FPP BOARD (http://board.fpp.pl//index.php)
- (http://board.fpp.pl//forumdisplay.php?forumid=117)
-- (http://board.fpp.pl//showthread.php?threadid=14041)


Posted by BiA on 26-03-2005 17:40:

Co sądzisz o BiA ?!?!?!?!?!?!?!

W związku z nadchodzacą premierą Brothers in Arms w polsce
chce się dowiedzieć co sądzą o tej grze ci co już w nia grali i ci co nadal oczekują i czego wymagają od BiA .
Pozdro dla wszystkich BiA

__________________
My friends
My family
My Brothers in Arms

sgt. Matt Backer


Posted by biedron87 on 26-03-2005 21:02:

Thumbs up

Mysle że będzie dobrze chociasz nie grałem ale zobaczymy POZDRO ALL

__________________


Posted by [FPP]Totek on 26-03-2005 23:04:

Ja już grałem i niestety tak jak większośc ludzi, którzy w nią zagrali jestem zawiedziony ;/

__________________


Posted by MSL on 27-03-2005 11:45:

Dlaczego jestes zawedziony....Ja jeszcze nie grałem ale jak oglądałem filimiki to gra jet super!!..takie moje zdanie moze jak zagram to sie zmieni. To niby z jakiego powodu jestes zawiedziony?


Posted by [FPP]Totek on 27-03-2005 19:29:

Przeczytaj moją kolumnę na cod.fpp.pl to się dowiesz:


[url]www.cod.fpp.pl/?pl:pages:show:387::/url]

__________________


Posted by biedron87 on 28-03-2005 19:15:

Talking

No własnie zaczołem grać ale niestety na drugim kompie w mojim domu tym leprzym
Pierwsze wrarzenia to :
1.Klimat - oj czuje sie klimacik czuje
2.Grywalność - mnie wciągneła
3.Dźwiek - extra dźwięt pasuje do klimatu
4.Grafika - może być ale nie jest rewelacją

Moja ocena to 9 / 10

Polecam!!! ale chyba nie kupie już orginała

__________________


Posted by [FPP]glan on 28-03-2005 20:49:

gierka fajna, nie to zeby mnie jakos wciagnela specjalnie [nie tak jak call of duty... ], moze poprostu misje sa za krotkie [ale coz, jestem jeszcze jakos na poczatku podobno... ] ale ogolnie gra na +


Posted by [FPP]Gazdzik on 28-03-2005 22:03:

ja pogralem troche wiecej, jestem w +3 aktualnie i gra nabiera tempa. Misje krotkie, ale wiecej sie tam dzieje. Klimacik jest, jednak gra jak dla mnie cod'a nie pobije.


Posted by Krizz on 29-03-2005 00:06:

Singleplayer zdecydowanie lepszy od cod i coduo razem wzietych

Multiplayer klapa, mialo byc fajnie a jest tragicznie... cod nadal rzadzi

generalnie gra jest dobra, rzeklbym nawet bardzo dobra, jestem gdzies w polowie nie chce przejsc calego w jeden dzien )

__________________


Posted by [FPP]Totek on 29-03-2005 20:21:

Hmmmm, Krizz owszem multi klapa ale single to niewiem czemu Ci się podoba? Jest nuuuuuudny i dłuuuugi jak papier do...

__________________


Posted by Krizz on 29-03-2005 20:45:

ze dlugi to chyba lepiej, ale tego nie wiem bo mowie ze jestem gdzies w polowie... co do nudy? nie sadze, w cod masz jedna mozliwosc pojscia dalej i nie ma bata zebys zrobil cos inaczej niz zaprogramowali to producenci, w bia mozesz kazda misje przejsc inaczej i to jest tu piekne

po za tym za bardzo jestes przywiazany do cod, ale to normalne

__________________


Posted by [FPP]Totek on 30-03-2005 13:59:

Nie no Krizz ja wiem kwesta gustu. ale ja do BiA naprawde podszedłem jak do następcy CoD'a. Nawet ta pozorna "nieloniowośc" nie pozbawia gry nudy ;/. Wszyscy kolesie moi co grali są zawiedzieni,a szkoda tak czekalem na ten tytuł ;/

Nom ale nie ma co gadać mi się bardziej podoba CoD, a Tobie BiA. I tak zostanie na wieki wieków...

__________________


Posted by on 01-04-2005 12:15:

Ogólnie nie jestem fanem żadnej z tych gier (Bia, CoD) ale muszę powiedzieć że po BiA oczekiwałem więcej. Miałem nadzieję że jak ją odpalę to kopara mi się przez godzinę nie zamknie a spotkało mnie rozczarowanie i tak jak totek uiważam że gra (przynajmniej singiel) jest po prostu nudna.


Posted by [FPP]Gazdzik on 03-04-2005 22:35:

dzisiaj przeszedlem. Ostatni etap moze byc, aczkolwiek myslalem, ze bedzie lepszy. Gralem na normalu i gra to proscizna, chociaz na koncu poziom trudnosci strasznie skacze, ale znow tak bardzo trudno to nie jest. Gierka sredniawa, koncowka sugeruje czesc druga.


Posted by biedron87 on 04-04-2005 22:37:

Thumbs up

Właśnie przed chwilą skończyłem grać w Brothers In Arms Road To Hill 30 i powiem krótko : może gra nie zrobiła takiego HITU jakim miał być ale napewno wszyscy którzy przeszli BIA zapamiętają ją na długoJa jej nigdy nie zapomne

__________________


Posted by Luck on 05-04-2005 12:43:

Ja myślę że mnie ta gra wciągnie na jakiś czas nawet multiplayer (jakoś każdy multiplayer mnie wciąga oprócz monotonnych MMORPG [ważne by były te MMORPGi przybajerowane jak w WoWie])


Posted by Airborne101 on 06-04-2005 17:15:

Myślę, że gra będzie świetna, zarówno w SP jak i w MP. Szkoda tylko, że w MP tak mało trybów gry .

__________________
Airborne101 - Premiera BiA odbędzie/odbyła się 15 kwietnia !


Posted by Luck on 07-04-2005 12:57:

a ile??


Posted by Airborne101 on 07-04-2005 19:41:

quote:
Napisane oryginalnie przez Luck
a ile??


Chyba tylko jeden - zdobycie wrogiego objektu .

__________________
Airborne101 - Premiera BiA odbędzie/odbyła się 15 kwietnia !


Posted by Adam on 07-04-2005 20:23:

Mam nadzieje że w tej grze będzie ten "złoty środek" o którym mówili autorzy gry na targach E3. Wogóle ta gra będzie najlepszą strzelanką do której potrzeba myślenia roku 2005

__________________
"Scotland forever!"- 2-gi regiment dragonów królewskich zwany popularnie Scots Greys 18 czerwca 1815 roku pod Waterloo


Posted by Luck on 08-04-2005 13:36:

oj nie sądze moim zdaniem lepszą strzelaniną taktyczną będzie SWAT 4 i tak wychodzi w tym miesiącu


Posted by Adam on 08-04-2005 13:49:

Ja bym się z tobą kłócił. Po pierwsze napisałem że może być najlepsza strzelaniną wymagająca myślenia. Czyli ruszasz z akcją, szturmujesz a druga grupa cię osłania. A w SWAT 4 będzie: planowanie, i podchodzisz np do drzwi, Zakładasz trotyl i
- wybuch
- granat błysk-dymek
- 3 policjantów wpada i opróźnia magazynki
- 2- 3 pozostali aresztują przestępców.

O tym myślałem

__________________
"Scotland forever!"- 2-gi regiment dragonów królewskich zwany popularnie Scots Greys 18 czerwca 1815 roku pod Waterloo


Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 10:40.