FPP BOARD (http://board.fpp.pl//index.php)
- (http://board.fpp.pl//forumdisplay.php?forumid=117)
-- (http://board.fpp.pl//showthread.php?threadid=13772)


Posted by biedron87 on 24-01-2005 16:58:

Exclamation Kiedy Demo BROTHERS IN ARMS

Przykro mi ale narazie nie wiem kiedy będzie DEMO ale jak tylko będe wiedział odrazu dam znać . Aha i Demo wyjdzie na 100% przed pojawieniem się gry a nie po jej wyjściu
Wydaje mi się że w tym miesiącu zagramy w DEMO a ten miesiąc się juz pomału kończy niestety ale skoro redaktorzy serwisu IGN mieli możliwość przetestowania trybu multiplayer gry Brothers In Arms to i nam coś mogli by dać.Na łamach tego serwisu opublikowany został artykuł, w którym szczęśliwcy zawarli swoje wrażenia z rozgrywki.
W Demie będą 2 rozdziały pierwszy zawiera skok Bakera do Normandy czyli sam początek pełnej gry.Natomiast drugi rozdział Baker będzie miał pięciu ludzi z jego oddziału plus Plt. Sgt (Mac Hassey) i radiowy opr (Pvt. Leggett - facet z szkłami). POZDRO

__________________


Posted by biedron87 on 26-01-2005 20:16:

Thumbs up

Pewien serwis o grze BROTHERS IN ARMS przeprowadził niedawno wywiad z Randy Pitchford prezydenentem firmy Gearbox software i Randy został zapytany o kiedy Demo powiedział że Demo wyjdzie PRZED pojawieniem się pełnej wersji i wyjdzie ono kilka tygodni , 2-3 tygodni mniej więcej. Trzymajmy kciuki żeby tak było ja Randy Pitchford mówi ;D POZDRO

__________________


Posted by Krizz on 26-01-2005 21:25:

to teraz przeczytaj swoj post i zrozum cos z niego, juz lepiej bylo jak nic nie pisales :/

__________________


Posted by biedron87 on 26-01-2005 21:41:

NO co Demo ma wyjśc przed pojawieniem sie pełnej wersji gry.Czyli 2-3 tygodnie przed pełna

__________________


Posted by [FPP]glan on 26-01-2005 22:50:

quote:
Napisane oryginalnie przez biedron87
NO co Demo ma wyjśc przed pojawieniem sie pełnej wersji gry.Czyli 2-3 tygodnie przed pełna


oO rotfl. czlowieku daruj. a widziales demo gry wypuszczone po premierze calej gry?:}


Posted by biedron87 on 27-01-2005 09:19:

Exclamation

NO były takie Dema co wyszły po premierze piełnej wersji ale skoro prezydent Gearbox software, Randy Pitchford tak mówi że wyjdzie przed pełną to tak napewno będzie ;D POZDRO

__________________


Posted by [FPP]Shooler on 27-01-2005 09:43:

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]glan
oO rotfl. czlowieku daruj. a widziales demo gry wypuszczone po premierze calej gry?:}


Tak Quake2 chyba tak wyszlo (moze tylko w pl ale wyszlo) i cos jeszcze tylko nie kojarze tytulu

__________________


Posted by [FPP]glan on 27-01-2005 10:13:

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Shooler
Tak Quake2 chyba tak wyszlo (moze tylko w pl ale wyszlo) i cos jeszcze tylko nie kojarze tytulu


wisz, Polska to dziura zanim w tamtych czasach dotarlo do Polski demo to juz dawno oryginal przychodzil a teraz coz.. sciagnac z neta mozna szybciej


Posted by biedron87 on 27-01-2005 11:00:

Exclamation

Wchodząc na oficjalną strone gearboxsoftware można zobaczy u góry strony coś takiego : Brothers in Arms work items until done: 440 i podobno jak będzie tam 400 to ma wyjśc Demo.Ja nic dokładnie nie wiem na ten temat na 100%, ale miejmy nadzieje że to prawda POZDRO


http://www.gearboxsoftware.com/

__________________


Posted by ..::MuChA::.. on 27-01-2005 16:06:

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Shooler
Tak Quake2 chyba tak wyszlo (moze tylko w pl ale wyszlo) i cos jeszcze tylko nie kojarze tytulu

Z tego co pamiętam to było też tak w przypadku Doom 3

__________________
Żeby mi się chciało, jak mi się nie chce...


Posted by biedron87 on 27-01-2005 18:19:

Zapraszam wszystkich na linka poniżej są tam terażniejsze zdjęcia kture zobaczymy w grze.Jeszcze chce dodać że Demo może wyjść za 2 dni czyli w sobote ale to nie są 100% wiadomości dlatego prosze się nie podniecać zbyt i wcale w to nie wierzyć. POZDRO

http://sparkyasundevil.tripod.com/id11.html

__________________


Posted by [FPP]glan on 28-01-2005 00:34:

biedron.. mam taka jedna mysl nasuwajaca sie czytajac twoje posty... czemu traktujesz forum jako swego rodzaju twoj sait o BiA i zapodajesz newsy? moze chcesz sie przylaczyc do redakcji.. ale warunek jeden: NAUCZ SIE GRAMATYKI I ORTOGRAFII I KORZYSTAJ Z WORDA [z wlaczonym slownikiem] PRZY KAZDYM NEWSIE


Posted by Krizz on 28-01-2005 01:23:

ja sie ciesze tylko z jednego, ze to ja decyduje kto pracuje w bia

__________________


Posted by [FPP]glan on 28-01-2005 02:03:

taa... ale czasem odgornie ktos moze wyleciec ;}


Posted by [FPP]Shooler on 28-01-2005 10:03:

Ta ale nowych Krizz przyjmuje

__________________


Posted by biedron87 on 28-01-2005 14:56:

Thumbs up

Dziękuje za informacje ale ja lubię to robić poprostu bardzo mnie interesuje ta gra i chce o niej dawać zawsze NEWsa POZDRAWIAM Was Wszystkich trzymajcie sie ciepło

__________________


Posted by biedron87 on 29-01-2005 21:11:

Unhappy

Niestety dzisiaj jestem zrozpaczony nie mam dla was żadnych informacji jedynie lekkie pocieszenie to że na stronie gearboxsoftware link poniżej można zobaczy u góry strony coś takiego : Brothers in Arms work items until done: 420 już jest 420 a było 440 i podobno jak będzie tam 400 to ma wyjść Demo. Z tego wynika że Demo dostaniemy w poniedziałek OBY ;( P0ZDRO

http://www.gearboxsoftware.com/

__________________


Posted by Krizz on 29-01-2005 22:06:

quote:
Napisane oryginalnie przez biedron87
Niestety dzisiaj jestem zrozpaczony nie mam dla was żadnych informacji ..


to ja mam taka propozycje i pewnie nie tylko ja, jesli nie masz co pisac to moze w ogole nie pisz bo tym oto sposobem zasmiecasz forum ... podobnie jak kilkoma innymi tematami o ktorych mozna bylo przeczytac na stronie..

__________________


Posted by biedron87 on 29-01-2005 22:11:

Thumbs down

Dobra bez ŁASKI

__________________


Posted by Krizz on 29-01-2005 23:27:

ale kto robi łaskę i komu? bo nie czaje opcji..

__________________


Posted by biedron87 on 29-01-2005 23:45:

Dobra lepiej byś zaczoł dawać jakieś NEWsy a nie tu zagadujesz co wolno a co nie ja chociasz się staram cos napisać co się dowiem i wyszukam !!!

__________________


Posted by Krizz on 30-01-2005 01:02:

Red face

raz .. co to znaczy 'zaczoł' ?

a dwa, a zdasz za mnie sesje? dzieki

trzy.. nie jestem Toba i nie bede pisal co 5 minut nowego newsa w ktorym bedzie takie info "5 minut nie bylo dema teraz tez nie ma" nastepny news "10 minut temu nie bylo dema, 15 tez nie.." i next "30 min temu nie bylo dema ale na stronie jest juz 421 a nie 420 wiec demo bedzie jutro" kilkadziesiat newsow dalej "jest juz jutro ale dema nie ma na stronie jest ciagle 421 a 5 minut temu nie bylo tez dema.."

brak mi slow ..

moglbys ty pisac newsy ale raz ze nie potrafisz zbudowac poprawnie brzmiacego zdania a dwa niektore twoje bledy to az mnie obracaja do gory nogami (tzw obrot)

__________________


Posted by [FPP]glan on 30-01-2005 01:19:

wkoncu ktos moze uswiadomi kolege biedrona ze pisze nieskladnie itp


Posted by biedron87 on 30-01-2005 09:23:

Thumbs down

Weś krizz też się zastanów po co ty wogle pisesz takie żeczy których ja nie napisałem zomal a ty [FPP]glan czep się sam siebie i tyle mam wam dopowiedzenia s............

__________________


Posted by [FPP]glan on 30-01-2005 09:58:

czepilem sie siebie i co? co mam robic? czekac na twoje newsy co 3 minuty o tym kiedy bedzie demko? a co mnie to interesi? BEDZIE demo to BEDZIE, a info napewno sie pojawi na serwisie. a skoro jestes taki hop siup do przodu poczytaj newsy na http://news.fpp.pl < i co? powiesz ze o wszystkim wiedziales co dotyczy bia?


Posted by [FPP]Shooler on 30-01-2005 10:05:

Rotfl ;DDD Te topici daja radość wszystkim dzieciom na świecie;DDDD

Heheheh )) Chyba będę wpadać tu częściej, zabawanie jestDD

__________________


Posted by [FPP]Mika on 30-01-2005 10:09:

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Shooler
Rotfl ;DDD Te topici daja radość wszystkim dzieciom na świecie;DDDD

Heheheh )) Chyba będę wpadać tu częściej, zabawanie jestDD



Ten post był mój PPP

__________________
Kurce ni ma podpisów - teraz zg pije!


Posted by AlieneK on 30-01-2005 14:52:

Ej... mam dla was warznom wiadomość... paczyłem na strone bia i wiecie co? Nie ma rzadnego filmu ani nowych skrinuw...
no to POZDRO

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa


Posted by Lesio on 30-01-2005 16:29:

Ej ziomy! To ja tesz hce pomuc. Znalazlem durzo niusuf na bia.fpp.pl. Poczytajcie sobie.
POZDRO!






o lol ;D


Posted by Krizz on 30-01-2005 19:35:

po to pisze zeby ci uswiadomic ze robisz niepotrzebny burdel na forum

__________________


Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 12:49.