FPP BOARD (http://board.fpp.pl//index.php)
- (http://board.fpp.pl//forumdisplay.php?forumid=91)
-- (http://board.fpp.pl//showthread.php?threadid=14310)


Posted by boski *PL* on 11-06-2005 00:37:

Exclamation Bf 2 - Demo Jest Juz!

http://www.gamespot.com/promos/bf2demo.html 547MB - kilka FTP'ow

ftp://largedownloads.ea.com/pub/dem...edemoserver.exe server dema - samodzielny - 35MB

po 2 godzinach gry - wrazenia calkiem dobre ale jest jakis taki niedosyt, niespelnienie...

__________________
Loading sig, please wait...
|||||||||||||----35%----------------


"I cho�bym szed� ciemn� dolin�, z�a si� nie ul�kn�, bo sam jestem najwi�kszym s*****synem w tej dolinie"


Posted by d�ery on 11-06-2005 17:23:

Piszcie co�, warte �ci�gni�cia?

__________________
*|SealS|* III miejsce w edycji jesiennej 2004 pucharu TKOTH CLANBASE


Posted by boski *PL* on 11-06-2005 17:26:

quote:
Napisane oryginalnie przez d�ery
Piszcie co�, warte �ci�gni�cia?

pewnie, ze warto... zawsze cos nowego

__________________
Loading sig, please wait...
|||||||||||||----35%----------------


"I cho�bym szed� ciemn� dolin�, z�a si� nie ul�kn�, bo sam jestem najwi�kszym s*****synem w tej dolinie"


Posted by Yogas on 11-06-2005 19:46:

quote:
Napisane oryginalnie przez d�ery
Piszcie co�, warte �ci�gni�cia?


No co mam Jerry Ci napisa�? Mi osobi�cie si� gra nie podoba. Grafa niby wypasiona, ale.... . No w�a�nie, ale; np. walka odbywa si� w pi�knej s�onecznej pogodzie i niby wszystko wida�, lecz jak tylko wejdziesz pod dach stacji benzynowej lub do jakiego� budynku, to ju� nic nie wida� Du�e problemy z zabijaniem. Brak respawtime i wiele jeszcze by wymienia�. Mi osobi�cie gra sie nie podoba i w�tpie, �ebym sie do niej prze�ama�. Pozostaje mi JO(na kt�rym zostane sam) lub cheaterskie BHD Musze szuka� co� nowego Podkre�lam, �e to tylko moje zdanie. Z tego co widze, inni s� ni� zachwyceni.

__________________
Yogas na Prezydenta


Posted by boski *PL* on 11-06-2005 20:21:

quote:
Napisane oryginalnie przez Yogas
(...) Mi osobi�cie gra sie nie podoba i w�tpie, �ebym sie do niej prze�ama�. Pozostaje mi JO(na kt�rym zostane sam) lub cheaterskie BHD Musze szuka� co� nowego Podkre�lam, �e to tylko moje zdanie. Z tego co widze, inni s� ni� zachwyceni.
po kilku godzinach gry mam podobne odczucia... grafika w JO o niebo lepsza - ale mniej wymagajaca w BF2.
chyba troszke przereklamowany ten produkt...

__________________
Loading sig, please wait...
|||||||||||||----35%----------------


"I cho�bym szed� ciemn� dolin�, z�a si� nie ul�kn�, bo sam jestem najwi�kszym s*****synem w tej dolinie"


Posted by on 11-06-2005 20:53:

Znam odpowied�.... SWAT 4 ;D


Posted by Yogas on 11-06-2005 21:07:

quote:
Napisane oryginalnie przez boski *PL*
.....
chyba troszke przereklamowany ten produkt...




Troszke???!!!!

__________________
Yogas na Prezydenta


Posted by on 11-06-2005 21:57:

Ciekawe co powiedz� inni.... Ci kt�rzy uznali t� gr� za dobr� "z urz�du". Ja jeszcze nie gra�em wi�c si� nie wypowiem.


Posted by Zeo on 11-06-2005 22:40:

Co do grafiki to jest ona dobra ale te� racja nie jest rewelacyjna jakiej si� niekt�rzy spodziewali przy tych wymaganiach. Engine Half Lifa 2 jest o niebo lepszy. Co do ciemnych miejsc to my�le �e to jednak wina odpowiedniego ustawienia opcji gry. Jest grywalna nawet jak kto� lubi czo�gami czy samolotami polata� to napewno go wci�gnie. Nie mniej nie wi�cej poprostu kolejna ods�ona kultowej gry EA. Jak nikt nie wyda niczego lepszego to pewnie b�de w ni� gra� razem z klanem CQF, chocia� gdyby nie klan to bym pewnie w CSa gra�. W samo demo dzie� po premierze gra wi�cej ludzi ni� w bhd kiedykolwiek wi�c napewno b�dzie z kim rywalizowa�.Moim zdaniem warto �ci�gn�� i chocia� obluka� czy nam si� spodoba je�li oczywi�cie sprz�t poci�gnie bo ma troche za du�e wymagania jak na tak� grafike. Mog�a by� lepsza ale i tak to chyba najlepsza tego typu gra na t� chwile.

__________________
:::::||:::::


Posted by tmat on 11-06-2005 23:00:

My�l� �e jest jeszcze za wcze�nie na definitywne �skazywanie� b�d� �gloryfikowanie� gry.
Jak dla mnie na dzie� dzisiejszy najwi�kszym b��dem DEMO jest pomini�cie graczy u�ywaj�cych �strza�ek�, gdy� nie mo�na ustawi� �klawiszologi� dla tego stylu gry(klawisze "del","end" oraz po�owa numerycznej jest niedost�pna). Szkoda �e EA jak na razie zapomnia�a �e nie wszyscy lubi� operowa� �WSAD-em�

__________________
OTO GRUPA W�A�NIE


Posted by VAV on 12-06-2005 02:50:

Pogra�em troche w demko i nie widze szans aby updaty przekona�y mnie do tej gry, chyba jednak pozostane przy AA i CSS (moim skromnym zdaniem BF2 to qpa ).


Posted by *|SLS|*K@pitano on 12-06-2005 09:54:

quote:
Napisane oryginalnie przez Yogas
)... lub cheaterskie BHD...

Przepraszam bardzo ale nowa wersja argusa 1.2i blokuje wszystko co jest dost�pne na rynku cziterskim, nawet czity z czerwonymi postaciami, nie widzia�em jeszcze kogo� �eby czitowa� maj�c zainstalowanego argusa. Zreszta ka�da liga teraz wymaga argusa i mecze grane s� tylko argus only.

__________________


Posted by Cier� on 12-06-2005 11:16:

quote:
Napisane oryginalnie przez *|SLS|*K@pitano
Przepraszam bardzo ale nowa wersja argusa 1.2i blokuje wszystko co jest dost�pny na rynku cziterskim, nawet czity z czerownymi postaciami, nie widzia�em jeszcze kogo� �eby czitowa� maj�c zainstalowanego argusa. Zreszta ka�da liga teraz wymaga argusa i mecze grane s� tylko argus only.




heheh Choc Cie juz nie lubie to musze Ci przyznac racje we wczorajszym meczu wszystko bylo cacy,nikogo nie podejrzewam o cheatowanie .Wiec fakt faktem BHD z argusem to ta lepsza delta .


Posted by boski *PL* on 12-06-2005 12:22:

quote:
Napisane oryginalnie przez *|SLS|*K@pitano
Przepraszam bardzo ale nowa wersja argusa 1.2i blokuje wszystko co jest dost�pny na rynku cziterskim, nawet czity z czerownymi postaciami, (...)

i nie tylko czity... rowniez sporo innych dziala jak armia radziecka w 44-tym roku

__________________
Loading sig, please wait...
|||||||||||||----35%----------------


"I cho�bym szed� ciemn� dolin�, z�a si� nie ul�kn�, bo sam jestem najwi�kszym s*****synem w tej dolinie"


Posted by yaRan on 12-06-2005 16:53:

a co wy wogole wiecie o zabijaniu?


Posted by boski *PL* on 12-06-2005 17:03:

quote:
Napisane oryginalnie przez yaRan
a co wy wogole wiecie o zabijaniu?


sprecyzuj prosze...

__________________
Loading sig, please wait...
|||||||||||||----35%----------------


"I cho�bym szed� ciemn� dolin�, z�a si� nie ul�kn�, bo sam jestem najwi�kszym s*****synem w tej dolinie"


Posted by on 12-06-2005 18:50:

quote:
Napisane oryginalnie przez boski *PL*
sprecyzuj prosze...


lepiej nie ....


Posted by boski *PL* on 12-06-2005 19:36:

quote:
Napisane oryginalnie przez Radzioo(PL)
lepiej nie ....

moze faktycznie... lepiej nie

__________________
Loading sig, please wait...
|||||||||||||----35%----------------


"I cho�bym szed� ciemn� dolin�, z�a si� nie ul�kn�, bo sam jestem najwi�kszym s*****synem w tej dolinie"


Posted by Jaro(PL) on 18-06-2005 18:33:

chym, jestem troszk� zaskoczony tym co tu zosta�o napisane i z ciekawo�ci oblukam ten tytu�


Posted by Ponton .PL. on 19-06-2005 08:02:

Za tydzie� ma by� premiera w empiku

__________________
*SAS*��dka Gumowa, Niezatapialna

domek
przyjaciele


Posted by Yogas on 19-06-2005 15:12:

Powoli, powoli zaczynam co� tam gra� poczekam na ca�� gre, to moze sie prze�amie.

__________________
Yogas na Prezydenta


Posted by Jaro(PL) on 20-06-2005 22:09:

no co� tam w sobie ma


Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 08:25.