on 20-01-2005 07:06:

Popłakałem się...


Posted by on 20-01-2005 07:42:

zacznij strzelać po nogach


Posted by *CQF*Willie on 20-01-2005 08:38:

quote:
Napisane oryginalnie przez Rademus
Popłakałem się...



Chcesz chusteczki ?


Posted by Rademus on 20-01-2005 08:51:

quote:
Napisane oryginalnie przez *CQF*Willie
Chcesz chusteczki ?


Ja zawsze w rękaw


Posted by *CQF*Willie on 20-01-2005 09:03:

quote:
Napisane oryginalnie przez Rademus
Ja zawsze w rękaw




Posted by on 20-01-2005 09:05:

A propo tematu to taki headman w klanie to prawdziwa perła wpuścić takiego do strefy na HoPie i sprawa załatwiona


Posted by *CQF*Willie on 20-01-2005 09:16:

quote:
Napisane oryginalnie przez Radzioo(PL)
A propo tematu to taki headman w klanie to prawdziwa perła wpuścić takiego do strefy na HoPie i sprawa załatwiona



Do reprezentacji z nim!


Posted by *CQF*Darek on 20-01-2005 10:57:

quote:
Napisane oryginalnie przez *CQF*Willie
Do reprezentacji z nim!


No i sie dostał)))

A na poważnie - ściągnijcie mu bana SLS'y bo niemacie prawa mu go dać. Albo grał uczciwie, albo perfekcyjnie wykorzystał jakiego cheeta. Lecz ie przyapany na gorąco nie moze być banowany.
Może jak zabije 18 razy pod rząd z 203 to tez dostane bana?
Sigan napisał mi na gg ze dostał bana w monencie gdy 3 raz z dzędu Dobi heda dostał)))).

__________________
Gdzie kucharek sześć.....
Tam cycków dwanacie....


Posted by Rademus on 20-01-2005 11:16:

quote:
Napisane oryginalnie przez *CQF*Darek
No i sie dostał)))

A na poważnie - ściągnijcie mu bana SLS'y bo niemacie prawa mu go dać. Albo grał uczciwie, albo perfekcyjnie wykorzystał jakiego cheeta. Lecz ie przyapany na gorąco nie moze być banowany.
Może jak zabije 18 razy pod rząd z 203 to tez dostane bana?
Sigan napisał mi na gg ze dostał bana w monencie gdy 3 raz z dzędu Dobi heda dostał)))).



Nikt nie lubi dostawać po głowie


Posted by patryk pl on 20-01-2005 11:34:

quote:
Napisane oryginalnie przez *CQF*Darek
No i sie dostał)))

A na poważnie - ściągnijcie mu bana SLS'y bo niemacie prawa mu go dać. ...

Prawo to raczej mają ich serwer banują kogo chcą więc raczej chyba powinieneś napisać „podstaw”


Posted by HdHrROM on 20-01-2005 11:46:

Albo grał uczciwie, albo perfekcyjnie wykorzystał jakiego cheeta.



Widocznie SLS-y wybrały drugą opcję)
A tak na poważnie czy określenie "perfekcyjnie wykorzystać cheeta" traktować należy wg Ciebie w kategorii komplementu?
Już widzę punkt w regulaminie klanowym : "Zabrania się grać nieuczciwie i czitować w sposób nieperfekcyjny"

__________________
Pozdrawiaja
Head's Hunter i Romek


Posted by on 20-01-2005 11:52:

quote:
Napisane oryginalnie przez HdHrROM
Albo grał uczciwie, albo perfekcyjnie wykorzystał jakiego cheeta.



Widocznie SLS-y wybrały drugą opcję)
A tak na poważnie czy określenie "perfekcyjnie wykorzystać cheeta" traktować należy wg Ciebie w kategorii komplementu?
Już widzę punkt w regulaminie klanowym : "Zabrania się grać nieuczciwie i czitować w sposób nieperfekcyjny"





"Szkoła Szlifowania Cheatów"


Posted by *CQF*Darek on 20-01-2005 11:54:

quote:
Napisane oryginalnie przez HdHrROM
Albo grał uczciwie, albo perfekcyjnie wykorzystał jakiego cheeta.



Widocznie SLS-y wybrały drugą opcję)
A tak na poważnie czy określenie "perfekcyjnie wykorzystać cheeta" traktować należy wg Ciebie w kategorii komplementu?
Już widzę punkt w regulaminie klanowym : "Zabrania się grać nieuczciwie i czitować w sposób nieperfekcyjny"



Chyba mało wiesz o cheetach - gość który włazi na server i lata w powietrzu z granatnikiem to dupa nie cheeter. Każdy go zauważy i zostanie wywalony z servera po 1 minucie.

__________________
Gdzie kucharek sześć.....
Tam cycków dwanacie....


Posted by on 20-01-2005 11:56:

quote:
Napisane oryginalnie przez *CQF*Darek
Chyba mało wiesz o cheetach - gość który włazi na server i lata w powietrzu z granatnikiem to dupa nie cheeter. Każdy go zauważy i zostanie wywalony z servera po 1 minucie.


Ooo mamy specjalistę


Posted by *CQF*Darek on 20-01-2005 11:59:

quote:
Napisane oryginalnie przez Radzioo(PL)
Ooo mamy specjalistę


Broń cie panie boze )

__________________
Gdzie kucharek sześć.....
Tam cycków dwanacie....


Posted by HdHrROM on 20-01-2005 12:04:

Chyba mało wiesz o cheetach - gość który włazi na server i lata w powietrzu z granatnikiem to dupa nie cheeter. Każdy go zauważy i zostanie wywalony z servera po 1 minucie. [/QUOTE]


Nie zrozumiałeś mnie Darku .
Czitować ,bez względu na umiejętności i klasę czitera , zawsze będzie kojarzyć mi się z czynnością wykonywaną przez skrajne mendy i nijak nie pasuje mi przy tym czasowniku słowo perfekcja

__________________
Pozdrawiaja
Head's Hunter i Romek


Posted by Yogas on 20-01-2005 12:17:

A co z Argusem? Coś mi się wydaje, że raczej Sigan nie jest informatykiem i tego programu nie obejdzie.

__________________
Yogas na Prezydenta


Posted by patryk pl on 20-01-2005 12:21:

Widocznie Argus nie działa zbyt dobrze bo pozwala trafiać w głowę.


Posted by *CQF*Darek on 20-01-2005 12:21:

quote:
Napisane oryginalnie przez HdHrROM
Chyba mało wiesz o cheetach - gość który włazi na server i lata w powietrzu z granatnikiem to dupa nie cheeter. Każdy go zauważy i zostanie wywalony z servera po 1 minucie.



Nie zrozumiałeś mnie Darku .
Czitować ,bez względu na umiejętności i klasę czitera , zawsze będzie kojarzyć mi się z czynnością wykonywaną przez skrajne mendy i nijak nie pasuje mi przy tym czasowniku słowo perfekcja
[/QUOTE]

Faktycznie niedobre czeetowanie jest. Na szczęscie argus co najmniej w 90% zalatwia sprawe.
Poradzcie mi jepiej w innym temacie, na CQF Clan Server wpadł gość opczitowal i dostałbana na nick i IP. Za 3 min wlazł z innym nickiem i tym samym IP, dostał bana i za godzine to samo, inny nick i to samo IP. Czy jest jakaś metoda zbanowania go gdzies na poziomie windowsa, w fire wallu SP2?, bo mam problem z gosciem.
Na szczęście nie byl to " prefekcynjy cheeter" i szybko go sie namierzalo .

__________________
Gdzie kucharek sześć.....
Tam cycków dwanacie....


Posted by *CQF*Darek on 20-01-2005 12:24:

quote:
Napisane oryginalnie przez Yogas
A co z Argusem? Coś mi się wydaje, że raczej Sigan nie jest informatykiem i tego programu nie obejdzie.


Ano argus jest u SSLow po to by świecil w lobby, jednak nie jest na ustawieniu argus only. Czyli tak jaby go niebyło.
( czytaj: mamy super server z argusem, jednak jak chcesz pocheetowac to wskakuj do nas )

__________________
Gdzie kucharek sześć.....
Tam cycków dwanacie....


Posted by on 20-01-2005 12:38:

quote:

Faktycznie niedobre czeetowanie jest. Na szczęscie argus co najmniej w 90% zalatwia sprawe.
Poradzcie mi jepiej w innym temacie, na CQF Clan Server wpadł gość opczitowal i dostałbana na nick i IP. Za 3 min wlazł z innym nickiem i tym samym IP, dostał bana i za godzine to samo, inny nick i to samo IP. Czy jest jakaś metoda zbanowania go gdzies na poziomie windowsa, w fire wallu SP2?, bo mam problem z gosciem.
Na szczęście nie byl to " prefekcynjy cheeter" i szybko go sie namierzalo . [/B]


Dostał bana po IP i dalej właził ?


Posted by *BSP*Sigano on 20-01-2005 12:56:

Yogi ma racje ja na kompach sie nie znam, umiem robić strony w PHP/MySQL , umiem właczyć jeszcze gg i bhd a head shoty lubie strzelać bo jest więcej pónktów i jest fajniejszy napis a pozatym taka umiejętność sie bardzo w strefie przydaje ostatnio jak grałem na HoPie to w strefie mnie nikt nie ruszył mój wynik: Kills: 15 death:4 (bo kilka razy poszłem na balkon ale zaraz wróciłem) a w tym 13 headów a cziterami to sie brzydze i jak ktoś tu anpisał to trza być mędą a ja menda raczej nie jestem

__________________


Posted by Rademus on 20-01-2005 13:00:

quote:
Napisane oryginalnie przez *BSP*Sigano
Yogi ma racje ja na kompach sie nie znam, umiem robić strony w PHP/MySQL , umiem właczyć jeszcze gg i bhd a head shoty lubie strzelać bo jest więcej pónktów i jest fajniejszy napis a pozatym taka umiejętność sie bardzo w strefie przydaje ostatnio jak grałem na HoPie to w strefie mnie nikt nie ruszył mój wynik: Kills: 15 death:4 (bo kilka razy poszłem na balkon ale zaraz wróciłem) a w tym 13 headów a cziterami to sie brzydze i jak ktoś tu anpisał to trza być mędą a ja menda raczej nie jestem


A gdzie celujesz że masz head shoty?


Posted by boski *PL* on 20-01-2005 13:02:

quote:
Napisane oryginalnie przez *CQF*Darek
Poradzcie mi jepiej w innym temacie, na CQF Clan Server wpadł gość opczitowal i dostałbana na nick i IP. Za 3 min wlazł z innym nickiem i tym samym IP, dostał bana i za godzine to samo, inny nick i to samo IP. Czy jest jakaś metoda zbanowania go gdzies na poziomie windowsa, w fire wallu SP2?, bo mam problem z gosciem.
Na szczęście nie byl to " prefekcynjy cheeter" i szybko go sie namierzalo .


zamiast "nicka" daj "gwiazdke" (*)... wtedy banujesz na IP samo... no chyba, ze gral na jakims dynamicznym IP

__________________
Loading sig, please wait...
|||||||||||||----35%----------------


"I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo sam jestem największym s*****synem w tej dolinie"


Posted by Major on 20-01-2005 13:06:

quote:
Napisane oryginalnie przez *CQF*Darek
Sigan napisał mi na gg ze dostał bana w monencie gdy 3 raz z dzędu Dobi heda dostał)))).


Hehe, napewno by za to dostał gdyby Doberman miał dostęp do serwera Nie wiem jak to było, ale z tego co słyszałem to osoba o której tu mowa miała na każdej mapie ok. 80% headów, no i niebyło by w tym nic dziwnego gdyby nie to że jeszcze niedługi czas temu(mniej niż miesiąc)miał co najwyżej 30%. Ja na poprawienie się o 10% potrzebowałem około 2 miesięcy, ale on może poprostu ma talent, bo żeby poprawić procent strzelania w głowe o 50 w niecały miesiać to naprawdę trzeba być rewelacyjnym. Chylę czoła


Posted by Maly *PwT* on 20-01-2005 13:10:

Talking Czity

Ja coraz czesciej mysle ze tytulowy pan X z SLS ma jakies dziwne pretensje do kazdego komu wyjdzie jakos gra. Pewnie gdybym wszedl na seals clna server i mial wynik 200 do 50 to by mnie zabnowal za czity dlatego ze nie gram czesto i to nie mozliwe. Dziwne rzeczy sie dzieja jest argus a tu takie pierdoły. A zeby po rozmowie na gg banowac za podanie www to juz porażka


Posted by on 20-01-2005 13:12:

Red face Re: cziterstwo

quote:
Napisane oryginalnie przez *BSP*Sigano
Czemu wszyscy mówią ża ja czituje!!?? to że strzelam prawie same head shoty to nie znaczy że gram na kodach

Może ktoś powie że się czepiam... ale powiedz ty mi uczciwie, jakie masz dowody na to, że nie cheatujesz ??


Posted by *Gh* on 20-01-2005 13:13:

i mnie tez...

Panowie niewiem dlaczego po poscie Sigana niektorzy zachowywuja sie niepowaznie, i ja padlem ofiara, tego co sie dowiedzialem dozywotniego zbanowania za cheatowanie, na serverze SealS. Od jakiegos czasu SLS chcialo zebym zainstalowal argusa bo wiecie jak gram, niektorzy maja watpliwosci o moja udciwosc, po 3 dniach jak zainstalowalem argusa zbanowano mnie za oszustwa, jedynym dowodem przy ktorym dzielnie przystaje kapitano, to moja rozmwa na GG z nim. W ktorej podalem adres strony z cheatami, jest ich tam troszke ale wiekszosc na wersje 1.03 BHD czyli nie spatchowana gre, na wersje 1.0.5 sa tylko zabawki takie jak: FLY i WALL. To jest troche smieszny dowod, jesli chodzi o dozywotnie zbanowanie danego gracza i oskarzenie go o cheatowanie, zwlaszcza ze nikt mnie nie widzial jak latam czy robie cos podejzanego. Moze jedynie moje wyniki sa podejzane, ale naprawde nie ma co sie dziwic. Czy ja z dnia na dzien lepiej zaczolem grac? NIE. Gram juz prawie 2 rok w ta wspaniala gre, dzien w dzien po pare godzin, nie robie przerw bo nie pracuje, nie gram co 2 dzien, gram ciagle od 2 lat. Moje umiejetnosci wzrastaly powoli az urosly do tego stopnia ze gram jak gram. Dziwi mnie to ze jak zaczynalem grac, nikogo sie nie czepialem jak mnie zabil. A to ci sie dzieje na polskich servarach jest tragiczne, naprawde nie wiem czy komentarz posmierci zwroci komus zycie, moze zwroci honor jak zaczenie wyzywac ta osobe...
Niewiem dlaczego jak ktos zobaczy 15latka, ktory ma ratio 3.06 na CQF, czy 57% headshotow na SealS jest uwazany za oszusta, Przeciez to nie sredniowiecze ze palona madrzejszych... Skoro mam argusa, nie cheatuje czyz nie? to naprawde niewiem po co te sceny. Apeluje do was kochani gracze SLS ))) przemyslcie moja sprawe, i sie zastanuwcie czy bezpodstawny ban to dobre rozwiazanie.


Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 04:27.