FPP BOARD (http://board.fpp.pl//index.php)
- (http://board.fpp.pl//forumdisplay.php?forumid=8)
-- (http://board.fpp.pl//showthread.php?threadid=13941)


Posted by SweepeR on 06-03-2005 21:04:

Koncerty a sprawa Polska

Zauwazyliscie, ze cos nam ostatnio ruszylo z koncertami? Coraz wiecej swiatowych gwiazd odwiedza nasz zascianek, jakos tak nagle po tym jak weszlismy do Unii.

W zeszlym roku mielismy Metallike (no, ale oni tak srednio co 4-5 lat wpadaja, wiec teraz im akurat wypadalo) z takich wiekszych ktore pamietam. A z tych mniejszych to we Wroclawiu po klubach rozbijali sie: Soulfly, Apocalyptica, Samael, Flowing Tears, Anathema bodajze i pare innych metalowych szerzej znanych kapel.

A w tym roku? Po kolei, mielismy juz Rammstein'a, w zeszlym tygodniu we Wroclawiu goscilo US3, za 3 tygodnie bedzie znow Apocalyptica razem z Cradle of Filth. Pozniej Mystic Festival czyli Iron Maiden i Nightwish, pozniej 6 czerwca bodajze Avril Lavigne (hahaha ;D), nastepnie 28 czerwca Velvet Revolver (!!!!!!!!!), pozniej 3 lipca Suicidal Tendencies, nastepnie 5 lipca U2, no i 3 dni pozniej Fatboy Slim i Faithless...

I niemal w kazdym tygodniu oglaszane jest info o jakims kolejnym koncercie... Ciekawe, ciekawe, cos tu zaczyna leciec w gore. Tylko najgorsze sa ceny biletow na te koncerty... :/ Praktycznie za kazdy trzeba zaplacic min. 100zl... Ale widac ceny sa jednak dobre, skoro takie U2 za 150/200/300 zostalo wyprzedane w niecale dwa tygodnie... A bylo tych biletow 60 000... Sporo.

Jesli porownac ceny biletow do jakosci zespolu to Metallica dosc marnie wypada ze swoimi 95/130/150.. Tylko ciekawe jest to, ze w 2004 ich trasa koncertowa byla na 3. miejscu na swiecie jesli chodzi o ilosc zarobionej kasy (56 mln USD)...

__________________


Posted by [FPP]glan on 06-03-2005 21:13:

wiesz w sumie to wymieniles zespoly z jednej dziedziny praktycznie.. ale coraz wiecej tez i innych przyjezdza. np biork w sopocie czy inne takie.

fakt moze cos unia miala do tego ze zaczeli nas zauwazac na trasach koncertowych ale tez fakt iz my jestesmy jakos starsi i zauwazamy fakt ich przyjazdu (wkoncu kto kurde pamieta te 6-7 lat temu co do nas przyjechalo na koncert itp itd... )


Posted by bizonek on 07-03-2005 07:54:

ble ble
ja bym sobie na U2 skoczy�, ale lekko mnie cena biletu ze stropu zbi�a
a we czwartek u mnie jest Punk REgge live i b�dzie ok.

__________________
Trzeba by� gorszym, by potem sta� si� lepszym
Trzeba by� g�upim, by m�c sta� si� m�drzejszym


Posted by [FPP]Gazdzik on 07-03-2005 14:15:

ave!
jakos na koniec marca/poczatek kwietnia morbid angel tez bedzie :F
w ogole to pojechalbym se na slayera...


Posted by on 07-03-2005 14:27:

za miesiac w poznaniu johan gielen a za dwa atb :o


Posted by [FPP]glan on 07-03-2005 14:35:

jak zwykle z topicu o tym ze coraz wiecej koncertow jest zrobilo sie jaki to koncert gdzie nie bedzie


Posted by [FPP]Gazdzik on 07-03-2005 14:42:

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]glan
jak zwykle z topicu o tym ze coraz wiecej koncertow jest zrobilo sie jaki to koncert gdzie nie bedzie


omg, sweeper na poczatku napisal troche o koncertach, ktore w tym roku beda, to ja dodalem morbid angel, bo to pominal, a imho jest to ciekawsze niz jakis nightwish czy inny iron maiden. Zreszta, mam caly czas gadac "zrobilo sie wiecej koncertow u nas, w tej polsce, zajebiscie coooo?"? Mam wymyslac dlaczego tak jest?
Moze mnie ktos oswiecic bo nie bardzo rozumiem o czym mam tu pisac? Czy moze juz o niczym i tylko przytaknac, ze koncertow jest wiecej? :FFF


Posted by on 07-03-2005 17:02:

sluchaj glana on wie wszystko najlepiej i ma zawsze racje, stosuj sie do jego zalecen on ostatnio nawet mowi ludziom jak powinny wygladac ich posty...

glan :*


Posted by [FPP]glan on 07-03-2005 19:17:

quote:
Napisane oryginalnie przez majes
sluchaj glana on wie wszystko najlepiej i ma zawsze racje, stosuj sie do jego zalecen on ostatnio nawet mowi ludziom jak powinny wygladac ich posty...

glan :*



gdyby choc jedno z tego bylo prawda...


Posted by rcube on 07-03-2005 19:20:

I jak pojedziecie na te koncerty obowiazkowo wezcie ze soba kamery marki .... LG Tak mowi glan ;-]

__________________


Posted by [FPP]glan on 07-03-2005 20:01:

hehe zaraz tam kamerki... =P


Posted by insmac*1337 on 08-03-2005 07:32:

Fakt faktem to w 90% rozne odmiany rocka, natomiast jak dla mnie, to u nas po prostu nie za bardzo jest jeszcze gdzie organizowac takie imprezy, a przynajmniej porownujac sie do zachodu bieda No, wiec jesli chodzi o imprezy inne niz "wyrzygaj drugie sniadanie do mikrofonu"...:

W Holandii maja od cholery wszelkiego rodzaju sal koncertowych, wielofunkcyjnych [zarabiaja na siebie przez caly rok], swietnie wyposazonych, no i nie mowiac juz o tych ich krytych stadnionach, gdzie non stop cos sie dzieje To tak dla przykladu.

Anyways, gdyby w naszym kraju byly przynajmniej 2 nowoczesne stadiony, to znaczy takie, na ktorych mozna robic koncerty/imprezy masowe, to pewnie liczba tych nie-rockowych wzroslaby o 100% - ale coz...

Dodatkowa wada u nas jest cena...co prawda na zachodzie wcale nie jest taniej, tyle, ze zupelnie inny przelicznik zarobkow...

__________________
Nie wszyscy pana w dupe kopn�, s� ludzie bez n�g...


Posted by [FPP]Gazdzik on 08-03-2005 17:44:

http://www.cgm.pl/aktualnosci/wyswi...04b7e79a98f6f2a

:S :K

musze cos ukrasc :F


Posted by Lucas on 08-03-2005 22:40:

quote:
Napisane oryginalnie przez rcube
I jak pojedziecie na te koncerty obowiazkowo wezcie ze soba kamery marki .... LG Tak mowi glan ;-]

__________________


Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 03:38.