FPP BOARD (http://board.fpp.pl//index.php)
- (http://board.fpp.pl//forumdisplay.php?forumid=91)
-- (http://board.fpp.pl//showthread.php?threadid=13793)


Posted by *CQF*Darek on 28-01-2005 16:08:

To nie koniec BHD

Chciałbym wam opkazać strone młodego klanu, która jak ogladałem prawie ze łzą w oku przypominałem sobie moje pierwsze dni w poczynaniach w BHD. Wszelkie tajniki broni, mapek, specjalnosci no i początki grania w klanie, mecze itp. Jeśłi ktoś twierdzi że BHD umiera to to jest własnie przykład że rośnie nam 2 pokolenie 11 latków któe ma wielkie serce do gry i do bycia zauważónym na scenie BHD. Gadalem z nimi troche ba gg, niewiedzą co to statystyki ( nigdy ich nie ogladali, niewiedza co t pinger, grają tylko na serverach nova) generalnie chłopaki graja jak w instrukcji napisali)). Nie piszę tego aby sie nich wyśmiewać, chce tylko pokazać wam jak to było na początku.

Oto i link: http://www.con.republika.pl/rady_o_grze_i_taktyki.htm

__________________
Gdzie kucharek sześć.....
Tam cycków dwanacie....


Posted by Jaro(PL) on 28-01-2005 16:32:

chciałem w tym miejscu podziękować Nova za wydanie JO.TR
P.S.
lokalizacja Bielsko-Biała w opisie mojej osoby na tym forum jest wynikiem pomyłki pisarskiej, a z powodu błędu "profilu" nie jestem tego w stanie zmienić


Posted by on 28-01-2005 17:02:

Mnie się na tej stronie podoba tytuł "Taktyka do TKODH."
TKODH- Tim King Of De Hil ?


Posted by Cin=GROM= on 29-01-2005 21:20:

Muły jestescie i tyle... Byliscie takie cwaniaki jak zaczynaliscie ?

Darek, nie wiem dlaczego wszyscy mysla ze Polska scena BHD umiera. To ze pare osob przeszlo na JO to nie znaczy ze bhd w Polsce sie rozpada. Jest jeszcze sporo klanow, i sporo ludzi dopiero zaczynajacych grac, i nigdy nie bedzie tak ze Polska scena BHD sie rozpadnie. I zwroc uwage ze tak gadaja tylko ludzie grajacy juz w JO. Podobnym klanem do tego PB jest klan SK ( http://dfbhdts-sk.webpark.pl ) . Glupota jest sadzic ze BHD gasnie. A wysmiewanie sie z mlodych klanow jest jeszcze bardziej glupie.

__________________


Posted by Nosferatu on 29-01-2005 22:33:

baje dobrze... zobaczycie

__________________


Posted by Rufus on 29-01-2005 22:40:

quote:
Napisane oryginalnie przez Cin=GROM=
Muły jestescie i tyle... Byliscie takie cwaniaki jak zaczynaliscie ?
...

A wysmiewanie sie z mlodych klanow jest jeszcze bardziej glupie.



Masz racje,co niektorzy zapomnieli jak stawiali kroki w BHD i ich pierwsze mecze klanowe np. z starym PFT (w sumie to jeszcze dzis pewnie bysmy troche zamieszali na tej scenie).

Wszystkim mlodym klanom BHD zyczymy powodzenia niech im ta gra przynosi tyle radosci jak nam kiedys.


Posted by Czapajew on 30-01-2005 00:31:

Kolejny noworodek na Polskiej scenie BHD http://www.sj.bhd.prv.pl/


Posted by on 30-01-2005 00:47:

quote:
Napisane oryginalnie przez Czapajew
Kolejny noworodek na Polskiej scenie BHD http://www.sj.bhd.prv.pl/

W przypadku tego klanu nie na przynajmniej razących błędów w pisowni co tyczy się części "młodszych" klanów.


Posted by Cin=GROM= on 30-01-2005 10:37:

Noto stan klanowy na Polskiej scenie wyglada tak:

CQF
[GAL]
=GROM=
G.O.M
PX2
SLS
SOCOM
DT
SJ
PB
SK
PwT
SAS

+ Wiele wolnych strzelcow.

I w ktorym miejscu rozpada sie ta Polska Scena ? Przeciez nawet dawniej bylo mniej klanow a nikt nie pisal o tym ze wszystko sie sra

__________________


Posted by Cin=GROM= on 30-01-2005 10:48:

Zapomnialem jeszcze o PSX

__________________


Posted by on 30-01-2005 13:47:

quote:
Napisane oryginalnie przez Cin=GROM=
...I w ktorym miejscu rozpada sie ta Polska Scena ? Przeciez nawet dawniej bylo mniej klanow a nikt nie pisal o tym ze wszystko sie sra

Ano objawia się to w późnych godzinach nocnych, to już nie te czasy, że na moście grało się nawet do 6:00 rano, a teraz... godzina 2:30 i nie ma z kim grać.
Przynajmniej ja to tak widze.


Posted by Nosferatu on 30-01-2005 14:13:

a bo to jeden serwer jest na świecie? zauważ,że niektórzy grają na serwerach zagranicznych,po za tym do JO poszli raczej starsi, a młodzież nie grywa do 6 rano

__________________


Posted by Zeo on 30-01-2005 15:57:

quote:
Napisane oryginalnie przez MacieX >> -ABU-
Ano objawia się to w późnych godzinach nocnych, to już nie te czasy, że na moście grało się nawet do 6:00 rano, a teraz... godzina 2:30 i nie ma z kim grać.
Przynajmniej ja to tak widze.


Gdy na moście ludzie grali do 6 rano to byl jeden polski server właśnie Most-PL reszta stala okazyjnie dziś mamy 3 servery z prawdziwego zdarzenia co się mają dobrze.A prawda jest taka że i o 5 czy 6 rano jak pograsz na zagranicznych serverach to jak dobrze poszukasz to i spotkasz sporo polaków.

__________________
:::::||:::::


Posted by Ponton .PL. on 30-01-2005 16:21:

quote:
Napisane oryginalnie przez Cin=GROM=
Noto stan klanowy na Polskiej scenie wyglada tak:

CQF
[GAL]
=GROM=
G.O.M
PX2
SLS
SOCOM
DT
SJ
PB
SK
PwT
SAS

+ Wiele wolnych strzelcow.

I w ktorym miejscu rozpada sie ta Polska Scena ? Przeciez nawet dawniej bylo mniej klanow a nikt nie pisal o tym ze wszystko sie sra




Zapomniałeś jeszcze chłopie o najstarszym teamie w DF w naszym kraju - TEAM .PL. w boju na serwerach nieprzerwanie od 2001 roku.... walczymy głównie na serwerach nova.

Zresztą, wielu niezrzeszonych w klanach Polaków gra na novej często wchodząc na serwery spotykamy ludzi o obcobrzmiących nickach, z którymi można "pokminić" po naszemu !!

__________________
*SAS*Łódka Gumowa, Niezatapialna

domek
przyjaciele


Posted by on 30-01-2005 16:37:

quote:
Napisane oryginalnie przez Zeo
Gdy na moście ludzie grali do 6 rano to byl jeden polski server właśnie Most-PL reszta stala okazyjnie dziś mamy 3 servery z prawdziwego zdarzenia co się mają dobrze.A prawda jest taka że i o 5 czy 6 rano jak pograsz na zagranicznych serverach to jak dobrze poszukasz to i spotkasz sporo polaków.

A komu się chce szukać po innych serverach, wystarczy że na żadnym z trzech polskich niema nikogo :/


Posted by Nosferatu on 30-01-2005 17:24:

musisz jeszcze pod uwagę wziąć ABU,że często na polskich serwerach jest niski poziom,dlatego udajemy sie na inne

__________________


Posted by on 30-01-2005 17:27:

quote:
Napisane oryginalnie przez Nosferatu
musisz jeszcze pod uwagę wziąć ABU,że często na polskich serwerach jest niski poziom,dlatego udajemy sie na inne

To fakt, ale porównując poziom gry jaki jest teraz, z tym jaki był rok temu to teraz jest wspaniale.


Posted by Nosferatu on 30-01-2005 18:05:

bo ja wiem... skoro u nas jest wspaniale w porónianiu z poziomem sprzed roku to jak jest na zachodnich serwerach,gdzie wtedy było wspaniale? mega wspaniale?

__________________


Posted by LM (nietoperek) on 31-01-2005 01:01:

Re: To nie koniec BHD

quote:
Napisane oryginalnie przez *CQF*Darek
Chciałbym wam opkazać strone młodego klanu, która jak ogladałem prawie ze łzą w oku przypominałem sobie moje pierwsze dni w poczynaniach w BHD. Wszelkie tajniki broni, mapek, specjalnosci no i początki grania w klanie, mecze itp. Jeśłi ktoś twierdzi że BHD umiera to to jest własnie przykład że rośnie nam 2 pokolenie 11 latków któe ma wielkie serce do gry i do bycia zauważónym na scenie BHD. Gadalem z nimi troche ba gg, niewiedzą co to statystyki ( nigdy ich nie ogladali, niewiedza co t pinger, grają tylko na serverach nova) generalnie chłopaki graja jak w instrukcji napisali)). Nie piszę tego aby sie nich wyśmiewać, chce tylko pokazać wam jak to było na początku.

Oto i link: http://www.con.republika.pl/rady_o_grze_i_taktyki.htm



nowy klan i juz szef tego klanu blysna na serwerze Most-pl o godzinie 23.44 dnia 30.01.2005 uzywajac jakiegos gowna do skakania wysoko i lazenia przez sciany. Brawo!!!!!!!

PS. do ModeRadzio - kasuj nazwy tych gowien dzieki ktorym BYDŁO oszukuje podczas gry. nie ulatwiaj tym ktorzy chca oszukiwac.


Posted by Jaro(PL) on 31-01-2005 06:36:

quote:
Napisane oryginalnie przez Cin=GROM=
Muły jestescie i tyle... Byliscie takie cwaniaki jak zaczynaliscie ?
(...)
A wysmiewanie sie z mlodych klanow jest jeszcze bardziej glupie.


sam jesteś głupim mułem


Posted by on 31-01-2005 11:12:

Re: Re: To nie koniec BHD

quote:
Napisane oryginalnie przez LM (nietoperek)
nowy klan i juz szef tego klanu blysna na serwerze Most-pl o godzinie 23.44 dnia 30.01.2005 uzywajac jakiegos gowna do skakania wysoko i lazenia przez sciany. Brawo!!!!!!!

PS. do ModeRadzio - kasuj nazwy tych gowien dzieki ktorym BYDŁO oszukuje podczas gry. nie ulatwiaj tym ktorzy chca oszukiwac.



No cóż gdyby od tego zależała "czystość" gry to z chęcią bym usuwał ale to biedne forum nie jest raczej źródłem czitów bo min. jak na razie tylko jedna osoba ma 90 % headów


Posted by lame on 31-01-2005 12:41:

quote:
Napisane oryginalnie przez MacieX >> -ABU-
Mnie się na tej stronie podoba tytuł "Taktyka do TKODH."
TKODH- Tim King Of De Hil ?



Ujęło również STF - czyżby skradnij the flag?

__________________
zazwyczaj offtopiclink1 - domlink3 - płatne xxx
domek


Posted by Cin=GROM= on 31-01-2005 21:19:

quote:
Napisane oryginalnie przez Jaro(PL)
sam jesteś głupim mułem


A lyzka na to niemozliwe.

__________________


Posted by lame on 31-01-2005 21:47:

Re: Re: Re: To nie koniec BHD

quote:
Napisane oryginalnie przez Radzioo(PL)
jak na razie tylko jedna osoba ma 90 % headów


może ma takie ograniczniki na biurku albo podkładce do myszy, że tylko w głowę i inaczej nie idzie, a wy wszyscy się czepiacie. a fe!

__________________
zazwyczaj offtopiclink1 - domlink3 - płatne xxx
domek


Posted by Whisper*NSO* on 31-01-2005 23:06:

Re: Re: To nie koniec BHD

quote:
Napisane oryginalnie przez LM (nietoperek)
nowy klan i juz szef tego klanu blysna na serwerze Most-pl o godzinie 23.44 dnia 30.01.2005 uzywajac jakiegos gowna do skakania wysoko i lazenia przez sciany. Brawo!!!!!!!

PS. do ModeRadzio - kasuj nazwy tych gowien dzieki ktorym BYDŁO oszukuje podczas gry. nie ulatwiaj tym ktorzy chca oszukiwac.



no ja tez go dzisiaj widzialem na SLS jak skakal nad budynkami... ale w tym samym czasie na serwerze byl tez Sponsor i odwalal podobne numery. tylko ze nicki byly pisane bez $... nie zdziwilbym sie , gdyby ktos sie pod nich podszywal.


Posted by dżery on 01-02-2005 08:54:

Re: Re: Re: To nie koniec BHD

quote:
Napisane oryginalnie przez Whisper*NSO*
no ja tez go dzisiaj widzialem na SLS jak skakal nad budynkami... ale w tym samym czasie na serwerze byl tez Sponsor i odwalal podobne numery. tylko ze nicki byly pisane bez $... nie zdziwilbym sie , gdyby ktos sie pod nich podszywal.

Na serwerze SLS ktoś ostatnio robi sobie żarty, ktoś z krakowskiej neostrady. Wchodził też pod nickiem $pon$or, miał inne, obraźliwe, nicki, używał także czitów. Podejrzewamy że jest to ta sama osoba, ew. 2 osoby z neo działające razem.
Zapadła decyzja o zabanowaniu całego zakresu ip krakowskiej neo w trybie public, do odwołania, stanie się to w najblizszym czasie. Mowa tutaj o IP z zakresu 83.23.128.0 - 83.23.255.255 Niestety z frajerstwem nie można inaczej, szkoda że może to zaboleć również graczy normalnych :/ (np. SFORA- Tomi załapie się na zakres). Pozostaje nadzieja że ta nauczka dotrze do co poniektórych łbów

__________________
*|SealS|* III miejsce w edycji jesiennej 2004 pucharu TKOTH CLANBASE


Posted by Jaro(PL) on 01-02-2005 09:06:

quote:
Napisane oryginalnie przez Cin=GROM=
A lyzka na to niemozliwe.

każda bajka ma jakiś morał, mój ty Kłapouchy
quote:
Napisane oryginalnie przez LM (nietoperek)
nowy klan i juz szef tego klanu blysna na serwerze Most-pl o godzinie 23.44 dnia 30.01.2005 uzywajac jakiegos gowna do skakania wysoko i lazenia przez sciany. Brawo!!!!!!!
(...).


jak to dzieci, bawią się


Posted by boski *PL* on 01-02-2005 09:15:

Re: Re: Re: Re: To nie koniec BHD

quote:
Napisane oryginalnie przez dżery
Na serwerze SLS ktoś ostatnio robi sobie żarty, ktoś z krakowskiej neostrady.


ta sama "menda" brykala po moscie... naszczescie LM szybko dal znac...

__________________
Loading sig, please wait...
|||||||||||||----35%----------------


"I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo sam jestem największym s*****synem w tej dolinie"


Posted by lame on 01-02-2005 09:17:

quote:
Napisane oryginalnie przez Jaro(PL)
każda bajka ma jakiś morał, mój ty Kłapouchy


weź się nie zaniżaj do poziomu niektórych wywyższonych

__________________
zazwyczaj offtopiclink1 - domlink3 - płatne xxx
domek


Posted by on 01-02-2005 09:43:

quote:
Napisane oryginalnie przez Jaro(PL)
każda bajka ma jakiś morał, mój ty Kłapouchy
(...)



Dajcie Panowie na luz.


Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 05:59.