FPP BOARD (http://board.fpp.pl//index.php)
- (http://board.fpp.pl//forumdisplay.php?forumid=8)
-- (http://board.fpp.pl//showthread.php?threadid=14680)


Posted by t0d on 08-03-2006 07:38:

skrócenie kadencji sejmu

czy nastąpi? czy kaczki zachorują na ptasią grypę? czy premierem zostanie JKM? vote

__________________

Art.226 §3. KK - Kto publicznie znieważa lub poniża konstytucyjny organ RP,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.


Posted by johny_blaze on 08-03-2006 09:30:

bardzo by mi to rozwiazanie pasowalo,koniec autorytarnych rzadow kaczynski brothers and rydzyk company,jednak wydaje mi sie ze prezio ma leb na karku i wie jakie rydzyko podjalby rozpisujac przyspieszone\powtorzone wybory..

__________________
..got no money got no style..


Posted by t0d on 08-03-2006 14:24:

jakby co to ustawiłem termin zamknięcia ankiety na koniec marca, czyli ostateczny termin kiedy to, jak marszałek bez nazwiska miał powiedzieć, zdecyduje o złożeniu wzniosku o samorozwiązanie

__________________

Art.226 §3. KK - Kto publicznie znieważa lub poniża konstytucyjny organ RP,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.


Posted by [FPP]Shooler on 09-03-2006 00:30:

Ja mam 3 dni wolnego od polityki. Tzn 3 dni bez wqrwiania sie itp.

Po ostatnim "co z ta polska?" dostalem qrwicy maksymalnej (spalic ich na stosie!) i Mika sie troche przestraszyla, wiec od tamtej pory staram sie panowac nad soba...

*******IC **** MARCIN... damn

__________________


Posted by insmac*1337 on 09-03-2006 02:00:

Zabije labedzia, schowam do worka, zawioze do Warszawy i podrzuce na Wiejska.

Beda jaja...wiejskie.

__________________
Nie wszyscy pana w dupe kopną, są ludzie bez nóg...


Posted by [FPP]glan on 09-03-2006 06:19:

ja mam dosc tych cyrkow, wiec robiloby mi strasznie jakby byly nowe wybory...

----
sho, od kiedy z ciebie taki nerwus? >:>


Posted by on 09-03-2006 08:03:

Od kiedy nie dostal swojego misia, Stefana, do spania.

Rozwiazac sejm? Generalnie mysle o rozpisaniu nowych wyborow, mam ochote zobaczyc jak sie zachowaja w razie wygranej oburzeni opozycjonisci.


Posted by [FPP]Shooler on 09-03-2006 08:22:

Po tym co zrobil(y) 'mega zajebisty(e)' PIS(dy) PO po wyborach bez wiekszosci tez sobie nie poradzi (bo SLD, LPR, Lepperiada beda robic jaja do ktorych teraz zmusza ich "LECH****JAROSLAW".

Coraz bardziej to wszystko przypomina "my jestesmy dobrzy, wszyscy pozostali zli jak cholera". Juz nie tylko PO jest beee i nie chca sie koalicjowac, teraz beee jest giertych bo (z jego, bo z kogo innego) winy nie da sie z nim dogadac. Lepper tez jest do niczego (w to akurat nie watpie, ale dogadac z PISdami sie chcial). O, nawet dziennikarze sa niefajni i malo dzejzi!

Jeden jedyny wielki sprawiedliwy PIS! Z prezydentem, premierem i rydzykiem! Tylko oni dostali od swojego "boga" wylacznosc na prawde! To wyglada na jakis uklad.

A qrwicy dostaje na sam dzwiek slowa "oczywista nieprawda".

__________________


Posted by weirdo on 09-03-2006 13:27:

quote:
Napisane oryginalnie przez Anouaar
Rozwiazac sejm? Generalnie mysle o rozpisaniu nowych wyborow, mam ochote zobaczyc jak sie zachowaja w razie wygranej oburzeni opozycjonisci.
strange game... the only winning move is not to play

__________________
sort the flock (then, warn the "goats" & kill the "sheep");
kill them, dump qualms, shift moralities,
values aside, each one; die sheep! die to reverse the system
you accept (reject, respect);


Posted by t0d on 09-03-2006 19:27:

quote:
Napisane oryginalnie przez weirdo
strange game... the only winning move is not to play

if you think fuck is funny, fuck yourself and save your money

mnie najbardziej denerwuje to pisowskie "proszem paniom", "proszę paniom", "najbardziej optymalne", "rok dwutysięczny szósty"...

jedynie atrakcyjny Kazimierz stara się co nieco poprawiać się i mówić wyraźnie - jedyny pozytywny aspekt, to taki że wyraźnie mówi "rok dwa tysiące szósty" i "proszę pani", zamiast "proszę paniom"
ledwo co doktor a prezentuje wyższy stopień ogłady i poprawności od np "wybitnego prawnika" jakim jest Przemek Edgar Gosiewski

__________________

Art.226 §3. KK - Kto publicznie znieważa lub poniża konstytucyjny organ RP,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.


Posted by weirdo on 09-03-2006 22:07:

quote:
Napisane oryginalnie przez t0d
if you think fuck is funny, fuck yourself and save your money

mnie najbardziej denerwuje to pisowskie "proszem paniom", "proszę paniom", "najbardziej optymalne", "rok dwutysięczny szósty"...

jedynie atrakcyjny Kazimierz stara się co nieco poprawiać się i mówić wyraźnie - jedyny pozytywny aspekt, to taki że wyraźnie mówi "rok dwa tysiące szósty" i "proszę pani", zamiast "proszę paniom"
ledwo co doktor a prezentuje wyższy stopień ogłady i poprawności od np "wybitnego prawnika" jakim jest Przemek Edgar Gosiewski

GiErTyCh AwEsOmE PoWaH! K-CooL, ..::GiErTyCh::..!

kurwa, nie doceniłem tych czat-lolków. trudno tak pisać naprzemienną czcionką na dłuższą metę... <beczy>

__________________
sort the flock (then, warn the "goats" & kill the "sheep");
kill them, dump qualms, shift moralities,
values aside, each one; die sheep! die to reverse the system
you accept (reject, respect);


Posted by t0d on 10-03-2006 08:26:

http://smaczek.pac.pl/jubi/?q=onet.pl&m=0 - od czego mamy programistuff

__________________

Art.226 §3. KK - Kto publicznie znieważa lub poniża konstytucyjny organ RP,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.


Posted by johny_blaze on 10-03-2006 08:37:

quote:
Napisane oryginalnie przez t0d
[...] a prezentuje wyższy stopień ogłady i poprawności od np "wybitnego prawnika" jakim jest Przemek Edgar Gosiewski


filipiNki?

__________________
..got no money got no style..


Posted by weirdo on 10-03-2006 10:02:

quote:
Napisane oryginalnie przez t0d
http://smaczek.pac.pl/jubi/?q=onet.pl&m=0 - od czego mamy programistuff
chcę, wręcz DOMAGAM SIĘ takiego plugina do squida!

__________________
sort the flock (then, warn the "goats" & kill the "sheep");
kill them, dump qualms, shift moralities,
values aside, each one; die sheep! die to reverse the system
you accept (reject, respect);


Posted by t0d on 18-03-2006 14:49:

no i nie wierzyłem w kurdupli
Prezes PiS zapowiedział wniosek o samorozwiązanie Sejmu: http://wiadomosci.onet.pl/1280490,11,item.html

Przemek Edgar go potwierdził, z racji tego że B16 ma nas nawiedzić w dniach 25-28 maja, sugerowane wybory były by przed tą datą-fakin jeah!

__________________

Art.226 §3. KK - Kto publicznie znieważa lub poniża konstytucyjny organ RP,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.


Posted by rcube on 20-03-2006 23:18:

Romek i Andrzej zrobieni w 4 litery. Jarek sie obrazil i zabral im grabki i wiaderko oraz wygonil z piaskownicy

__________________


Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 11:30.