FPP BOARD (http://board.fpp.pl//index.php)
- (http://board.fpp.pl//forumdisplay.php?forumid=117)
-- (http://board.fpp.pl//showthread.php?threadid=13774)


Posted by biedron87 on 24-01-2005 17:58:

Exclamation BROTHERS IN ARMS 2 !!!

"Pracujemy nad sequelem" oznajmił pułkownik John Antal, wojskowy doradca wynajęty przez GearBox'a, zapowiadając tym samym grę Brothers in Arms 2. Oczywiście my ciągle czekamy na nadciągającą 24 lutego 2005 roku... pierwszą część! "Zamierzamy kontynuować podróż sierżanta Matt'a Baker'a przez okres II Wojny Światowej" dodał. Naszemu bohaterowi najprawdopodobniej dane będzie uczestniczyć w największej operacji z udziałem wojsk powietrzno-desantowych podczas tejże wojny - "Market Garden".

Rozpoczynamy od skoku do HOLLANDI.Alianci z zamiarem przejęcia mostów na Renie i innych rzekach, zanim zniszczą je Niemcy, we wrześniu 1944 rozpoczęli walkę. Jak się później okazało, zakończoną niepowodzeniem i dużymi stratami w ludziach. W operacji brały udział amerykańskie, brytyjskie i polskie siły - w tym jedna z najsłynniejszych dywizi USA: 101st Airborne.

Wspomniano także coś o bitwie o Ardeny, bardzo możliwe więc, że także i ten etap wojny ujżymy w BiA2.

Pużniej wskakujemy do ciężarówki zmierzającej do Bastogne i robią jakieś patrole i opychają się.

To wszystkie szczegóły na obecną chwilę - twórcy nie pochwalili się, co specjalnego szykują aby uczynić swój produkt lepszym od innych tytułów osadzonych w realiach ostatnio przewijającej się wszędzie II WŚ.


Narazie tylko tyle wiem ale może juz po premież części pierwszer BROTHERS IN ARMS dowiemy się czegoś więcej POZDRO

__________________


Posted by >|$eba|< PL on 14-02-2005 21:57:

First Person Perspective

Na starej stronie o BiA to ja zalożylem ten temat!!
Komercja!! nie ma pierwszej częscie ale 2 już planują jakby nie mogli połaczyć oby dwóch w jedna wielka gre <lol>

__________________
http://www.members.lycos.co.uk/winters101st/S.jpg


Posted by Gała on 15-02-2005 12:16:

JA o 2 czesci dowiedzialem sie z cdaction az podskoczylem z radosci!!!!


Posted by [FPP]Shooler on 15-02-2005 12:51:

Zobaczymy co pokaze BiA czesc pierwsza bo cos mi sie wydaje, ze graficznych wodotryskow nie bedzie w ogole jakos tak... zobaczymy

__________________


Posted by George on 17-02-2005 13:05:

Zgadzam się z Sebą ;o Komercha i tyle ;o Skoro pierwszej części jeszcze nie skończyli to się biorą za drugą... Pierwsza pewnie będzie dobra, a druga przeciętna... Zamiast je połączyć i zrobić dłuższą grę (bo pewnie przejście BiA zajmie nam 10-15 godzin) to robią dwie oddzielne :/ No cóż... więcej zarobią... dwa razy więcej. Cóż każdy sposób na zarobienie pieniedzy nie jest zły... Tylko problem w tym, że my te pieniądze wydajemy

__________________
"War is war... you can't change it"


Posted by [FPP]glan on 17-02-2005 22:46:

komercja komercja ale przynajmniej wydadza ulepszona wersje, z nowymi pomyslami itp .. imho warto


Posted by biedron87 on 27-03-2005 22:24:

Brothers in Arms 2 na Święta ;-)

UBIsoft ogłosiło jego plan na 2005-2006 i w tym jest miejsce dla następnej serii Brothers w Arms. Oni stwierdzają, że BiA2 jest oczekiwany na ŚWIĘTA 2005.

Zastanawiam się, czy dostaniemy ogłoszenie o BiA2 na E3 i moglibyśmy nawet dostać trochę poziomów albo misji, które Gearbox już uzupełnił dla BiA2.

Pozdro już czekam ;-)

http://bia.gearboxed.com/

__________________


Posted by Adam on 08-04-2005 14:01:

To jest własnie dzikie. Jeszcze nie ma na rynku pierwszej części a ci już zapowiadają drugą. Możliwe jest to że pierwsza część może być klapą.
Wiem ze akcja drugiej części będzie w Holandii. A może trzecia będzie w Ardenach??

__________________
"Scotland forever!"- 2-gi regiment dragonów królewskich zwany popularnie Scots Greys 18 czerwca 1815 roku pod Waterloo


Posted by Guru on 09-04-2005 12:23:

Thumbs up BIA 2

Widze kolego, że chyba tylko ty jesteś dobrze poinformowany
ja już przeszedłem: COD, COD UO, BIA, MOHAA, MOHPA,
a teraz czekam na BIA 2 i COD 2. Napisz wrazie czego.POZDRO.

__________________
WMG


Posted by Adam on 09-04-2005 12:47:

Guru ja czy kto inny??? Poza tym ja też przeszedłem CoD, CoD UO, MoHAA i MoHPA - wiec nie amsz sie czym chwalić. A BiA dostałem dziś ok 11:30. Więc wyluzuj.

__________________
"Scotland forever!"- 2-gi regiment dragonów królewskich zwany popularnie Scots Greys 18 czerwca 1815 roku pod Waterloo


Posted by Guru on 09-04-2005 19:37:

Thumbs down BIA

Ha ha ha, widzisz ja BIA przeszedłem je we wtorek świąteczny, a dostałem 27.03.2005.

__________________
WMG


Posted by biedron87 on 09-05-2005 19:06:

Kolejna gra z cyklu "TRZEBA MIEĆ"

__________________


Posted by biedron87 on 18-05-2005 22:23:

Exclamation

Na stanowisku firmy Ubisoft, na targach E3 odbywających się w Los Angeles, podpatrzono już nazwę kolejnej część gry Brothers in Arms.

Po odsłonie zatytułowanej Road To Hill 30, czeka nas Brothers in Arms: Earned in Blood . Teraz czekać trzeba na pierwsze szczegóły odnośnie zawartości i możliwości nowej części.

__________________


Posted by Guru on 19-05-2005 12:41:

Exclamation THX

Dzięki kolego, a wiesz może kiedy ta gra pójdzie w obieg. Bo ja teraz poluje na STALKERa, CoD 2. A to co mi napisałeś wydaje się być kuszącą grą

__________________
WMG


Posted by biedron87 on 19-05-2005 18:47:

Exclamation

Nie musieliśmy długo czekać na wieści z obozu UbiSoft, dotyczące następcy Brothers in Arms: Road to Hill 30. Wczoraj wieczorem przedstawiciele koncernu wystosowali oficjalne oświadczenie prasowe, w którym zapowiedzieli sequel wspomnianej wyżej gry, zatytułowany Brothers in Arms: Earned in Blood.

Z pierwszych udostępnionych informacji jasno wynika, że gra skierowana będzie głównie do sympatyków pierwowzoru. Przejmująca kampania w trybie dla jednego gracza jak zwykle rzuci nas do Normandii. Głównym bohaterem zmagań będzie sierżant Joe Harstock, który wraz z wiernymi towarzyszami wykona rozmaite zadania w okolicach Carentan.

Autorzy zapowiadają wprowadzenie kilku nowych broni, a także czołgu M10 „Wolverine”, którym będzie można dowodzić w identyczny sposób, jak miało to miejsce w przypadku pierwowzoru. Modyfikacji ulegnie sztuczna inteligencja przeciwników, dzięki czemu potyczki staną się bardziej dynamiczne. Pewne zmiany zaszły również w kwestii zabawy dla wielu graczy. W Brothers in Arms: Earned in Blood będzie można rozegrać specjalnie przygotowane scenariusze w trybie „cooperative”.

Produkcją programu zajmuje się studio Gearbox Software i trzeba uczciwie przyznać, że nie traci czasu. Gra ma trafić na rynek jeszcze w tym roku. Docelowe platformy to PlayStation 2, Xbox oraz PC.

__________________


Posted by biedron87 on 19-05-2005 18:59:

Exclamation

2 zdjęcie!!!

__________________


Posted by [FPP]glan on 19-05-2005 19:47:

biedron87 ponownie prosze cie o przestanie PRZEKLEJANIA newsow z innych stron.


Posted by Guru on 20-05-2005 13:37:

:)

THX kolego, ale to zdjątko jush widziałem. Pozdro

__________________
WMG


Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 01:54.